Koja maticna za e6750

poruka: 8
|
čitano: 1.242
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koja maticna za e6750

pozdrav. evo imam jedno pitanjce. pošto se ne razumijem dosta u hardware molio bi pomoc oko odabira maticne ploče za procesor intel E6750.uglavnom treba mi odgovarajuča matična za taj procesor. Bilo koje marke a i cijena da bude max700kn. Jedino što bi treba je da ima dva serial rs232 konektora i dva utora za pci kartice. kaj se tiče spajanja na hard zasad mi je svejedno ali  uglavnom veliki plus bio bi kad bi kao master mogo staviti PATA disk a da ima mogučnost spajanja sate kada u budučnosti budem htio kupiti dodatni sata hard . i skoro zaboravio trebo bi da ima integrirannu sound karticu

 

Znam da je na to teško odgovoriti ali da znate da to meni netreba za ništa posebno. samo da radi. evo sad sam gledo i vidim da je teško nač matičnu s dva rs232 porta pa može i jedan.

 

pozdrav i hvala unaprijed

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2008 21:38 (filip911).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koja maticna za e6750

Sad neznam, neda mi se bas provjeravat ali sad vecinom kupuju EP45-DS3, ima mogucnos crossfirea, pa ti provjeri ili sacekaj da neko jos posta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koja maticna za e6750
markoal kaže...

Sad neznam, neda mi se bas provjeravat ali sad vecinom kupuju EP45-DS3, ima mogucnos crossfirea, pa ti provjeri ili sacekaj da neko jos posta.

 
Koliko ja znam EP45-DS3 nema 2 RS232 porta koje on traži. Nisam se nikad oko toga raspitivo pa neznam koje imaju, ali za EP45-DS3 sam oko 99% siguran da ih nema.
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
Koja maticna za e6750

ma netreba meni crossfire, vec obicna maticna da radi s onim prcesorom.ovo da ima dva rs 232 porta, ak nema nema, a šta bi.zanči ništa posebno

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koja maticna za e6750
filip911 kaže...

ma netreba meni crossfire, vec obicna maticna da radi s onim prcesorom.ovo da ima dva rs 232 porta, ak nema nema, a šta bi.zanči ništa posebno

 
Onda najbolje Gigabyte EP35-DS3(L). Razlika između L i bez L je da ova bez L ima koji više USB, ništa prebitno. Mislim da ti je ta matična sasvim dovoljna, ako ne trebaš ni CF ni neki veliki OC ni ništa posebno...
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koja maticna za e6750

thx sused. idem odmah u ducan kupit ju. sad samo da vas pitam. pošto bi bilo dobro da imam dva rs 232 porta. a matiččna ima samo jedan dali ja mogu koristiti adapter usb-->rs232. i onda priključit na njega infrared te preko daljinca opet upravljati računalom.

 

 

thx i pozdrav

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koja maticna za e6750
filip911 kaže...

thx sused. idem odmah u ducan kupit ju. sad samo da vas pitam. pošto bi bilo dobro da imam dva rs 232 porta. a matiččna ima samo jedan dali ja mogu koristiti adapter usb-->rs232. i onda priključit na njega infrared te preko daljinca opet upravljati računalom.

 

 

thx i pozdrav

 

Priključiš USB to RS232 adapter i možeš sve ko da imaš normalno RS232. U tvom slučaju daljinski, normalno će raditi. Samo obavezno instaliraj sve drivere od tog adaptera.

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
neaktivan
offline
Koja maticna za e6750

THX još jednom, kupio ja tu matičnu. solidno radi

pozdrav

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice