Cooler za Phenoma II X3 720

poruka: 10
|
čitano: 1.832
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Cooler za Phenoma II X3 720

Evo otkako su nastupile ove nesnosne vrucine primjetio sam da mi se racunalo u zadnje vrijeme malo jace grije i stock hladnjak zna ponekad biti jako bucan i sve se vise bojim ostaviti ga upaljenog preko noci jer je temperatura znala doci u jednom trenutku do 70oc (pogledano u biosu). Inace se temp krecu oko 45oc(everest) dok nista ne radim ali cini mi se da je i to malo previse pa evo zanima me dali mi mozete preporuciti kakav cooler a da nije previse skup. Ja sam razmisljao da si uzmem yasyu jer je u linksu trenutno na akciji cini mi se 320kn pa sto vi mislite?

 

Inace kuciste je CoolerMaster Elite 334, ostatak konfe pod moj pc.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 19:57 (Raptoxx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Cooler za Phenoma II X3 720

Super cooler.

 

Hyperion ima Mugena, i također 720 X3 i super mu radi.

 

Moj Hyper 212+ nije isto loš, no ne tako dobar kao Mugen i Yasya (moje osobno mišljenje,

na papiru negdje izgleda drugačije).

 

PS - Nemoj zamjeriti, ali RaptoxX napajanja... Uf neugodna iskustva... Neodlučan

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cooler za Phenoma II X3 720

Brine me jedino hoce li to stat u moje kuciste jer sam cuo da je dosta velik.

 

Eh, sto se tice raptoxx napajanja imam jedno koje jos uvijek solidno obavlja svoj posao u starom kompu ali ocito je da nisu bas jako kvalitetni

15 godina
offline
Cooler za Phenoma II X3 720

Stat će bez problema nije on previsok.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cooler za Phenoma II X3 720

isto takvo kuciste imam i ja .... stavio sam sa katana 3 cooler i morao sam maknuti onaj "dimnjak" jer je smetao ... stvarno ne vjerujem da bi mugen ili yasya stali kad je meni jedva katana stala koja je dosta manja

 

sa katanom su mi pale temperature do 20 °C u odnosu na stock sto je fenomenalno .... proc klokan na 3,6 GHz, nakon dva sata "žvakanja" prime 95 max tem je oko 70 °C .... sa stock kulerom je prelazilo 90 .... u igrama sa katanom max temp 60 °C .... odlicno je to kod aftermarket kulera (katana 3, yasya, mugen 2 ) sto stvarno jako brzo ohlade proc kad ga se rastereti

 

to sto si u biosu gledao temp nakon restartanja kompa ti i nije bas pouzdano jer se komp brzo ohladi kad ga se rastereti .... racunaj si kojih 10 - 15 °C vise

 

nemoj riskirat sa mugenom il yasyom jer ti mozda nece stati ... katana 3 je odlican kuler za dosta manje novaca

Stisni thumb down ako te čini sretnijim ...
15 godina
offline
RE: Cooler za Phenoma II X3 720
juice21 kaže...

 

nemoj riskirat sa mugenom il yasyom jer ti mozda nece stati ... katana 3 je odlican kuler za dosta manje novaca

Katana je čudnog oblika, mislim da je viša od mugena.

 

Meni je mugen 2 stao u midi kućište od 300kn koje je došlo s napajanjem (zato je veća cijena) bez problema.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
neaktivan
offline
Cooler za Phenoma II X3 720

Mugen 2 je stao u moje kućište bez problema. Doduše širina mog kućišta je nešto veća od tvog, 19,1 cm naspram 18,7 cm, ali kako imaju ista uputstva, prema onome što piše i za jedno i za drugo je ista najveće moguća visina hladnjaka, tj. 166.6 mm.

Dakle, Mugen 2 bi trebao bez problema stati, a Yasya također.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cooler za Phenoma II X3 720
godo kaže...

Mugen 2 je stao u moje kućište bez problema. Doduše širina mog kućišta je nešto veća od tvog, 19,1 cm naspram 18,7 cm, ali kako imaju ista uputstva, prema onome što piše i za jedno i za drugo je ista najveće moguća visina hladnjaka, tj. 166.6 mm.

Dakle, Mugen 2 bi trebao bez problema stati, a Yasya također.

 e da sam to znao uzeo bih si mugena a ne katanu

Stisni thumb down ako te čini sretnijim ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 12:56 (juice21).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cooler za Phenoma II X3 720

Koliko se tocno zagrijava taj procesor pri punom opterecenju?

Moze li ga ohladiti Scythe ninja bez ventilatora....tj. s ventilatorom na ispuhu kucista?

rendering video...
15 godina
offline
RE: Cooler za Phenoma II X3 720
Durango43 kaže...

Koliko se tocno zagrijava taj procesor pri punom opterecenju?

Moze li ga ohladiti Scythe ninja bez ventilatora....tj. s ventilatorom na ispuhu kucista?

Samo kad je na 800MHz inače nema šanse.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice