Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.826
|
čitano: 13.294.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
trina moe kaže...

treba mi laptop za neke osnovne potrebe offica, gledanja filmova, potencijalno instaliram photoshop za osnovnu upotrebu i to je to. raspon cijene do najdalje 3500, i to ne probijam jer je to s maksimalno probijenim budžetom. ono što sam ubola za tu lovu, po meni najbolje, je ASUS X541UV-DM934, jedino što nez kakav je shop u pitanju i što ga nije u zg (mada ima dostavu). od drugog izbora imam: Acer Aspire 3 A315-51 Intel Core i3 6006U  ili ASUS X540LA-XX1023T ili HP 250 1WY77EA / Core i3 6006U

 

zanima me koliko su ovi drugi bolji ili lošiji od prvog i što mi je najbitnije gledat kod procesora. p.s. preferiram windows tako da sve neke opcije s linuxom izbjegavam ak mogu. 

 

hvala

 

Ovaj prvi ASUS X541UV-DM934 nema SSD disk.

Moja iskustva su da, bez obzira na procesor, RAM, grafiku i ostalo...ukoliko disk nije SSD, računalo radi "sporo"...

Ova ostala tri imaju SSD disk.

12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molim preporuku BEST BUY laptop do 4000 kn za Internet i Office ?

 

Mora imat Windows 10 predinstalirano i mora imat SSD disk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mp3david kaže...
Sad su u prodaju dosli novi Legion Y530 modeli.Najeftiniji je za nekih 5899kn.
Y520 mi ima odlican dizajn,ali ni ovaj nije los,totalno je drugaciji.
Malo mi je cudno to sto se ekran moze cijeli preklopiti,ali po videu sto sam vidio,cini se dosta cvrst.
Y530 ima noviji procesor,sad ako ga uhvatim na nekoj akciji,to ce onda biti najbolji izbor.
Vidit cemo uskoro tokom rujna oce li biti kakvih promjena,ali nekako mi se cini da cu njega uzeti.

 Da, vidim. Sad je došao Y530 s novijim procesorom i GTX 1050 4GB  za 5300kn, a Y520 sa starijim procesorom i GTX 1050Ti košta 5100kn.

 

Sad stvarno ne znam što se više isplati uzeti, je li 1050Ti mnogo jača kartica? Prvenstveno za gaming namjena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 18:16 (dmanz).
5 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Laptop do 5000 kn

Zanima me laptop u gore navedenom cjenovnom rangu. Prvenstveno mi treba zbog rada u Photoshopu, Microsoftovim alatima i Microsoft Visual Studiu, ali i zbog nekih manje zahtjevnih igara (Fortnite, Football Manager 18/19).

 

Poželjne specifikacije:

 

8 GB RAM

1 TB HDD + SSD ako je moguće

i5/i7 procesor

1920x1080 rezolucija, 15.6''/17.3''

 

Znam da je teško sve ove zahtjeve uklopiti u jedan laptop do 5000 kn ali bilo bi dobro da su bar neki zadovoljeni.

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Versace kaže...
Laptop do 5000 kn

Zanima me laptop u gore navedenom cjenovnom rangu. Prvenstveno mi treba zbog rada u Photoshopu, Microsoftovim alatima i Microsoft Visual Studiu, ali i zbog nekih manje zahtjevnih igara (Fortnite, Football Manager 18/19).

 

Poželjne specifikacije:

 

8 GB RAM

1 TB HDD + SSD ako je moguće

i5/i7 procesor

1920x1080 rezolucija, 15.6''/17.3''

 

Znam da je teško sve ove zahtjeve uklopiti u jedan laptop do 5000 kn ali bilo bi dobro da su bar neki zadovoljeni.

 

Hvala unaprijed.

Vidi ovdje

 

8GB RAM imaju, nemaju 1TB nego imaju 256GB SSD, pa ako oces, imas po 300kn prijenosne diskove pa se snadji, i5 procesor najnovije serije i jos ti je MX150 grafa unutra da mozes odigrat. Ispod 5000.

Kovačić
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
dmanz kaže...
mp3david kaže...
Sad su u prodaju dosli novi Legion Y530 modeli.Najeftiniji je za nekih 5899kn.
Y520 mi ima odlican dizajn,ali ni ovaj nije los,totalno je drugaciji.
Malo mi je cudno to sto se ekran moze cijeli preklopiti,ali po videu sto sam vidio,cini se dosta cvrst.
Y530 ima noviji procesor,sad ako ga uhvatim na nekoj akciji,to ce onda biti najbolji izbor.
Vidit cemo uskoro tokom rujna oce li biti kakvih promjena,ali nekako mi se cini da cu njega uzeti.

 Da, vidim. Sad je došao Y530 s novijim procesorom i GTX 1050 4GB  za 5300kn, a Y520 sa starijim procesorom i GTX 1050Ti košta 5100kn.

 

Sad stvarno ne znam što se više isplati uzeti, je li 1050Ti mnogo jača kartica? Prvenstveno za gaming namjena.

 Konkretnih 15% je jaca 1050ti.

 Vise ti znaci tih 15% nego da je proc jaci 30%(a nije).

10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

molim savjet za kupnju laptopa za uredsku namjenu. Prioritet je 15,6", dobar cpu, SSD disk i čim više RAM-a, bitna je fluentost u radu i namjerava se dugoročno koristiti.

 

Preporuke u svakom cjenovnom rangu do 3000 kn, do 5000 kn i do 7000 kn.

 

Molim vaše mišljenje o slijedećim laptopima za uredsko korištenje:

 

https://www.hgshop.hr/prijenosno-racunalo-hp-250-g6-i5-7200u-8gb-256gb-ssd-amd-520-2gb-15-6-fhd-freedos-4qw56es/proizvod/235511 

 

https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-dell-inspiron-5570-core-i5-8250u-dvdrw-8gb-ssd-128gb-radeon-530-15-6-led-fhd-linux-crno-014640266

 

Hvala!

Preporuka ako može za laptope sa najizdržjlivijom baterijom i da ima Windowse predinstalirane.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
darklite kaže...
darklite kaže...

pozdrav svima, novi sam ovdje!

 

unaprijed se ispričavam adminima ako sam fulao temu, vidio sam u tražilici da puno forumaša otvara novu temu za jedno te istu stvar (kupnja laptopa), meni to nije bas logično, pa sam odlucio pitati ovdje.....vi slobodno prebacite post i ako vam nije tesko molio bih da me obavijestite o istom, čisto zbog praćenja odgovora

 

...

 

 

isprike na poduzem postu, bio bih zahvalan ako je neko voljan pomoći savjetom, zanimaju me vaša iskustva i mišljenja

 

 

 jel bas niko nema nikakav savjet vezan uz ovo??

evo ti ovdje odgovor. 

 

laptop bih koristio za gledanje filmova, uredski rad (sve sto se s Office-om moze raditi), surfanje i rjeđe za igranje, također bih ga htio koristiti i za rudarenje altcoina (ne znam da li je to dobra ideja uopce?)

 

**** rudarenje s laptopom ti ne bi preporučio zbog toga što su laptopi kompaktni uređaji i visoke temperature (osim ako ćeš rudariti sa tipa 30% procesora/grafičke, a i tad opet mogu biti visoke) mogu utjecati na životni vijek drugih komponenti, što praktički nije problem u dediciranim konfiguracijama za rudarenje.

 

laptop koji bih htio je cca. 5000kn, maximalno do 1000EUR (ovaj sa slike je skuplji, ali sam za njega mislio da je to fer cijena obzirom na komponente, za stvarno dobru priliku sam spreman platiti više) i da budem miran slijedecih bar 5 godina, htio bih (kao i svi) dobiti najvise za svoj novac

 

**** teško je danas procijeniti hoćeš biti miran sljedećih 5 godina ili ne. i najskuplji laptop se teoretski može pokvariti kad mu ode garancija, čak i prije.

 

1. nedoumica je veličina, htio sam uzeti 17.3", međutim svi živi me odgovaraju od toga i govore mi da kupim 15.6", kao preteški su i preveliki, mene sad zanima da li je stvarno toliko velika razlika veličine i težine u nepuna 2"?

**** ljudi koji jako često i jako puno/dugo nose svoje laptope okolo su "osjetljiviji" na težinu. razlika je maksimalno cca 2-2,5kg. nije da se ne osjeti, tako da sve ovisi o tvojim fizičkim predispozicijama.

 

2. da li da pazim na godinu proizvodnje? početkom godine sam htio kupiti laptop sa slike, ali me frend odgovorio, jer je to navodno model iz 2015, mene sad zanima da li to fakat ima veze? mislim logike ima, kad razmislim ako je lap cijelo vrijeme bio upaljen i radio u trgovini, sigurno mu je baterija nesto oslabila, a i resursi komponenata se troše...ili se varam i to nema veze?

 

**** teoretski nužno i nema tolike veze, ali je veća šansa da ćeš sa novijim laptopom dobiti bolji omjer cijene i kvalitete. btw mislim da su trgovci dužni naglasiti ako je laptop cijelo vrijeme bio upaljen i radio u trgovini. to su samo laptopi na displayu i mislim da se oni ne prodaju, ili ako se već prodaju da se mora naglasiti da su bili na displayu i samim time biti manja cijena.

 

3. htio sam uzeti i7 (coffe lake ili sky lake), ali sam i od toga odgovoren, navodno mi to ne treba jer necu moći iskoristiti sve jezgre....jak procesor sam htio zbog future proofanja i "procesorskog rudarenja"(mislim da je čak u tiskanom bugu bilo riječi o tome ili sam ja nesto krivo skužio?) koje mi nije bas potpuno jasno, jer koliko ja znam za rudarenje se koriste grafičke kartice.....da li je taj procesor dobar izbor ili da kupim ryzen ili i5?

 

**** koje sve jezgre? koliko znam, i7 sa najviše jezgri u laptopu ima 6 jezgri i 12 dretvi (threadova). to je za multitasking na 1080p rezoluciji i više nego dovoljno za imati. pogotovo za future-proof. moguće je i rudariti sa CPU-om (tipa Monero), ali opet, ako baš ne trebaš taj dodatan novac, ne bi ti to preporučio. po meni treba uvijek gledati omjer cijene i kvalitete. Ryzen je srušio cijene Intelu u desktop tržištu (fala qrcu!!) ali za laptope ne vidim da je to još uvijek tako jer je tu Intel dosta jak, i novi Ryzen laptopi više-manje pate zbog toga što im svi stavljaju sporiju (cca 2400Mhz) memoriju u single-channel modu, znači samo jedna pločica RAM-a. a Ryzen arhitektura radi bolje u dual-channelu, sa bržom memorijom i nižim latencijama (tipa za stolno ryzen računalo 2x8GB 3200MHz sa 14ns latencijama je sweet, sweet spot, ali sumnjam da takve memorije nude za laptope).

 

4. htio bih grafičku posebno (mislio sam gtx 1050i ili jaču, ili je bolje uzet nesto od AMD-ovih grafičkih?), nikako integriranu, zbog rudarenja (eventualnog) i igranja - upravo zbog toga bih htio RAM-a 12 ili 16GB, mislim da je 8 malo, jesam u pravu? inace kad surfam uvijek imam otvoreno masu tabova + drugih aplikacija (zato mislim da mi treba više RAM-a)

 

****AMD-ove grafičke u laptopima su praktički još uvijek dosta lošije od Nvidijinih. Nažalost je tako. Ponavljam, ne preporučujem rudarenje s laptopom. Za workload koji si naveo, i ako uzmemo u obzir sljedećih 5 godina, možeš sad uzeti laptop sa 8GB RAM-a pa kasnije nadograditi na 16GB (skombiniraš sa jednogodišnjim čišćenjem u servisu trgovine di ga kupiš što ti preporučam, oni ti mogu i nadograditi RAM koji im doneseš ako isti ima garanciju, za cca 50kn ), jer je sad RAM jako skup (guglaj malo, padaju tužbe zbog toga itd.). RAM dobro dođe za puno tabova i drugih programa, no preporučam ti da se strpiš dok mu ne padne cijena!

 

5. kućište, nešto o čemu uopce nisam razmišljao.......rečeno mi je da uzmem metalno ili bar od kvalitetne tvrde plastike, jer ce mi se u suprotnom brzo pohabat, jel to stvarno jako bitno?

 

****Ovisi o tebi kao korisniku. Po meni je kod kućišta bitna tipkovnica i kako je postavljen sami ekran (mislim na šarke i te dijelove). Danas to puno kvalitetnije rade nego prije, ali opet, sve ovisi o tome kako ga čuvaš (nemoj s njim na krevet, pazi da ga ne lupaš).

 

6. tipkovnica, htio bih neku sa hrvatskim dijakritičkim znakovima (slovima), primjerice kad pisem poslovne mailove ili ispunjavam razne formulare (npr. boarding pass) koji traze ime i prezime točno kako je napisano u dokumentima....da li je moguće taj problem rješiti i preko tipkovnica bez hrvatskih slova i kako? ako to mogu riješiti i na drugi način, onda bih uzeo u obzir i lap bez hrvatskih slova

 

****Rijetko koje tipkovnice, a pogotovo za laptope, imaju čistokrvne hrvatske znakove. Većina proizvođača nalijepi hrvatska slova na qwerty tipkovnice. U najgorem slučaju se brzo možeš naviknuti, vjeruj mi. Preporučam ti da se navikavaš na pisanje bez gledanja u tipkovnicu, uštedit ćeš puno vremena.

 

7. HDD mi je nebitan totalno jer koristim vanjski hard, ali ako je moguće volio bih da lap ima SSD, također i touch screen mi je nebitan (znam da on značajno poskupljuje cijenu), također mi je bitno da je touchpad dobar i precizan

 

**** onda možda gledati laptop sa isključivo SSD-om (nemaš HDD unutra pa s time i manje pokretnih dijelova). dobar i precizan touchpad opet ovisi od laptopa do laptopa.

 

8. zanima me po vašem mišljenju, sta je bolje uzeti - predinstalirani OS ili lap sa DOS-om, pa windowse instalirat naknadno (linux mi nije opcija)?

****Predinstalirani Windows 10 poskupljuje laptop za cca 100 eura po mom iskustvu (nek me ispravi netko ako sam u krivu). Ako imaš pristup nekoj licenci nevezano za kupovinu laptopa, iskoristi ju. Ako ne, i pošto ne voliš Linux, predinstalirani Windows 10 bi te trebao razriješiti muke, imaš svoju plaćenu licencu.

9. da li je bolje kupiti lap u trgovini gdje ga mogu uzet u ruku i isprobat ili sa webshopa (na slici svi izgledaju super) i ako su webshopovi bolji, da li je bolje kupiti sa stranih (znam da ako kupujem vani, nista onda od nasih slova) ili domaćih? koji imaju bolje cijene, koji su pouzdani i sigurni?

 

**** želiš naša slova - odustani od kupovine vani. dobar dio naših trgovaca su više manje pouzdani. kažem više manje jer ćeš za svaku trgovinu naći dobrih recenzija, a ujedno i bijesnih i ljutih iskustava. lutrija je to, po meni. zato kad sebi kupujem, gledam uzeti u nekoj "većoj" trgovini IT opremom, tipa Links, ADM, Mikronis, Instar, HGSpot, itd. za sve njih redom sam vidio i dobrih i loših iskustava. Pošto ti je bitna tipkovnica i touchpad, možda bi i dobio malo bolji osjećaj o istima kad bi ih isprobao, ali po meni treba koji tjedan korištenja dok dobiješ pošten dojam.

 

zanima me također sta mislite o kupnji rabljenih (ili kako to trgovci kažu refubrished laptopa)?

 

**** hoćeš biti miran 5 godina? radije bi na tvom mjestu te pare uplatio u lutriju nego uzeo refurbished laptop.

 

10. koje marke bih trebao izbjegavati, odnosno koje su dobre, koje odlične? mislio sam u početku potrage uzet neki acer (bili su najjeftiniji), ali su mi svi zivi govorili da to ne valja i da ne uzimam, tako da vise ni sam ne znam

 

**** po mom iskustvu u zadnjih 5 godina to više nije pravilo (osim nekih ekstremno lijevih marki koje su prisutne samo na određenim dijelovima svjetskog tržišta). evo znam iz glave 5 ljudi koji imaju ACER-e i presretni su s njima koju godinu već. opet, po meni doslovno lutrija.
Kad ljudi pitaju pitanje tipa "ako dam toliko i toliko za taj i taj komad opreme, jel imam sigurnost i što sve ne?", uvijek im spomenem fijasko sa Galaxy Note 7 mobitelom. Najskuplje ne znači nužno najbolje.

Čisto FYI, eKupi na neke laptope nudi 5 godina garancije. A opet, tko zna šta će biti za 5 godina.

 

Obzirom na navedeno, kad odlučiš max cijenu i točno željene karakteristike, baci reply pa ćemo vidjeti. 

11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa,

 

trebam preporuku za laptop 13.3' ili manje ako mogu dobit bolje performanse za iste novce.

 

Budžet: 2500-3000kn

 

EDIT: Može i rabljeno

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 19:32 (dr_horvat).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Preporuka laptopa za gaming do 7000kn. 
Hvala

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok ljudi, može pomoć za nećakinju?

Već sam postavio pitanje, al sad se skupilo više love, pa se nadam i puno boljem prijedlogu! 

 

Upisala je grafički dizajn i sad joj treba računalo na kojem bi mogla raditi u programima za obradu slika.

Ali, tu i tamo bi ga nosila, znači. nejde baš 17", nek ostane na 15...

 

Znači:

6000kn

15" ekran. Velika rezolucija.

Dobar prikaz boja

(Znam da graf. kartice ubrzavaju Adobove programe.. al ne znam koliko to ima smisla, ili radije uzeti jači CPU/SSD, pa biti na integriranoj?)

I vidjela je grafičke tablete... dal postoji ekran po kojem je moguće crtati na toj preciznosti, ili je to sve touch tehnologija iz mobitela?

Pa radije uzeti laptop + graf. tablet?

 

Dajte još nešto što bi bilo važno za graf. dizajn. 

 

Hvala unaprijed!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav,

Trebao bi mi laptop do 2500kn za curu koja ima 17 godina i treba joj za skolu i face i te stvari. Nema igara i tih stvari. Ispao sam iz igre pa me zanima preporuka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Napravio sam po dva filtera za svaku kategoriju.

Laptop mi treba za faks(računalstvo), AutoCAD, CATIA, Adobe paket programa, Sublime, net, office, Euro Truck Simulator 2 i Fortnite(gaming čisto da ubijem dosadu).

Koji mi vi predlažete?

 

1. kategorija

2. kategorija

 

Koja marka je kvalitetna? Nisam u tim vodama pa ne znam

 

 

Ovaj laptop mi je zapeo za oko, no i5 ima, dal je to dobro, kakav je to i5 prvi put vidim takvu oznaku..

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 0:52 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Dex.pwn kaže...

Ovaj laptop mi je zapeo za oko, no i5 ima, dal je to dobro, kakav je to i5 prvi put vidim takvu oznaku..

 i5 ti je Intelova oznakaza procesor, mislim da su to Intelovi najprodavaniji procesori.

Mislim da su im te oznake stare preko 10 godina, a pošto su među najprodavanijim, baš mi je čudno kak nisi čuo za njih.

 

Uglavnom, od i5 su slabiji i3, Celeron, Pentium.

Jači su i7 i i9.

 

Uglavom, na zanimljiv laptop si naletio, idem baš i ja pogledati o njemu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Može mala pomoć posto trenutni nemam računalo a preko mobitela mi teško tražiti. Neki laptop najviše a igranje i ostale popratne stvari do 1000€ u njemackoj. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
dennocro kaže...

Može mala pomoć posto trenutni nemam računalo a preko mobitela mi teško tražiti. Neki laptop najviše a igranje i ostale popratne stvari do 1000€ u njemackoj. 

 Ovaj mi izgleda OK

https://www.computeruniverse.net/en/hp-pavilion-15-cx0003ng-4ca42ea-396-cm-156-notebook-schwarz

 

Jedini oko 1000Eura ima 8xxx CPU, svi imaju starije 7xxx.

 

A ako želiš još jaču grafičku, onda trebaš dodati još 200 Eura:

https://www.computeruniverse.net/en/acer-nitro-5-an515-52-75sn-396-cm-156-notebook-schwarz

 

Na žalost, ne znam ništa o kvaliteti tipkovnice ili završnoj obradi... ali imaš mogućnost povrata robe, pa lijepo progledaš dal ti paše :D

 

P.S. pripazi na tipkovnicu.. EN.. DE... ovisno kakvu želiš

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Znam za i5 već kažem za oznaku pored i5 što bude. Kod PCa je je s k ili x oznaka, kakvo slovo u 😂
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Dex.pwn kaže...
Znam za i5 već kažem za oznaku pored i5 što bude. Kod PCa je je s k ili x oznaka, kakvo slovo u 😂

 U - manja potrošnja, ali s tim nažalost ide i manja brzina.

Npr, laptop ima i7 s 2.2 Ghz, a desktop i7 ima 4.5GHz...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Ahaaa.. Jesi pogledao laptop koji mi je zapeo za oko?
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Dex.pwn kaže...
Ahaaa.. Jesi pogledao laptop koji mi je zapeo za oko?

 Jesam i ne znam kaj da ti velim :D

https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-acer-aspire-7-nx-gtvex-018-core-i5-7300hq-8gb-ssd-256gb-geforce-gtx-1050-17-3-led-fhd-linux-crno-015050161

Šteta kaj se netko od iskusnijih s laptopima ne javi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 17:58 (CyberDemonVZ).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Uz to mora bit velik FHD, i numeričkim dijelom na tipkovnici
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

evo upravo sam narucio Legion Y530 na ekupi,imali su 10% popusta ovaj vikend tako da me izasao 5309.10kn sa besplatnom dostavom.

Ovo je odlicna akcija, dvoumio sam se i na kraju sam ipak taj uzeo.

Odabrao sam dostavu tamo poslije sredine mjeseca kada se vratim sa sezone,jer tko zna kada ce opet biti slicnih promocija.

Jedva cekam :)

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
6 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molim nekog iskusnog za pomoć:

 

Buđet mi je 5000 kn.

 

Laptop bih koristio samo za surfanje i najbitnije: gledanje filmova i serija.

Potreban mi je dvd player na laptopu, hdd i mali ssd za windowse. Također bih uzeo originalnu verziju windowsa (retail) unutar tih 5000 kn.

I ako je moguće na rate.

 

Hvala puno, plaćam pivu ako je pomagač iz Zagreba =)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mp3david kaže...

evo upravo sam narucio Legion Y530 na ekupi,imali su 10% popusta ovaj vikend tako da me izasao 5309.10kn sa besplatnom dostavom.

Ovo je odlicna akcija, dvoumio sam se i na kraju sam ipak taj uzeo.

Odabrao sam dostavu tamo poslije sredine mjeseca kada se vratim sa sezone,jer tko zna kada ce opet biti slicnih promocija.

Jedva cekam :)

 i ja uzeo isti laptop na ekupi na akciji samo onaj najskuplji model koji su imali s i5 8300h, gtx 1050Ti, 128gb ssd + hdd i ispalo me 6200kn samo uzivaj kolega

 

meni dolazi sutra

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 18:39 (dmanz).
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koliko im traje baterija?

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
10 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Lp 
Sestra si planira kupiti laptop do 4000 kn molim prijedlog

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala:)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice