Savjet oko odabira laptopa

poruka: 44
|
čitano: 11.586
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

Bio bi zahvalan ako bi mi neko mogao dati nekakav dobar savijet o kupnji laptopa, granica mi je 6000kn. a htio bi i odigrati neke nove igre tipa pes 2009 i fallout3 (ako je to upce moguce za tu cijenu laptopa.)

 

a našao sam acer aspire 5530g kao opciju. ima ati hd3650 karticu i 4gb rama pa me zanima da li mi moze netko reci kako to sve radi. jel moguce igrati ove trenutno nove igre....

 

ali vidim da isti model ima i sa 3650 i 3470 karticom... iako su bazirani na istom čipu ova 3470 kartica je kartica iz klase 3 i radi na nešto bržem taktu od 3650 koja je za klasu jača tj iz klase 2 a radi na sporijem taktu... e a sad kad sam to sve shvatio da mi je nekako dokuciti koliko dobro to taj laptop odrađuje.... eh da obje kartice su DX 10 s 4.1 shaderom al nekako sumnjam u te mogućnosti... prije mi se čini da bi to moglo radit na DX 9 a ovo tek toliko postoji da se malo ljudima zamažu oči. jer ko ne bi volio sad imat laptop s dobrom dx 10 karticom pa da se moze i koja igra pokrenit.... a za cijenu od 5700kn mi se čini da taj dx 10 i ne radi bas ok na ovom laptopu....

 

 

eh da nasao sam nekakav benchmark ovog laptopa sa ati hd 3470 karticom i 3gb rama (za razliku od 4 gb s kojima dolazi opremljen u naše trgovine i 3650 ati grafikom)  i kaze 3dmark 06 score je 2630 bodova (e a sad šta to meni znači....?? jel to ok ili ne, jel se moze igrat ili ne)

evo link   http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?id=2706&cid=14&pg=4

 

ovaj laptop su usporedili s toshibom a300 koja je ostvarila bolji 3d mark score ali ima dual procesor na 2,5 (ovaj acer 5530g u našim trgovinama ima 2.0 procesor) i opremljena je s hd 3650 grafičkom...

 

znači   procesor je amd 2.0, 4 gb rama i 3650 karticom, 320gb hdd..... a cijena 5700 i prelistao sam skoro sve laptope i nije mi jasno kako ovaj moze kostati 5700 a čini mi se da je bolji i od nekih skupljih.... u čemu je "caka"?????

 

a pogotovo ako probam pronaći neki laptop s karticom imalo jačom od hd 3650.... cijena počne vrtoglavo rasti.....a čak se moze i rijetko koji naći da ima ati hd 3650...

 

uglavnom ako postoji neki prijedlog, ako neko ima taj laptop neka napiše šta sve igra na njemu....

 

naravno otvoren sam i za druge prijedloge samo stvarno neznam koji bi odabrao a da je u tom cjenovnom rangu a da moze pokrenit i koju igricu....

 

 

 

 

hvala na čitanju.....

 

i....

 

 

imate kakav prijedlog?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Savjet oko odabira laptopa

pozdrav....meni laptop ne sluzi za igrice,ali ok.....medu najboljima su ti HP i toshiba......za hp znam da je super jer ga imam,a za toshibu sam cuo da je ok...pa pogledas

po netu cjenik,kvalitetu,komponente kaj te zanimaju i to ti je to...UGLAVNOM JA NEBI NISTA DRUGO OSIM HP ILI TOSHIBA...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa

Ako hočeš nešto izdržljivo i kvalitetno ,a može se naći i do 6000 kn sa dobrom grafičkom je Lenovo.
Probaj i te modele malo razmotriti.

Private
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa

imam hp 6715b na koji sada pišem i mogu ti reći da uopće nisam zadovoljan s njim....

 

igre bolje ni ne isprobavat kartica je ati x1250 klasa 5 (samo za stare igre), pregrija se grafička pa sam muku mučio jedno vrijeme, ja ga   upalim a pojavi se crni ekran i mogu ga samo ugasit. i tako par dana, pa onda radi normalno.... naravno to se počelo pojavljivat dva tjedna nakon što mi je istekla garancija....   popravak u sevisu s plaćanjem je 1500kn +pdv s tim da ne garantiraju da mi se crni ekran neće pojaviti opet (a popravak obuhvaća zamjenu matične ploče-grafičke kartice).... i bas kad sam zvao ovlašteni servis imali su još 4 hp-a s istim problemom kao i kod mene, srećom ljudi su imali garanciju a meni je serviser toplo preporučio da ne ulažem bezveze....

 

osobno nemam ništa protiv hp jer znam još 10 ljudi koji ga imaju i nemaju neke probleme s njim al eto jedini ja imam hp6715b.... al ne bi bas uzeo hp opet....

 

 

a pc ne bih uzeo jer ipak na laptopu imam samo struju za priključit.... i nosi gdje hočeš....

 

a kakav je acer???????????   ko ga moze pohvaliti ili pokudit?????

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2008 19:40 (damirddd).
15 godina
protjeran
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
damirddd kaže...

imam hp 6715b na koji sada pišem i mogu ti reći da uopće nisam zadovoljan s njim....

 

igre bolje ni ne isprobavat kartica je ati x1250 klasa 5 (samo za stare igre), pregrija se grafička pa sam muku mučio jedno vrijeme, ja ga   upalim a pojavi se crni ekran i mogu ga samo ugasit. i tako par dana, pa onda radi normalno.... naravno to se počelo pojavljivat dva tjedna nakon što mi je istekla garancija....   popravak u sevisu s plaćanjem je 1500kn +pdv s tim da ne garantiraju da mi se crni ekran neće pojaviti opet (a popravak obuhvaća zamjenu matične ploče-grafičke kartice).... i bas kad sam zvao ovlašteni servis imali su još 4 hp-a s istim problemom kao i kod mene, srećom ljudi su imali garanciju a meni je serviser toplo preporučio da ne ulažem bezveze....

 

osobno nemam ništa protiv hp jer znam još 10 ljudi koji ga imaju i nemaju neke probleme s njim al eto jedini ja imam hp6715b.... al ne bi bas uzeo hp opet....

 

 

a pc ne bih uzeo jer ipak na laptopu imam samo struju za priključit.... i nosi gdje hočeš....

 

a kakav je acer???????????   ko ga moze pohvaliti ili pokudit?????

 jbg..meni dok nece radit u smece ko ga j...heheheee...moj radi ko sat...ACER?nemam pojma bas za to...koliko si love dao za taj hp
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

hp 6715b je plaćen 5.400 kn prije godinu i 4mj.   a sada taj isti košta 4200kn.....

 

 

al nemojmo o hp-u

 

 

 

jel ima itko acer 5530g i što radi od igara na njemu....???????

 

u biti naravno da ga ne uzimam za igre al nije na odmet ako mogu baciti novog nogometa na njemu.... recimo.... ili fallout novi (i wish).....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa

da vidim da 8600M gt (512 mb) radi na brzem clocku sto se tiče shader-a

 

Core Speed * 475 MHz
Shader Speed * 950 MHz
Memory Speed * 700 MHz

 

za razliku od 3650 (256mb)

 

Core Speed * 600 MHz
Shader Speed * 600 MHz
Memory Speed * 700 MHz

 

ali opet ta ati 3650 ima više bodova od u usporedbi s tom nvidiom (dobro naravno da zavisi od ostale konf ali vidim da su ostali djelovi osim procesora gotovo isti, dobro dobio bi nešto na intelovom procesoru i 256mb na graf više ali da li se isplati???? )

 

ati- 7358 bodova

nvidia- 6175 bodova

 

 

a dobro je sto je kod ovog kompa koji si mi predložio intel procesor....koji je jači od ovog mog prijedloga 5530g...a i bolji-mb cache memorije i to al nekako nisam uvjeren što bi bolje radilo iako ovaj ima manje memorije za grafiku... jer imaju istu vrstu memorije na isto mhz samo što ovaj ima 2 gb a ovaj 4.

 

pa me razuvjerite ako mozete....

 

 

eh da mali problem je što plaćam karticom tako da mogu samo negdje gdje ju primaju a ne samo za keš a nekako zbog servisa i sl ne bi preko neta naručivao a živim u slavoniji pa je izbor dobre trgovine ograničen na hgspot i naravno vemil.... a sad da u zg potežem 1-2 puta da dobijem komp jeftinije za 200-300 kn mi ne vrijedi...

a na linku koji si mi poslao primaju samo gotovinu a na nekim drugim stranicama isti komp košta 6400-6500 kn....) meni je max 6k kuna

 

 

a vidim da tvoj izbor ima i blu-ray čitač pa mislim da njega masno plaćam tj razmišljam koliko bi koštao da ima ima dvd snimač.... a blu ray mi i nije potreban.....

 

 

naravno uvijek mogu još malo sačekati pa za iste novce dobiti nešto malo malo bolje al ko zna kad ce popusti u tim trgovinama ili kada će dobiti neke nove modele pa da cijene ovih malo padnu....???????

 

 

hvala na pomoći ajmo ljudi dalje................... nije još sve riješeno.....

 

 

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

dajte ljudi, evo da malo osvježim od jučer.... jel ima itko acer 5530g i sto radi od igara na njemu i kako rade?????????????

 

hva-laaaa ......

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa

pisem s njega a igre i nisam neke pokretao jer ih niti nemam ....da imam pokrenuo bih ti pa da vidis a ovako eznam !!!

 

 

 

 

 

jedini minus sto bi mu ovako stavio je to sto mu je tastatura jako mekana tj tipke koje stisces pola tastature se mice to me jedino smeta inace sve 5 ...

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa

joj daj instaliran nogomet ili nesta novo ako ti se da i imas flat za skinuti demo pa javi kako ide.... sad si me zainteresiro...

 

a jga za tipkovnicu i ja volim više ove tvrde tipke al eto ako mu je to jedini minus onda super.....   nego da mi je barem nogometa igrati....

 

eh da... jesi ga spajao na tv?????????????

 

 

 

i koliko si ga platio, jesi pitao koliko košta produženje garancije i jel se dobije torba s njim.??? dobro sad torbu već imam od hp-a iste su dimenzije, acer je malo deblji al mora da stane u tu istu torbu

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2008 13:38 (damirddd).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
zokiN kaže...

pozdrav....meni laptop ne sluzi za igrice,ali ok.....medu najboljima su ti HP i toshiba......za hp znam da je super jer ga imam,a za toshibu sam cuo da je ok...pa pogledas

po netu cjenik,kvalitetu,komponente kaj te zanimaju i to ti je to...UGLAVNOM JA NEBI NISTA DRUGO OSIM HP ILI TOSHIBA...

 

za HP-a se slažem i mogu reči da je dobar....
Intel Core 2 Duo 2.40GHz, ATI Radeon 3870, Gigabyte GA-954GCMX-S2
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2008 16:35 (start).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
damirddd kaže...

joj daj instaliran nogomet ili nesta novo ako ti se da i imas flat za skinuti demo pa javi kako ide.... sad si me zainteresiro...

 

a jga za tipkovnicu i ja volim više ove tvrde tipke al eto ako mu je to jedini minus onda super.....   nego da mi je barem nogometa igrati....

 

eh da... jesi ga spajao na tv?????????????

 

 

 

 

  Mislim da bi ti Fallout 3 trebao raditi bez problema. Moja 7300GT je dosta slabija od 3650 al opet vrti fallout. Naravno trebat ćeš malo smanjit rezoluciju i detalje al trebalo bi raditi OK. 
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
damirddd kaže...

joj daj instaliran nogomet ili nesta novo ako ti se da i imas flat za skinuti demo pa javi kako ide.... sad si me zainteresiro...

 

a jga za tipkovnicu i ja volim više ove tvrde tipke al eto ako mu je to jedini minus onda super.....   nego da mi je barem nogometa igrati....

 

eh da... jesi ga spajao na tv?????????????

 

 

 

i koliko si ga platio, jesi pitao koliko košta produženje garancije i jel se dobije torba s njim.??? dobro sad torbu već imam od hp-a iste su dimenzije, acer je malo deblji al mora da stane u tu istu torbu


A reci mi koji nogomet ... spajao na tv(LCD Samsung 107cm) preko HDMI i po meni je perverzija.... platio ga 5600 i kupio produzenje  i neku torbu za nekih 70 kuna .... ajde javi mi koji i gdje da skinem pa ti isprobam .... pozzz  
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

evo linkza nogomet

 

http://www.gamershell.com/download_33628.shtml

 

veličina 1 gb

 

 

da ne stavljam sad još neke linkove, samo probaj nogomet instalirat i stavi 1280x800 rez pa vidi kako to radi ako ne probaj na 124x768

 

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
damirddd kaže...

evo linkza nogomet

 

http://www.gamershell.com/download_33628.shtml

 

veličina 1 gb

 

 

da ne stavljam sad još neke linkove, samo probaj nogomet instalirat i stavi 1280x800 rez pa vidi kako to radi ako ne probaj na 124x768

 

hvala unaprijed

 
oooo pa nemaju svi flat..... ako uspijem frenda nazicati da skine javim ti inace neznam !!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
Comfort kaže...
 
oooo pa nemaju svi flat..... ako uspijem frenda nazicati da skine javim ti inace neznam !
 
dobro, nema veze, naći cu negdje nekakav video neke igre s tog laptopa..... ili nešto sl....
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2008 20:02 (damirddd).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
damirddd kaže...
Comfort kaže...
 
oooo pa nemaju svi flat..... ako uspijem frenda nazicati da skine javim ti inace neznam !
 
dobro, nema veze, naći cu negdje nekakav video neke igre s tog laptopa..... ili nešto sl....
 
pošto meni nitko nije pomogao ja cu tebi oko tog laptopa ...vec se skida demo tako da cu ti sutra javiti rez jer mi se neda danas do kasno ostati budan da to isprobam ..jel to ok???
nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

Imam ponešto iskustva s prijenosnicima i mogu ti reći da saki od njih ima svoje prednosti i nedostatke. Sve one LG, Avenio, Flyer, Sony i to u startu izbjegavati za bilo što. Ako se misliš igrati Lenovo izbjegavaj jer za taj novac ipak dobiš jaču konfiguraciju. Isto vrijedi i za Dell. Acer je OK dok radi, a kad jednom ode nešto pozdravi se s njim jer je to najčešće ploča neispravna(ako je u jamstvu barem si bez njega mjesec i pol). HP mi je u   rangu Acera po pitanju održavanja i servisa ali ipak puno kvalitetniji i za manju cijenu možeš dobiti dobru konfiguraciju. Možda najbolji izbor je Toshiba ali za nju ipak treba izdvojiti više novaca. To su subjektivna mišljenja i svatko misli drugačije ali nitko ti neće pogriješiti kad ti kaže da ipak razmisliš o PC-u.Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa

Svaki laptop sa nvdia 8600/9600 grafikom obavezno izbjegavat. to je serija s greškom. pregrijavaju se ko lude. meni već jedna crkla. povukla sa sobom i matičnu. sva sreća u garantnom roku. istina bog ima dobre performanse i služi ko radijator po ovoj zimuši.

ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
damirddd kaže...

dajte ljudi, evo da malo osvježim od jučer.... jel ima itko acer 5530g i sto radi od igara na njemu i kako rade?????????????

 

hva-laaaa ......

 Imam acer 5730zg, koji je vrlo slican tome 5530. Ovaj moj ima nvidia 9300gs karticu koja je u rangu sa 3470. Igram crysis, call of duty 5, call of duty4, te u svakoj imam najmanje 30fps, naravno sa smanjenom rezolucijom i ostalim igrackama.

Taj 553o bi bio onda sigurno dovoljan za ugodno igranje ali pri nizim rezolucijama i sa iskljucenim antialisingom.......



Intel q6600 mbo asus P35 8gb DDR2 ATI 3870 512mb 1TB WD Samsung 2232bw Logitech G15 Logitech G7 Logitech X530 5,1
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

evo probao(kako on instl ja tako probao) i po meni je hebeno ... mozda sitno ponekad trzne ekad ono slave kad zabiju gol ovo ostalo superr ....

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

dobro ljudi stvarno ste mi pomogli, izbor je vjerovatno pao... a garanciju odmah uzimam na 3 godine čini mi se da je 411 kn produzenje s jedne na 3 godine za acer tako da......

 

ako se budem mogao igrati na njemu super, ne treba mi za neke buduće igre, ionako ima puno ovih koje nisam ni mogao isprobati sa ati x1250 koju sad imam.....

 

gledao sam naravno sve kartice, nekako mi ta nvdia 9300 m gt izgleda ok, al je svaka konf malo skuplja a opet i procesor je tu pitanje........

 

uglavnom......

 

jos da mi je znati kad ce nvidia i ati i intel i amd dostaviti neke nove svoje komponente i kod nas pa da ovima cijena padne tako da moze dobit za iste cak i nesta sigurnije.....

 

 

eh da .... al uvijek budu snizenja nakon sto se novci potroše.... kako oni to samo znaju.....             al eto sad ce to vrijeme.... nadam se da pozurit jer ako budem dugo čekao ovaj

 

acer ce vec bit stara vijest....

 

čekam još max mjesec dana....

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

ja sam prezadovoljan sa hp 6730s... imaš ga u ovomijesečnom bugu!

AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

ja imam HP 6730b i preprezadovoljan sam njime

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

najbolje je da priceks jos kraj ove 09 pa ces onda vidjeti ...Namigiva

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
Comfort kaže...

najbolje je da priceks jos kraj ove 09 pa ces onda vidjeti ...Namigiva

  ma sacekat cu jos koji tjedan, nije mi za glavu... samo me zanimalo kako radi... jer da ne bi bilo da ga uzmem pa da se razočaram...   je naravno da moze sve sto trebam bilo koji laptop koji uzmem al ako hocu neku 3d igru upalit onda ne moze bilo koji laptop.... hvala comfort na pomoći....
15 godina
protjeran
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
TOMs kaže...

ja sam prezadovoljan sa hp 6730s... imaš ga u ovomijesečnom bugu!

 i ja sam reko covjjekku da je hp legendaran.....on kaze da ga ima i da nije bas zadovoljen...moj radi pre savrseno uostalom...koliko para toliko i muzike
a ako je 400kn garancija 3god mogu si mislit ......kojesta...e sad ce neko reci "pa da cim je jeftinija to je jeftinija znaci da je manja vjerovatno da se pokvari"ali "jok"
bas i nije tako al ko voli nek izvoli...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet oko odabira laptopa
zokiN kaže...
TOMs kaže...

ja sam prezadovoljan sa hp 6730s... imaš ga u ovomijesečnom bugu!

  i ja sam reko covjjekku da je hp legendaran.....on kaze da ga ima i da nije bas zadovoljen...moj radi pre savrseno uostalom...koliko para toliko i muzike
a ako je 400kn garancija 3god mogu si mislit ......kojesta...e sad ce neko reci "pa da cim je jeftinija to je jeftinija znaci da je manja vjerovatno da se pokvari"ali "jok"
bas i nije tako al ko voli nek izvoli...
  a prestao sam čitati časopise, mislim da su prestali biti strogi.... ipak zive od sponzora čije proizvode recenziraju....

nisam ni za ovaj 6715b pročitao prije godinu i po da je loš, navedeno je samo da mu je lošija strana ove "soft touch" tipke za pojačavanje glasnoće.....(bas mislim u bugu)

a mogao bi mu naći još bar 5, ali da ne pravim ja sad svoju recenziju... 

hvala na preporuci, al kod toga hp 6730s je graf ova 3430 koja je čini se dosta slabija od 3650 (dobro ne dosta al izgleda da je razlika i vidljiva... par frame rate-ova je razlika izmedju trzanja i igranja...)   a izvlači ga što procesor ima 1 mb više od amd-ovog rm-70 i čini se da mu je memorija radi na 800mhz-a.... za razliku od 667 mhz-a kod recimo tog acera...


al bas me zanima koji bi bio bolji kad bi napravili neke testove.... (jel bolje šljaka   recimo     win xp 64bit, intel t5870 2.0 (2 mb L2) i 2 gb (800mhz) rama sa 3430 karticom........     ili win xp 64bit, rm-70 (1 mb L2), 4gb (667mhz) sa 3650 karticom....   dobro u hp se može još kupit 2 gb rama pa staviti o ovaj acer je max nadogradjen...

s hp-om dobijem vistu koja mi ne treba a koju ustvari platim....    


vidim da bi bilo napeto izmedju ova dva kompa..... malo je bed što nije 512 mb verzija ove 3650 onda bi sigurno uzeo taj..... al ima jedan s 512 malo skuplji.....
 
 
15 godina
neaktivan
offline
Savjet oko odabira laptopa

joj kakva prevara.... odustajem totalno od ovog acera 5530g.... pa sam se bio zagrijo za ovaj

 

Notebook ACER Aspire 6530G, AMD Turion RM-70 (2.0GHz), 16" HD WXGA (1366*768), RAM 3GB DDR2, HDD 320GB, DVDRW, ATi Radeon HD3650 (512MB), LAN, WLAN, Windows Vista Home Premium... 6.150 kn

 

znaci ima manje rama al je ta graficka od 512mb, a opet radi na 128bit-a "memory bus width-a" (što god to značilo, a pročitao sam da te kartice s 512 mb i 128 bit-a ne iskorišavaju bas tih 512mb).... nakon toga sam pročitao kako se čovjek žali kako mu ne radi race driver grid, gta4 isto samo na low i trza uzasno a ni nogomet bas nije naj, pa jel to moguće....

dobro vidim da mu je procesor s 1mb pa je to izgleda usko grlo al zar stvarno ta ati hd 3650 tako malo vrijedi....????

 

i nakon toga   sam našao još jedan, na kojem bi sve radilo....

 

Notebook FORCEBOOK Las Vegas, Intel Core 2 Duo P8400 (2.26 Ghz, 3MB, 1066FSB) Penryn, 15.4" WXGA+, 2GB DDR2 RAM, DVD+-RW SuperMulti, HDD 250GB SATA, NVIDIA GeForce 9600M GT (512MB), WLAN, Giga LAN, 2.0MP Cam, FP   6.500 kn

 

pa vidim da se izgleda bolje isplati dati tih 400 kn više dobit intel proc(2.26 ghz) i 9600gt s 512 (samo i ona je na 128 bita)....

 

pa ljudi ako ga neko ima nek napiše što valja što ne, forcebook laptop nisam nikad ni vidio.... ili ako neko vidi zamjerku ovom forcebook-u nek javi...

 

ajmo brzo mišljenja da ne čekam.... hehehh

 

hvala

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice