Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

poruka: 33
|
čitano: 10.539
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Pozdrav,

 

treba mi laptop koji ću koristiti za Photoshop, Illustrator, Resolve i faks. Imam komp kući na kojem sve radim ali bih volio da to isto mogu raditi i ako sam negdje vani. Igrice mogu na kompu, ostatak na laptopu.

 

Poželjno: dobar CPU (ne kužim se pretjerano u laptope i njihove komponente), 16-32 RAMa, >200 M.2 SSD kasnije ako treba lako uzmem eksterni za prostor

 

Price range: 400-600€ novi ili neki polovni koji ulazi u taj price range, a da je skuplji inače, ali predlažite i izvan tog ranga. Ako idem iznad toga, onda mogu i na rate ako uzimam novi. 

 

Preporuke koje sam već dobio:

 

[ThinkPad T14s]

[MateBook 14]

[ThinkPad T490s]

[EliteBook 840 G7]

 

E sad, dosta sam pažljiv oko ovoga jer bih htio da kupim najbolje što mogu.Ako nešto nisam naveo, pitajte

 

Edit:

 

Trenutni PC setup mi je - [https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp](https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
akara211 kaže...

Pozdrav,

 

treba mi laptop koji ću koristiti za Photoshop, Illustrator, Resolve i faks. Imam komp kući na kojem sve radim ali bih volio da to isto mogu raditi i ako sam negdje vani. Igrice mogu na kompu, ostatak na laptopu.

 

Poželjno: dobar CPU (ne kužim se pretjerano u laptope i njihove komponente), 16-32 RAMa, >200 M.2 SSD kasnije ako treba lako uzmem eksterni za prostor

 

Price range: 400-600€ novi ili neki polovni koji ulazi u taj price range, a da je skuplji inače, ali predlažite i izvan tog ranga. Ako idem iznad toga, onda mogu i na rate ako uzimam novi. 

 

Preporuke koje sam već dobio:

 

[ThinkPad T14s]

[MateBook 14]

[ThinkPad T490s]

[EliteBook 840 G7]

 

E sad, dosta sam pažljiv oko ovoga jer bih htio da kupim najbolje što mogu.Ako nešto nisam naveo, pitajte

 

Edit:

 

Trenutni PC setup mi je - [https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp](https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp)

 Nemam ništa protiv prijedloga koje si dobio, ali oni idu svakako, jedan je 2000 eura, drugi pak 550 eura, ali u Njemačkoj, treći je nedostupan i 670 eura košta, a ima 8gb memorije samo, dok je jedan samo realne cijene i opreme.

 

Ja ti kažem da platiš na rate, digneš limit na 700 eura i uzmeš ovu zvijer, koju sam osobno nabavio za kolegu koji radi kao programer, a u slobodno vrijeme obrađuje video zapise i fotke sa vjenčanja u više programa, znači koristi razne appove i photoshop itd, te ne da mu ne šteka, nego laptop radi savršeno, isto i kad obrađuje u Sony Vegasu video zapise.

 

https://bazzar.hr/p/A6XG6JR-laptop-acer-aspire-5-nx-k80ex-008-r7-5825u-32gb-512gb-15-6-fhd-ips-noos-sivi

 

E sad, laptop ima 512gb disk, no ima 3 usba, usb c i usb 3.2 pa nema potrebe da imaš više od 512gb jer ti je ionako jeftin sada eksterni ssd ili jedan docking sa više utora za hardove. Laptop osim ovog da ima samo 512gb nema mane, ima odličan cpu, čak 32gb memorije itd...

 

P.S Ovo je najniža cijena u HR, baš u ovoj trgovini, ne moraš tražit po nabavi, inače je taj model 900+ eura.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 11:38 (crocro23).
13 godina
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Pozdrav!

Hvala na preporuci. 

To sam isto dobio za preporuku koju nisam naveo. 

Također, što misliš o Zenbook 14x? Njih se može naći polovno na njuškalu/FBu

3 godine
neaktivan
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Pozdrav!

Taj P52 sam pronašao, i kontaktirao osobu koja prodaje. Zašto mi je baš taj dobar? Drugi gospodin s foruma mi je preporučio Aspire 5.

 

P52 mi je preporučio tip s r/croIT pa sam ga tu tražio. 

13 godina
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Laptopi se ne kupuju korišteni osim ako ide garancija uz njih

Moj PC  
0 3 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
akara211 kaže...

Pozdrav,

 

treba mi laptop koji ću koristiti za Photoshop, Illustrator, Resolve i faks. Imam komp kući na kojem sve radim ali bih volio da to isto mogu raditi i ako sam negdje vani. Igrice mogu na kompu, ostatak na laptopu.

 

Poželjno: dobar CPU (ne kužim se pretjerano u laptope i njihove komponente), 16-32 RAMa, >200 M.2 SSD kasnije ako treba lako uzmem eksterni za prostor

 

Price range: 400-600€ novi ili neki polovni koji ulazi u taj price range, a da je skuplji inače, ali predlažite i izvan tog ranga. Ako idem iznad toga, onda mogu i na rate ako uzimam novi. 

 

Preporuke koje sam već dobio:

 

[ThinkPad T14s]

[MateBook 14]

[ThinkPad T490s]

[EliteBook 840 G7]

 

E sad, dosta sam pažljiv oko ovoga jer bih htio da kupim najbolje što mogu.Ako nešto nisam naveo, pitajte

 

Edit:

 

Trenutni PC setup mi je - [https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp](https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp)

 za te novce ako misliš raditi ozbiljan i kvalitetan posao nećeš pronaći nešto pametno. ako je više za vježbanje i učenje onda ok.

 

razmisli i o Macbook Air M1, može se nabaviti za koji eur više od tvog budžeta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2023 22:04 (millennial).
13 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
crocro23 kaže...

Laptopi se ne kupuju korišteni osim ako ide garancija uz njih

 Molim?

13 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
Taj P52 će nadživit korisnika u svakom slučaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Vidim svi hvale M1 i M2, ali bez obrazloženja :)

8 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
akara211 kaže...

Pozdrav!

Taj P52 sam pronašao, i kontaktirao osobu koja prodaje. Zašto mi je baš taj dobar? Drugi gospodin s foruma mi je preporučio Aspire 5.

 

P52 mi je preporučio tip s r/croIT pa sam ga tu tražio. 

Thinkpad P serija je top of the line serija od Thinkpada, dok je Aspire po meni low budget laptop.

 

Komponente su većinom slične kao u drugim laptopima ali kvaliteta izrade, hlađenje je na strani Thinkpada ( sve bi ti bilo jasno da imaš na stolu jednog i drugog i samo da iz uzmeš u ruku  )

 

Vidio sam ti trenutni komp, ti bi realno mogao prodati taj komp i koristiti i za po doma Thinkpad P51/P52 na eksternom monitoru koji imaš.

Grafika u P51 je slabija od 1050ti, a grafička P3200 u P52 je tu negdje kao 1050ti.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2023 8:48 (Daten007).
9 mjeseci
online
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
akara211 kaže...

Vidim svi hvale M1 i M2, ali bez obrazloženja :)

 što te zanima?

 

to su laptopi odličnih dimenzija, male težine, odlične baterije, odličan display, pasivno hlađenje, i SoC koji rastura. ekvivalent tome je obično cigla koja je teška, aktivno hlađena, prosječnog trajanja baterije, relativno lošeg ekrana. ako tražiš alternativu koja će imati slične karakteristike onda ćeš shvatiti da ćete vjerojatno koštati više nego M1 ili M2.

13 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
quickr kaže...
crocro23 kaže...

Laptopi se ne kupuju korišteni osim ako ide garancija uz njih

 Molim?

 :) Kaj?

 

Pa da, ako se nešto kvari onda je to laptop, a dat xxx eura za nešto bez garancije, hm...

13 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
crocro23 kaže...
quickr kaže...
crocro23 kaže...

Laptopi se ne kupuju korišteni osim ako ide garancija uz njih

 Molim?

 :) Kaj?

 

Pa da, ako se nešto kvari onda je to laptop, a dat xxx eura za nešto bez garancije, hm...

 Znači samo novo? I auto i stan i mobitel i laptop... Gasi sve oglasnike, motaj kablove

9 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
quickr kaže...
crocro23 kaže...
quickr kaže...
crocro23 kaže...

Laptopi se ne kupuju korišteni osim ako ide garancija uz njih

 Molim?

 :) Kaj?

 

Pa da, ako se nešto kvari onda je to laptop, a dat xxx eura za nešto bez garancije, hm...

 Znači samo novo? I auto i stan i mobitel i laptop... Gasi sve oglasnike, motaj kablove

Mislim da nije mislio na toliku krajnost, ali vidim dobru poantu i u tvom odgovoru 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
13 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
Hazzard From da Hood kaže...
quickr kaže...
crocro23 kaže...
quickr kaže...
crocro23 kaže...

Laptopi se ne kupuju korišteni osim ako ide garancija uz njih

 Molim?

 :) Kaj?

 

Pa da, ako se nešto kvari onda je to laptop, a dat xxx eura za nešto bez garancije, hm...

 Znači samo novo? I auto i stan i mobitel i laptop... Gasi sve oglasnike, motaj kablove

Mislim da nije mislio na toliku krajnost, ali vidim dobru poantu i u tvom odgovoru 

 Ma naravno, malo sam ja pretjerao Ali reći na IT forumu, da se ne kupuje rabljena IT oprema je smiješno.

Baš rabljeni laptopi (auti, mobiteli, itd) su najisplativija kupnja. Tu i tamo naletiš na mačka u vreći i opećeš se ali generalno dobro prođeš za malu lovu.

10 godina
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

nemam neku konkretnu preporuku, ali gledaj si neki laptop koji ima procesor sa boljim single core performansama (pošto PS i AI uglavnom koriste jednu jezgru) i što više rama (32gb neki optimum)

 

dodatna dedicirana grafička u laptopu može biti samo bonus, iako se one manje koriste u dotičnim programima, ali nisu na odmet...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
quickr kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
quickr kaže...
crocro23 kaže...
quickr kaže...
crocro23 kaže...

Laptopi se ne kupuju korišteni osim ako ide garancija uz njih

 Molim?

 :) Kaj?

 

Pa da, ako se nešto kvari onda je to laptop, a dat xxx eura za nešto bez garancije, hm...

 Znači samo novo? I auto i stan i mobitel i laptop... Gasi sve oglasnike, motaj kablove

Mislim da nije mislio na toliku krajnost, ali vidim dobru poantu i u tvom odgovoru 

 Ma naravno, malo sam ja pretjerao Ali reći na IT forumu, da se ne kupuje rabljena IT oprema je smiješno.

Baš rabljeni laptopi (auti, mobiteli, itd) su najisplativija kupnja. Tu i tamo naletiš na mačka u vreći i opećeš se ali generalno dobro prođeš za malu lovu.

 Tu si svakako u pravu, korišten laptop je vrlo dobra investicija jer mu je cijena jako pala. Pitati se treba prvo zašto ga korisnik prodaje, jer u dosta slučajeva laptopi se ne prodaju tako brzo ako je sve ok s njima. Naravno ne kažem da je u ovom slučaju bilo što sumnjivo, samo kažem da ako mu trebao za stalno korištenje, za posao, uglavnom za faks ili što već i stalno će imati potrebu imati taj laptop, onda mu je najbitnije da bude ispravan, a naravno osim ispravnosti bitno je da ima garanciju jer nikad ne znaš-

 

Da, svakako bubnem i ja :), ovdje svi prodaju, kupuju nešto i sve 5 :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
crocro23 kaže...
akara211 kaže...

Pozdrav,

 

treba mi laptop koji ću koristiti za Photoshop, Illustrator, Resolve i faks. Imam komp kući na kojem sve radim ali bih volio da to isto mogu raditi i ako sam negdje vani. Igrice mogu na kompu, ostatak na laptopu.

 

Poželjno: dobar CPU (ne kužim se pretjerano u laptope i njihove komponente), 16-32 RAMa, >200 M.2 SSD kasnije ako treba lako uzmem eksterni za prostor

 

Price range: 400-600€ novi ili neki polovni koji ulazi u taj price range, a da je skuplji inače, ali predlažite i izvan tog ranga. Ako idem iznad toga, onda mogu i na rate ako uzimam novi. 

 

Preporuke koje sam već dobio:

 

[ThinkPad T14s]

[MateBook 14]

[ThinkPad T490s]

[EliteBook 840 G7]

 

E sad, dosta sam pažljiv oko ovoga jer bih htio da kupim najbolje što mogu.Ako nešto nisam naveo, pitajte

 

Edit:

 

Trenutni PC setup mi je - [https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp](https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp)

 Nemam ništa protiv prijedloga koje si dobio, ali oni idu svakako, jedan je 2000 eura, drugi pak 550 eura, ali u Njemačkoj, treći je nedostupan i 670 eura košta, a ima 8gb memorije samo, dok je jedan samo realne cijene i opreme.

 

Ja ti kažem da platiš na rate, digneš limit na 700 eura i uzmeš ovu zvijer, koju sam osobno nabavio za kolegu koji radi kao programer, a u slobodno vrijeme obrađuje video zapise i fotke sa vjenčanja u više programa, znači koristi razne appove i photoshop itd, te ne da mu ne šteka, nego laptop radi savršeno, isto i kad obrađuje u Sony Vegasu video zapise.

 

https://bazzar.hr/p/A6XG6JR-laptop-acer-aspire-5-nx-k80ex-008-r7-5825u-32gb-512gb-15-6-fhd-ips-noos-sivi

 

E sad, laptop ima 512gb disk, no ima 3 usba, usb c i usb 3.2 pa nema potrebe da imaš više od 512gb jer ti je ionako jeftin sada eksterni ssd ili jedan docking sa više utora za hardove. Laptop osim ovog da ima samo 512gb nema mane, ima odličan cpu, čak 32gb memorije itd...

 

P.S Ovo je najniža cijena u HR, baš u ovoj trgovini, ne moraš tražit po nabavi, inače je taj model 900+ eura.

 

Osobno tražim nešto slično. Budžet je cca 1k €, protegne se to možda još mrvicu za neku dobru priliku, pa bi naravno nešto bolje od predloženog. Mislio sam čekati black friday, no znamo svi kako je to kod nas većinom, no možda bude nešto se pojavilo, pa bi rado reagirao. Kod nas su već krenuli spamat black friday ponudama, no sve što vidim je fejk ponuda. Pa eto, ako neko nešto ima za predložiti, mogu reagirati odmah.

 

PS Vrlo vjerojatno bi to uzeo na rate, čisto jer je opcija kod većine, no nije uvjet. 

13 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
stef_mrcina kaže...
crocro23 kaže...
akara211 kaže...

Pozdrav,

 

treba mi laptop koji ću koristiti za Photoshop, Illustrator, Resolve i faks. Imam komp kući na kojem sve radim ali bih volio da to isto mogu raditi i ako sam negdje vani. Igrice mogu na kompu, ostatak na laptopu.

 

Poželjno: dobar CPU (ne kužim se pretjerano u laptope i njihove komponente), 16-32 RAMa, >200 M.2 SSD kasnije ako treba lako uzmem eksterni za prostor

 

Price range: 400-600€ novi ili neki polovni koji ulazi u taj price range, a da je skuplji inače, ali predlažite i izvan tog ranga. Ako idem iznad toga, onda mogu i na rate ako uzimam novi. 

 

Preporuke koje sam već dobio:

 

[ThinkPad T14s]

[MateBook 14]

[ThinkPad T490s]

[EliteBook 840 G7]

 

E sad, dosta sam pažljiv oko ovoga jer bih htio da kupim najbolje što mogu.Ako nešto nisam naveo, pitajte

 

Edit:

 

Trenutni PC setup mi je - [https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp](https://pcpartpicker.com/user/akara211/saved/2Kr4Mp)

 Nemam ništa protiv prijedloga koje si dobio, ali oni idu svakako, jedan je 2000 eura, drugi pak 550 eura, ali u Njemačkoj, treći je nedostupan i 670 eura košta, a ima 8gb memorije samo, dok je jedan samo realne cijene i opreme.

 

Ja ti kažem da platiš na rate, digneš limit na 700 eura i uzmeš ovu zvijer, koju sam osobno nabavio za kolegu koji radi kao programer, a u slobodno vrijeme obrađuje video zapise i fotke sa vjenčanja u više programa, znači koristi razne appove i photoshop itd, te ne da mu ne šteka, nego laptop radi savršeno, isto i kad obrađuje u Sony Vegasu video zapise.

 

https://bazzar.hr/p/A6XG6JR-laptop-acer-aspire-5-nx-k80ex-008-r7-5825u-32gb-512gb-15-6-fhd-ips-noos-sivi

 

E sad, laptop ima 512gb disk, no ima 3 usba, usb c i usb 3.2 pa nema potrebe da imaš više od 512gb jer ti je ionako jeftin sada eksterni ssd ili jedan docking sa više utora za hardove. Laptop osim ovog da ima samo 512gb nema mane, ima odličan cpu, čak 32gb memorije itd...

 

P.S Ovo je najniža cijena u HR, baš u ovoj trgovini, ne moraš tražit po nabavi, inače je taj model 900+ eura.

 

Osobno tražim nešto slično. Budžet je cca 1k €, protegne se to možda još mrvicu za neku dobru priliku, pa bi naravno nešto bolje od predloženog. Mislio sam čekati black friday, no znamo svi kako je to kod nas većinom, no možda bude nešto se pojavilo, pa bi rado reagirao. Kod nas su već krenuli spamat black friday ponudama, no sve što vidim je fejk ponuda. Pa eto, ako neko nešto ima za predložiti, mogu reagirati odmah.

 

PS Vrlo vjerojatno bi to uzeo na rate, čisto jer je opcija kod većine, no nije uvjet. 

 Ovaj, a crni petak im je 24.11 pa će moguće biti nešto snižen još, 10% barem

 

https://bazzar.hr/p/JKE52Z5-laptop-acer-aspire-7-nh-qhdex-00g-r5-5625u-32gb-512gb-15-6-fhd-rtx3050-noos-crni

8 godina
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

ja imam HP, sa r7530u, vega, 16gb (planiram ubaciti 32gb, zato sto imam, a ne zato sto je neophodno), i photoshop radi sasvim korektno.

 

Nijansu-dvije sporije, logicno, nego na stolnom racunalu, ali radi bez ikakvih problema.

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
Damir22 kaže...

ja imam HP, sa r7530u, vega, 16gb (planiram ubaciti 32gb, zato sto imam, a ne zato sto je neophodno), i photoshop radi sasvim korektno.

 

Nijansu-dvije sporije, logicno, nego na stolnom racunalu, ali radi bez ikakvih problema.

 kada netko kaže da mu treba laptop za photoshop i illustrator to u biti znači gotovo ništa. puno bitnije je što će se raditi u tim programima. netko će možda samo cropati fotke i malo ih obraditi i za to mu ne treba nikakva mrcina, za to je dovoljan i low entry laptop, a netko će raditi 3D renderiranje, koristiti AI itd i njemu već treba nešto ozbiljnije.

6 godina
online
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Adobeovi programi rade bolje na Macovima.


Uzeo sam polovan m1 air, 8 gb rama za 600 eura. Laptop je fantazija. Da nemam komp (48gb rama), uzeo bi mac sa 16gb, ali kod ovih 8gb stvarno nisam vidio niti jednom da mi je zaštekao. 80% vremena provodim na macu, a photoshop ipak koristim za nešto zahtjevnije zadatke, sa dosta layera (i to sve na macu sa 8gb rama!)

 

Prije macbooka sam uvijek bio protiv applea, govorio kako su overpriced, itd. Nakon što sam uzeo iphone (12 mini) i mac, shvatio sam da ram, i ostale specifikacije, prema benchmarkovima stvarno nemaju veze sa stvarnim korištenjem uređaja. Apple optimizacija je stvarno razinu iznad.

 

Uzmi mac, daju se naći za 700 eura na njuškalu, a ako ti se ne svidi - imaju dobar resale value pa ga uvijek možeš prodati.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

onaj tko misli raditi s ai na laptopu, itekako je svjestan da tu nema srece niti sa low range office ili business laptopima, posebice ne onima baziranim na amd grafickom sustavu.

 

tek nesto s iole kvalitetnijom rtx karticom ima smisla.

 

a sto se tice nekog generickog opceg koristenja, pa i photoshopa izmedju ostalog, da, ne mozes fulati s niti jednim modelom, osim ako bas pogodis one prastare koji se vuku nekome na skladistu bazirane na nekim celeronima, bilo koji sa i3, i5, ili r5 procesorom, barem 16gb rama....ce raditi svoj posao, ma sto da mu das, osim stvari za koje nije ni namjenjen, logicno.

 

iako, ako cemo realno, cak i photoshop sa neural filterima i ai-em radi sasvim korektno na navedenoj "konfiguraciji", uz ogranicenje da ne radi ono sto amd hardver nije sposoban izvesti... ;)

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
13 godina
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Ja radim u PS, LR i dosta officea

HP Elitebook g8 ili g9 sa ryzen procesorom 14"

Baterija drži 10h kad treba sa laganim korištenjem, stane u svaki kafić na bilo kakav stol ili kada putujem, i popio je već par litara pelina i vode kao i par padova-ništa mu nije, savršen suputnik 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Hvala svima na preporukama i savjetima. Mislim da će se već nešto nać, ovo je tjedan odluke. Nadam se da ću nešto uloviti na sami petak, da će biti neka prava akcija negdje. Mislim, nešto s 1200e-1300e spušteno na npr 1000e. Svaki veći popust je još bolje. Mislim, ako se nađe nešto što je 1800e na 1200-1300e, onda bi išao u to smjeru, ubaciti koju stotku gore za jači popust i bolji omjer uloženog/dobivenog. Max koji bi išao je 1500e, ali to mora biti stvarno jaki jaki popust. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Što više gledam i tražim - manje znam 

 

Ovo je zadnje što sam našao i što ću vjerojatno i uzeti, slobodno bacite komentar i spriječite me ako sam pogriješio, ili potvrdite da je dobra kupnja, kako već smatrate.

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Gaming-laptopi/Asus-ROG-Strix-G15-G513RC-HN088%2C-15%2C6%2C-AMD-Ryzen-7-6800H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-SSD%2C-NVIDIA-GeForce-RTX-3050%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000557276

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator
stef_mrcina kaže...

Što više gledam i tražim - manje znam 

 

Ovo je zadnje što sam našao i što ću vjerojatno i uzeti, slobodno bacite komentar i spriječite me ako sam pogriješio, ili potvrdite da je dobra kupnja, kako već smatrate.

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Gaming-laptopi/Asus-ROG-Strix-G15-G513RC-HN088%2C-15%2C6%2C-AMD-Ryzen-7-6800H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-SSD%2C-NVIDIA-GeForce-RTX-3050%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000557276

 Početkom godine dalo se naći i 3060 za 1000€ a sad je kao 3050 na popustu. Tipično dizanje cijene prije BF kako bi ponuda izgledala primamljivo.

13 godina
neaktivan
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Ma znam, nadao sam se da će neko tipa Links napraviti neku realniju black friday akciju pa stavit par laptopa po nekoj dobroj cijeni, ali od toga čini se ne bude ništa. Znam da su kod nas te ponude lažne, ali eto, moram nešto uzeti. Još ću malo listat ovih dana, možda bude nekaj sutra, ali čini se da u ovom trenutku ne bum našao nikaj bolje u tom cjenovnom rangu. Sve su to nijanse...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Predložite mi laptop za Photoshop, Illustrator

Pa evo imas na forumu oglas kolega stavio prije satak...dva odlicna laptopa za ok cijenu.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice