Misljenje o laptopu

poruka: 8
|
čitano: 1.199
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Misljenje o laptopu

Pozdrav svima,

 

Rođak mi je našao laptop, dosta povoljne cijene, pa me pita za misljenje, a ja pitam vas Cool, konkretno zanima ga koja bi se igrica eventualno mogla igrati na njemu, konfa je sljedeca:

 

Asus

 

MBO:Chipset Intel G31

PCU:Intel Pentium E2180 2GHz

RAM: 1 GB DDR 800 MHz

HD: 250 GB

GPU:EN8500 GT SIL-MG 512 MB

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misljenje o laptopu
Minesweeper i solitaire sigurno. Nego koji žanr igara igra tvoj rođak?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misljenje o laptopu
sdy1986 kaže...
Minesweeper i solitaire sigurno. Nego koji žanr igara igra tvoj rođak?
Zar je bitno koji žanr igra? Zanima me koja je igrica maksimum koju može pokrenuti ovaj laptop, jel to recimo COD2 (pretpostavljam da teško može COD4 pokrenuti), ili možda nešto iznad (ispod) toga ...  
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2008 14:27 (Maximus).
16 godina
neaktivan
offline
Misljenje o laptopu

Različiti žanrovi koriste različite performanse pa tako za neke treba RAM za neke pak grafa, a dok je za druge potreban proc. Ali recimo da bi to moglo povuć i COD 4 ali možda nebi izgledalo lijepo. Pitaj ga koju igru on preferira pa ukucaj u gugl ime igre i system requirements i vidiš šta piše za min.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misljenje o laptopu
sdy1986 kaže...

Različiti žanrovi koriste različite performanse pa tako za neke treba RAM za neke pak grafa, a dok je za druge potreban proc. Ali recimo da bi to moglo povuć i COD 4 ali možda nebi izgledalo lijepo. Pitaj ga koju igru on preferira pa ukucaj u gugl ime igre i system requirements i vidiš šta piše za min.

 daj... kakve su to gluposti?! Neodlučan
16 godina
neaktivan
offline
Misljenje o laptopu

Gluposti koje ljudi pišu kad im je jako dosadno. Znao sam da će se pojaviti neki "pametni" čovjek koji misli da zna nešto. Ja sam svoje rekao, ako će te me poslušat dobro ako ne opet dobro. A sad da se uvlačim u neku teoretsku raspravu dali crveni pijetao kukuriče jače nego bijeli. Uglavnom pogledaj pa ćeš vidit

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2008 14:59 (sdy1986).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Misljenje o laptopu

COD 4 moze vrtiti bez imalo frke na low detaljima (mozda cak nesto i na medium). Uglavnom mogao bi igrati dosta novijih igara samo sa sniženim grafičkim postavkama ili sniženom rezolucijom (ili oboje).

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Misljenje o laptopu

OK. Hvala svima na pomoci.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice