Ipad 5.generacija pomoc

poruka: 8
|
čitano: 1.881
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Ipad 5.generacija pomoc

imam priliku da uzmem relat povoljno Ipad, samo je 32 Gb , zanima me ako instaliram par aplikacija za citanje, i 10 ak igrica, koliko ostane prostora za filmove, npr moze li ostati 15 Gb da stavim 4-5 filmova, kad putujem da prekratim vrijeme...drugim rijecima je li 32 gb malo za to sto trazim ?? cijena je 250 evrica za model sa sim karticom...mislim da je povoljno za NOV...hvala puno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ipad 5.generacija pomoc

Na to pitanje ti nitko ne može točno odgovoriti jer sve ovisi o veličini tih aplikacija i filmova, te o tome koliko prostora zauzima sam iOS. Pretpostavljam da ti 32 GB za to sve neće biti dovoljna.

 

U 2019. godini, evo još malo pa 2020., 32 GB prostora je izuzetno malo. Što god kupuješ, gledaj da ima što više prostora za pohranu. Uređaje koji imaju manje od 64 GB prostora ne bi trebao ni gledati, pogotovo ako nemaju mogućnost proširenja prostora kao što je to slučaj kod Apple-ovih uređaja.

Štoviše, kod Applea ne preporučujem kupovinu uređaja koji imaju manje od 128 GB prostora. Bez mogućnosti korištenja SD kartice i sa sve većim aplikacija, moglo bi proći dosta vremena prije nego što to popuniš. Dok, s druge strane, 32 GB popuniš dok si rekao keks.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 9:53 (Marko :D).
9 godina
online
Re: Ipad 5.generacija pomoc

ok, veliko hvala, odustajem od kupovine

9 godina
offline
Re: Ipad 5.generacija pomoc

Pa 250 € nije baš tako super cijena za 5. gen ako je 7. nekih 350 €. Za filmove možeš koristiti usb stick pa na njega stavljati.

9 godina
online
Re: Ipad 5.generacija pomoc

vrijedi li Ipad air 2, 64 GB wi fi only, ekstra ocuvan, 2 god star  150 eur ??? hvala izvinjavam se na pitanju, jer nisam bas apple fan pa nemam pojma o njima...

9 godina
online
Re: Ipad 5.generacija pomoc
pqweasdyxc kaže...

Pa 250 € nije baš tako super cijena za 5. gen ako je 7. nekih 350 €. Za filmove možeš koristiti usb stick pa na njega stavljati.

 ma ne moze nize 250 eur za NOV, nema sanse...zar stik se moze uturiti u Ipad ?? nisam to znao , ak je tak, onda mi 32 gb i nisu malo

13 godina
offline
Re: Ipad 5.generacija pomoc
dadotb kaže...

vrijedi li Ipad air 2, 64 GB wi fi only, ekstra ocuvan, 2 god star  150 eur ??? hvala izvinjavam se na pitanju, jer nisam bas apple fan pa nemam pojma o njima...

Po meni ne vrijedi, iPad Air 2 je tablet star 5 godina.

 

Ako nisi Apple fan, zašto si toliko ograničen na Appleove tablete? Ima brdo Android tableta koji su noviji i jeftiniji.

9 godina
online
Re: Ipad 5.generacija pomoc

sorry, nije za mene tablet, inace ja imam Huawei media pad M5, to je zvijer za 350 eur

 

p.s. uzeo na kraju ipad air 2 64 GB wi fi only xtra ocuvan za 150 eur, nije to too much, msm

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 13:03 (dadotb).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice