HT obogaćuje ponudu Apple prijenosnicima

poruka: 7
|
čitano: 2.727
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
HT obogaćuje ponudu Apple prijenosnicima

Evo upravo sam naišao na nešto zanimljivo pa me zanima znate li nešto više o tome i što mislite da li je ovo pametan potez. Ovako bi možda čak i bilo "isplatljivije" kupit apple laptop

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
HT obogaćuje ponudu Apple prijenosnicima

Ovdje piše kako bi se mogli uzeti uz potpisivanje mobilnog ili fiksnog interneta? Uf to onda i nije loše, jer fiksni ipak nije toliko skup, a ako se dobije dobar popust onda dođe ugodno s korisnim...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HT obogaćuje ponudu Apple prijenosnicima

Baš me zanima kolike su to "puno povoljnije cijene" a baš mi je istekao ugovor za maxadsl pa bi mozda mogao i dodatno to iskoristiti iako sam se mislio prebaciti na iskon

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HT obogaćuje ponudu Apple prijenosnicima
lucky_look kaže...

Baš me zanima kolike su to "puno povoljnije cijene" a baš mi je istekao ugovor za maxadsl pa bi mozda mogao i dodatno to iskoristiti iako sam se mislio prebaciti na iskon

A mi g akući baš pred par mjeseci ponovo poptisali, i dobio verbatim eksterni disk od 320GB-a... a sada ono kada bude neka super pogodnost za lapove{#}

Stoja
15 godina
offline
RE: HT obogaćuje ponudu Apple prijenosnicima
Stoja kaže...
lucky_look kaže...

Baš me zanima kolike su to "puno povoljnije cijene" a baš mi je istekao ugovor za maxadsl pa bi mozda mogao i dodatno to iskoristiti iako sam se mislio prebaciti na iskon

A mi g akući baš pred par mjeseci ponovo poptisali, i dobio verbatim eksterni disk od 320GB-a... a sada ono kada bude neka super pogodnost za lapove{#}

Uvijek ti ostaje mobilni internet, ako ponude budu zaista snizene na neke pristojne cijene i tako bi se po mom mišljenju isplatilo

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
15 godina
offline
RE: HT obogaćuje ponudu Apple prijenosnicima
lucky_look kaže...

Uvijek ti ostaje mobilni internet, ako ponude budu zaista snizene na neke pristojne cijene i tako bi se po mom mišljenju isplatilo

A mobilni net mi ne treba jer imam pretplatu na mobitelu gdje imam mobilni internet i to mi je dosta, a opcija wifi hotspot bi mi koristila onda da si spajam prijenosnik na net. Nema potrebe za još jednom(i to skupom) pretplatom...

Stoja
15 godina
offline
HT obogaćuje ponudu Apple prijenosnicima

Čudno mi je kako dolazi to kažu sredinom 11.-oga mjeseca a jos niko nista nezna, a za iphone se znalo 3 mjeseca ranije :S

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice