Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.444.402
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Promjenio vent i ugradio ssd te stavio hladnjeke na samsunge od maticne,na 8200sx nisam jer ga moram reklamirat radi usporenja i neprepoznavanja u biosu..nazalost vertical je preblizu ploci pa nemogu odiza kablove provuc bas i napajanje na grafi je blizu aioa pa nemogu ustekat,da je prikraju mozda bi se dalo slozit,tak da ako nekom treba vertical mogu prodat za koliko sam ga kupio na akciji,sad je puna cijena,steta...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

ciscenje nakon godinu dana

 

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo konačno nabavio IcyBox nosač za 24g2u. Moram reći da me kvaliteta izrade zbilja oduševila.

Moram jedino uzeti dulji DP kabel da ga mogu provući ispod stola plus još moram uzeti HyperX Fury S PRO XL podlogu.

 

13 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Došao prekjučer, tek upaljen :)

13 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Došao prekjučer, tek upaljen :)

11 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Ćoby kaže...
Došao prekjučer, tek upaljen :)

Uzivaj.

 

ipak mobovi sucks: slike-vasih-mobilnih-uredaja

Survivor - eye of the tiger
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Ukazala se prilika pa se zamjenilo/dogradilo

 

i7 11700k 5GHz all core

32 GB  Gskill CL16@3600MHz

PCI 4.0 1TB 980 PRO za System disk, a stari PCI 3.0 od 500GB EVO stavljeni u Radi za radni disk (u nekim radnjam brži od PROa :) )

Naravno Pločica MSI Z590 koja to sve podržava i novo napajanje RM750W da CPU ima soka za te silne GHz

Pa evo par sličica u nastavku.

 

Priprema Priprema
CPU CPU
RAM RAM
MBO MBO
SSD SSD
Konjica Konjica
Montaža Montaža
PSU PSU
PrvoPaljenje PrvoPaljenje
Finale Finale
PCI 4.0 PCI 4.0
PCI 3.0 RAID PCI 3.0 RAID
My SSD Rocks
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

dok sam vidio da je akcija na redmi smart band pro, već je bilo kasno da se uzme... al kad je moguće uzet i kasnije al po skupljoj cijeni, iskreno, postaje svejedno jer sam ionako mislio ili upgrade na amazfit neki ili čekat mi band 7, a rekoh, taman - upgrade da nastavim već poveću redmi kolekciju uređaja (nedavno uzeo i redmi buds 3 lite, odlične za pare kao upgrade da se puni na type-c)

 

uz smart band novi, uzet je i orico bt5.0 adapter, imam neki no-name csr4.0 kupljen pred 5 godina preko gearbesta koji je počeo zezat sa konekcijom mi true wireless earbuds 2 na komp, pucala konekcija neovisno što sam adapter stavio naprijed u prednje utore kompa, a sad ne zeza ovaj orico na mjestu starog - iza uštekan u usb2.0 port.

 

dodatno sam još uzeo i ovaj otg - type-c na usb a da se ima kad hoću spojit ili stick ili stari gamepad na mob za prebacit podatke ili zarokat malo psp/ps2 emulator igre, a da ne moram komplicirat sa type-c na micro usb adapterom pa onda micro usb otg kabel stari već isto tako sigurno 5 godina.

 

jedna slika je compare redmi smart band pro vs mi band 5 dok sam još podešavao novi uređaj vs stari koji se punio jer je baterija bila koma prije slikanja :P

https://idzan.eu
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

I stigla je prva od mnogih komponenata koje stižu ovaj tjedan. Prekrasna Aorusica RTX 3080 12GB GDDR6X. Definitivno najdraža stvar koju sam kupio za komp do sada. Aorusu svaka čast na dizajnu ovo je stvarno top tier po svim aspektima.

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stiglo skoro sve. Još je ostalo da dođu bijeli Corsair Rgb Pro rami 32 gige te sa cable moda carbon sleeved kablovi. 

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

opet malo na sff 

zaboravio poslikati s drugom pločom, msi riknula, dobivena gigabyte na reklamaciji...danas stavljeni jos mesh paneli umjesto tg

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kupio danas Razer Orochi V2 u linksu i mogu reci, pravi preporod nakon MX Anywhere 2S koji je bio jako težak naspram Orochiju (104g vs 68g). Miš radi preko BT na Macbooku M1 i, nakon isključivanja acceleracije miša, jako sam zadovoljan. Synapse ne radi na macos ali mi ni ne treba jer out-of-the-box sens je taman posložen. U njemu je philips litium AAA baterija u AA adapteru radi same težine i raspodjele težine u mišu. Sve u svemu, jako ljep i kvalitetan miš. Vrijeme će pokazati koliko dugo ću tako mislit o njemu.

16 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Vrijeme bilo da se zamjeni stari BT zvucnik i upiknem Sony XB43.
Za sada sam pravo zadovoljan, zvuk je odlican sto je najbitnije jedino je malo potezak za nosati ali ionako se svugdje ide autom danas 😁
16 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Vrijeme bilo da se zamjeni stari BT zvucnik i upiknem Sony XB43.
Za sada sam pravo zadovoljan, zvuk je odlican sto je najbitnije jedino je malo potezak za nosati ali ionako se svugdje ide autom danas 😁
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Corsair 4000D Airflow White i 2 LL 120mm RGB fana još. 

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

 Stigli Corsair RGB Pro White rami 8x4 ukupno 32 gige. Malo su teži za nabaviti u bijeloj boji. Ali riješilo se.

13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Evo i kod mene mali update - ugrađen Phanteks vertical gpu bracket s RTX 3080

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Složio sam sve ovaj tjedan, još čekam kablove sa cable moda užas koliko su spori. Ali sve ostalo je tu. Prezadovoljan sam kako je sve ispalo. Kad složim sve sa kablovima poslikam sve detaljno i stavim u vaš desk slike. 

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Došlo mi je danas 32 GB RAM-a. I to je vjerojatno to. Par godina nadam se da neću više ništa kupovati što se tiče dijelova za računalo. Kada dođe vrijeme, jedino grafičku karticu. Ovu imam 2 godine i neka izdrži još barem toliko. U smislu ispravnosti. A i performanse će joj vjerojatno još neko vrijeme biti vrlo dobre pri Full HD rezoluciji.

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dosao vent s reklamacije od corsaira prije 2 tjedna,cekam iz instara da dodje jos jedan novi da kupim,i uzicao corsair am4 novi kit za caprllix aio s 4 serafa,napokon se sjetili napravit kak spada za amd,mislim da dodje oko 15$ kit,ali bio je gratis,malo moljakanja,svaka cast Corsairu odlicsn im je support barem sto se mene tice

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dosao vent s reklamacije od corsaira prije 2 tjedna,cekam iz instara da dodje jos jedan novi da kupim,i uzicao corsair am4 novi kit za caprllix aio s 4 serafa,napokon se sjetili napravit kak spada za amd,mislim da dodje oko 15$ kit,ali bio je gratis,malo moljakanja,svaka cast Corsairu odlicsn im je support barem sto se mene tice

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2022 18:12 (mariolla79).
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

NIJE hardware al me *ebeno veseli! 

 

stigli meni Geralt i Ciri. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2022 15:52 (_itsmoriarty).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Asus RoG Strix G17

G713QR-HX023T
CPU: R7-5800H
GPU: RTX3070
RAM: 16GB
SSD: 2TB

 

uz njega u cijeni dobio

-Asus SPATHA miš

-Asus ROG Ranger BP2701

 

G935

G903

F710 x2

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2022 10:59 (Najbrži).
13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

SSD KC2500 2TB M.2, NVMe i Orico M2PV-C3 vanjsko kućište.

KC2500 2TB KC2500 2TB
Orico M2PV-C3 Orico M2PV-C3
7 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nije hardver, ali je čekanje igre bilo kao da dolazi hardver! 

I want to believe
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi mob I slusalice 

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

nesto kod mene nesto kod sina... nesto supruge 

 

 

Apple snob a opet uglavnom koristim Windows desktop i 2 laptopa

 

sto je je kutije su im fora... 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

mali upgrejd dječjeg kompa

 

novo je polovna nevidija gtx 1060 6b, novo napajanje bitfenix whisper 550w, dva prednja arctic venta za malo više zraka i nešto ranije novi arctic hladnjak

osnova je i dalje b450 tufica + 2400g, sve skupa za dječje potrebe više nego dovoljno, pogotovo sad s novom grafom s kojom mogu gejmati i novije igre u odnosu na doista preslabu igpu

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova podloga.

23 mjeseca
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Kućište: Antec NX400 (bilo najjefinije koje može primiti kuler)

MBO: MSI X399 Gaming Pro Carbon

CPU: TR 1950X (stock)

RAM: 2x8GB DDR4 3200MHz Ripjaws (BSOD na 3600MHz ):)

GPU: XFX R7 260X 2GB (clock na 1200MHz uz 10% veći power limit)

SSD: Samsung 850 EVO 250GB SATA 3

HDD: WD Blue 500GB 7200min^-1 32MB keš

PSU: Corsair CV650

Mrežna + BT: TP-LINK Archer T5E AC-1200

 

---

Slušalice: Bluedio T5

Tipkovnica: HyperX AlloyCore RGB

Miš: Markus 2(bolji miš me neće učinit boljim gamerom) + Trust Voxx

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice