Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.882
|
čitano: 3.451.146
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
13 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Malo smo uljepsali(presvukli) Noctua U14S

Prije i sad..

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 17:40 (galinjo24).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo sam "upgrejdal"...

Toliko željeni Ryzen 9 3900x,prešao na Asus matičnu ali isti čipset te grafa....aaaaaa....ostal još cabel management...

Biti ili ne biti pitanje je sada.
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

pocastio se danas. 

 

uzeo sam Lian-Li Uni Fans SL120.

 

jako sam zadovoljan kako svijetle.  

 

EDIT: software im je katastrofa.

Mount Everest ain’t got shit on me ‘cus I’m on top of the world.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 7:13 (_itsmoriarty).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo se ponovio i upgrejdo, dodatnih 16 gb rama, ukupno 32gb, sad će chrome raditi kak spada (nadam se heheh). Kingston A2000 1 tb za storage i igre, i jedan mali offtopic, kožni Nomad case za Apple iPhone12 pro. 

 

p.s. nemam pojma zakaj forum stalno okreće fotke.

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2022 22:45 (BOGDO).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo rijesio s21 ultru..buraza rijesio njegovog hardwera posto je dobio 2 djece pa ce mu samo smetat,meni super jer sam dobio po dobroj cijeni,staro 7 mj...negdje bumo mjesta napravili..za vikend voznjica..da pocnem malo.i.koristit taj pc sad kak sam solo...lol,trenutno posudio od mame a52s dok sogy neposalje ili nedonese op9pro iz luksemburga

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 17:16 (mariolla79).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Gotov i build broj 2,za potrebe kćeri.....cpu,mbo i ramove smo imali a ostalo nabavili.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Update kompa broj 2.....vdrapili procesoru jedno malo AIO od LC Powera.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo malo se ponovio

 

LIAN LI Lancool II - X, SSD 1000 GB CRUCIAL BX500, KINGSTON 16 GB DDR4 (2x) - 3200 MHz Fury Beast RGB, CL16, TP-LINK AC 1300, WHITE SHARK NEBULA ARGB SET VENTILATORA.

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Sve sam platio 731.70kn sa dostavom. Htio sam najjeftinije moguće kućište a da ima četri venta i da su RGB. Ispalo je da su najjeftinija mehanička tipkovnica i miš od istog proizvođača kao i kućište. Htio sam, HR layout, da je tiha, da ima RGB i nekakvu kvalitetu. Kod miša sam prvenstveno tražio ergonomiju, da ima RGB i kakav takav click. Sada kad sam to sve sklepao i testirao koji dan mogu reći da sam prije znao platiti samo kućište sa dostavom oko 900kn. Sad tko je tu lud...

 

tikovnica: MS Ekite C520 (crveni switch, dobre tipke, solidan izbor efekata, tipkovnica je robusna, ne uvija se),

miš:MS C335 Nemesis (stvarno me iznenadila kvaliteta materijala, pleteni kabal, click i RGB),

kućište: MS V315 Fighter (mid tower, tihi ventovi, dobra kvaliteta izrade, preljepo izgleda).

 

p.s. ovo nije reklama za MS lol 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2022 22:45 (Sideswipe).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo se slagalo frendu tamo oko božića, nije se stiglo uplodat prije.

i710700k dignuto na 5GHz na svih 8 jezgri sa uključenim HT.

1TB SSD + 3TB HDD

16GB RAM na 3200 MHz

ASUS RTX2070 Advance 8GB - imao od prije

Inter-Tech C-702 Diorama Mdi Tower

PSU 660W

Ploca Ploca
Ploca 2 Ploca 2
Proc Proc
Rami Rami
SSD SSD
Hladenje Hladenje
PSU PSU
PSU2 PSU2
GPU GPU
Final Final
My SSD Rocks
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

I kod sebe obnovio kučište popularni Lian Li 011D i hladjenje BQ 280 Pure Loop + malo RGB :)

 

 

My SSD Rocks
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 12:17 (vi25).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi mod + arome + dodaci 

15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Mali upgrade 

Mouse: Logitech G402

Keyboard: Logitech Mechanical  G413 Carbon

Headphones: Sennheiser Urbanite 

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Microsoft Series X Kontroler. Stara verzije od xbox one riknula. Pa smo ga zamjenilli novim.

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Uzeo Phanteks Enthoo Luxe 2 719 Grey ARGB i Corsair RM1000x. Kanta je fakat ogromna, ali eto oduvijek sam želio Full Tower. 

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
14 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Veliki BQ DB 900 ide u prodaju skupa s vodenim a zamjenio ga je Fractal Torrent compact i ID cooling se226 xt...

Tu je i nova Rtx 3070 Ti....

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon se odlucio nakon godinu dana uzet aio,bilo je lian li galahad crno srebrni ili capellix white..presudio je Corsair radi ostalih komponenti od corsa...Hvala kolegi Kimera na uspjesnoj ugradnji...i to je to od mog HW,jos eventualno jedan 1tb ssd ili vanjski 2.5 disk za igre...jos da uspijem zamjenit gamerock za gigu vision bijelu to bi onda bilo to,drugi frend mi radi ovakve trokutice za izvana i unutra,sive i ljubicaste

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2022 10:34 (mariolla79).
2 godine
offline
Slike vašeg Hardvera
Evo stigao veći brat. Zamjenio Powercolor Red Devil AMD Radeon RX 6600XT sa POWERCOLOR AMD Radeon RX 6700 XT Red Devilt a i stime sam morao zamjenit novi monitor i odlučio se na Samsung Odyssey G7 27"
Turky
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon na RTX platformi.

 

 

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo jedna spontana!

8 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Prije dva tjedna uletjela polovna RX 580 za 200 kuna, a prije koji dan uzeo i Humble Bundle, prvestveno jer zarada ide za pomoć Ukrajini ali u sklopu bundlea je bio i Spyro, koji je uz Crash Bandicoot i Ratchet&Clank igra mog djetinjstva, i ne mogu ju igrat na mišu i tipkovnici majku mu milu, tako da sam kupio novi kontroler.

Davno sam odlučio da će sljedeći kontroler biti Microsoftov, razlog tomu su pozitivna iskustva sa Xbox 360 kontrolerom prije desetak godina...

Prvi dojmovi su pozitivni (koliko sam mogao zaključiti iz 30 minuta gejmanja).

 

Nema+do+trasha... Nema+do+trasha...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2022 9:40 (andrejjj567).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dual 240 mm custom loop u relativno malenom Coolermaster NR200P.

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dobar ulov na njuški, corsair k70 mk2 brown, 2 mjeseca stara za 300 kn. :)

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
2 godine
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo odlučio zamijenit corsair h100i elite capellix sa corsair h150i elite capellix, i još dodao 2 corsair 140 QL venta. Što se tiče vodenog, rekli su (a i piše) da se 360 nemre montirat u gornjnu poziciji sa ATX kombinacijom u Lian Li mini... Varaju se, samo treba malo pleha i dobre volje :D :D

Turky
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2022 21:36 (Kimera).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

priuštio si i uzeo nove Redmi Buds 3 Lite kao zamjenu za sad već stare Mi True Wireless Earbuds Basic 2 koje su krenule pomalo zezati. napokon da je posljednji uređaj kojeg osobno koristim na tpye-C konektoru, dosta je bilo nošenja posebno microUSB kabela samo da punim sluške.

 

slika je usporedba sa starim mi treu wireless earbuds basic 2

 

p.s.: u krigli je piva, tako sam slikao jer je ostatak stola nered hah

https://idzan.eu
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

AMD RX6700XT i novo napajanje

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Samo masku promjenio, odmah drugačije izgleda.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo konačno danas stigao i našao vremena da ugradim AMD Ryzen5 5600 u komp, zamjenjen stari R5 2600.

 

 

5 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo sam zašao u rabbithole custom mehaničkih tipkovnica...

 

Keychron K4 tipkovnica sa cherry mx red switchevima, GMK Botanical clone keycapsima, artisan Esc keycapom i custom coiled aviator kabelom.

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Upravo doslo,slaganje popodne,imao sam cablemode vertical prije u starom casu koji je bio veci,ali sam ga poklonio frendu jer nije stao u ovaj case jer je manji pa je smetao cooler zracni i veca grafa..ja sam ga dobio na poklon od kolege itsmoriarty,otisao je u dobre ruke...Btw coolermaster vertical v2 i samy ssd 500 gb s amazona i novi vent da zamjeni 1 koji pogresno pokazuje boje,ovog kupio a starog cu reklamirat corsairu,pa kad dodje kupit jos jedan i zamjenit ml na aio s ll

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2022 12:01 (mariolla79).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice