Nosite li sat?

poruka: 1.690
|
čitano: 510.604
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Nosite li sat?

jel netko kupovao preko chrono24?

https://www.chrono24.com.hr/search/index.htm?query=f20366&dosearch=true&searchexplain=1&watchTypes=&accessoryTypes=

svidio mi se ovaj plavo/crni sat, a u hr ga ne nalazim, ali nemam pojma kakvi su ovi trgovci timeshop24.de i uhrenlounge, po ovoj stranici imaju cca 99% pozitivne komentare, a po fejsu i po jos nekoj stranici na netu timeshop24 bas i nema idealne komentare

Nemam pojma koliko je legit

10 godina
Nosite li sat?

Trazim neki sat koji bi mogao mogao nositi većinu dana, a da se ne bojim puno da ću ga oštetiti i zapeo sam za Casio MDV 106. Gdje kupiti? Gledam na eBayu, ima iz USA sa free shippingom, ali mi malo dugo čekati. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
5 godina
Re: Nosite li sat?

Imas na njusci, nov, ako ti je zurba! 😊✌️Casio MVD106-1A

Odmori se u Istini! 😊
8 godina
Novi ljubimac za 250 kn na akciji
(prije 450) u domaćem dućanu.
Model AE-1000wd-1avef
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
7 godina
Nosite li sat?

Fossil automatic, trebao sam izabrat solarni ovako ga moram ponovo riktat svaki put kad ga ne nosim par dana. 

10 godina
Nosite li sat?

Duro naručen iz USA prije mjesec dana, još nije stigao. 

Ovaj GA 2100 mi brutalno izgleda, ali sam onda skužio da bi mi možda ipak bio malo premal pa sam odustao. Sad me vuče GA-100-1A1ER, gdje bi to bilo najjeftinije uzeti? Ovdje ili vani, svejedno. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
5 godina
Nosite li sat?

Lijep pozdrav.

Zanima me što mislite tj. kakva su vaša iskusta s Timexom kao markom sata. Trebao bih si kupiti sat do 700kn  i naletio sam na ovaj.

Inače tražim sat sa smeđim kožnim remenom i minimalističkim dizajnom i ovaj je jedan od najljepših koje sam pronašao. Je li ta cijena opravdana ili nije? Otići su pogledati u lokalne trgovine pa tamo još možda nešto nađem iako sumnjam da ću tamo naći nešto što mi se sviđa. Nosio bih ga na faks i neka formalnija događanja, a u slobodno vrijeme i ne baš jer svako malo znam rukom udariti u zid/stol ili sl.

Hvala. :D

Edit:

Kada sam prvi puta nabasao na ovu temu pomislio sam kakve ste vi budale kad kupujete tolike satova i s kojim guštom pričate o njima. Onda sam se nekoliko puta uhvatio kako nesvjesno čitam desetak stranica ove teme, gledam i uspoređujem satove (doduše izgled samo, jer se u mehaniku i takve stvari ne kužim niti malo) i sad polako počinjem shvaćati koliko su satovi zapravo prelijepi

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 23:31 (LLAMABOY).
9 mjeseci

Timex je najstarija Americka marka satova. Najskuplje sto ces na njemu morat napraviti je bateriju promjeniti. Sto se tice cijene, ok je, za duplo vise Timex ima jos bolju ponudu, pogotovo minimalistickih automatskih satova.

Za to sto ti trebas, Timex je super izbor.

9 godina
Nosite li sat?

NE, i osjećam se liberated otad!

Već 20 god, otkad mi je metalni Seiko crknuo na moru...

10 godina
robertini kaže...

NE, i osjećam se liberated otad!

Već 20 god, otkad mi je metalni Seiko crknuo na moru...

Trebalo mi je dobbrih 20ak sekundi razmišljanja kome ti to odgovaraš dok nisam skužio da je odgovor na pitanje iz naslova teme    

UBR, ja se baš osjećam liberated kad imam sat..ajde možda ne tako jako, ali svakako mi je draže nositi ga nego ne.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice