Nosite li sat?

poruka: 3.043
|
čitano: 1.093.485
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Ima li negdje pravilo koje baterije idu u koji sat? Kad dođem kod urara on nikad ne gledam model sata, nego uvijek iste stavi. Na ebayu i aliju sam našao dosta različitih, pa bih neke kupio koje već idu. 

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
DeeKay kaže...

Ima li negdje pravilo koje baterije idu u koji sat? Kad dođem kod urara on nikad ne gledam model sata, nego uvijek iste stavi. Na ebayu i aliju sam našao dosta različitih, pa bih neke kupio koje već idu. 

Svojedobno dok sam nosio CASIO G-SHOCK ure, uvijek je pisalo u papirologiji koje bakterije idu u njega 

Možda da provjeriš koji model sata imaš pa škicni na službenim stranicama brenda, ako nemaš papire oriđiđi?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Ma imam ih negdje u ladici, morat ću pogledati. Uz njega imam i 2 no-name što sam dobio na poklon, dragi su mi i nosio bi ih, no od njih baš nemam ništa. Bit će da ću naručiti iste kao i za Casia, ionaku su samo što nisu džabe. 

7 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Samo pitanje jel ti idu unutra one "obične" button cell ili litijske (one kao na matičnoj na računalu).

Ako idu one male, zaleti se u offertissimu i imaš komplet različituh veličina za par kuna, i onda vidiš koja ti veličina paše, a ne ovak na pamet.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 21:58 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
ford eleanor kaže...

Prije par dana uzeo Casio sat. Još se privikavam na njega.

Ovo mi je četvrti Casio sat a drugi digitalni.

Jednostavno ne mogu uzeti ništa drugo osim te marke.

https://www.svijet-medija.hr/art/rucni-sat-casio-sgw-100-2ber/88215

Ja sam negdje 1996 godine sa curom bio u Dubrovniku, hotelski kompleks Babin kuk, i imao sam isto jedan "Twinsensor" CASIO 

Ura je bila NENORMALNO dobra za ono vrijeme, a najveću fascinaciju sam doživio jedan dan kada je pokazivao vanjsku temperaturu od 52.9'C, da bi se nakon nekoliko minuta, UGASIO 

 

Ustvari, on je preventivno se isključio samo, jer se po povratku u hotel, kada se je ohladio opet uključio sam od sebe, i da bude stvar bolja, ta situacija nije ništa učinila bakteriji, da bi recimo skratila vijek ciklusa trajanja uopće! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Novi ulaz u moju kolekciju...

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@miki1981

 

Miki koja je to ćuka? Ajd, stavi link ili netko drugi ako zna?

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
9 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Odmori se u Istini! 😊
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
PzKpfw kaže...

@miki1981

 

Miki koja je to ćuka? Ajd, stavi link ili netko drugi ako zna?

 Evo veseli je stavio...to je to.

Meni stigla neki dan, prvi dojam je odličan. Dial od petrovog uha izgleda fenomenalno u živo, tj još bolje nego na slikama na kojima mi je bio odličan.

Remen je prilično debel, i to mi je bila jedna mala "briga" dok sam ga čekao, i možda prvi put kad sam ga stavio na ruku. Je, debel je, relativno krut, ali malo ga razradiš rukom i nakon 2 dana nošenja mogu reć da mi je remen super. Sve u svemu ja sam izuzetno zadovoljan s kupnjom.

4 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?

zanimljivo izgleda, svježe fora. lajkam

14 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Ajd da i ja svoju bebeu pokazem, imam ga vec godinama i radi ko zmaj :D

13 godina
offline
Nosite li sat?

Ljudi trebam pomoć. Kako se riješiti ogrebotina na staklu? Imam jednu gadnu i zbilja je ko šaka u oko Ko da ima četvrti cajger koji ne radi.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 17:28 (vrinho).
7 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Ispoliraj zubnom pastom.

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@vrinho

 

Obrati se uraru da to riješi na pravi način.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
13 godina
offline
Nosite li sat?

Čini se da ću morati, probao sa pastom polirati i ne vidi se da je nešto manje nestalo. Koliko uopće naplaćuju poliranje stakla otprilike?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
vrinho kaže...

Čini se da ću morati, probao sa pastom polirati i ne vidi se da je nešto manje nestalo. Koliko uopće naplaćuju poliranje stakla otprilike?

 Pasta i bilo kakvo poliranje može samo kod pleksi "stakla". Kod mineralnog, ili još gore safirnog, nikakvo poliranje u kućnoj radinosti, pa čak ni kod urara ne dolazi u obzir. Jedino reješenje je promjena kristala/stakla.

morrisoN
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Mineralno staklo je koliko sam istrazio. Zaletit cu se do urara kroz koji tjedan pa da vidim sto se moze. Ak je bas skupo promjena stakla onda cu ostaviti tako kako je, 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?

Dobar dan, jeste li možda naručivali sat s irisimo stranice?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 20:16 (Ela123).
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Naručio sam 3 sata sa stranice irisimo.hr i imam samo dobra iskustva. Sva roba došla brzo, na upite putem maila odgovaraju također brzo. Za sve satove koje sam kupovao imali su najbolju cijenu i tako sam se odlučio za njih. Prije prve kupnje i sam sam pokušao naći nešto informacija o dotičnoj trgovini ali nema skoro ništa. Odlučio sam se na kupnju i nije mi žao. Mogu potvrditi iz dosadašnjeg iskustva da su legit. Kakvi su s reklamacijama i povratom robe ne znam jer nisam imao potrebu za time. Obično se upravo na takvim stvarima trgovina pokaže kakva je zapravo, ali kažem tih iskustava nemam.
13 godina
offline
Nosite li sat?

Kupio starome za 60. rođendan al toliko mi se dopao uživo da ga možda zadržim 😁

Naručio sam sa irisimo u subotu i danas je stigao. 5+ za trgovinu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 20:22 (vrinho).
12 godina
offline
Nosite li sat?

pozdrav nezz da li je prava tema ali gledam si već nekovrijeme uzeti alpinista i vidim da su došle 2020 verzije pa sad zanima me da li ima negdje za uzeti ovaj zeleno smeđi model SPB121?

ako znate di ima bio bih Vam iznimno zahvalan..

14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Chrono24
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
Nosite li sat?

ma znam, ali mislio sam možda neki naš dućan?

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 

@tomislavivic

 

Uf, dobar ti je izbor. I meni su novi (a,  stari( Alpinisti zapeli za oko.

Možeš potražiti  u Montre Store u zagrebačkoj Ilici, nedaleko od Franopanske.

Ako nemaju kod sebe, mogu naručiti. Ako si u prilici uzimati Seiko satove, nemoj dvaput razmišljati.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
4 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?

Zasad jedna narudžba sa irisma sve prošlo okej...

cekam vec dva mjeseca od kolege forumasa neprezaljeni seiko
i nikako da im dode opet na lager.

Link

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 13:42 (bloodborne).
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Imam 3 komada casio, quatrtz i ovo 3 ne znam ime. NE nosim nijedan kako su izasli mobiteli, jednostavno se ne mogu naviknuti na njih.A prije nisi mogao ziviti bez njega, znam da su modni detalj pa ni tad ga ne koristim.

Da kad je vec za sat imam jedan digitalni, kupljen je nekad 96-97 i dan danas mu traje baterija.Ali pukla mu zakacka za narukvicu, ako se ne varam marka je relegio ili tako nesto, mislim da je talijanski proizvođač.Kad budem kuci bas cu napisati koji je to model.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 14:00 (dreadmoore).
4 godine
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Odakle naručujete satove? Ima neki dobar webshop ili dućan u zg?

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 

 

@Deltron0

 

 

Vrlo jednostavno. Sat koji ti se sviđa jednostanvno kupiš tamo gdje ga ima. Preko Interneta, naručuj od ovlaštenog distributera.

 

Inače, konkretno, recimo Montre Store sa Seiko satovima u ZGB-u.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 13:57 (PzKpfw).
11 godina
offline
Nosite li sat?

jel netko kupovao preko chrono24?

 

https://www.chrono24.com.hr/search/index.htm?query=f20366&dosearch=true&searchexplain=1&watchTypes=&accessoryTypes=

 

svidio mi se ovaj plavo/crni sat, a u hr ga ne nalazim, ali nemam pojma kakvi su ovi trgovci timeshop24.de i uhrenlounge, po ovoj stranici imaju cca 99% pozitivne komentare, a po fejsu i po jos nekoj stranici na netu timeshop24 bas i nema idealne komentare

 

Nemam pojma koliko je legit

13 godina
offline
Nosite li sat?

Trazim neki sat koji bi mogao mogao nositi većinu dana, a da se ne bojim puno da ću ga oštetiti i zapeo sam za Casio MDV 106. Gdje kupiti? Gledam na eBayu, ima iz USA sa free shippingom, ali mi malo dugo čekati. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice