Pitanje za wireless

poruka: 18
|
čitano: 3.576
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje za wireless

E ovak zanima me da li se moze otkriti da li se netko spaja na wireless tj. na moj racun 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje za wireless
Pa vidiš po potrošnji, ako puno troši a ti ne otvaraš ništa znaći neko blizu tebe surfa na tvoj račun.
Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
15 godina
offline
RE: Pitanje za wireless

Ali prije nego mu neko spiska pare.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
offline
RE: Pitanje za wireless

autor ove teme je VEOMA malo informacija dao ...pa toliko moze i da ocekuje...

a ako hoce pomoc morao bi prvo da navede neke inforimacije

 

Da li koristi ISP-a il neku privatnu mrezu? KAkvu konekiju ima ( DHCP,VPN,PPPoE ),da li njegov ISP ima listing potrosenog/uplacenog...

da li deli s nekim wireless...da li ima AP koji prima signal a posebnu antenu za konektovanje na net....etc etc...

K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje za wireless

A jel ja kak mogu otkriti tko je to'??

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje za wireless
Kruno_21 kaže...

A jel ja kak mogu otkriti tko je to'??

pazi sad.... kakvo pitanje takav odgovor.....odgovor je : mozes...
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje za wireless
Sad ce pitat kako...i tako dalje...
Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje za wireless
BugSU kaže...

autor ove teme je VEOMA malo informacija dao ...pa toliko moze i da ocekuje...

a ako hoce pomoc morao bi prvo da navede neke inforimacije

 

Da li koristi ISP-a il neku privatnu mrezu? KAkvu konekiju ima ( DHCP,VPN,PPPoE ),da li njegov ISP ima listing potrosenog/uplacenog...

da li deli s nekim wireless...da li ima AP koji prima signal a posebnu antenu za konektovanje na net....etc etc...

 Odgovori na ova pitanja i dobit ces odgovor.
Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje za wireless

imam i ja jedno pitanje za wireless u ovome slucaju za laptop.

 

imam od tcoma flat adsl, a sad mene zanima dal se ja mogu prek svojega acc. i pass. spojiti prek nekog sticka ili neke druge naprave na internet npr. u gradu na kavi ili kod bake na selu, znaci da nisam spojen prek svojeg modema nego nekak prek mreze???

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje za wireless

zna onda neko nekaj o tome??Mršti se

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje za wireless

odes u web browser i upises 192.168.1.1 i otvorit ce ti se upravljacka konzola od tvog rutera zatim odi na opciju DHCP Tabele i unutra mozes vidit mac adrese i ima kompjutera koji su ti spojeni na mrezu good luck!Namigiva

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje za wireless

EEEEE hvala na odgovorima.. Nisam bio kuci tak da nisam mogao odg. na nista.. Rijeseno je sve..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje za wireless

na moje pitanje niko nezna odgovor?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pitanje za wireless
Kruno_21 kaže...

E ovak zanima me da li se moze otkriti da li se netko spaja na wireless tj. na moj racun 

 Neki routeri imaju prikaz aktivnih konekcija preko wirelessa pa pogledaj malo.

Preporuka, na svemu sta imas ugasiti DHCP. Stavi WPA2 enkripciju, ukljuci filtriranje MAC adresa (iako je ovo relativno lako za probit, ali enkripcija + ovo dat ces covjeku muke).
I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje za wireless
cnys kaže...

imam i ja jedno pitanje za wireless u ovome slucaju za laptop.

 

imam od tcoma flat adsl, a sad mene zanima dal se ja mogu prek svojega acc. i pass. spojiti prek nekog sticka ili neke druge naprave na internet npr. u gradu na kavi ili kod bake na selu, znaci da nisam spojen prek svojeg modema nego nekak prek mreze???

 

 

 

 

na tuđi net se mojs spojt prek wirlesa ak nema zastitu i to ali da se spajas iz grada s kave na svoj net doma nema šanse jednio da uzmes portable net usb stick 
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje za wireless

no pa naravno da se nebi spojil s laptopom na modem koji je u kuci, ali da li ja mogu koristiti svoj acc. i password od adsla koji je doma i pronaci t mobile mrezu i upisati svoje podatke??

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje za wireless
cnys kaže...

da li ja mogu koristiti svoj acc. i password od adsla koji je doma i pronaci t mobile mrezu i upisati svoje podatke??

 Možeš ako se nađeš u zoni HotSpot.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.11.2008 22:09 (macak).
15 godina
offline
Pitanje za wireless

Ma ne prica on o hot spotu nego misli doc kod nekog, uci u ruter, ukucati svoje podatke od adsl i ici preko toga na net. Samo neznam koja je poanta. Dosta ljudi ostavlja default pwd na ruteru (npr 0000, admin, user)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice