Net provideri

poruka: 53
|
čitano: 13.047
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

koristite optimu - umrite prirodnom smrću :D

ako ništa drugo, bar ćete imati telefon, ako vam nestane struje...


Silence! I Kill You...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri

Preporučam metronet


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

1.T-com

2.Amis

3.Optima

4.Metronet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

123132.Iskon

 

:)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Iz osobnog iskustva:

Metronet - imam ga vec pola godine i nikakvih problema sa njim.

Bolji je puno od Optime (koja je sranje, odnos prema korisnicima je ocajan) a da ne govorim koliko je bolji i jeftiniji od T-Coma.


Iskon i Amis nisam osobno isprobao tako da o njima nemogu nista reci.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Net provideri

T-Com - lopovi koji kupiše Iskon

Metronet - ekipa koja razvlači svoju infrastrukturu kroz Hrvatsku i sad je na prodaju zbog dugova i pogrešne procjene troškova oko izgradnje vlastite infrastrukture (al' sve će proć' u redu po zadnjim vjestima i ulaganja će se nastaviti s novim financijskim injekcijama)

Vodatel - ekipa koja je počela kao Metronet da bi ih Metronet poslije kupio jer je imao jako financijsko zaleđe

Optima - solidna firma i ponuda al' imam osjećaj po mojim iskustvima da ih T-Com snažno sputava u poslovanju jer imaju perspektivu al' je problem što imaju jako puno iznamjljenih vodova od T-Com-a

 

ja osobno na T-Com-u nažalost jer nitko drugi nema infrastrukturu do mene u Osijeku, a kad sam htio prijeć na Optimu ovi iz T-Com-a su im slagali da sam na njihovoj listi čekanja za DSL a nikad nisam bio......duga priča mog'o bih zbog nje i blog pokrenut' (bljak)

 

Ne mogu se žalit na T-Com kvalitetu osim na službu za korisnike al' cijene su da bi i Gates uzeo kalkulator u ruke....


U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Net provideri

Kad sjednem za racunalo pitam se ima li bilo što gore od nedostupnosti mreže svih meža?

hmm...kad internet ne radi pitam se koji ce mi klinac racunalo, pa sam onda na T-comu.  Kad konkurencija bude bila dostojna toga naziva, T-com bude spustil cjene.

Do tad: "Koliko para toliko muzike"

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Net provideri

Ja  još uvijek koristim CARNet-ov dail-up, htio sam uzet prije par mjeseci amisov DSL ali su mi rekli da ga nemogu imati (živim u zagrebu)pa nazvah ja t-com a oni rekli da je na mojoj liniji nekakva prokleta ptc kutija ili nešt slično. nijedan provider ju nesmije ni taknut osim t-com, pa mi se nije dalo povlačiti po sudovima dami to maknu(jer sami nežele) nego sam odluči uzet t-com ADSL ali već čekam više od pola godine da mi daju adsl al sam još uvijek na listi čekanja  jer im nisam važan kad nemogu otić kod nekog drugog providera

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Net provideri

Iskon - ja na njemu zadnjih 6,7 godina (prije nego ih je Tcom kupio) i bolji su od 'običnog' T-com-a, ne kužim zašto pošto su sada jedna firma u biti ali tako je!

Veza je stabilnija, a brzine bliže deklariranom maksimumu (da ne spominjem kako je jeftiniji Belji se).


Intel Core2 Duo E6400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Mi u uredu imamo Metronet nakon iskona i T-Coma... Metronet doveo svoju optiku imamo (trebali bi imati) 5 Mbit up/down ali u zadnje vrijeme su zbilja očajni! Kad smo potpisivali ugovor prije nekih godinu dana rekli su da je to sherana brzina ali da neće ići ispod 1 Mbit. Nekoliko zadnjih dana, tjedana prosjek nam je 256 mbps!!! Danas ne rade niti ip telefoni koje imamo preko njih, crko internet niko se ne javlja danima na broj službe za korisnike... KOMA!

 

Azureus ne radi kako treba jer ne dopuštaju NAT-iranje po mreži! Neki torrent sajtovi uopće nisu dostupni i tak...

 

Uglavnom od odličnih u nekoliko mjeseci spali su mi na razinu T-Coma prije nekoliko godina!

 

Ne znam, možda je neki problem na kojem rade ali posao mi je u pitanju pa mi nije svejedno. Jebeš Azureus, ne radi mi ni ftp server koji mi je u uredu!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Ja imam T-Com najsporiju brzinu,flat rate,a ubrzo prelazim na 8mbit brzinu.Istina malo su skupi ali zato uvijek mogu pristupit netu a i veza mi nikad ne puca.Tako da san zadovoljan.Pozdrav iz Kaštela.


i cant wait 4 the weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Net provideri
Lumen_Štrumpf kaže...

...B.Net!.....za Štrumpfa, sasvim O.K.

 Takodjer B.Net, xnet unlimited paket Bora (6144/768). Vrlo sam zadovoljan uslugom. Naravno, zna tu i tamo bit zastajkivanja ali problem se ispravi u roku par minuta. 

Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church?
--The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Osobno, a i poslovno, koristim T-comov telefon i ADSL; ništa drugo mi nije dostupno, pa se (zasad) ne zamaram s drugima.. slušam njihove reklamne poruke i surfam dalje..

Imam T-com ov USB (!) Siemens A-100 modem koji (još uvijek) uredno radi pri ovoj, do 2Mb, brzini. Tu i tamo mi se pojavi neka greška tipa, "Remote computer did not respond..." koju riješim zavlačenjem pod stol, čupam kablove Smijeh, da bi sve za minuticu radilo kako treba..

 

 


Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Ja se (u Splitu) sad mislim prebacit na ISKONov SURF paket, pa evo upit za one koji su se prebacivali:

treba li napravit odjavu kod starog providera? kad i kako a da se izbjegne plaćanje mjeseca kod oba providera a da opet nemam "prazan hod"?

 Thx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri
Nevermore kaže...

Ja se (u Splitu) sad mislim prebacit na ISKONov SURF paket, pa evo upit za one koji su se prebacivali:

treba li napravit odjavu kod starog providera? kad i kako a da se izbjegne plaćanje mjeseca kod oba providera a da opet nemam "prazan hod"?

 Thx

 Evo ti jedno interesantno iskustvo prelaska sa T-Com-a na Optimu, ali mislim da je za sve isto.
T-Com ce sve napraviti da te pokusa zadrzati, a ako i predjes onda te jos malo pokusaju minirati.
Nakon predanog zahtjeva za pomjenu operatera, bez ikakvog upozorenja (navodno bi sve trebalo ici automatikom), T-Com te iskljuci sa svoje infrastrukture. Nemas telefon, nazoves sluzbu za korisnike T-com-a, posto neznas da si u stvari prikljucen na drugog operatera, T-Com-ovci te otpile i kazu da moze biti i da do 15-tak dana nemas telefon jel je takva PROCEDURA!!!!!!!! To je naravno laz jel kad smo u firmi mjenjali operatera onda je sve trajalo tocno pola sata (T-Com iskljucio Metronet ukljucio i to je bilo to). Valjda se boje tuzbe od strane firme a tebe ko malog korisnika ko sljivi.
Nazoves sluzbu za korisnike svog novog operatera i oni ti kazu da je trebalo sve proraditi odmah i da je nesto T-com zeznuo (sta je i vjerovatnije) jel zele da se ne prebacis.
Nakon milijun poziva novom operateru, nakon sta ih ugnjavis do kraja, iako znas da oni nisu krivi telefon proradni nakon 7 dana.
5 dana nakon toga dodje netko iz Optime i spoji ti ADSL. Odes na neki tester brzine i uvidis da sad imas puna 2Mb koliko i placas i da je laz bila da ti T-Com  ne moze zbog dotrajalih zica i daljine centrale dati istu brzinu vec samo placas 2 Mb a brzina ne prelazi 1,7.
U medjuvremenu ti dodje posljednji racun za telefon od T-Com-a u kojem ti prebiju razlike pretplate i svega ostalog jel se to placa za mjesec unaprijed i tu me T-Com ugodno iznenadio.
Zatim primis i prvi racun novog operatera i uvidis da si ustedio barem 50% onoga sta si placao T-Com-u.
A onda ti T-Com zada zavrsni udarac. Ako si slucajno placao veci ADSL promet (5G ili Flat) dobijes ponovno racun za tekuci mjesec iako vise od mjesec dana nisi njihov korisnik. Ja ne budi lud odem do T-Com prodajnog cenra (u blizini kuce) i pitam sta je ovo. Naravno cura koja tu radi ostane u cudu, cak ljubazno ponudi da ce ispuniti prigovor u tvoje ime i lijepo sve faksira sluzbi.
Ja nakon toga nazovem sluzbu za korisnike T-Com-a a kad tamo novo iznenadjenje. Racun nije greskom poslan nego oni ne iskljucuju korisnicki racun automatski nego ti i dalje lijepo naplacuju promet koji ti ne mozes ostvariti jel nema mogucnosti spajati se od kuce na T-Com-ov ADSL. A obrazlozenje je najludja stvar u svemu:
citat sluzbe za korisnike
"IAKO NISTE U MOGUCNOSTI OD KUCE KORISTITI PAKET USLUGA T-COM ADSL ISTI MOZETE ISKORISTITI PREKO SUSJEDOVOG KOMPJUTERA KOJI IMA T-COM-ov ADSL, ILI KOD PRIJATELJA, CAK SVOJ USER NAME I PASS DATI NA KORISTENJE NEKOM DRUGOM TE STE ISTI DUZNI PLATITI U ZAKONSKOM ROKU. I DA TO SVE LIJEPO PISE U UGOVORU KOJI POTPISES KAD UZIMAS VECI PAKET PROMETA"
Krivnju svale na novog operatera jel te oni kao nisu upozorili na to. 
Na kraju neznas dali da se toj doticnoj osobi koja ti to kaze nasmijes u slusalicu ili da joj j...s sve po spisku.
Racun necu platit i bas me zanima kako ce to sve zavrsiti.
16 godina
offline
Net provideri

Kvarnet.Net/Europronet :)

 

firma je odavno propala, a vidim po novinama (bug,...) da ih i dalje navode po listama ISPova

 

http://www.bankamagazine.hr/arhiva/xaa/196

dokle su skuzili sto ih je snaslo, direktor europroneta se vec zvao Joe Smith i krstario je kanarskim otocjem ;)

 


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri
definitivno metronet ja ču isto preč na njega jeftin a dobar
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri

B.net

15 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Dobar je i Voljatel(ja imam volja time 48 h)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Net provideri

ma meni vise nista nije jasno.. malo sad drkeljam i trazim kojeg operatera da uzmem ( u splitu)

ne shvacam cijene.. Na stranici t-coma pise da je cjena flat-a nekih 170kn i jos pretplata na telefon 60tak kn. a nekima su dolazili jos dodatni racuni a nisu telefonski impulsi.. nesto vezano uz net oko 200 kn. I to sam cuo vecinom od ljudi di je t-com jedini operater. Prica sam i s ovima iz optime di je onaj od 8Mbt nekih 100kn plus 50 za flat a pretplata za telefon je nekih 60 kn. Ovi koji su na optimi mi govore da ne placaju nikakvu pretplatu.. ja vise nis ne kuzim.  

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Iskon - jeftino i kvalitetno.

E7200,8800GT OC,EP35-DS3,4GB Ram,Soprano,VX450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Net provideri

ja sam prešao na iskon i sad je sve ok ali samo što mi susjedi imaju 4mb a meni je sa 4mb vraćena na 2mb jer kao linija mi se zagušuje....

znači da se vratim u t-com sve bi štimalo.....

c2d e8500@3.16g, nvidia 8800gt, ram 8gb, hdd 640gb, ext. hdd 2x160gb, 1x320gb, samsung t220 22"....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri

Jesi probao H1?

 

I da, zašto njih nitko ne spominje?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri
Black Knight kaže...

1.T-com

2.Amis

3.Optima

4.Metronet

 

 

 

 

 

  H1telekom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

123132.Iskon

 

:)

 
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice