Ne mogu se spojit na dsl!

poruka: 4
|
čitano: 1.847
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se spojit na dsl!

Imam wireless mrežu i sa routerom je sve u redu, ali kad na kompu instaliram drivere za d-link adapter, on meni nađe network, al neće spojit... Imate li kakvo rješenje?

One ring to rule them all, One ring to find them, One ring to bring them all and in the darkness bind them
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se spojit na dsl!

Kako ti se neće spojiti? Da li ideš preko windowsa ili preko D-Linkovog softwarea? Mislim da se sa driverima od D-Linka i instalira program za spajanje na wireless, trebalo bi biti ikonica D dolje kod sata, i kada uđeš u program, tamo bi trebala biti opcija site monitor ili site survey, odeš tamo i tamo bi trebao vidjeti sve dostupne mreže, označiš mrežu i connect... e, da, možda budeš morao prvo profil kreirati..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu se spojit na dsl!

Evo, sve ću objasnit... Imam 2 računala i na jednog je router spojen mrežno, znači za njega mi ne treba d-link adapter. E a na drugom sam instalirao sve potrebne drivere za d-link i on meni pronalazi mrežu na koju je spojen drugi komp, ali kad stisnem da se konektira, malo čekam i nakon nekog vremena kaže: " Windows could not connect to the selected network. The network may no longer be in range. Please refresh the list and try again".

One ring to rule them all, One ring to find them, One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se spojit na dsl!

Hmmm.. Jedino što bi ti preporučio je reinstall adaptera, ali ako ni to ne radi onda bi morao resetirati router i ponovno sve konfigurirati, ali naravno nakon reseta routera se probaj odmah spojiti D-Linkom..

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice