Hitna preporuka za internet paket!

poruka: 6
|
čitano: 2.337
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hitna preporuka za internet paket!

Ljudi dragi, u Zg mi treba samo internet paket i to po mogućnosti da je preko download 20+ brzina jer je to danas  solidno. Treba mi sigurna mreža koja neće pucat kad padne snijeg ili bude kiša/magla pa da trebam zvat operatera i slušat njihova bezvezna pravdanja.
Našao sam Iskon neki paket prilično jeftin 30/5 za 170kn mjesečno, šta mi se čini odlična ponuda za te novce, samo ne znam kakvi su šta se tiče jačine signala. Provjerio sam dostupnost i na mojoj lokaciji imaju to u ponudi.

Ovo mi treba u roku od iduća 2-3 tjedna najkasnije tako da u pitanju je vrijeme :(
Vaša mišljenja bih molio, unaprijed se zahvaljujem. Pošalji

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2015 12:35 (1.Lovac).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hitna preporuka za internet paket!

Ako nitko nema ništa za reći, možete slobodno zatvorit temu...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hitna preporuka za internet paket!
iskon je dobar slobodno ga uzmi, sad su se svi poboljsali sto se tice ponuda, neces pogrijesit kod nikoga
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Hitna preporuka za internet paket!
1.Lovac kaže...

... samo ne znam kakvi su šta se tiče jačine signala... Kako to misliš? Riječ je o fiksnom intenetu putem telefonske linije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 13:06 (Punti).
15 godina
odjavljen
offline
Hitna preporuka za internet paket!

Imam točno taj paket (30/3) u Rijeci i uglavnom radi ok (kad se modem ne zblesira, ali to je drugo par opanaka)... Slobodno njih uzmi. T-Com nemoj. Možeš i H1 ako su ti dostupni.

 

BTW, zaboravi na "hitno". 3 tjedna i više čekanja...

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hitna preporuka za internet paket!
1.Lovac kaže...

Ljudi dragi, u Zg mi treba samo internet paket i to po mogućnosti da je preko download 20+ brzina jer je to danas  solidno. Treba mi sigurna mreža koja neće pucat kad padne snijeg ili bude kiša/magla pa da trebam zvat operatera i slušat njihova bezvezna pravdanja.
Našao sam Iskon neki paket prilično jeftin 30/5 za 170kn mjesečno, šta mi se čini odlična ponuda za te novce, samo ne znam kakvi su šta se tiče jačine signala. Provjerio sam dostupnost i na mojoj lokaciji imaju to u ponudi.

Ovo mi treba u roku od iduća 2-3 tjedna najkasnije tako da u pitanju je vrijeme :(
Vaša mišljenja bih molio, unaprijed se zahvaljujem. Pošalji

 VIP

http://bajatv.info/v2/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice