Flat-ruter

poruka: 4
|
čitano: 1.214
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Flat

Ovako naručio sam si maxtv i adsl flat.Bio sam na vipu i istekao mi je ugovor 14.3(ja sam vec puno prije naručio flat i tv) i neki dan mi je bio covijek koji mi je napravio telefon(nisam ga imao zato je sam se prebacivo na drugu mrežu) i doneo mi je neke papire za interner ono id i lozinka.E sad posto jos nista nije stiglo od interneta frend mi ima neki ruter D-link se zove pa je on to meni posudio dok ne dođe ovaj moj sto sam ja naručio.E sad smijem li ga ja koristit dok ovaj ne dođe i kada odem ja na stranicu od tcom i upisem svoje podatke i logiram se pod Tip korisnika pise sam MAXadsl(bez flat) a jucer mi je pisalo flat ,e sad jesam li ja jos uvijek na flatu ili nisam jel nebih htio sami dode velik račun kojeg ne mogu platit ako netko zna hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Flat-ruter

Čovijek je dno dna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Flat-ruter

Pa nazovi sluzbu za korisnike pa vidi jesili na flat-u.

Core2Duo E7500 2.93Ghz-4gb 800Mhz-HD 4650-HDD 320Gb
15 godina
neaktivan
offline
RE: Flat
FrozenAss kaže...

Ovako naručio sam si maxtv i adsl flat.Bio sam na vipu i istekao mi je ugovor 14.3(ja sam vec puno prije naručio flat i tv) i neki dan mi je bio covijek koji mi je napravio telefon(nisam ga imao zato je sam se prebacivo na drugu mrežu) i doneo mi je neke papire za interner ono id i lozinka.E sad posto jos nista nije stiglo od interneta frend mi ima neki ruter D-link se zove pa je on to meni posudio dok ne dođe ovaj moj sto sam ja naručio.E sad smijem li ga ja koristit dok ovaj ne dođe i kada odem ja na stranicu od tcom i upisem svoje podatke i logiram se pod Tip korisnika pise sam MAXadsl(bez flat) a jucer mi je pisalo flat ,e sad jesam li ja jos uvijek na flatu ili nisam jel nebih htio sami dode velik račun kojeg ne mogu platit ako netko zna hvala unaprijed.

 E sad ,sto se tice flata, nazovi sluzbu za korisnike pa ih pitaj. Broj je 0800 9000.
 E sad, sto se tice modema/routera uredjaja, smijes koristiti koji god hoces.

 

 I molim te sljedeci put procitaj sto si napisao prije nego stisnes "Posalji"...bar 2 puta Osmijeh

-- Ode pile pod kamion.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2010 3:07 (Wally).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice