A1 - Flatbox DUO 1TB

poruka: 1.804
|
čitano: 569.096
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 2
3 godine
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Već je Davorin odgovorio, evo baš su to sada uveli: https://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/prva-usluga-kucnog-interneta-preko-5g-mreze-u-hrvatskoj

Vidim, Askey vanjska jedinica i Fritzbox 7530 modem.

 

Na linku koji je bacio kolega DDavorin piše "Nakon potrošenih 1 TB internet prometa, brzina se spušta na 5 Mbit/s." te da je najveća brzina limitirana na 200 Mbits - čisto da se zna 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 17:11 (Tirkiz).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Sandi4 kaže...

Gdje su vam to rekli?  Ima rok do kojeg se email mora poslati?

 Dobili smo obavijest na e-mail. Ako ne želiš da ti počnu online slanje računa, najbolje je da ih odmah obavijestiš na dostava_racuna@a1.hr

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 12:41 (Ord Mantel).
8 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Već par dana ne mogu gledati IPTV preko A1 Flatbox...zna netko u čemu je problem ?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 9:25 (zelenapaprika).
13 godina
online
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Meni je slično, šteka za popizdit. Mislio sam da je samo meni tako...

4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Ako imaš brzinu interneta preko 30 Mbps onda A1 tj internet nije kriv. Kriv je onaj koji ti daje IPTV, njemu se javi, iako kod takvih je jedino rješenje tražiti drugog davaoca iptv.
Ja imam isto iptv (internet A1) i radi super bez zastajkivanja. Previše prikače korisnika i eto problema.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 12:58 (Rocki).
13 godina
online
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

brzina bude dobra, između 30 i 60 mbps. Međutim radi se o EON tv, nešto tu ne štima...

8 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Brizna je stalno preko 100 i radilo je sve normalno zadnjih godinu dana do neki dan...sad više ne učitava niti jedan program...preko mobitela normalno radi kad nije na wifi

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

...očito je A1 nešto promijenio u nekim postavkama jer mi ne radi ni na drugom broju i routeru na drugoj lokaciji...jel bi to bio cgnat ?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Pozdrav! Unazad nekoliko dana imam problema sa a1 internetom,brzina je 100mbps down/ i 30 up,al problem je kad želim igrat neku online igricu,opce se ne može igrat, ulazi u igricu po 30ak minuta, ping zna nekad bit i preko 100. Pokušao sam sve vratit uređaj na tvorničke postavke,prebacit na 3g,mjenjao sam frekvencije,i dalje isto,a kad se povežem sa Ht internetom onda je sve normalno,pa do čega bi to moglo bit,i svaki savjet je dobrodošao, hvala!😀

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

I meni ista situacija, tek je iza ponoci donekle stabilan ping i donekle igrivo. Nazalost nema nam pomoci osim cekat 5g i nadat se da ce bit bolje

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

To su izgleda individualne stvari. Moji klinci uglavnom igraju online i nisu se požalili na loš ping.

13 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Pozdrav, nakon gotovo 8mj na A1 i brzine 120/60 zadnja 2 dana je 30/20 i ping je s 18 otišao na 45.

Zvao sam i seruckaju kako je to zbog vremena. Pa ne znam baš, malo kiše, a bilo je kiša i kiša zadnjih 8mj.

Da li je još netko primjetio to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Sve mi se čini da je i a1 počeo ko bivši tele2, kao da je brzina tako loša zbog vremena,nije zbog vremena nego su bazne stanice pod opterećenjem... Pa mlate praznu slamu, mislim vremenski uvjeti mogu utjecati na internet i sve, al ne sad baš da brzine tako padnu,i da dodam kod mene je ista stvar od 20h pa do nekih 1h, neovisno o vremenu. I meni je isto prije sve bilo normalno kad sam uzeo pretplatu a sad katastrofa, nema druge nego se nadati boljij situaciji kad 5g dode.

8 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Meni kod kise i magle brzina dropa sa cca 120 na 50-60...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
D30102 kaže...

Sve mi se čini da je i a1 počeo ko bivši tele2, kao da je brzina tako loša zbog vremena,nije zbog vremena nego su bazne stanice pod opterećenjem... Pa mlate praznu slamu, mislim vremenski uvjeti mogu utjecati na internet i sve, al ne sad baš da brzine tako padnu,i da dodam kod mene je ista stvar od 20h pa do nekih 1h, neovisno o vremenu. I meni je isto prije sve bilo normalno kad sam uzeo pretplatu a sad katastrofa, nema druge nego se nadati boljij situaciji kad 5g dode.

Kad dođe 5g misliš da će bit bolje iz kojeg razloga? Pa ako svi opet pređu na 5g pada će mu brzina, a i njihov ruter nije 5g, barem ne ovaj koji sam ja dobio.

13 godina
online
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
crocro23 kaže...
D30102 kaže...

Sve mi se čini da je i a1 počeo ko bivši tele2, kao da je brzina tako loša zbog vremena,nije zbog vremena nego su bazne stanice pod opterećenjem... Pa mlate praznu slamu, mislim vremenski uvjeti mogu utjecati na internet i sve, al ne sad baš da brzine tako padnu,i da dodam kod mene je ista stvar od 20h pa do nekih 1h, neovisno o vremenu. I meni je isto prije sve bilo normalno kad sam uzeo pretplatu a sad katastrofa, nema druge nego se nadati boljij situaciji kad 5g dode.

Kad dođe 5g misliš da će bit bolje iz kojeg razloga? Pa ako svi opet pređu na 5g pada će mu brzina, a i njihov ruter nije 5g, barem ne ovaj koji sam ja dobio.

 Za 5g '' fiksnu '' uslugu daju drugi modem i antenu.

 

https://www.a1.hr/hr/privatni/internet/5g-internet

 

 

LP
8 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Trebalo bit bolje, kad se na 5g bazne stanice moze spojit milijun uredaja na kvadratni kilometar, bar nece dolazit do zagusenja kao sada. Brzine sigurno nece bit kao sto reklamiraju, al bit ce bolje nego ove sada. 

14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Čisto sumnjam da će biti tako. Sve više vjerujem da sa 5G prčkaju po postojećim baznim stanicama, pa opada brzina. Stanje se neće puno razlikovati od postojećeg 4G.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.12.2021 22:02 (Ord Mantel).
4 godine
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ja bih samo volio znati dal su ostavili "ranim" pridošlicama onih početnih 1TB prometa ili su možda svima (starim i novim korisnicima) sad već skratili na 200GB? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Još uvijek je 1TB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
I kod mene 1TB, bez ugovorne obveze.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
.
Imam još godinu dana na homboxu 1T prometa za 109 kn i besplatne neograničene tel razgovore prema svima. Takve popuste na tarife daju onome tko ima u A1 više usluga i slažu ih u MOZAIK. Konkretno ja imam 5 usluga, ponudili mi sami za mob tarifu mala+ za 39 kn, tel ragovori i sms besplatni i neograničeni prema svima u Rh sa 3Gb prometa mj. Vjerujem da će mi po isteku pretplate produžiti pod istim uvjetima. Od prvog dana sam u A1 (nekad VIP) i ne smatram se nikakvim pridošlicom.
.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 16:07 (Rocki).
9 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

1 TB bez ugovorne obveze 

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Tko je napravio novi ugovor ili produženje (sa ili bez ugovorne obveze) za vrijeme dok je bila ponuda od 1 TB, njemu ostaje to do isteka ugovora. Za sve nove korisnike je trenutno dostupno 400 GB po maksimalno dostupnoj brzini + flat noćna opcija (neograničeno surfanje od ponoći do 10h)
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 19:36 (kran).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Znači, ovi sa 1TB, kad im istekne ugovorna obveza i dalje ostaju na 1TB ako ne potpišu novu obvezu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
E to i meni nije baš jasno da li ostaje i dalje 1 TB, iako bi tako trebalo biti.
Jedino cijena pretplate neće biti ista, tj. biti će prava puna cijena koja je i na web stranici (179 kn) znači bez popusta koji se ostvario za ugovor ili produženje.
Ja sam recimo dobio tu uslugu za 159 kn/mj sa 1 TB, a istjeće mi u 9 mjesecu te 2 godine.
4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Do našeg produženja UO ima puno vremena i pravila (cijena) se može promjeniti sto puta.
Strpljen spašen.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 9:17 (Rocki).
13 godina
online
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ja sam bez uo od početka i dalje imam 1tb. Ja Zadovoljan, samo šta mi nažalost brzina varira, al jbg šta je tu je, bolje opcije nemam. 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice