Tipkovnica Logitech G11 i HR znakovi?

poruka: 6
|
čitano: 2.853
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica Logitech G11 i HR znakovi?

Zanima me da li tipkovnica Logitech G11 dolazi na nase trziste s HR znakovima i ako da kako su oni realizirani (nalijepljeni ili "prava" tipka)?

Heeey gringo I kill people for money, but you are my frieeend, I'll kill you for nothing!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica Logitech G11 i HR znakovi?
Coobrraa kaže...

Zanima me da li tipkovnica Logitech G11 dolazi na nase trziste s HR znakovima i ako da kako su oni realizirani (nalijepljeni ili "prava" tipka)?

 Evo, ja imam G11, i da, nažalost jedina zamjerna tikpovnice je ta sto su hrvatski zankovai zaljepljeni. Inace je tipkovnica fenomenalna.
Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica Logitech G11 i HR znakovi?

Šteta, prvenstveno zbog pozadinskog osvjetljenja na tim tipkama al svejedno ću je kupit.

Hvala na odgovoru!

Heeey gringo I kill people for money, but you are my frieeend, I'll kill you for nothing!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica Logitech G11 i HR znakovi?
Coobrraa kaže...

Šteta, prvenstveno zbog pozadinskog osvjetljenja na tim tipkama al svejedno ću je kupit.

Hvala na odgovoru!

 Nema na cemu, ja sam stvarno prezadovoljan s tipkovnicom, tako da mislim da neces pogriješiti.
pozdrav
Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica Logitech G11 i HR znakovi?

Ja imam G15 i kod mene su bas onak ugravirani tj. svjetli :) Kad mi je krepao jedan USB hub na njoj, odnio na servis i dali mi novu koja je imala ljepljeno, ali sam bio uporan i dokazao im da sa par pokreta nokta to se skine sam tak i vratili su mi tipke sa stare na novu kao sto sam i trazio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica Logitech G11 i HR znakovi?
infinityzg kaže...

Ja imam G15 i kod mene su bas onak ugravirani tj. svjetli :) Kad mi je krepao jedan USB hub na njoj, odnio na servis i dali mi novu koja je imala ljepljeno, ali sam bio uporan i dokazao im da sa par pokreta nokta to se skine sam tak i vratili su mi tipke sa stare na novu kao sto sam i trazio.

 Hmmm, da li to znaći da se logitech potrudio napraviti tipke s našim znakovima a o "aljkavosti" nasih dobavljaća (trgovaca) ovisi koja će se naći na policama trgovina?!?
Heeey gringo I kill people for money, but you are my frieeend, I'll kill you for nothing!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice