Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?

poruka: 14
|
čitano: 3.268
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?

Upravo mi stara stolica "propala"

Imam oko 700kn ali bi se moglo rastegnit do cca 900/1000kn

Nisam puno gledao ali Ikea MARKUS mi se jako svida

Neke preporuke?

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?

Imam oko 185cm i 65kg ako to cini ikakvu razliku

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?

Lamdrup iz jyska izgleda svako malo padne na 800-900. 
Koristim je već par mjeseci, preporuke. 

Al ako se već možeš odmah izdužiti do 1000 i ne da ti se čekat pojeftinjenja, svi ovdje će ti preporučiti Markusa, pa se ne trebaš puno mislit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 18:59 (birra).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?

Nije da me pali neka flashy gaming stolica

hmmm, jel netko zna koliko rijetko Markusu padne cijena?

9 godina
neaktivan
offline
Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?

Ja sam kupio Aggestrup u Jysku, to je kao gaming stolica, ali stvarno ne znam zašto, sasvim normalan stolac. Sad je na popustu s 1000 na 600 kuna. Meni je udobna, nije u potpunosti kožna već ima mrežasti dio što je meni puno bolje od čisto kožnog stolca.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?

Samo markus, nikakav jysk i slični.

 

Btw 185cm i 65 kg, si ok, si živ?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?
Jakovp kaže...

Samo markus, nikakav jysk i slični.

 

Btw 185cm i 65 kg, si ok, si živ?

 Ne može se stolica kupovati tako. Ja sam isprobao taj Markus i meni bi takav stolac bio grozan, bilo mi je neudobno sjediti na njemu, pogotovo kožna podloga za sjedenje. Stolac je stvar ukusa, meni može biti super, tebi sranje, nije to neka egzaktna znanost koji je stolac najbolji, idealno bi bilo otići u trogivnu pa isprobati kako ti se sviđa koja ili ako ima neka slična.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 23:34 (JozoBozo121).
11 godina
offline
Re: Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?
Ima li netko iskustva sa gaming stolicama koje se sad prodaju po sniženjima do 1000 kuna?

Ova mi je zapela za oko, bila je oko 900 kuna.
https://genesis-zone.com/product/nitro-330-military

Vidim da dosta hvalite Ikein Markus, ali mi baš ne djeluje udobno, pa gledam ove koje imaju jastuke i sl.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?
DeniZg kaže...
Ima li netko iskustva sa gaming stolicama koje se sad prodaju po sniženjima do 1000 kuna?

Ova mi je zapela za oko, bila je oko 900 kuna.
https://genesis-zone.com/product/nitro-330-military

Vidim da dosta hvalite Ikein Markus, ali mi baš ne djeluje udobno, pa gledam ove koje imaju jastuke i sl.

 To ti je totalno krivo razmišljanje, dakle ergo stolice imaju mrežu na leđima jer se može prilagoditi svačijem obliku tijela, što ne vrijedi za ove "gamerske" stolice koje nemaju veze sa ergonomijom.

 

Markus je jako udoban i ergonomičan i uzeti "bucket" stolicu u istom cijenovnom rangu je najblaže rečeno suludo, osim ako ne sjediš po max sat vremena dnevno u stolici.

 

Da ne govorim o kvaliteti uzrade, markus je 100% metalne konstrukcije i ima jako kvalitetne kotačiće, a sve te stolice su plastična smeća.

 

Ispričavam se ako zvučim grubo ali to je jednostavno tako.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Re: Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?

Ma ne, sve OK. Thanks na brzom odgovoru.

Ove "gaming" su mi djelovale naizgled udobnije, a imaju i lumbalni jastuk (zezaju me leđa ako ne sjedim zavaljen u poluoležećem položaju).

Ako kažeš da je Markus neusporedivo bolji, onda prihvaćam sugestiju da uzmem Markus.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 17:56 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?
DeniZg kaže...

Ma ne, sve OK. Thanks na brzom odgovoru.

Ove "gaming" su mi djelovale naizgled udobnije, a imaju i lumbalni jastuk (zezaju me leđa ako ne sjedim zavaljen u poluoležećem položaju).

Ako kažeš da je Markus neusporedivo bolji, onda prihvaćam sugestiju da uzmem Markus.

 

 

 Ja bi ti preporučio da odeš u dućane pa probaš za početak jer nismo svi iste konstitucije.

11 godina
offline
Re: Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?
Da, ima smisla.
Bio sam u Ikei prije par mjeseci isprobavao i ni jedna stolica me nije impresionirala. Sada nažalost to ne mogu ponoviti, a sadašnji stolac mi se raspao.
Opet s druge strane, na poslu imam neku sličnu kao Markus i stvarno je odlična. Dileme...
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 18:07 (DeniZg).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?
DeniZg kaže...

Ma ne, sve OK. Thanks na brzom odgovoru.

Ove "gaming" su mi djelovale naizgled udobnije, a imaju i lumbalni jastuk (zezaju me leđa ako ne sjedim zavaljen u poluoležećem položaju).

Ako kažeš da je Markus neusporedivo bolji, onda prihvaćam sugestiju da uzmem Markus.

 

 

 

Pogledaj sliku markusa, isto ima dodatnu podršku za lumbalni dio. Isto tako primjeti da sve te gaming stolice imaju taj lumpalni jastuk, ali to im je samo "hotfix" za to što nemaju prilagodljivi tj. mrežasti naslon.

 

Ja bih isto preporučio isprobavanje, ja sam samo na kratko sjeo u markusa od kolega i odmah mi se svidio, ne kažem da će svima pasati, ali bi svakako trebao biti bolji od tih racing stolica jer to nema veze s mozgom, taj format je za aute gdje se baca po zavojima, ne za dugotrajno sjedenje i ergonomiju.

 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
offline
Re: Stolica/Fotelja za komp za cca 700/1000kn?
Koristim Markus nekih 3 mjeseca. 700 kn mislim da je bio na akciji. Izgleda ko da će trajati godinama. Iznenađujuće težak i robustan. Malo mi fale podesivi nasloni za ruke i ne bih se bunio da su malo mekši. Uglavnom se koristi za igranje plejke pa rijetko kad baš dugo sjedim u njemu. 2-3 sata u komadu maksimalno. Za tu potrebu mi je sasvim ok.

Može se dokupiti lumbar support jastuk tko želi. Osobno ga koristim u nagnutom položaju pa mi ne treba.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice