Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice izdvojena tema

poruka: 4.797
|
čitano: 1.216.372
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Da li netko ima iskustva s PC Glorious Gamiong tipkovnicama? Već me neko vrijeme kompka da uzmem GMMK PRO (https://www.pcgamingrace.com/products/glorious-gmmk-pro-75-barebone-black)  i sve ostalo što treba za složiti. Da li je netko možda to već napravio?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Da ostavim mk2 se k70 od corsaira ili da vratim pa ubodem combo g pro kda edition tipkovnicu i h502 kda edition hero..ovu k70 nisam jos koristio..dobim tipkovnicu i mis za tipkovnicu..g502 sam imao ok mi je sad neznam kakva je ova g pro tak i onak mi je novi mis u planu..a nemrem nac m65 elite bijeli od corsaira da salju u hr

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 18:55 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

k70 mk2 je puno bolja od ove logitech, ostani na corsairu, sto se tice misa ovaj m65 elite nista posebno, ako ces pravi mis da valja uzmi logitech superlight x u bijeloj verziji i to je to.

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ma mislio ak mjenjam onda combo od jednog proizvodjaca..vec i.am 1 verziju m65 bijelo crni ovaj noviji je bijelo sivi pa zato bi uzeo njega

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Imam 1 verziju bijelo crnu nobiji elite je sivo bijeli pa bi onda uzeo njega..volim da je kb i mis od istog proizbodjaca

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Na koje MX Switcheve se prebaciti nakon cca 10g na MX Black s steelseriesice 6gv2?
Gledam ove MX Red, iskreno jako jako puno tipkam i bitna mi je udobnost prilikom tipkanja.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
kruskar kaže...

Na koje MX Switcheve se prebaciti nakon cca 10g na MX Black s steelseriesice 6gv2?
Gledam ove MX Red, iskreno jako jako puno tipkam i bitna mi je udobnost prilikom tipkanja.

 Trazi opet mx black ili mx brown. Ja sam imao ducky sa mx black i za gaming mi nisu bas odgovarali ali sto se tice tipkanja bili su odlicni. Inace koristim mx silent red i super su mi za igranje ali sto se tice tipkanja mislim da su mx black i mx brown bolji odabir.

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
mariolla79 kaže...

Imam 1 verziju bijelo crnu nobiji elite je sivo bijeli pa bi onda uzeo njega..volim da je kb i mis od istog proizbodjaca

 Ti znaci imas dva komba? Pa po meni iskreno radije slozi jedan komb sa k70 mk2 i superlight x nego ovako sarat okolo i trosit novac na dva komba. Po meni je bolje imat kvalitetu nego kvantitetu. Dzaba dva komba ako mozes imat jedan posten. A dobro je poznato da su i k70 mk2 i superlight x mis jedni od najboljih u klasi. Druga je prica ako netko slaze sam svoju tipkovnicu ....

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Manemam 2 komba...imam sad ovu k70 mk2 se i zamjenila je strafe mx red..a mis imam m65 prvu bijelo crnu verziju...i to je to...znaci ostat na periferiji od corsaira sam mislio ili se prebacit na logitech..g502 sam imao prije

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Razumijem, ali opet kazem moj prijedlog ti je logitech superlight x jer je najbolji FPS mis u klasi, puno bolji od g502. Istina da je i skuplji. Ali vec ako zelis i moras ostat na jednom proizvodacu ostani onda na corsair jer vjerujem da je k70 mk2 bolja tipkovnica od g pro.

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Onda za sada koliko ja igram bu dobar ovaj stari corsair m65 do ne dodje negdje novi bijeli..a kakav je cors dark core.2 verzija..bio je u linksu za 599 s 999

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Iskreno pojma nemam, ja se za miseve drzim liste od rocketjumpninja i yt review. Ovisi sve koliko igras i za sto ga koristis.

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Pucacine rijetko..vise rpg i voznje

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Nakon cca 10g na cherry mx black prebacio sam se na cherry mx red, hrpetinu tipkam i mogu vam reć da meni osobno više odgovara mx red, mekši mi je i ugodniji za tipkat, moguće radi starosti i istrošenosti mx black-a.
No sve u svemu glas dajem mx red.

 

 

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ja isto planiram uzet tu u skorije vrijeme.

 

Za te pare mislim da teško, da ne kažem nemoguće nać custom tipkovnicu za složit po svom guštu. 

12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ekipa je li se isplati uzeti ovu Nacon mehaničku tipkovnicu za 200kn na ekupi Nacon  

Jesu li ove plave tipke preglasne ?

 

Lijep pozdrav

Joca Mastercard
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Jel valja sto 915 tkl white od logitecha? Nisam jos otpakirao k70 white a u linksu je na akciji pa da zamjenim za isteu lovu..imali su i steelseries pro tipkovnicu s 1999 na 1399 al je otisla

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Kolega, kako si krenuo, tebi ni jedna nece pasati...

Survivor - eye of the tiger
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Hahahhah..ma nije to nego ak je bolja od k70 za iste pare zamjenio bi za logy..meni tak svejedno koja je...samo da je bijela...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Mislim da bijela tipkovnica ne moze dugo bit bijela. Sorry ;)

Survivor - eye of the tiger
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Bumo vidjeli..lol...i nakraju jel bolja sto ova 915 ili nije..lako ja zamjenim i za crnu..nije bed..bijeli mis mi je jos uvinek bijeli..makar i cors i logy su srebrni bruseni metal s bijelim key capsima

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ej, znam da ti ovo nece pomoc, al od odlicnih tipkovnica je najbolja ona koja ti pase.

Razlike u spec su premale da bi znacile vise od ergonomije.

 

Problem je sto se cesto ne moze probati pa odluciti.

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ja mislim da su cherry mx switchevi na Corsair kvalitetniji od ovih Logitech, ali to je samo moje misljenje.

11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Mozda i jesu, al on toliko brzo promjeni da se switchevi ne razrade. Mislim danas svaki switch ima 50mil clicks, kada, kako to istrosit.

Survivor - eye of the tiger
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
metallic kaže...

Mozda i jesu, al on toliko brzo promjeni da se switchevi ne razrade. Mislim danas svaki switch ima 50mil clicks, kada, kako to istrosit.

 I svi, ama baš svi, su podložni key chatteru, nevezano za rejting od 50-60-80 milijuna aktuacija. Samo se kod MX i klonova to uglavnom lako riješi (kapanjem alkohola i razradom tipke), dok kod Romer-G mijenjaš ili cijeli switch ili cijelu tipkovnicu.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Onda bum zadrzao k70...nemjenjam tipkalice puno prije ove sam imao corsair strafe oko 3 godine...👍

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
191x7 kaže...
metallic kaže...

Mozda i jesu, al on toliko brzo promjeni da se switchevi ne razrade. Mislim danas svaki switch ima 50mil clicks, kada, kako to istrosit.

 I svi, ama baš svi, su podložni key chatteru, nevezano za rejting od 50-60-80 milijuna aktuacija. Samo se kod MX i klonova to uglavnom lako riješi (kapanjem alkohola i razradom tipke), dok kod Romer-G mijenjaš ili cijeli switch ili cijelu tipkovnicu.

Ako je to dovoljno za reklamciju, onda je Romer G dobra stvar za zamjenu onako u roku...

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Pozdrav momci,

Preporuka mehaničke tipkovnice s HR layoutom (veliki enter i to). Rang cijene 600-100000 kn

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 1:31 (LogicusMPS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Moze preporuka mehaničke tipkovnice do 400 kn

Bitno mi je samo da ima numpad

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Acex kaže...

Moze preporuka mehaničke tipkovnice do 400 kn

Bitno mi je samo da ima numpad

Mozda ovo - link
Imaj na umu da su ovo plavi switchevi tako da su dosta glasni.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice