Preporuka slušalica

poruka: 36
|
čitano: 8.994
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Pozdrav svima na forumu!

 

Zamolio bi vas za pomoc i iskustvo - kupujem slusalice, a nemam pojma od kuda da pocnem. Najvaznije mi je da eliminiraju buku iz okoline i da ih mogu spojit na liniju i na laptop, bez headseta.

Cjena moze bit od 300 - 600, 700 kn, zapravo nije vazno, bitnije su mi preporuke i iskustva, ako ste ih voljni dati, bio bi vam zahvalan.

Prvi put kupujem takve slusalice (one okrugle ovakav tip http://www.hgspot.hr/43351/slusalice-mikrofon-trust-xalo-hs-4200)

Na laptopu imam WIN 7, a linija je neka najobicnija, jako stara, ali ima onaj prikljucak------------------- uglavnom, pomozite njubari :D

 

hvala

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 17:57 (Bizon).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica
Jel ti to za slušanje glazbe ili
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka slušalica

Slusanje glazbe na laptopu i igranje igara na PS3.........samo jos nisam naso slusalice koje imaju USB prikljucak i prikljucak za liniju

14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica
Neznam dal to ima uopće.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka slušalica

Ustvari, ispravka - USB prikljucak mi i ne treba.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 20:35 (Bizon).
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica
Onda uzmi Grado sr60.Dođu 600 kn i apsolutni best buy za taj novac.

Pometu sve Sennheiser, Akg ili nešto treće
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka slušalica

Thanks

 

Vidim da ima super rec. A znas li mozda sto je sa okolnom bukom?

 

Edit - vjerojatno cu onda grado i uzet :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 21:13 (Bizon).
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica
oprosti nisan vidio da tražiš neke koje izoliraju buku.Sr60 su otovreni tip ali svejedno gdje god se nalazim nigdje mi buka ne smeta.
Evo ti link prodavaonice gdje možeš kupit grado http://www.audiocentar.hr/grado/
Samo klikni na cjenik i vidjet ćeš cijene grado sluški.
Ako baš želiš zatvoreni tip uzmi Sennheiser hd 448.
Evo ti slika http://cdn.cbsi.com.au/story_media/339298598/sennheiser_hd_448_1.jpg
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka slušalica

E hvala

 

A pretpostavljam da ce mi otvoreni tip ipak dovoljno zatvoriti okolnu buku. Neki umjereno glasan razgovor ili hrkanje? :D Bitno mi je da to ne cujem uopce jer sam takav tip da mi to smeta

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 22:41 (Bizon).
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica
aha pa za to nema problema.
Ja kad sam npr. u autu stavim Grado na uši pojačam ipod do pola i ništa ne čujem.Kod otvorenih slušalica je "problem"što se čuju vani dok je to kod zatvorenih minimalno
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka slušalica

Odlicno.... e hvala ti puno na odgovorima, puno si mi pomogo. Uzet cu ove koje si mi preporucio jer vidim da ih i drugi hvale. Sto se mene tice, moze i lock ako tema smeta. :)

14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica
Nema na čemu samo brzo zovni ove u audio centru jer sam ja prije tjedan dana uzeo zadnje komade sr60
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

pozdrav ekipa. E ovako, dal mi neko može preporučit neke slušalice, trebm isključivo za slušanje glazbe, znači da imaju dobar bass, da je ugodno za slušat. Nikakve poznate, nabrijane, cijena za nekih 300-350kn, i da imaju mic. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

seenheiser al bez mikrofona. ili akg .

s mikrofonom teško da ima nešto dobro za take pare.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Preporuka slušalica
manzzetta kaže...

pozdrav ekipa. E ovako, dal mi neko može preporučit neke slušalice, trebm isključivo za slušanje glazbe, znači da imaju dobar bass, da je ugodno za slušat. Nikakve poznate, nabrijane, cijena za nekih 300-350kn, i da imaju mic. Hvala

Ja sam ti uzeo prije 2 tjedna : Prestigio PHS-4

Imaju mikrofon...Kvaliteta zvuka je izvrsna,bass je odličan a i dobra je izolacija od utjecaja vanjskih zvukova...

Za 150-160 kuna...teško da češ nač bolje :)

Guns don`t kill people ... I kill people with guns .
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Ipak je malo nezahvalno prema Sen i Akg-u ih uspoređivati s tim Prestigio vjeruj mi to je druga klasa.

S micom su slušalice za igranje a to znači da nisu nešto kvalitetne za glazbu.Probao sam Plantronics 377, Creative fatality, Logitech g330 i niti jedne nisu dobre za slušanje glazbe kao što su npr.ove Akg k512 koje ti preporučujem.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Preporuka slušalica
explorer 4 kaže...
Onda uzmi Grado sr60.Dođu 600 kn i apsolutni best buy za taj novac.

Pometu sve Sennheiser, Akg ili nešto treće

postoji novi model grado sr60i

14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

te i imam sr60i a razlika je u driverima i ovim spužvama koje nasjedaju na uho.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Preporuka slušalica
explorer 4 kaže...

te i imam sr60i a razlika je u driverima i ovim spužvama koje nasjedaju na uho.

pa razlika je i u zvuku,negdje sam pročitao da je zvuk bolji na sr60i šta je logično kad su nedavno izašle

 

13 godina
protjeran
offline
RE: Preporuka slušalica
explorer 4 kaže...

Ipak je malo nezahvalno prema Sen i Akg-u ih uspoređivati s tim Prestigio vjeruj mi to je druga klasa.

S micom su slušalice za igranje a to znači da nisu nešto kvalitetne za glazbu.Probao sam Plantronics 377, Creative fatality, Logitech g330 i niti jedne nisu dobre za slušanje glazbe kao što su npr.ove Akg k512 koje ti preporučujem.

Gle..istina je...različita klasa..ali za tih 150 kuna koliko sam platio...Izvrsne su...A nije da i ja ne patim da mi je zvuk sta savrseniji...
SEN i AKG su izvrsne slusalice , ali su i skuplje , pa zasto bi bacao novce na te , ako moze dat 150 kn za ovo ,a za razliku u cijeni si kupi neznam 2 GB rama ili ode van i napije se :D ili slicno...  

Guns don`t kill people ... I kill people with guns .
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka slušalica
M4X kaže...
explorer 4 kaže...

te i imam sr60i a razlika je u driverima i ovim spužvama koje nasjedaju na uho.

pa razlika je i u zvuku,negdje sam pročitao da je zvuk bolji na sr60i šta je logično kad su nedavno izašle

 

Čitaš li...

 

@Slash-slažem se ;)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka slušalica
Ima li itko preporuku jeftinijih Slusalica (in ear) za iPhone? Hvala :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka slušalica
Bizon kaže...

Pozdrav svima na forumu!

 

Zamolio bi vas za pomoc i iskustvo - kupujem slusalice, a nemam pojma od kuda da pocnem. Najvaznije mi je da eliminiraju buku iz okoline i da ih mogu spojit na liniju i na laptop, bez headseta.

Cjena moze bit od 300 - 600, 700 kn, zapravo nije vazno, bitnije su mi preporuke i iskustva, ako ste ih voljni dati, bio bi vam zahvalan.

Prvi put kupujem takve slusalice (one okrugle ovakav tip http://www.hgspot.hr/43351/slusalice-mikrofon-trust-xalo-hs-4200)

Na laptopu imam WIN 7, a linija je neka najobicnija, jako stara, ali ima onaj prikljucak------------------- uglavnom, pomozite njubari :D

 

hvala

 

Ja ti mogu preporuciti Goldring DR50. Nisu gamerske, vise audiofilske. Ali zasto ne bi bile i za gaming. Na glasu su kao entry level audiofilske slusalice, uz najbolji omjer kvalitete i cijene (znaci najbolje sto mozes imati za 350kn, kolika im je cijena.)

 

Ja ih imam 2 godine i ne bih ih nikada mijenjao, eventualno bi uzeo Goldring DR150, malo jaci model duplo vece cijene {#}

 

Na zvuk nemam primjedbe, ujednacen, odlicno reproducira sve tonove bez distorzije i na velikim glasnocama. Sto se tice izolacije vanjske buke pustao sam s njima glazbu, i kraj zvucnika koji je svirao glasnocom da ne mozes biti kraj njega (disco klub) sam mogao preslusavati pjesme na njima bez da cujem ista izvana. Znaci ako ne planiras slusati glazbu u avionskom motoru dok radi neces cuti vanjsku buku. 

 

Izrada odlicna, kvalitetno, udobne za glavu i usi, i jako bitno, kabel od slusalica se moze odvojiti, to jest ukopcava se u slusalice. Tako da u slucanju kidanja istog ne moras baciti slusalice ili platiti za servis 200 kuna vec odes i kupis novi kabel. Iako moras stvarno bit' krkan da pokidas ovaj kabel jer cim se jace zapne za njega iskopca se.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2011 23:26 (Dragon23288).
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

jel mi moze ko preporucit neke sluske sa mikrofonom za oko 100 kuna.Slusalice mi trebaju za slusanje mjuze i cod :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2011 11:41 (tomYYYYYY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

Neke Genius ili Logitech

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Preporuka slušalica
tomYYYYYY kaže...

Za 100kn su super {#}

13 godina
neaktivan
offline
Preporuka slušalica

oke hvala :) ..a jel imaju one mikrofon?

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2011 12:17 (tomYYYYYY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Preporuka slušalica
tomYYYYYY kaže...

oke hvala :) ..a jel imaju one mikrofon?

Mislim da imaju jer piše headset...

I imaš hvala gump {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice