Preporuka Miša za 200 do 350kn

poruka: 41
|
čitano: 7.458
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Pozz narode. Šta imate za preporućiti od 200 do 350kn?

Jedna napomena, da je miš malo gumiran il slično zbog znojenja ruke.

Trenutno imam Trustov multi colored black takođe gumiran. 

http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=14962


Thx,pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn
Moj PC  
3 1 hvala 1
13 godina
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

probaj mx518

Danijel Crkvenac
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Preporuka Miša za 200 do 350kn

koristim sharkona svakodnevno na poslu, i sad nako godine dana mogu reć da me nije oduševio, odlično mi stoji u ruci, ali....kad želim negdje kliknut, strelica mi bježi, neznam dal je softverski problem ili nešto drugo.I to me jako iritria pogotovo kad moram negdje nabrzinu kliknut a ond ami strelica pobijegne. Imam i MX518, u dvije godine što ga koristim kao gajming miša, mogu reći same pohvale, odlično radi, taman mi paše u ruku, sve 5, nebih ga mijenjao za ništa u ovom trenutku. Uzmi MX518 nećeš zažalit{#}

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Hvala na savjetima ljudovi!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka Miša za 200 do 350kn

Roccat KOVA
Steelseries Kinzu
Logitech MX-518
(ps me zaboravi na dobru podlogu)

13 godina
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Odluči između MX-518 i Fireglidera

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

uzmes fireglidera za 200kn i za 50-10 kupis neku podlogu (npr. steelseries qck mini za 50kn)

Jahao sam pješice.
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn
Koliko čujem dosta ljudi nakon nekog vremena ima dosta problema s firegliderom. Možda je best buy ali čini mi se da je to kvaliteta od kur*a.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

MX-518 bez daljnjega je no brainer.

 

Boljeg miša je u toj cjenovnoj kategoriji teško naći, osobito kad se uzme u obzir da je taj MX praktički neuništiv.

 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Thx ljudi na preporukama{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka Miša za 200 do 350kn
Ja sam preko ebaya narucio Cyborg R.A.T.5 za 340 kn, i nisu mi ga carinili. Mislim da je to najbolji izbor za te novce :))
Why so serious???
16 godina
online
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Ja sam danas (točnije termin jučer) isprobao SpeedLink Kudos.

Miš mi je kao krojen za ruku, kako god držao jednostavno mi paše.

Ni karakteristike nisu zanemarive...

http://www.speedlink.com/?p=3&cat=3111&pid=21156&paus=1

Kladim se da je to uvjerljivo najbolji miš dostupan za <350 Kn.

 

SS Kinzu zanemari, fali mu tipki, optički je, nema kerefeka i fičera, preobično izgleda.

FireGlider možda nije loš, ali u zadnje vrijeme čujem tu i tamo poneku kritiku (na scroll, tipke, veličinu...).

MX-518 je legendaran miš, ali i debelo precijenjen. Nakon 10 godina drži cijenu a optički je i vidljivo prevaziđen.

Genius nijedan ne gledaj, uvjerio sam se da to ne vrijedi ni dobiti a kamo li kupiti.

 

Ako negdje nađeš recimo Sweex Nitro, on nije loša kupnja.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Preporuka Miša za 200 do 350kn
M_dipl. kaže...

E vidiš a meni je Kinzu daleko najbolji izbor u tom rangu. Jednostavan, ergonomski, tri tipke (kome treba više neka uzme nešto drugo, meni, kao i većini, ne treba), i optički i više nego dovoljan za sve što bi ikome moglo zatrebati u igrama. Izgled je najmanje bitan, iako je i tu meni Kinzu daleko najbolji. Ovaj Logitechov je užasno ružan, ne znam kad sam ružniji miš vidio, u rangu s ovim Cyborg RAT5...

Vjerojatno je Kinzu i jedini miš kojeg imaš iz tog ranga.

 

Po ovom drugom se vidi da nisi koristio miš s recimo 5 tipki. Tko god navikne da su bočne tipke back i forward u browseru i recimo ustajanje/skok i saginjanje u igrama, taj se ne vraća nikad na mišonju s 3 tipke.

 

Optički više nego dovoljan? Možda ako igraš na low sense (i puno, baš puno voliš kurblati miša). Nisam baš susretao da optički miš ima preko 1800 dpi.

I uglavnom ti optički senzori imaju manju najveću brzinu praćenja (redovito oko 1 ili 1.15 m/s) itd. Više dpi je itekako bitno u igrama, pogotovo za poluprofesionalno ili profesionalno igranje.

 

Kažeš izgled je najmanje bitan i onda kukaš kako je Logitechov užasno ružan pa tu još dodaš i R.A.T.5... Očito ne znaš što pišeš jer sam sebi proturječiš.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

KINZU ima acceleration problem koji se ne moze ispravit, evo vam video. Ako igrate na HIGJ sensitivity onda je OK, ali ako igrate na low sens kao ja u CSu pa vam treba 30cm na napravite 360° e onda je zamjetno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Ako ces steel series onda radije uzmi Ikari. Imao sam ga prije i nema mu premca sto se tice preciznosti. Jedino ti mogu savjetovati da odmah kupis i gripove za njega jer je guma dosta tvrda. Ja sm imao problema sa sklizanjem zbog tvrdoce ali  sa gripovima je radio fantasticno.

http://www.pcstation.pt/images/Steel_Grip.jpg

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2010 2:02 (Tyberius).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn
http://www.paybox.me/r/markoibanjez registriraj se i pokupi 20 eura bonusa
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Preporuka Miša za 200 do 350kn
explorer 4 kaže...
Koliko čujem dosta ljudi nakon nekog vremena ima dosta problema s firegliderom. Možda je best buy ali čini mi se da je to kvaliteta od kur*a.

Ja mislim kupiti tog mausa, pa me zanima kakve to probleme ima? Na sto se žale najviše? Zašto je nekvalitetan u kojem smislu? Je li scroll dobar?

Haha previse pitanja znam da je ali zelim znati prije nego sto kupim.

16 godina
online
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Preporuka miša do 350 Kn?

SpeedLink Kudos definitivno!

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka Miša za 200 do 350kn
WindEmperor kaže...
explorer 4 kaže...
Koliko čujem dosta ljudi nakon nekog vremena ima dosta problema s firegliderom. Možda je best buy ali čini mi se da je to kvaliteta od kur*a.

Ja mislim kupiti tog mausa, pa me zanima kakve to probleme ima? Na sto se žale najviše? Zašto je nekvalitetan u kojem smislu? Je li scroll dobar?

Haha previse pitanja znam da je ali zelim znati prije nego sto kupim.

Meni je na sharkoonu napukla plastika sama od sebe, nije baš da sam koristio svoj kungfu grip ali očito je da je kvaliteta korištenih materijala slabija ali o performansama same pohvale imam. Preporučio bih a4tech xl-750bk koj je 20 kn skuplji i čak je bio BestBuy u Bugu u od prvog mjeseca a ima iste performanse samo nije toliko glomazan. Ili ako ste volji iskeširat više love Speedlink Kudos (btw prvi od ova 2 video reviewa  gore sam ja radio lol)

napuko sam od sebe napuko sam od sebe
pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 19:15 (peroko).
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

evo ja jucer nabavio Abyssusa..bas iz znatizelje sam postao u DIMR temi,pa pogledaj..jedan od 2 najvise rangiranih izmedu nekih koji su i podosta skuplji..prema meni puno bolji izbor od mx518 jer sam se i ja dvoumio..ali kad pogledas ima vise duplo vise DPI(manje ili vise vazno,kako kome),nema onih je*** nih kuglica koje su se koristile prije 5 godina,dizajn je fenomenalan(s mx518 uopce neporediv,samo slike pogle po netu {#}),izricito lagan,dugacak kabel koji je izraden od nekog nez kojeg materijala ali se NE vuce po podlozi,nego klizi ko i sam mis .. a sad koliko je dugotrajan,nemam pojma..vjerojatno je mx518 dugotrajniji posto ga neki ljudi koriste vec 5-6god i sve ok,ali razer se na to jos nije mogao ni testirat posto je puuuuno mladi od logitecha(mislim da je star tek oko 1god) ....

moja preporuka - http://www.links.hr/index.php?naziv=Mi%9A+LENOVO+RAZER+Abyssus%2C+opti%E8ki%2C+3500+dpi%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=101503&id_artikl=018.500.173

a samo 230kn {#}

 

EDIT : zasto ne ovaj gore link s protisa? katastrofa usluga {#} links{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 14:00 (fakEEE).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
RE: Preporuka Miša za 200 do 350kn
fakEEE kaže...

evo ja jucer nabavio Abyssusa..bas iz znatizelje sam postao u DIMR temi,pa pogledaj..jedan od 2 najvise rangiranih izmedu nekih koji su i podosta skuplji..prema meni puno bolji izbor od mx518 jer sam se i ja dvoumio..ali kad pogledas ima vise duplo vise DPI(manje ili vise vazno,kako kome),nema onih je*** nih kuglica koje su se koristile prije 5 godina,dizajn je fenomenalan(s mx518 uopce neporediv,samo slike pogle po netu {#}),izricito lagan,dugacak kabel koji je izraden od nekog nez kojeg materijala ali se NE vuce po podlozi,nego klizi ko i sam mis .. a sad koliko je dugotrajan,nemam pojma..vjerojatno je mx518 dugotrajniji posto ga neki ljudi koriste vec 5-6god i sve ok,ali razer se na to jos nije mogao ni testirat posto je puuuuno mladi od logitecha(mislim da je star tek oko 1god) ....

moja preporuka - http://www.links.hr/index.php?naziv=Mi%9A+LENOVO+RAZER+Abyssus%2C+opti%E8ki%2C+3500+dpi%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=101503&id_artikl=018.500.173

a samo 230kn {#}

 

EDIT : zasto ne ovaj gore link s protisa? katastrofa usluga {#} links{#}

  O čemu ti pričaš, i Abyssus i mx518 su optički miševi.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka Miša za 200 do 350kn
Vapor kaže...
fakEEE kaže...

evo ja jucer nabavio Abyssusa..bas iz znatizelje sam postao u DIMR temi,pa pogledaj..jedan od 2 najvise rangiranih izmedu nekih koji su i podosta skuplji..prema meni puno bolji izbor od mx518 jer sam se i ja dvoumio..ali kad pogledas ima vise duplo vise DPI(manje ili vise vazno,kako kome),nema onih je*** nih kuglica koje su se koristile prije 5 godina,dizajn je fenomenalan(s mx518 uopce neporediv,samo slike pogle po netu {#}),izricito lagan,dugacak kabel koji je izraden od nekog nez kojeg materijala ali se NE vuce po podlozi,nego klizi ko i sam mis .. a sad koliko je dugotrajan,nemam pojma..vjerojatno je mx518 dugotrajniji posto ga neki ljudi koriste vec 5-6god i sve ok,ali razer se na to jos nije mogao ni testirat posto je puuuuno mladi od logitecha(mislim da je star tek oko 1god) ....

moja preporuka - http://www.links.hr/index.php?naziv=Mi%9A+LENOVO+RAZER+Abyssus%2C+opti%E8ki%2C+3500+dpi%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=101503&id_artikl=018.500.173

a samo 230kn {#}

 

EDIT : zasto ne ovaj gore link s protisa? katastrofa usluga {#} links{#}

  O čemu ti pričaš, i Abyssus i mx518 su optički miševi.

EDIT..negdje sam procitao drugacije..soz..ali ostalo ostaje..da nadodam mx518 je kreiran samo za desnjake..

15 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Preporučam Razer Abyssus, ga ga koristit i jako sam zadovoljan!  {#}

Svi smo mi haxeri u očima nooba.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Ja ipak mislim da je MX 518 kvalitetniji miš od Abyssusa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 21:48 (WindEmperor).
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Svakako Abysus, ali ne ako imas veliku ruku.

 

Manji je i laksi od ostatka Razerove ponude.

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Ova tema ima bug, stalno mi se pokazuje kao nepročitana.

ovo je samo moj pokušaj da vidim hoće li opet...

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Preporuka Miša za 200 do 350kn
191x7 kaže...

Ova tema ima bug, stalno mi se pokazuje kao nepročitana.

ovo je samo moj pokušaj da vidim hoće li opet...

Nije to do ove teme, nego mislim da je do foruma, meni još par tema stalno pokaziva ne pročitanim, kontam da je to zbog ove komocije oko online arhive starih BUG-ova, vjerovatno svi žicaju za pozivnice i slično pa se forum malo preopteretio!?

Nije Ivsa, nego bi treblo biti; Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

Bez misljenja mx 518 podere on i sharkona i abyssus i to daleko  a kako sto je vec neko napomeno mis je dosta izdrzljiv

LoL-scarface797(EU)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka Miša za 200 do 350kn

DA mx 518 owna

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice