Logitech G15... po ko zna koji put

poruka: 13
|
čitano: 2.495
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G15... po ko zna koji put

Evo mislim da na internetu ima kojih stotinjak tema o G15-ici ali nigdje ne pronalazim konkretan zaključak!!

 

Dakle... šta imate za reći vi koji znate više o toj tipkovnici (ili oni koji je posjeduju)?

 

Mislim na ovu noviju verziju

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G15... po ko zna koji put

Po meni male tipke i nekako nespretne...Probo neki dan bio kod lege mal igrat...jako cudno

Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G15... po ko zna koji put

Ja ti vec preko dvije godine imam tu tastaturu (stariju reviziju) i odlicna je. Ako mozes kupiti staru rev, svakako uzmi nju. Ova novija mi se cini kao manje kvalitetnom po pitanju plastike tj. tipki. Ekran mi se isto ne svidja. Nekak je manji, a moguce je i da je to samo opticka varka :) Uglavnom, nemres ga preklopiti da ga zastitis prilikom transporta (ako ides po LAN partyima). A ono sto je meni bitno su macro tipke. Imas ih 18 × 3, dok kod ove nove imas samo 18 ako se ne varam.. sve u svemu... meni je stara i dalje najbolja, a ova nova i nije neka nadogradnja bas. S tim se slazu i ljudi na stranim forumima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G15... po ko zna koji put

Ako imas love za nju kupi odmah, zakon je tipkovnica, i najbolje od svega, skoro svaki program podrzava bar nekakav prikaz na LCD-u na tipkovnici. Ja sam si u Everestu slozil temperature i ostala sranja. Nemas milijun nepotrebnih tipki, samo ono osnovno i macro tipke koje stvarno dobro dođu ponekad. Malo su tvrđe tipke nego na ostalim tipkovnicama ali za 2 dana se priviknes.

BTW imam novu verziju, nisam isprobal staru, ali ljudi hvale i novu i staru

Intel Core2Duo E6750 @ 3680MHz -> Thermaltake CL-P0464 DuOrb | Gigabyte GA-P35-DS4 | OCZ Reaper 2x2GB @ 1100MHz | Gigabyte 8800GTX 768MB 660/2000MHz -> Accelero Xtreme 8800 | Fortron 650W FSP650-80GLC | Seagate 320GB ST3320620AS | Chieftec LCX-01SL-SL-B | Logitech G15 | Logitech MX518
15 godina
offline
RE: Logitech G15... po ko zna koji put
infinityzg kaže...

Ja ti vec preko dvije godine imam tu tastaturu (stariju reviziju) i odlicna je. Ako mozes kupiti staru rev, svakako uzmi nju. Ova novija mi se cini kao manje kvalitetnom po pitanju plastike tj. tipki. Ekran mi se isto ne svidja. Nekak je manji, a moguce je i da je to samo opticka varka :) Uglavnom, nemres ga preklopiti da ga zastitis prilikom transporta (ako ides po LAN partyima). A ono sto je meni bitno su macro tipke. Imas ih 18 × 3, dok kod ove nove imas samo 18 ako se ne varam.. sve u svemu... meni je stara i dalje najbolja, a ova nova i nije neka nadogradnja bas. S tim se slazu i ljudi na stranim forumima.

Potpisujem.Koristim staru verziju i odlicna je.
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G15... po ko zna koji put

e da, što se tiče ove stare verzije, vidio sam neke slike njene po internetu i vidim samo AZERTY izvedbe? ne postoji QWERTY ili ja jednostavno ne tražim dovoljno dugo?

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G15... po ko zna koji put

Imam staru verziju G15-ice tipkovnice je predobra. Preporucam svakom ko si ju moze kupit. Bolja mi je stara verzija jer ima vise G tipki i ima pomicni displej , a i tipke svjetle plavo a na novoj naranđasto.Zato je men ipak bolja stara G15-ica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G15... po ko zna koji put

Imam staru G15 i zakon je. Na novoj mi je minus što nema kotačić za regulaciju glasnoće nego obične tipke, ali zato nova ima full-speed usb hub (USB 2.0).

 

BTW, nisi trebao otvarat novu temu...po ko zna koji put.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G15... po ko zna koji put

Ja imam G11 i jaaaakoooo sam zadovoljan! Malo treba vremena da se priviknes jer su tipke do prvo malo mekse pa onda onako kliknu. Sve u svemu, savrseno!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G15... po ko zna koji put

Ja imam, prvu izvedbu, oko dvije godine, kupio odmah čim je izašla, jako zadovoljona, istina, USB HUB-ovi nisu 2.0 ali to mi i nije presudno.

Fora je što tako plavo svijetli u mraku.

I G tipke!

Ma prava tipkovnica, nema šta, to je nebo i razlika od neke jeftikanerice po kakvima sam lupao prije ove!

Pozdrav!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G15... po ko zna koji put

Imam od prvog dana stari model G15 i stvarno je odlična jedina mana meni je što naša slova i neke ikone slablije osvjetljene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G15... po ko zna koji put

Evo ljudi kupio sam novu verziju G15-ice i zasad sam super zadovoljan! Preporučam je svima koji namjeravaju kupiti novu tipkovnicu!

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G15... po ko zna koji put
by Mario Novak. Tko je bio prvi overclocker? Nikola Tesla,prvi je uništio električnu centralu tijekom OC-a.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2008 20:04 (PCMaster).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice