World Rally Championship (WRC 2010)

poruka: 179
|
čitano: 33.515
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Već godinama PC igrači željno iščekuju neki punkrvni rally naslov.

On je napokon najavljen (već prije) i dolazi na PS3, X360 i PC u 9. mjesecu ove godine.

Razvojni tim Milestone i izdavač Black Bean Games pripremaju WRC 2010, službenu igru World Rally Championshipa.

Igra će sadržavati svih 13 natjecanja iz WRC kalendara za 2010. godinu te multiplayer uz inovativnu iOpener tehnologiju, pomoću koje će se igrači moći izravno utrkivati protiv pravih WRC vozača.

 

WRC 2010 informacije

 

 

 

Dakle, rasprava o vrlo iščekivanoj igri, o povratku snijega na PC....

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
7 0 hvala 8
15 godina
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)

napokon rally igra.. još samo da ju naprave kako spada

16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Potvrđen iOpener

 

Ajmo malo živosti, pa WRC dolazi na PC, nije to mala stvar :)

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

LOL, tek u 9 mjesecu ove godine?  Pa sta onda ne naprave WRC 2011...

 

Inace, ovo ce biti super ako bude realna kao RBR

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Napokon!

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Uopće nisam opazio temu. Super, imaju licencu ali po viđenom videu nažalost mi se čini da će ostat samo na tome" imaju licencu". Ovaj lik što predstavlja igru izgleda kao napušen. Šta mu je? Netko takav prezentirat igru!?Ok,neću bit pesimističan,možda se varam u svemu i nadam se ali nekako mi ne izgleda obećavajuće. OBOŽAVAM pravi rally ,WRC ali nekako mi ovo ne uljeva nadu.

Radovao bih se da rade igru recimo codemasters aali ovako...šta ja znam...čekat ću pa vidjet.

 

 

EDIT: Vidim sad da je nihova igra Superstars V8 Racing .Plač loša je,loša.Barem meni

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2010 19:45 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

ljepo ljepo...napokon pravi rally 9. mjesec ce zabilježit 2010 za ljubitelje utrka F1 2010 i WRC 2010...nadam se cjelim stazama! a ne stazi od 2 min. i kao što je rekao ovaj nece bit bitna brzina nego sposobnosti zaobilaženja prepreka...

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Citat sa WRC.com, samo se nadam da ne pišu gluposti nego da će se potruditi da to i naprave:

 

"Fans of the FIA World Rally Championship will be able to tackle the stages themselves next year when a new WRC video game, billed as the most realistic and playable rally game of all time, is launched."

 

Ovaj "realistic" dio mi je posebno zapeo za oči, možda stvarno imamo dostojnog nasljednika Richard Burns Rallyja Cool

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
Mirko935 kaže...

Ovaj "realistic" dio mi je posebno zapeo za oči, možda stvarno imamo dostojnog nasljednika Richard Burns RallyjaCool

Jako teško.

Iako su unajmili neke ljude iz struke, kako bi pomogli razvojnom timu da to ispadne dobro.

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
Armor kaže...
Mirko935 kaže...

Ovaj "realistic" dio mi je posebno zapeo za oči, možda stvarno imamo dostojnog nasljednika Richard Burns RallyjaCool

Jako teško.

Iako su unajmili neke ljude iz struke, kako bi pomogli razvojnom timu da to ispadne dobro.

A ja isto sumnjam, pretpostavljam da će im biti bitnija zarada a vjerojatno je veći broj ljudi koji će kupiti neku polu-arkadnu igru nego simulaciju poput RBR-a, GTR-a i sličnih.

 

Ali možda malo pogledaju forume po internetu dok će radit igru. Gdje god sam vidio komentare na vijest o izlasku te igre svi pišu "da bar bude kao RBR" ili nešto u tom stilu. Nitko ne želi još jednu arkadu (od ljudi koji stvarno vole vozačke igre), imamo toga i previše.

16 godina
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
Mirko935 kaže...

A ja isto sumnjam, pretpostavljam da će im biti bitnija zarada a vjerojatno je veći broj ljudi koji će kupiti neku polu-arkadnu igru nego simulaciju poput RBR-a, GTR-a i sličnih.

 

Ali možda malo pogledaju forume po internetu dok će radit igru. Gdje god sam vidio komentare na vijest o izlasku te igre svi pišu "da bar bude kao RBR" ili nešto u tom stilu. Nitko ne želi još jednu arkadu (od ljudi koji stvarno vole vozačke igre), imamo toga i previše.

Kaj se tiče RBR, govore i: "ak bude WRC loš, nek se barem daju njegove staze ubaciti (modati) u RBR" ;)

Nemam ja ništa protiv da bude i polu-arkada, na određenoj razini težine, no simulacijski dio mora postojati.

Bez toga reli nije reli!

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
Armor kaže...

Kaj se tiče RBR, govore i: "ak bude WRC loš, nek se barem daju njegove staze ubaciti (modati) u RBR" ;)

Nemam ja ništa protiv da bude i polu-arkada, na određenoj razini težine, no simulacijski dio mora postojati.

Bez toga reli nije reli!

Ovo s moddanjem RBR-a je opet takoreć polu-rješenje. Cijenim ja trud modderske zajednice, stvarno rade odličan posao, ali ipak je to već 6 godina stara igra. Zar nitko nije sposoban opet napraviti nešto takvo? No kad bolje pogledam, rađe igram reli s takvom fizikom nego sa savršenom grafikom. Tako da će bit dobro i ako će se dat staze moddat, ja sretan i s tim. Osmijeh

 

I definitivno se slažem da bez toga reli nije reli. Pogledaj Dirt 2, odustao sam od te igre nakon jednog dana jer je pre-arkadna, a i ima bugove stravične, ali to je druga tema.

 

Sad sam se nabrij'o, odoh vozit RBR Smijeh

16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Slabo zanimanje za reli?

Novi video i skrinsi su tu:

LINK: World Rally Championship: "Video" vijesti

Mišljenja?

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
3 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)

Grafika se doima ok za rally igru gdje su bitni samo automobili i staza, automobili ona klasika: Ford ... :)

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)
Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
Armor kaže...

Slabo zanimanje za reli?

Novi video i skrinsi su tu:

LINK: World Rally Championship: "Video" vijesti

Mišljenja?

Zašto nitko od njih u tom videu nema volan? Nekako mi se čini da su im bitniji ovi s gamepadima što mi nekako opasno smrdi na smanjenje realističnosti...

16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Ne, nego smrdi na popularizaciju Boksa :)

Da vidiš dok se pojave likovi s volanima, to bude ko bajka

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
Armor kaže...

Ne, nego smrdi na popularizaciju Boksa :)

Da vidiš dok se pojave likovi s volanima, to bude ko bajka

Ne mogu reć ni da mi se popularizacija Boksa (što uključuje igranje na gamepadu za vozačku igru) baš sviđa Belji se

 

No čekam... Ako bude realno k'o RBR prvi sam u redu u dućanu Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

tek sam sad skužio ovu temu... pa ovo je super vijest... igrao sam njihov superstars v8 i bio mi je super i nadam se da će ovo bit napokon prava simulacija za pc nakon pun k.... godina...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Jel zna netko kada igra izlazi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
macgyver kaže...

LOL, tek u 9 mjesecu ove godine?  Pa sta onda ne naprave WRC 2011...

 

Inace, ovo ce biti super ako bude realna kao RBR

 Ma taj RBR je za mazohiste i nema veze sa pravom vožnjom očigledno da danas što je igra teža VAU to je veća simulacija.

BC2 ingame:Croat-hunter
15 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Izgleda odlično,jedva čekam... ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
kejbl kaže...

 Ma taj RBR je za mazohiste i nema veze sa pravom vožnjom očigledno da danas što je igra teža VAU to je veća simulacija.

Zašto za mazohiste? Uopće nije toliko teško a i puno mi je zabavnija takva igra koja zahtjeva neki trud nego recimo Dirt 2 u kojem sjedneš i znaš voziti u 20 sekundi.

14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
Mirko935 kaže...
kejbl kaže...

 Ma taj RBR je za mazohiste i nema veze sa pravom vožnjom očigledno da danas što je igra teža VAU to je veća simulacija.

Zašto za mazohiste? Uopće nije toliko teško a i puno mi je zabavnija takva igra koja zahtjeva neki trud nego recimo Dirt 2 u kojem sjedneš i znaš voziti u 20 sekundi.

 Ma dobar je RBR jedino što me smeta je osjećaj brzine, ali dobro igra je i podosta stara.

BC2 ingame:Croat-hunter
16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)
Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)
Armor kaže...

Auti izgledaju odlično, ali ove teksture podloga mi se ne čine baš najboljima... Neodlučan

 

Btw, gdje je interes za WRC? Zar smo nas jedva 10 jedini zainteresirani za rally na ovom forumu? F1 2010 tema ima 16 stranica, ova nema niti jednu punu. Čudno... Iznenađen

15 godina
moderator
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Svi mi koji sudjelujemo u F1 2010 temi ćemo vjerovatno igrat i WRC 2010,al

F1 je ipak najbolji....

http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/%5BHR%5Dpirat
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Ako ćemo po grafici onda su jedino auti ajd ok a ostalo kao na ps2,kao stari wrc :D.

Nadam se da će gameplay biti dobar iako nemam neka velika očekivanja :(

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
World Rally Championship (WRC 2010)

Meni osobno auti su uvjek bili bolji, prvo oni GT pa WRC.

No F1 kasni možda 2% pa to i nije neka razlika:)

A u pravom Motorsportu F1 mi je zakon n1, bolje i od nogometa

 

Ipak, slažem se s kolegom da je ova tema zapostavljena.

F1 i WRC su najviše od Motorsporta, oba su projekta velika - no ja bum igral GT 5 Belji se

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: World Rally Championship (WRC 2010)

Ja bum isto igral GT 5 ali kad dođe na kompjutera Belji se

 

Ma nema mi jačeg od relija, 100+ km/h kroz uski seoski makadamski put kroz šumu a drveće sa strane samo vreba i čeka da napraviš pogrešku Osmijeh

 

Dakako, volim ja i GT, F1 i slične stvari na stazi, ali reli mi je ipak vrh.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice