World of Warplanes

poruka: 164
|
čitano: 37.328
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Warplanes

Probao War Thunder i mogu reci da je djecja automat arkada u odnosu na wowp - nije ni wowp neko nalicje simulavije ali je 85 outa bolja od onog ocaja od war thundera, nije bez veze jedsn razvikan a drugi u sjeni ;)

Moj PC  
1 8 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: World of Warplanes
VooDooZg kaže...

Probao War Thunder i mogu reci da je djecja automat arkada u odnosu na wowp - nije ni wowp neko nalicje simulavije ali je 85 outa bolja od onog ocaja od war thundera, nije bez veze jedsn razvikan a drugi u sjeni ;)

Da ne mogu pobit ovaj tvoj argument jer WG je jedna nepoznata indie firma bez para koja je ipak uspjela bez marketinga podici WoWP iz mrtvila,dok je Gaijin poznat kao i EA i ima brdo a navodno im ide losije.

sarcasm OFF

 

To sto si najvjerojatnije probao samo AB mod (arkadni mod) War Thundera je samo tvoja greska.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
12 godina
offline
World of Warplanes

Arcade battle iz warthunder je simulator naspram wowp.

 
8 1 hvala 0
14 godina
offline
World of Warplanes

nigdje ni ne pise da je to simulacija, ko ni wot nije sim tenkova, dajet decki ne brkajte jabuke i dunje

a ti wt funboj odjasi sa ovog podforuma na svoj, tu netrebas prosipat takve bisere

mi svoju ovisnost volimo i nedamo

btw jel neko bio na info i jel uzico kakve kodove-gudize?

WoT ign EdgeBoy, u borbi skilla i mastercarda, skill uvijek pobjedjuje Siemka kto PL? Witam, moin, s.a.-a.s., pozz,bla bla bla
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warplanes

Ja igram i WT i WOWP,te kao,pravi pro pilot zakljucujem{#}

 

WT je igriviji,detaljniji,zanimljiviji!

WOWP je ljepši,realniji,teži(u smislu napredovanja)

 

  Zakljucak moj(naravno ne pravilo):

Dajem prednost WOWP,jer mi puno realnije izgleda,od pokreta,izgleda,nacina borbe.

Volim ja i WT ali me jednostavno zivcira ta nerealna okretljivost aviona,prebrzo je sve to.Ziovcira me i taj glupavi zvuk pucanja!Zivcira me kada vozim bombardera,njegova repina mi zauzme pola ekrana!

 

Pro je rekao HAUGH!{#}

Moj PC  
1 3 hvala 1
12 godina
offline
World of Warplanes

Daklem :)

 

Bio na velesajmu i dobio ono promo siroce Tier2 rusa avion i daleko zanimljiviju Invite Card za tenkove ( pošto se dobije 100.000 credita, 1000 golda i 3dana prem ) i sad kad upisjuem taj kod kaže mi da ne može to za moj račun - na WOT sam odigrao 2 bitke i nemam ga instaliranog sd jedino ako ga hebe kaj imam 1500 ili više bitaka u WOWP ali zašto je problem onda u ivite-u za tenkove ?????

 

pomagajte, šta da radim, šta , šta 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warplanes
VooDooZg kaže...

Daklem :)

 

Bio na velesajmu i dobio ono promo siroce Tier2 rusa avion i daleko zanimljiviju Invite Card za tenkove ( pošto se dobije 100.000 credita, 1000 golda i 3dana prem ) i sad kad upisjuem taj kod kaže mi da ne može to za moj račun - na WOT sam odigrao 2 bitke i nemam ga instaliranog sd jedino ako ga hebe kaj imam 1500 ili više bitaka u WOWP ali zašto je problem onda u ivite-u za tenkove ?????

 

pomagajte, šta da radim, šta , šta 

Ako je invite kod onda u biti nesmijes imati niti jednu odigranu, neka me ispravi netko ako grijesim.

WoT: GuntherPrien
13 godina
offline
Re: World of Warplanes

Invite card, kao što mu i ime govori, je invite bonus koji dobiju novopridošli igrači WOT-a. Common sense {#} 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
15 godina
offline
Re: World of Warplanes
Milka30 kaže...

Ja igram i WT i WOWP,te kao,pravi pro pilot zakljucujem{#}

 

WT je igriviji,detaljniji,zanimljiviji!

WOWP je ljepši,realniji,teži(u smislu napredovanja)

 

  Zakljucak moj(naravno ne pravilo):

Dajem prednost WOWP,jer mi puno realnije izgleda,od pokreta,izgleda,nacina borbe.

Volim ja i WT ali me jednostavno zivcira ta nerealna okretljivost aviona,prebrzo je sve to.Ziovcira me i taj glupavi zvuk pucanja!Zivcira me kada vozim bombardera,njegova repina mi zauzme pola ekrana!

 

Pro je rekao HAUGH!{#}

 

Odigraj nekoliko borbi u Historical battle ili full real battle modu, pa onda usporedi realnost između War thundera i Warplanesa.

Meni, recimo, nije realno to što u warplanesima nema slijetanja niti bilo kakve interakcije sa okolišem. Ukoliko avion dotakne zemlju, eksplodira i trenutno se zaustavi (ponekad i nekoliko metara iznad tla).

Isto tako, hitpointsi su daleko od realnosti, baš kao i mogučnost uništenja bojnih brodova i ostalih velikih meta sa 7 mm strojnicama.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
12 godina
offline
Re: World of Warplanes
Shamrock kaže...

Odigraj nekoliko borbi u Historical battle ili full real battle modu, pa onda usporedi realnost između War thundera i Warplanesa.Meni, recimo, nije realno to što u warplanesima nema slijetanja niti bilo kakve interakcije sa okolišem. Ukoliko avion dotakne zemlju, eksplodira i trenutno se zaustavi (ponekad i nekoliko metara iznad tla).Isto tako, hitpointsi su daleko od realnosti, baš kao i mogučnost uništenja bojnih brodova i ostalih velikih meta sa 7 mm strojnicama.

Gle,o ukusima se ne raspravlja!

Ponavljam,War thunder sam dosta dugo igrao(cak i danas) i sve sam modove probao,covjece samo kada se sjetim koliko dana mi je trebalo da uzletim sa piste{#} i zaista mi se svidio....sve dok nisam zaigrao World of warplanes!

Tek tada sam uvidio,koliko je War thunder lošiji od WOWP-a!

Ja sam više "grafički" ili vizualni tip igraca i meni je jako bitna ljepota igre i sama realnost pokreta lika ili stroja.Eh tu se WT i WOWP jako razlikuju!

Sami avion u WOWP je puno ljepše napravljen,od painta(exterior),od čađe na ispušnim granama,zakovica,odsjaj sunca,dim,vatra sve je savršeno-dok WT nema mogučnost rotiranja pogleda oko aviona(ili ja jos tu tipku nisam otkrio),exterior je po meni beskorisan jer se rotiranjem kamere ne mogu diviti svome djelu,nema dima...ok jedini graficki plus mi je pokidan propeler,cockpit view,G force simulation...

Pokreti aviona u WT su zaista nerealno brzi,jedini plus je mogucnost rotacije sa A i D. WOWP ima puno realisticnije pokrete,putanje,ubrzanja...

Rokanje protivnika je u WT opet nerealno,od mogucnosti one shot killa do samoga zvuka strojnice.WOWP ima realisticniji prikaz,odkidaš komade protivnikova aviona,pališ ga,probijaš i time kroz njegovu rupu promatras krajolik :-).E sada napomenuo si mogucnost brodova sa 7 mm strojnicama-nemam pojma,ali ja to niti u ludilu ne bih probao-jer predugo traje,golemo riskiras da te skine protuzracna(+ za WT koji ima mnogo realisticniju protuzracnu) i noobina si ako to radis a da ne pomazes timu!

Interakcija okoliša-zaista nemam pojma kako ti se desilo da explodiras nekoliko metara iznad tla,jer ja redovno koristim taktiku leta 2-3 metra iznad tla u dogfightu,do leta između žica visečeg mosta nikada mi se nije desilo da mi avion explodira!Istina u takvim letovima mora biti turbolencije,naleta vjetrova-koje opet WT ima a WOWP nema sto mu daje plus!

 

  Svi plusevi WOWP naspram WT su uglavnom grafičke prirode,što je tipovima igraca poput mene jako bitna stvar,zato po meni WOWP vs WT 1:0

No sto se tice same igrivosti,strpiti ce se svi igraci WOWP,jer kruze glasine da ce se World of warplanes,World of tanks i World of battleship udruziti u jednu golemu mapu gdije ce se svi moci medusobno rokati!

ŽIVI BILI PA VIDJELI!{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warplanes
Milka30 kaže...
Shamrock kaže...

Odigraj nekoliko borbi u Historical battle ili full real battle modu, pa onda usporedi realnost između War thundera i Warplanesa.Meni, recimo, nije realno to što u warplanesima nema slijetanja niti bilo kakve interakcije sa okolišem. Ukoliko avion dotakne zemlju, eksplodira i trenutno se zaustavi (ponekad i nekoliko metara iznad tla).Isto tako, hitpointsi su daleko od realnosti, baš kao i mogučnost uništenja bojnih brodova i ostalih velikih meta sa 7 mm strojnicama.

Gle,o ukusima se ne raspravlja!

Ponavljam,War thunder sam dosta dugo igrao(cak i danas) i sve sam modove probao,covjece samo kada se sjetim koliko dana mi je trebalo da uzletim sa piste{#} i zaista mi se svidio....sve dok nisam zaigrao World of warplanes!

Tek tada sam uvidio,koliko je War thunder lošiji od WOWP-a!

Ja sam više "grafički" ili vizualni tip igraca i meni je jako bitna ljepota igre i sama realnost pokreta lika ili stroja.Eh tu se WT i WOWP jako razlikuju!

Sami avion u WOWP je puno ljepše napravljen,od painta(exterior),od čađe na ispušnim granama,zakovica,odsjaj sunca,dim,vatra sve je savršeno-dok WT nema mogučnost rotiranja pogleda oko aviona(ili ja jos tu tipku nisam otkrio),exterior je po meni beskorisan jer se rotiranjem kamere ne mogu diviti svome djelu,nema dima...ok jedini graficki plus mi je pokidan propeler,cockpit view,G force simulation...

Pokreti aviona u WT su zaista nerealno brzi,jedini plus je mogucnost rotacije sa A i D. WOWP ima puno realisticnije pokrete,putanje,ubrzanja...

Rokanje protivnika je u WT opet nerealno,od mogucnosti one shot killa do samoga zvuka strojnice.WOWP ima realisticniji prikaz,odkidaš komade protivnikova aviona,pališ ga,probijaš i time kroz njegovu rupu promatras krajolik :-).E sada napomenuo si mogucnost brodova sa 7 mm strojnicama-nemam pojma,ali ja to niti u ludilu ne bih probao-jer predugo traje,golemo riskiras da te skine protuzracna(+ za WT koji ima mnogo realisticniju protuzracnu) i noobina si ako to radis a da ne pomazes timu!

Interakcija okoliša-zaista nemam pojma kako ti se desilo da explodiras nekoliko metara iznad tla,jer ja redovno koristim taktiku leta 2-3 metra iznad tla u dogfightu,do leta između žica visečeg mosta nikada mi se nije desilo da mi avion explodira!Istina u takvim letovima mora biti turbolencije,naleta vjetrova-koje opet WT ima a WOWP nema sto mu daje plus!

 

  Svi plusevi WOWP naspram WT su uglavnom grafičke prirode,što je tipovima igraca poput mene jako bitna stvar,zato po meni WOWP vs WT 1:0

No sto se tice same igrivosti,strpiti ce se svi igraci WOWP,jer kruze glasine da ce se World of warplanes,World of tanks i World of battleship udruziti u jednu golemu mapu gdije ce se svi moci medusobno rokati!

ŽIVI BILI PA VIDJELI!{#}

Jbt pa WOWP je djecija igrica pored WT.

12 godina
offline
Re: World of Warplanes
Milka30 kaže...
Shamrock kaže...

Odigraj nekoliko borbi u Historical battle ili full real battle modu, pa onda usporedi realnost između War thundera i Warplanesa.Meni, recimo, nije realno to što u warplanesima nema slijetanja niti bilo kakve interakcije sa okolišem. Ukoliko avion dotakne zemlju, eksplodira i trenutno se zaustavi (ponekad i nekoliko metara iznad tla).Isto tako, hitpointsi su daleko od realnosti, baš kao i mogučnost uništenja bojnih brodova i ostalih velikih meta sa 7 mm strojnicama.

.........

Znaci metak u celo iz 20mm topa u stvarnome zivotu ne ubije covijeka stvarno si biser.

 

Probao sam wowp igrao 2h igra je katastrofa.

Losa optimizacija,avionu se nemoze otkinuti krilo,rep,itd.. u slucaju pogodka,pola aviona nikada nije bilo u sluzbi,nema interijera,grafika losa na prastarom enginu,avion ima HP i samo se dimi sto vise bude ostecen.

 

Wowp i WT se ne mogu usporediti.

Wowp je cista arkada dok wt vise vuce na sim.

 

Evo jedan dobar review:

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 21:46 (ivanzu).
13 godina
neaktivan
offline
World of Warplanes

Milka30 ja stvarno ne znam koju igru si ti igrao, jer War Thunder ocito nisi...igra je puuuuunooooo realnija od WoWp, evo npr. sektorska šteta, toga u WoWp nema, gdje god pogodis avion dodje ti na isto, mape su puno veće i zanimljivije u WT-u, kao sto je netko spomenuo, u WoWp nema mogucnosti slijetanja na pistu ili bilo gdje, WT ima puno vise aviona, te vise vrsta borbi, Arcade battles(samo ime govori), Historical battles (vec one su puno realnije od arcade, a o WoWp da ne govorimo) i Full Real Battles (to je prava simulacija). WT je vise za hardcore pilote one koje vole detaljnije i realnije, a WoWp je cisto za zabavu i istina je da mape lijepse izgledaju kad su manje, bar to je neka logika. Svaka igra ima svoju car i mjesto na trzistu ali da je WoWp realnija je kao da kazes da je Zemlja ravna ploca. {#} 

Živjeli!!

 

P.S. postoji tipka koju stisnes i mozes pomicati kameru bez da mijenjas smjer aviona, probaj drzati slovo C

 

P.S.S. zaboravio sam, na pocetku u WoWp ima samo kontrole za mijenjanje smjera aviona, ne mozes se okretati oko vlastite osi niti izvoditi neke ostale manevre osim mijenjanja smjera

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 22:56 (scipion).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warplanes

Ovaj video je objevljen u 30.8.puno toga se promjenilo-mislim da je tada igra bila u alfa fazi,tako da on nikako nije sud onome na sta igra danas izgleda!

No nebitno,daBog da pokupio sve TD svjeta,ali jos uvjek tvrdim da je MENI WOWP puno bolja igra od WT!

Haugh!

 

..........Nadoveza na scipionov post:

Realnija u smislu grafike,na to sam mislio i naveo!Budi realan i priznaj da se gotovo svi avioni mogu raditi vratolomije koje niti dan danas ne mogu napraviti nekakvi moderni akrobatski avioni!

Hebo ga ti bilo krajolik,avion,bilo efekti su puno ljepsi nego u WT!

Znaci REALNIJI GRAFICKI PRIKAZ!

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 23:05 (Milka30).
Moj PC  
1 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warplanes

Mogu raditi vratolomije zato sto si igrao Arcade mode, sta ti tu nije jasno, probaj Historical i vidjet ces kad ti se pri prevelikoj brzini ili prenaglom okretu otkine krilo, e to je REALAN GRAFICKI PRIKAZ REALNE FIZIKE LETENJA. 

{#}

 
6 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warplanes

pozz sa infogejmera, ja na {#}

uzo 3-4 koda za shkas, odigro par partija, nije lose, al na acc svakom su samo hrpa golda i credsa, a na vecini kompova su igraci od cetvrtka otkljucali do tir 5 kak na kojem

em se trebaju prilagodit kontrole, em mi je sve drugacije nego na mom kompu, al nema veze, laptop nebum osvojil

navodno je neko prek 2 soma expa imal

inace se ne dijeli nista drugo, ima majica za kupit

dobra stvar je da se sa istim ulaznicama moze uci tri puta u paviljon

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warplanes

jel se može gdje naći kakav invite code ili giveaway?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warplanes
mikach kaže...

jel se može gdje naći kakav invite code ili giveaway?

invitea za sad nema osim za wot

jucer su dijelili na alienware arena bonus kodovi za wot-300 golda i 3 dana prem al je bio spor server jer su ljudi navalili

isto tako su dijelili invite kodove za wot sa 500 golda,7 dana prem i 100k cred

ak nemas racun, napravis ga sa invite codom i ukucas bonus code poslije, odma imas 800 golda i 10 dana prem

 

makar bolje da surfas, ja sam uspio nac invite sa 2500 golda za wot, idi na wot forume, for the record blog, alien arena je konstantna u davanju po sitno kodova-trebas imat acc, itd

i nemoj bit pohlepan i uzet invite ak vec imas acc, jer invite radi samo za NOVI ACC i samo ako ga upises dok RADIS acc, ako ga upises posle ne radi ti{#}

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
12 godina
offline
World of Warplanes

Jel postiji ikakva fora da se igra(ne acc) prebaci na EU cluster,a da se ne mora skidati EU patch!

Trenutno mi je igra na US clusteru,tako da ne mogu se logirati na EU!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warplanes

mislim da za sad ne postoji, al ce biti uskoro implemetirani "roaming" znaci ti sa eu acc se mozes ulogirat na na server

neznam tocno jel ces za to morat imat i instaliran na client

ono kaj si ti pital za sad se nemoze

accounti i clienti su odijeljeni po regijama

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Warplanes

Khm.....

Sada svi koji nisu citali moje postove u ovoj temi,neka se lagano vrate na moje osvrte u svezi WT vs WOWP.

Napominjao sam da mi je WOWP bolji od WT uz veliku predpostavku da je WOWP ipak bio jos u beta fazi,te da ce se igra nakon zadnjega velikoga patcha,te zavrsetka beta faze poboljsati!

Nazalost to se nije desilo,stovise mnogi bugovi su ostali uz dodatak novih mana!

 

  Novi patch je doneo-barem meni,poteskoce sa ciljanjem{#}?!U potjeri za avionom ciljnik mi lipo prati protivnika,sve do tocke kada treba pucati,tada jednostavno uspori i neda da protivnika "sastaviš" sa rafalom.Na sluzbenom forumu su mi objasnili da su tim htijeli dobiti na realnosti???Koja glupost Bože dragi!Ako se avion okrece jednom brzinom jednoliko i konstantno,kakve veze realnost ima sa time da on uspori kada se protivnik nađe na meti?

Exterior-painting,jos uvjek ima probleme!

Nadogradnja mašine,gotovo da nema nikakvoga efekta-testirano na mome Me.262  Max speed između normalne mašine i nadograđivane je razlika od 3 KM/h,pregrijavanje je isto oko 25 sec-takoreči,ako ne zelite gubiti na okretnosti-gubljenje exp-a i novaca je uzaludno!

 

  Sve u svemu WOWP je sada puno losiji od WT i zao mi je sto moram sam sebe demantirati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warplanes

imam neki kod za avion posto ne igram na pm ko prvi

EDIT: Iskoristen 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2013 21:37 (ja111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warplanes
Milka30 kaže...

Khm.....

Sada svi koji nisu citali moje postove u ovoj temi,neka se lagano vrate na moje osvrte u svezi WT vs WOWP.

Napominjao sam da mi je WOWP bolji od WT uz veliku predpostavku da je WOWP ipak bio jos u beta fazi,te da ce se igra nakon zadnjega velikoga patcha,te zavrsetka beta faze poboljsati!

Nazalost to se nije desilo,stovise mnogi bugovi su ostali uz dodatak novih mana!

 

  Novi patch je doneo-barem meni,poteskoce sa ciljanjem{#}?!U potjeri za avionom ciljnik mi lipo prati protivnika,sve do tocke kada treba pucati,tada jednostavno uspori i neda da protivnika "sastaviš" sa rafalom.Na sluzbenom forumu su mi objasnili da su tim htijeli dobiti na realnosti???Koja glupost Bože dragi!Ako se avion okrece jednom brzinom jednoliko i konstantno,kakve veze realnost ima sa time da on uspori kada se protivnik nađe na meti?

Exterior-painting,jos uvjek ima probleme!

Nadogradnja mašine,gotovo da nema nikakvoga efekta-testirano na mome Me.262  Max speed između normalne mašine i nadograđivane je razlika od 3 KM/h,pregrijavanje je isto oko 25 sec-takoreči,ako ne zelite gubiti na okretnosti-gubljenje exp-a i novaca je uzaludno!

 

  Sve u svemu WOWP je sada puno losiji od WT i zao mi je sto moram sam sebe demantirati.

Tko prizna pola mu se nadodaje {#}, ups, oprašta {#}.

 

Što se tiče bete itd., WT bi kao isto trebao bit još uvjek u beti a WoWp je sada full igra (ili ipak ne?)

 

Igrao sam WoWp a WT još uvjek aktivno igram i prvi mi apsolutno nikako nije sjeo. Fali ta neka mrvica realnosti,osjećaja, i zabave koji mi je prisutan u WT-u kad igram čak i kad se gubi (ali to je samo moje mišljenje).

Čak me ni oni tokeni za WoT premium nisu mogli natjerat da igram WoWp ponovo, iako bi taj premium dobro došao kad tad.

Fullmoon Sorcery...Fullmoon Blasphemy!
12 godina
protjeran
offline
Re: World of Warplanes
D.N.R. kaže...

 

Igrao sam WoWp a WT još uvjek aktivno igram i prvi mi apsolutno nikako nije sjeo. Fali ta neka mrvica realnosti,osjećaja, i zabave koji mi je prisutan u WT-u kad igram čak i kad se gubi (ali to je samo moje mišljenje).

Čak me ni oni tokeni za WoT premium nisu mogli natjerat da igram WoWp ponovo, iako bi taj premium dobro došao kad tad.

Potpisujem i ja kao bivsi igrac WoT-a jos uvijek ne vjerujem da WoWP uz debelo zalede pusi od konkurencije.

 

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
12 godina
offline
Re: World of Warplanes
D.N.R. kaže...

Tko prizna pola mu se nadodaje {#}, ups, oprašta {#}.

 

Što se tiče bete itd., WT bi kao isto trebao bit još uvjek u beti a WoWp je sada full igra (ili ipak ne?)

 

Igrao sam WoWp a WT još uvjek aktivno igram i prvi mi apsolutno nikako nije sjeo. Fali ta neka mrvica realnosti,osjećaja, i zabave koji mi je prisutan u WT-u kad igram čak i kad se gubi (ali to je samo moje mišljenje).

Čak me ni oni tokeni za WoT premium nisu mogli natjerat da igram WoWp ponovo, iako bi taj premium dobro došao kad tad.

Da beta je gotova,to je sada full igra!

Ništa dobra zadnji patch nije doneo,samo su je jos vise upropastili.

Zaista sam joj dao prilike da me odusevi(lv 7 švaberi),ali...sve vise i vise me zivcirala.Beta mi je puno bolje "sjela",a sada,ne znam,tesko je opisati!

Cak i graficki su je upropastili,texture zemljista su pomalo kockaste,onaj balon iz turotiala jos uvjek cudno se deformira prilikom ostecenja,nesta su napravili sa vatrom iz ostecenoga aviona,koja sada izgleda pomalo jednolicno.....ma ne mogu navesti niti jednu stvar koja je u plusu!

Igrao sam i jedno vrijeme na US clusteru-jooj pa tamo je katastrofa,tamo vec ima hakera,svi se drze grupne formacije i lete visoko,tako da ti kao pojedinac nemas sanse,sastave te dok si rekao keks!

Tamo su česte neravnopravne podjele aviona po bitkama,cesto se dogada da tier 1 i 4 zajedno se bore,unatoc velikom broju igraca!

Ajd jedni plus US clustera je sto je cekanje na bitku minimalnu cc 30 sec.

 

  Nista,vrijeme je da se ohladim od WOWP i lagano opet na WT.{#}

15 godina
offline
Re: World of Warplanes
Milka30 kaže...
Igrao sam i jedno vrijeme na US clusteru-jooj pa tamo je katastrofa,tamo vec ima hakera,...

 

Koliko je meni poznato, u WoWP-u, WoT-u i WT-u nema hackova jer se sve važne kalkulacije odvijaju preko servera, a ne klijenta.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
12 godina
offline
Re: World of Warplanes
Shamrock kaže...

 

Koliko je meni poznato, u WoWP-u, WoT-u i WT-u nema hackova jer se sve važne kalkulacije odvijaju preko servera, a ne klijenta.

OOOO ima,ima!

Nekidan jedan rođo se spawno di god zeli,na mapi je skakao uredno izbjegavajuci moju flotu.Pred mojim ocima je nestao i "teleportirao" se na drugo mjesto,uostalom svi su na chatu hebali mu majku!

Takoder jednoga sam pratio u spectator modu kako u dodgfightu konstantno koristi boost bez pregrijavanja za let u visinu time kao last airplane sa lakocom eliminirao 5-oricu,protivnici su pop...zdili u chatu su navodili da je hacker,ja nisam,jer jbg bio je u mome timu i doneo nam pobjedu{#}. Posto vozim švabere konstantno znam da Bf.109 e nikako ne moze drzati boost duze od 20-sec,a ovaj je boosto pune 3-4 min!

14 godina
offline
World of Warplanes

ajde rodjo dosta  o wt-u odite na temu predvidjenu za to

niti je naziv teme wt vs. wowp

a ti daj nam link za taj hakc i ja bi busto 4 minute svoje avione {#}

nego jel ima i cloack hak, da budem nevidljiv {#}

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warplanes
ED63 kaže...

ajde rodjo dosta  o wt-u odite na temu predvidjenu za to

niti je naziv teme wt vs. wowp

a ti daj nam link za taj hakc i ja bi busto 4 minute svoje avione {#}

nego jel ima i cloack hak, da budem nevidljiv {#}

Čuj kako god okreneš pandorina kutija se otvorila kada su nastajali War Thunder i World of Warplanes i uvjek će se povlačit neka usporedba u temama vezanima za te igre.

 

Što se tiče WoWp-a, WG je pokazao prije da su već na "max skill" kad treba igru zaje*ati sa glupim odlukama i patchevima koje samo odbiju igrače.

Fullmoon Sorcery...Fullmoon Blasphemy!
11 godina
offline
World of Warplanes

evo, ja već skoro mjesec dana "gulim" po wow. igra mi je super i uživam u njoj pun gas. igram sa bombarderima, točnije sa sssr linijom istih. trenutno sam na Ilyushin iL-2 (Tier V) i ganjam lovu da kupim IL-10, sa mitraljescem otpozadi.

Eto, meni nema većeg gušta, nego kad se u niskom letu prikradeš neprijateljskoj bazi i smlaviš im stožer sa 3, 100 kilogramske krmače i još u brišućem letu, usput počistiš koji AA gun ...

grga
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice