World of Warplanes

poruka: 164
|
čitano: 37.349
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
World of Warplanes

Jel igrate??? 

Stay a while and listen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warplanes
pad0branac kaže...

Jel igrate??? 

 Jučer sam probao poslije dužeg vremena. Vide se bitni pomaci. Puno je igrivije, pa i zabavnije. Ipak, još je tu potrebno dosta da bi se približilo WoT-u.

14 godina
protjeran
offline
World of Warplanes

Od onog prvog igranja, kad je bug djelio beta keyeve, igra je strašno napredovala! Prije je bila muka nekoga uhvatit, a da ne pričam srušit, a sad je muka nekome pobjeći. Al zato treba imat wingmana da ti čuva 6. Uglavnom, igra je napredovala

 

Stay a while and listen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warplanes

Mozete mi reci samo da li je bolja od War of thundera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warplanes

Nije

14 godina
offline
World of Warplanes

hvata neko gold... za ovu i WoT ove dane ?

navodno se daje čak 5000 gold za 200 0digranih partija u terminu 10- 14.6....

 

sve se mijenja, samo mi je google konstanta...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warplanes

Dajte ljudi, nije tako teško čitaiti englenski

taj je event samo za NA server povodom E3

Samo da smislim nešto ...
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
online
World of Warplanes

evo poceo sam danas igrati igra je skroz dobra, nick mi Remzi1996 :)

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warplanes

Eo narode upravo skidam igru pa pitam jeli igrivo to?

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warplanes
Ivan..ATI kaže...

Eo narode upravo skidam igru pa pitam jeli igrivo to?

Nije, 3 puta ljepsi , bolji, realniji je War thunder, i optimiziraniji. Neces pozaliti ako probas.

13 godina
neaktivan
offline
World of Warplanes

Šta je je, igra je napredovala, ovim zadnjim patchom su ispravili jos par bugova i sad je milina letiti. {#}

Ali mjesta za poboljšanje još ima, ako i vremena...ovo je ipak još uvijek BETA. {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
World of Warplanes

ja sam dosao do skoro svih tier5 aviona i odustao, nije to to

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warplanes

Zbilja nije to to...

Igra djeluje jako sterilno, avioni se kreću kao po tračnicama. Nema neke dinamike i sve djeluje umjetno.

Nema ni interakcije sa terenom. Čim dotaknete tlo, avion eksplodira i zaustavi se na mjestu bez obzira kojom brzinom se krećete.

U WT-u je moguće bilo gdje sletjeti ukoliko ne letite prebrzo...

 

Warplanes je rađen za široke mase i casual igraće, dok je War Thunder bliži ljubiteljima simulacija i HC igraćima.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warplanes

evo ja sam ubo wowp i malo igrao danas

100 gejmova nista strasno

odusevio me il-2 mod

prije sam malo igrao, a sad sam dobio mislim jedno 10 prem aviona razlicitih tirova

svabu heavy tir 4

rusa attack tir 5 i 2 light tir 3 i 3

amere light 3 komada tir 4 i jedan tir 5

britanca tir 4 i 5

japanca mislim da tir 3 tako nesto

 

uglavnom igra mi se cini zanimljivom, vidjecemo kak ce na kraju ispast

 

WoT ign EdgeBoy, u borbi skilla i mastercarda, skill uvijek pobjedjuje Siemka kto PL? Witam, moin, s.a.-a.s., pozz,bla bla bla
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warplanes

Danas je tjedan dana od kako igram ovu igru,pa evo da javim dojmove!

 

+Igra je zaista preljepa,grafički je doterana do savršenstva!

+Poprilično je zarazna!

+Iako sam "na sticku" uz dosta lošu brzinu,laga nema!

+Poprilično dosta ima ljudova sa ovih prostora!

 

-Još ne igra veliki broj ljudi,pa je čekanje na borbu-dok se ekipa ne skupi,dosta dugo!

-Sistem EXP je za pocetnike dosta kompliciran!

-EXP rate je nerazumljiv i ponekada radi na "svoju ruku"

-Farbanje aviona dosta šteka u borbi,tj. jednostavno se dosta cesto ne prikazuje u borbi!

-Borbe traju dosta kratko,no da budem iskren,ne znam niti kako to riješiti!

 

OK beta je u pitanju i igra napreduje,pa ne treba igru jako kritizirati jer moramo uzeti u obzir da je free!

Po mome ukusu,upravljanje avionom je dosta jednostavno i trebalo bi biti kompliciranije,recimo kao sto je u Battlefield-u i vecini avio simulacija,no to je samo moje razmišljanje!

Ponavljam igra je PRELjEPA i ove slike koje su ispod nisu niti približne onome što vidim kada ju igram.Snimano screen capture opcijom koju igra nudi-možda je to jedan od "bugića" koje treba popraviti.

 

  World of Warplanes svakako treba probati!

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
World of Warplanes

Ja i frend igramo vec skoro 2mj, igra izlazi 13.11. I uz dosta stvari koje iritiraju je bez obzira na to strasno zarazna i igriva ;)

 

Gledam izgleda da ce na velesajmu sada i wgaming izlagat pa se nadam da ce davati promo avione ili tenkove 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
World of Warplanes

Isprobao, probao joj dat sansu u vise navrata, ali nije ni blizu War Thunder-u u svim segmentima .

Steta za WG.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warplanes

Evo sada vec mogu reci da sam iskusni pilot {#},te mogu sa sigurnoscu reci svima koji su u nedoumici koju naciju ili tip aviona izabrati za pocetak igranja!

Ljudovi Švabo je Švabo,mogu pricati ostali baljezgati sta hoce,ali Njemacka nacija aviona je zaista fino balansirana za bitke!

Spoj odlicnih mašina,izdrzljivosti i firepowera,cini ovu naciju najboljim izborom za igranje!

Ja kombiniram lovca i bombardera,da bi smanjio cekanje na bitku.

 

Evo slikica upravo zavrsene borbe,sa mojih 10 killova,inace krecem se oko 2-3 killa per battle,ali bogme sam sam sebe iznenadio sa ovime scoreom!

Opet velika zamjerka za taj hebeni bug u svezi EXP-a, 10 killova 1652 EXP,a prethodna bitka 4 killa 1244 EXP-mislim stvarno da covjek dobije sjede!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warplanes
VooDooZg kaže...

Ja i frend igramo vec skoro 2mj, igra izlazi 13.11. I uz dosta stvari koje iritiraju je bez obzira na to strasno zarazna i igriva ;)

 

Gledam izgleda da ce na velesajmu sada i wgaming izlagat pa se nadam da ce davati promo avione ili tenkove 

pozz vudu vidio sam te par puta ingame

i ja planiram ic na velesajam odma u cetvrtak ogrebat se kolko mogu, posebno jer je u srijedu izlazak live verzije, moglo bi biti dosta promo "gudiza",jedino kaj nam nece doc Olja (omiljena najavljivacica u wg-u sa velikim ****** ocima)

bio sam primljne u closed beti al sam odigro samo 6 gejmova tada, igra je bila nemoguca za upravljanje

ne gine mi xv-77 i pegaz, a i dosta sam si prilagodio upravljanje

 

ps. i ja igram prek usb sticka i mobile interneta (sad pada kisa pa i forum jedva otvara)

 

steta sto se nece odma moc koristit free expi iz wot-a, imam hrpu kaj samo leze, a i golda se nakupilo

nakon kaj mi aktiviraju 2 mjeseca i nekaj sice premiuma, krecem grajnd

sad sam doguro do tir 4 sve nacije i linije i ide mi ok, mada ima ukletih aviona, nikak win napravit s njima

na tir 4 jedino britanci nemaju topove i to jako fali u prosjecnoj borbi, da skines nekog brzo kad ga uhvatis

od samog pocetka jako me se dojmio il-2 mod i super mi je s njim igrat

kaj se tice ostalih, bf-110 c6 mi je ok, al je non prem tir 4 hevi daleko bolji i pokretljiviji,jedva cekam wipe da nestane nubova i pol tima u avionima koje neznaju vozit, amer tir 5 mislim da je xf4f, nije me se bas dojmio, preslabo naoruzanje

 

planiram posadu sa tira 1 furat do tir 4 i tek tada pretrenirat, jer necu koristit golde a glupo mi je da gube 10% za svaki retrening

skuzio sam i da avione kaj mogu furam 2-4 bombe a lovci su, treba igrat bez bombi jer su daleko pokretljiviji i ne odvracaju paznju od dogfighta

cak se i ruski GAA dobro nosi sa ciljevima na zemlji jer dobije topove, njemacki hevi je predobar,a jedino britanski hevi unatoc 9 strojnica je hendikepiran malim dometom-600m

inace, planiram po izlasku skupit malo para da svaki avion opremim

za svih 10 aviona tir 4 sa opremom(uzo na popustu) i pretreningom posade je doslo oko 2 milje, za tir 5 ce trebat bar 4 milje

posto ce se dobit 5 tir 1 + 2prazna slota, mislim da cu u pocetku gurat samo 7 linija

kaj sam skuzio iz igranja je da su japanci, britanci i rusi za dogfight, imaju jako okretne lovce, dok su njemci i ameri za boom and zoom, posebno ameri kad im se stave topovi, tromi ko mazge

ko jos nije, stigne kupit tir 3 usa LF u storeu, koji mu ostaje nakon wipe-a

 

http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/19029-f2a-1-buffalo-%E2%80%93-get-it-now-keep-it-after-release/page__st__20__pid__203456#entry203456

WoT ign EdgeBoy, u borbi skilla i mastercarda, skill uvijek pobjedjuje Siemka kto PL? Witam, moin, s.a.-a.s., pozz,bla bla bla
12 godina
offline
World of Warplanes

Vidis naprimjer,ja sam imao acc,na kojem sam isto radio kao i ti,terao sam sve nacije do tier 4.

No,nakon podosta vremena skontao sam da je to u biti preskupo i nekako mi nije to,to!

Sa ovim acc ikoCRO,sibam samo Švabe i pre zadovoljan sam.

Upgrade se moze demount-ati i stavljati na sljedecu klasu,sto je znatna usteda!

 

Istina Britanci,Ameri i Japanosi su znatno okretniji u dogfightu,ali ja to kompeziram Švabskom MAŠINOM!

E sada kako?

Mašina je bitan dio svakoga aviona(zbog nacina na koji ja igram),zato sto su jake i startne.Kada naletim na okretnijeg od sebe,ne ganjam se sa njim ko vecina kretena u krug,nego full gas i visoko gore do samoga pregrijavanja motora,okret i cisto obrusavanje na protivnika koji me ne moze pratiti!

Vozio sam Japanca i Amera i nikada nisam sa njima uspio shebati Švabu u punom gasu,sto je frustriralo!

 

U zadnje vrijeme totalna je najezda Ruskog IL-2,to je avion koji izbjegavam u sirokom luku,osim ako moram!

Debeli IL-2 sa svojih 780 HP-a je prava tvrđava i treba dugo vremena da se stepe!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warplanes

Ja sam izdizao lf kod njemaca do tier 6 pa sam isao na 109Z za tier 7, dignuo sam i hf do lv6 ( bf 410, moj omiljeni avion ), dignuo sam britanske lf do lv6 i hf do lv5, i Japance do lv6 i ruse lv5 - sa amerima nisam igrao iz principa makar na testu sam probao onu granu di je F-4u i mogu rec da je jako dobra

 

Za mene s cim poceti nema dvojbe ;)

 

2mj premiuma sa zaradio na tokenima i krecem sa "Teškim Švabama" do lv 6 do mog omiljenog BF-410 zato jer najvise credita se dobiva sa hf

 

Drugo kaj cu istrazivati vjerojatno odmah je Japan do lv6

 

I slag na kraju britanci i njihove spitke

 

Eto to je moj put

 

Isto kanim otic na velesajam jer se nadam da ce davati kod za neki premium avion ( u Njemackoj su davali ) - ne znam od kad do kad je otvoren velesajam ?

 

Igra ima gro sitnih problema o kojima svakodnevno trubim na sluzbenom forumu i svi upucuju na iste probleme tak da se nadam da ce ih usvojiti, jer igra je brutalna zaraza ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warplanes

evo jos malo pa gotovo, uspio sam ubost par komada tir 5:

oba amera, japanca, engleza, svabu naravno i lagg rusa, heviji i gaa su mi sporije isli s grajndom pa sam odustal, da mogu isprobat petice kakse ponasaju...

 

prije toga, jedna zanimljivost-ak se igraju svabi paralelno, top engine na tir 4 heviju je top engine na tir 5 bf 109E, a i top se stavi sa tira 4, tak da je avion instant upgrejdan

dopao mi se najvise svabo na tir 5, onda p40, japanac je isto ok al nije za visine

kod spitke me smeta da nema topova(jos) i da treba doc na 600m da se skine nekog, dok ostali s topovima mogu pucat sa 800-900m

posto cu imat za pocetak samo 7 free slotova(kupicu jos naravno, al na snizenju kad bude) dvoumim se koje tri linije ostavit za kasnije, vjerojatno uk hevije, drugu rusku LF liniju (yak) i jos nesto, nisam jos ziher

uglavnom, kod amera idem sa mustang linijom i tu ide najbolji pilot (tir 1), kojeg jos mogu dizat na xp-77 i buffalu

a posto cu i za ruse dobit 2 pilota, mozda boljeg bacim u ovu liniju kaj ju nisam sad stigo otkljucat

jako mi se dopala njem zerstorer linija, al nisam siguran da cu kupit 110 c-6, mozda isto na popustu

 

posadu sa tira 1 planiram stavljat na vise tirove bez pretreniravanja, da ne zgube previse expa u prebacivanju, kak sam radil do sad, tek cu ih na tir 4 pretrenirat za doticne avione, i ak je racunica tocna, treba im 12 ili 18k expa da dodju natrag na 100% sa 90%, a to je taman da se otkljuca tir 5

isto tako opremu cu stavljat na tir 4 samo ako bude na snizenju, jer je to oko 200k po avionu- naravno da se treba i ekonomija umjesat u sve da se skupi nekaj para na acc,samo prelazak sa tir 3 na 4 je oko 2 milje za 10 aviona s opremom, za 7 bude manje, a ak ostane demount po 5 golda onda se isplati prebacivat

makar mislim da ce cijene svega u goldima skocit, mozda cak i duplo u odnosu na wot, jer je npr trening posade skuplji posto ima manje clanova (wg oce nase pare), sumnjam i da ce slotovi bit 150, i trening 200, a i demount... brijem da ce ic sve na duplu cifru, ipak je to wg

 

uglavnom, skuzio sam da vec i tu mogu prepoznat nuba prema onom kak leti, i iskustvo koje sam dobio je neprocjenjivo za daljnji pwn-ing nubina {#}

roll out

take off, see you in the skies {#} 

p.s. nemrete me fulat na velesajmu, ipak je no shaving november

WoT ign EdgeBoy, u borbi skilla i mastercarda, skill uvijek pobjedjuje Siemka kto PL? Witam, moin, s.a.-a.s., pozz,bla bla bla
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warplanes

probat cu igru, samo me je razocaralo to sto u igri nema F6F Hellcat, kao ni F8F Bearcat...

 

 

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
offline
World of Warplanes

Da li se zna kaj će se davati na "Wargaming giveaway" na Velesajmu ??  neka ideja ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warplanes

kao sto sam i reko, cijene skocile- slot je 300, trening 400 a demount 10 golda

u prem shopu se mogu kupit LBSh i 110c-6 za 1150, i xf4f-3 za 1200 golda-sve tir 4

za 3 zavrsena treninga se dobije 3x 25 golda, 6k cred i 300 free expa

xp-77 je smijesan, vec sam ga nazval " the tricycle", al je okretan i dobro je naoruzan (2x 12.7 i 1x 20mm)

pegasus je krama, skinu te odma, dobra stvar je da rakete imaju dosta veliki domet

za betu se dobiju cool skinovi za neke avione, i amblemi

osim kaj je ping skakal u nebesa jucer (13000+), i nije bilo nikog iznad tir 5(poneki 6) ostalo je bilo ok

predvecer skoro 5k na serveru-to nisam nikad vidio, najvise 3k i nesto, bice tuljana {#}{#}

vidimo se ingame, ak vidite da neko pise poyy ekipa, to sam ja{#}

naravno zeza me tastatura i random se prebacuje, samo u igri naravno

WoT ign EdgeBoy, u borbi skilla i mastercarda, skill uvijek pobjedjuje Siemka kto PL? Witam, moin, s.a.-a.s., pozz,bla bla bla
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warplanes

a to si ti EdgeBoy :)  jucer sam bio u flightu sa ekipom pa te nisam mogao zvati u flight jer samo nas 3 može biti :(

12 godina
offline
World of Warplanes

Eto ako želi BAŠ PROFESIONALCA u ekipi neka me add-a za frenda {#}

 

ikoCRO

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warplanes

moram priznat da ovo nije igra za mene. kontrole su poprilicno ocajne. je da izgleda dobro ali nije interesantno. prebrzo partija zavrsi, a kad ti netko sjedna za vrat nema sanse da ce prezivit.

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: World of Warplanes

Igram malo da probam... Idem po japanski zero i britanski spitfire, ipak su mi to najpoznatiji WW2 avioni {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
protjeran
offline
Re: World of Warplanes
Obi Wan kaže...

moram priznat da ovo nije igra za mene. kontrole su poprilicno ocajne. je da izgleda dobro ali nije interesantno. prebrzo partija zavrsi, a kad ti netko sjedna za vrat nema sanse da ce prezivit.

Probajte War Thunder, WoWP se moze sakrit u misju rupu.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice