Watch Dogs: Legion

poruka: 3
|
čitano: 2.079
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Watch Dogs: Legion

Treći nastavak u Watch dogs serijalu, izašao je još prošle godine tamou 10. mjesecu. Nisam ništa posebno pratio ovu igru, niti sam ju planirao igrati. I sada traje besplatan vikend, odnosno igru se može isprobati besplatno na ubisoft connectu na PC-u, a i na konzolama.

 

I evo ja igrao neka 3 sata i moram priznati da me igra baš zarazila. Radnja je u Londonu u bliskoj budućnosti u kojem država provodi dosta restriktivnu politiku, čak nekakav fašizam, a ti vodiš grupu u podzemlju i pokušavaš se boriti protiv sustava. Atmosfera i grad su odlični, taj cockney naglasak, stil odijevanja i ponašanja, pubovi, glazba, ma odlično nešto.

 

Znam da sam dosta kasno ovo napisao, ali toplo preporučam da tko stigne downloada igru i isproba ju, koliko znam ima vremena do sutra u 18:00 h, a do utorka traje popustu od 60%, što znači da se standard verzija košta 24 eura. Ja uzimam svakako

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Watch Dogs: Legion

znas li mozda zasto ne radi save game u igri? igrao sat vremena, nista mi nije spasilo, sve me vraca na pocetak. Jos kada udjem u load game, u slotu mi stoji da je igra spasena i pise koliko vremena sam je igrao, ali kada udjem, opet ispocetka krece...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Watch Dogs: Legion
alleinichev kaže...

znas li mozda zasto ne radi save game u igri? igrao sat vremena, nista mi nije spasilo, sve me vraca na pocetak. Jos kada udjem u load game, u slotu mi stoji da je igra spasena i pise koliko vremena sam je igrao, ali kada udjem, opet ispocetka krece...

 

uff ne znam, meni je to sve ok radilo, probaj malo guglat ili na reddit ili tako nešto

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice