Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

poruka: 2.535
|
čitano: 822.542
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Kaiserex kaže...

 

 

APazinjan kaže...

ne možeš reći da nema problema kada su ih imali puno ljudi po internetu uključujući i mene

Ja i barem trojica mojih prijatelja nismo imali ama-bas nikakve probleme oko doticnog problema prema gore proceduralnoj spomenutoj instalaciji igre.

Neznam, ne kažem da sam ja u pravu, možda ovisi od kopije do kopije. Ja i moj bratić naprimjer imamo istu kopiju i sve je normalno radilo te sam onda dobio patcheve. Instalirao sam 1.1 i 1.2(to je onda bio zadnji) i misija kod Vlada kada mu treba dovesti onaj auto se nije dala prijeći(garaža se nije otvarala). Potražio sam riješenje na internetu i neki tip je imao isti problem. Svi su mu rekli da deinstalira patch 1.2 tj da reinstalira igru i instalira samo 1.1 To sam i napravio i radilo je. Moj bratić nije mogao preći internet misiju a Vladovu je prešao prije instaliranja patcha. Na isti način je riješio problem

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Dobar dan.

 

Planiram kupiti od prijatelja GTA 4 koju je on kupio u Algoritmu (znaci original).

On je igru instalirao i odigrao par puta i ne svidja mu se te cu je ja kupiti njega.

 

Mene zanima hoci li imati problema pri isntalaciji,  aktivaciji i sl ako je on vec isntalirao i obavio

sve aktivacije na live--u i social club i s .

 

Hvala unaprijed.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
aston2004 kaže...

Dobar dan.

 

Planiram kupiti od prijatelja GTA 4 koju je on kupio u Algoritmu (znaci original).

On je igru instalirao i odigrao par puta i ne svidja mu se te cu je ja kupiti njega.

 

Mene zanima hoci li imati problema pri isntalaciji,  aktivaciji i sl ako je on vec isntalirao i obavio

sve aktivacije na live--u i social club i s .

 

Hvala unaprijed.

 

 

neces imat nikakvih problema..

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
FiCo_Ri kaže...
aston2004 kaže...

Dobar dan.

 

Planiram kupiti od prijatelja GTA 4 koju je on kupio u Algoritmu (znaci original).

On je igru instalirao i odigrao par puta i ne svidja mu se te cu je ja kupiti njega.

 

Mene zanima hoci li imati problema pri isntalaciji,  aktivaciji i sl ako je on vec isntalirao i obavio

sve aktivacije na live--u i social club i s .

 

Hvala unaprijed.

 

 

neces imat nikakvih problema..

 hvala lijepo, znaci mogu kupiti od njega igru i korisitit sve prednosti orginala

msilio sam zbog onog  " ... kad kupiš original igru ona se spoji na net pročita konfiguraciju stroja i skine update za optimizaciji od par kilobajta i igra radi savršeno......."   da moze zezati

14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

jedna napomena...

SMPA60 error

crasha igru ak nemate dovoljno rama na grafi a ubacujete modove i slično

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Crombo kaže...

jedna napomena...

SMPA60 error

crasha igru ak nemate dovoljno rama na grafi a ubacujete modove i slično

 

Dodano, hvala

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Mene su uputili na ovu temu pa mene sad zanima vaše mišljenje hoćel ova konfa moći igrati gta iv:

Amd Athlon x2 2,7 Ghz dual core

Zotac 9500 gt 1 gb 

2 gb ram

Ja mislim da netrebam više navoditi napajanje i to ,i još me zanima bil to radila i kako bi radilo....Zahvaljujem se na svim prijedlozima,i na odgovorima...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
BLACKMASTER kaže...

Mene su uputili na ovu temu pa mene sad zanima vaše mišljenje hoćel ova konfa moći igrati GTA IV:

AMD Athlon x2 2,7GHz

Zotac 9500GT 1GB

2GB RAM

Ja mislim da netrebam više navoditi napajanje i to, i još me zanima bil to radila i kako bi radilo... Zahvaljujem se na svim prijedlozima,i na odgovorima...

Na medium bi radila.. oko 20-30fps+da skines patcheve neke.. LINK!

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
FiCo_Ri kaže...
BLACKMASTER kaže...

Mene su uputili na ovu temu pa mene sad zanima vaše mišljenje hoćel ova konfa moći igrati GTA IV:

AMD Athlon x2 2,7GHz

Zotac 9500GT 1GB

2GB RAM

Ja mislim da netrebam više navoditi napajanje i to, i još me zanima bil to radila i kako bi radilo... Zahvaljujem se na svim prijedlozima,i na odgovorima...

Na medium bi radila.. oko 20-30fps+da skines patcheve neke.. LINK!

Pa možetel još nešto reći i da li će raditi bolje ako dodam još 1 gb ram-a i zanima me možal ova konfa pokrenuti cod 5,4....

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
BLACKMASTER kaže...
FiCo_Ri kaže...
BLACKMASTER kaže...

Mene su uputili na ovu temu pa mene sad zanima vaše mišljenje hoćel ova konfa moći igrati GTA IV:

AMD Athlon x2 2,7GHz

Zotac 9500GT 1GB

2GB RAM

Ja mislim da netrebam više navoditi napajanje i to, i još me zanima bil to radila i kako bi radilo... Zahvaljujem se na svim prijedlozima,i na odgovorima...

Na medium bi radila.. oko 20-30fps+da skines patcheve neke.. LINK!

Pa možetel još nešto reći i da li će raditi bolje ako dodam još 1 gb ram-a i zanima me možal ova konfa pokrenuti cod 5,4....

igrao sam ja s malo jacim procesorom(amd athlon x2 5600 2,8 ghz) i 2gb rama skoro sve igrice..gta iv sam igrao s grafom ati x1300 na low/medium(islo bi i bolje da nije bio pirat)....sad ne znam kolika je razlika izmedu tvoje grafe i moje, ali valjda je tvoja bolja..

edit: moze ti cod 4,5 bez problema, i sve ostale igrice...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2009 22:18 (stipica_zd).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Ok još samo nešto mene zanima kakva  bi mi bila rezolucija sa ovom grafom u cod 2 tj kakva bi bila slika ,a jedan prijatelj mi je rekao da mi će mi slika biti loša zbog prevelikog monitora jel to istina ,a ako išta služi monitor mi je samsungov 24 "....

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Izbacuje mi error: GTA IV FATAL ERROR: WS10

 

imam sve patcheve 1.1; 1.2; 1.3; 1.4,to mi se pojavljuje kad sam stavio razor crack, a kad ubacim ovaj sto sam dobio na cd, onda nema errora ali mi kamera leti kao da sam pijan nakon 5 min igre

Mulalic Aid
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
wanted kaže...

Izbacuje mi error: GTA IV FATAL ERROR: WS10

 

imam sve patcheve 1.1; 1.2; 1.3; 1.4,to mi se pojavljuje kad sam stavio razor crack, a kad ubacim ovaj sto sam dobio na cd, onda nema errora ali mi kamera leti kao da sam pijan nakon 5 min igre

 Stavi samo jedan patch, npr. 1.2 i stavi Razorov crack.. I nece bit errora ni pijane kamere.. Al pogledaj dal si skinuo dobar crack..Belji se

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Ne bi preporučio instaliranje patch-eva na crackiranu igru jer ćete si samo zadati probleme sa igrom koju nećete moći igrati zbog milijunskih errora koji se pojavljuju zbog zaštite od cracka koju GTA IV ima.

 

INFORMACIJA: Ukoliko idete instalirati patch, ne trebate instalirati prethodne patcheve već samo onaj zadnji jer upravo taj zadnji sadržava sve što je objavljeno u prethodnim patchevima i ono novo što je ubačeno u novu (zadnju) verziju patcha.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 20:07 (ivann.n).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Ja sam instalirao sve patcheve nakon instalacije igre osim patcha 1.4 i sve super radi. Prošao sam bez problema misiju sa internet cafeom. Već sam na pola igre i nemam nikakvih problema. igra nije org.

 

Jel mi može neko dati link za 1.4 patch koji je crackiran ili ima crack sa sobom, a da je siguran da radi ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Tsar kaže...

Ja sam instalirao sve patcheve nakon instalacije igre osim patcha 1.4 i sve super radi. Prošao sam bez problema misiju sa internet cafeom. Već sam na pola igre i nemam nikakvih problema. igra nije org.

 

Jel mi može neko dati link za 1.4 patch koji je crackiran ili ima crack sa sobom, a da je siguran da radi ???

Jao, pa ne treba ti i patch crackovati.

Skini najnormalniji patch 1.4, a ovo nađi posebno --- google.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Ovako unaprijed se ispricavam ako je netko vec imao ovakav problem i postao ga jer nemam vrimena citat svih 7 stranica posta, naime radi se o sljedecem konfiguracija laptopa je sljedeca:

 

HP 4710s NX631EA,

Core2Duo T5870 (2,00 GHz)

17.3 LCD Display

ATI4330/512

4 GB RAM

500 GB HDD

DVD+/-RW L

LAN, WLAN,

Camera

Cardreader, Bluetooth

 

Igrucu sigurno mogu igrat ali:

 

Problem

Kad pokrenem igru izbaci mi neki error vidio sam na ovom forumu da je to zbog SP# kojeg mi se ne da skidat ali zato sam ga zezno sa onim u registriju znaci to je rijeseno, kad sam to rijesio veli mi da nema nekog internec caffea ili tako nesto a i u upustvu kojeg sam nasao na DVD-u pise da igru pokrenem preko internetcaffe-a fino pise start/allprograms/./internet... ali to ne mogu da nadzem ni u mapi igre ni u all programs/ direktoriju imam instaliran LASTXP V16 KOJI JE USTVARI xp SA SP2 INTEGRIRANIM interesuje me sto je to i kako cu rijesit taj problem evo jos samo jedno pitanje

 

Upravo skidam zadnji pach za GTA4 VERSION 1.0.4.0 - JUNE 19, 2009 Da li moram skinut i prthodna 2 ili je u ovoj zadnjoj verziji pach-a ve ono sto se nalazi u ono 2 prijasnja + nesto novo u ovom novom

 

Ajde pomagajte mozda cu ispast glup al kad sam ja zavrsio svoju karijeru sto se tice racunara tata su tek pocele izlazit igrice na DVD-u i trebao je deemon tool alkoho120% i ostalo sad se dosta toga promjenilo pozdrav i hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

igru pokrečeš kroz rockstar game social club

patch 1.4 sadrzi sve prethodno

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

braaaaavo SOCIAL CLU JA OSO NA intzernet caffe jbg ali toga nema tog social club-a ni na mapi

 

14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Neda mi se sad ici doma da prepisem tocno error ali neku mu *.exe fali usko vezan za social club ili caffe tako nesto pari mi se da je ovaj social club ustvari igranje preko neta ?????????? tj preko njihove stranice ili sam se sad provalio hehehe

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

pogledaj na prvoj stranici ove teme napisaqo sam sta sve treba imati za igranje igre(optimalno). ako mislis da nesto nemas skini pa doma instaliraj. Sa rockstar game social clubom takodjer igras preko neta ali on ti ne fali jer se instalira sa svakom verzijom gta iv, jedino ako si ga ručno obrisao. Kad saznaš šta ti fali ili koji ti je error javi mi

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

moze bit svasta ali social cluba nema ali idem ja doma pa ti javim tocan error hvala

 

P.S.

Izbriso sam igricu pa cu sad ponovo da je instaliram crackujem za** u registriju pachujem pa ce mo da vidimo donesem i sliku pozzz

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2009 15:19 (kinez26).
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Cao,molim vas da imate razumijevanja i strpljenja za mene posto sam jos "zelena" u svijetu racunara.Imam problema sa instalacijom GTA IV.Juce sam dobila igricu od druga ali nije original.Ima dva diska,na jednom disku pise kopiraj na hard disk i pokreni set up,a na drugom kopiraj audio arc u rockstar games...Unutra u cd-u su daoteka rockstar samo i u njoj razni fajlovi i jedna datoteka soft,e u njoj su direktx,RGSC,VC80_redist.Ostalo file:///C:/Rockstar%20Games/%23soft%23/dotnetfx3.exe,

file:///C:/Rockstar%20Games/%23soft%23/gfwlivesetupmin.exe,file:///C:/Rockstar%20Games/%23soft%23/umdf.exe,file:///C:/Rockstar%20Games/%23soft%23/wmfdist11.exe,

file:///C:/Rockstar%20Games/%23soft%23/wmpappcompat.exe,file:///C:/Rockstar%20Games/%23soft%23/xliveredist.msi.U RGSC je setup.exe i samo to sam pokrenula da instaliram posto uopste nema datoteke GTAIV nego samo Rockstar.I instalirala sam to i pojavila mi se ikona na ekranu RGSC,samo to.Pokrenula sam nju i trazio mi je da login in,preskocila sam i pokrenula play međutim izbacilo mi je ovo -Application failed to launch.The application you are attemting to launch no longer exists.Please reinstall the application.Onda sam pokusavala da se log in,nesto sam uspjela ali kada dođem na stranicu da pristupim Windows Live ID kaze mi A LIVEGamertag was not found with current Live ID.A vec sam registrovan na LIVE ID,imam adresu.Vidjela sam po sajtovima pa sam skinula crack i instalirala,sada se pojavila ikonica u crack GTAIV.exe međutim kada je pokrenem pise Unable to locate component-this application has failed to start because binkw32.dll was not found.Re-installing application may fix the problem....Evo konfiguracije mog kompjutera Procesor-CPU INTEL DualCore E2180 2.0GHz 1MB,800FSB,LGA775,B  Memorija-DDR II 1GB,DDR2-667 takeMS  Grafika-VGA AS EN8400GS/256ASUS,EN8400GS/HTP/256MB,NVIDI  Hard diskHDD 160GB,WD1600JS/AAJS,SATA2 8MB 7200rpm.Onaj service pack mi je 2.Ko moze neka pomogne!!!Hvala.

Bonux
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

dal možeš molim te uploadat sliku ovdje sa sadržajem ovog prvog diska. To napraviš tako da na ekran staviš taj prvi disk sa svim mapam molim i onda stisneš tipku PRINT SCREEN na tipkovnici te zatim paste u paintu te spremiš i uploadaš ovdje

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Cao evo molim te opisacu ti sve posto ne mogu nikako da prebacim ovde.Znaci,prvi disk fascikla Rockstar u njoj:zuta fascikla Soft;Arc.dll;binares.7z neotpakovan;maps1.arc;maps2.arc;maps3;msvcr80.dll;packgjpg_dll.dll;pc.arc;precomp.dll;reg.dlll;regsetup.dll;setup.bat;zip.dll;zlib1.dll.............E sad u soft zutoj fascikli:Direcktx(zuta fascikla);RGSC(zuta);VC80_Redist(zuta);dotnetfx3.exe;gfwlivesetupmin.exe;umdf.exe;wmfdist11.exe;wmpappcompat.exe;xliveredist.msi....E sad u RGSC fascikli:_Setup.dll;ACLInstallhelper.dll;data1.cab;data1.hdr;data2.cab;ISSetup.dll;layout.bin;setup.exe;setup.inx;setup.isn..Eto to je to.

Dylan Dog
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Bonux kaže...

Cao evo molim te opisacu ti sve posto ne mogu nikako da prebacim ovde.Znaci,prvi disk fascikla Rockstar u njoj:zuta fascikla Soft;Arc.dll;binares.7z neotpakovan;maps1.arc;maps2.arc;maps3;msvcr80.dll;packgjpg_dll.dll;pc.arc;precomp.dll;reg.dlll;regsetup.dll;setup.bat;zip.dll;zlib1.dll.............E sad u soft zutoj fascikli:Direcktx(zuta fascikla);RGSC(zuta);VC80_Redist(zuta);dotnetfx3.exe;gfwlivesetupmin.exe;umdf.exe;wmfdist11.exe;wmpappcompat.exe;xliveredist.msi....E sad u RGSC fascikli:_Setup.dll;ACLInstallhelper.dll;data1.cab;data1.hdr;data2.cab;ISSetup.dll;layout.bin;setup.exe;setup.inx;setup.isn..Eto to je to.

jesi pokrenula taj setup

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Bonux kaže...

Cao evo molim te opisacu ti sve posto ne mogu nikako da prebacim ovde.Znaci,prvi disk fascikla Rockstar u njoj:zuta fascikla Soft;Arc.dll;binares.7z neotpakovan;maps1.arc;maps2.arc;maps3;msvcr80.dll;packgjpg_dll.dll;pc.arc;precomp.dll;reg.dlll;regsetup.dll;setup.bat;zip.dll;zlib1.dll.............E sad u soft zutoj fascikli:Direcktx(zuta fascikla);RGSC(zuta);VC80_Redist(zuta);dotnetfx3.exe;gfwlivesetupmin.exe;umdf.exe;wmfdist11.exe;wmpappcompat.exe;xliveredist.msi....E sad u RGSC fascikli:_Setup.dll;ACLInstallhelper.dll;data1.cab;data1.hdr;data2.cab;ISSetup.dll;layout.bin;setup.exe;setup.inx;setup.isn..Eto to je to.

razumijemo da si 'zelena' ali svejedno, pokusaj jos jednom uploadati par slika ovdje, jer previse toga je nabacano, znas i izreku da slika govori tisucu rijeci, pa cemo lakse pomoci.

-jednostavno, otvori te fascikle, cd...ili bilo sto sto ti nije jasno...zatim pritisni tipku 'Print Screen' (vidi SLIKU 1).

-nakon toga jednostavno otvoris 'paint' (ako ga ne mozes pronaci, klik na 'Start', i upises 'mspaint')... i zalijepis sliku unutra (vidi SLIKU 2), spremis je i uploadas ovdje.

-za svaku sliku, jednostavno ponovi korake opisane u prvoj i drugoj natuknici.

SLIKA 1 SLIKA 1
SLIKA 2 SLIKA 2
R
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
robson kaže...
Bonux kaže...

Cao evo molim te opisacu ti sve posto ne mogu nikako da prebacim ovde.Znaci,prvi disk fascikla Rockstar u njoj:zuta fascikla Soft;Arc.dll;binares.7z neotpakovan;maps1.arc;maps2.arc;maps3;msvcr80.dll;packgjpg_dll.dll;pc.arc;precomp.dll;reg.dlll;regsetup.dll;setup.bat;zip.dll;zlib1.dll.............E sad u soft zutoj fascikli:Direcktx(zuta fascikla);RGSC(zuta);VC80_Redist(zuta);dotnetfx3.exe;gfwlivesetupmin.exe;umdf.exe;wmfdist11.exe;wmpappcompat.exe;xliveredist.msi....E sad u RGSC fascikli:_Setup.dll;ACLInstallhelper.dll;data1.cab;data1.hdr;data2.cab;ISSetup.dll;layout.bin;setup.exe;setup.inx;setup.isn..Eto to je to.

razumijemo da si 'zelena' ali svejedno, pokusaj jos jednom uploadati par slika ovdje, jer previse toga je nabacano, znas i izreku da slika govori tisucu rijeci, pa cemo lakse pomoci.

-jednostavno, otvori te fascikle, cd...ili bilo sto sto ti nije jasno...zatim pritisni tipku 'Print Screen' (vidi SLIKU 1).

-nakon toga jednostavno otvoris 'paint' (ako ga ne mozes pronaci, klik na 'Start', i upises 'mspaint')... i zalijepis sliku unutra (vidi SLIKU 2), spremis je i uploadas ovdje.

-za svaku sliku, jednostavno ponovi korake opisane u prvoj i drugoj natuknici.

mislim da ona ne može prebaciti slike na bug forum. Za to imaš ovaj tu gumb

evo evo
Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
16 godina
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Bonux kaže...

Evo konfiguracije mog kompjutera Procesor-CPU INTEL DualCore E2180 2.0GHz 1MB,800FSB,LGA775,B  Memorija-DDR II 1GB,DDR2-667 takeMS  Grafika-VGA AS EN8400GS/256ASUS,EN8400GS/HTP/256MB,NVIDI  Hard diskHDD 160GB,WD1600JS/AAJS,SATA2 8MB 7200rpm.Onaj service pack mi je 2.Ko moze neka pomogne!!!Hvala.

Žao mi je što ću te razočarati, ali konfiugracija koju ti imaš je veoma slaba za GTA IV.

Malo rama, slaba grafička sa 256 rama i procesor je slabašan.

Bolje ti je da sebi uštediš trud i probleme i da nešto drugo igraš što će ti pružiti bolji dojam.

Ako i instaliraš igra će ti se vući kao krepana mačka jer je dosta zahtjevna.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Dokaz da namjena ove teme nije baš ispunjena

 

Sto tema, ima ih još na sljedećoj strani Sto tema, ima ih još na sljedećoj strani
Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice