Tormented Souls

poruka: 4
|
čitano: 1.926
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
online
Tormented Souls

Neznam igra li tko, meni je ovo nekako promaklo ispod radara, no, nabavio sam i igram....

 

Poprilicno dobra igra, u duhu starih resident evila i alone in the dark serijala, s ponesto primjesa Silent hilla....

 

Napustena vila, pretvorena u bolnicu, nestanak djevojcica, i vi...

 

Atmosfera je odlicna, grafika je dobra, nema tu niceg spektakularnog, neki dijelovi su bolji, neki malo losiji, no sve u svemu dobro grafika podize atmosferu. Vila je velika, dobro osmisljeno kretanje, iako na pocetku zna biti zbunjujuce dok se ne pohvata sto je gdje, gdje se kuda ide i koji put vodi u kojem pravcu. Mape bas i ne pomazu, jer ne pokazuju gdje ste, nego na osnovu neke sobe odredjujete gdje ste i gdje zelite ici. Na pocetku zbunjuje, kasnije kad se upozna layout, posebice kad se otkljucaju kojekakve precice i prolazi, vise nije problematicno i brzo se krece po vili.

 

Cudovista su onako meh, nisu pretjerano mastovita, nisu pretjerano opasna, i nema ih puno, tu i tamo umlatis nekoga, onako u prolazu, u kasnijoj fazi vise uopce ne predstavljaju nikakav problem.

 

Resursi su dosta ograniceni, pocevsi od municije (koju doduse kasnije ipak nalazimo u dovoljnim kolicinama), lijekova (kojih je relativno malo, no opet pametnim igranjem se skupi zaliha), traka za snimanje pozicije....da, nema snimanja gdje god zelis, nema autosejva, poginuo si-nisi snimio-ides ponovo od zadnjeg sejva... U kombinaciji s par mjesta na kojem uopce mozes snimiti, treba dobro taktizirati, u biti igru snimam samo kad sam gotov za taj dan, nema smisla snimati i trositi trake izmedju.

 

Puzzle su odlicne. Poneke su malo zbunjujuce da se shvati o cemu se tu radi, no, svakako logicne, ima ih dosta, dokumenti koje usput nalazite pricaju i prosiruju pricu.

 

I tu dolazimo do mozda najvece zamjerke, prica je onako klise, predvidljiva, i vrlo brzo shvatis, mozda i prerano, tako da nema neki faktor iznenadjenja i misterije, no, mogu zazmiriti na to malo.

 

Odlican indie horror (iako to ustvari nije), u duhu najboljeg RE i AITD, odlicna atmosfera, puzzle, sve u svemu, jako dobra igra za 20eur, posebice u danasnje vrijeme kad je ovakav tip igara prakticki nepostojeci, mrak u sobi, slusalice na usima, casa hladne kole i oblak duhanskog dima....

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Tormented Souls

Baci oko na Song of Horror ako nisi

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
online
Re: Tormented Souls
Jesam, imam instalirano, cak mislim da sam i poceo igrati, moram nastaviti kad uhvatim vremena......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Tormented Souls

Zavrsio igru, 12 sati igranja, sve u svemu, ugodno iskustvo, zanimljiva igra, vrijedilo je.

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice