Titanfall 2

poruka: 91
|
čitano: 18.732
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Titanfall 2
Soldier977 kaže...

Oko koje zastave se šorate?

 Hehehe....sam se šoram!

 

Nije ekipi lego Titanfall...a meni je obrnuto proporcionalan od Bf1 jer koliko me Bf1 na početku oduševio pa onda svakim ponovnim igranjem sve više razočarao toliko me Titanfall svakim igranjem sve više oduševljava. Igra je baš dobro zamišljena i treba malo prilagodbe, ali kad poloviš mape malo i mehaniku....uffff.....ludilo.

 

Dogodi mi se da odigram rundu BF-a pa se zaletim ko mulac na zid i nije mi jasno kako nisam otišo u wall run :)

 

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Titanfall 2

Ma naravno, zezam se.

 

Meni je Titanfall prva liga, samo jbg vrijeme ne dopušta da igram sve što želim, a R6S zauzima 1. mjesto kad se ekipa skupi pa onda TF i BF1. 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Titanfall 2

Titanfall je zakon, šteta samo što ekipa nije zagrizla. Onaj free vikend nije baš pridonjeo povećanju populacije :( 

 

Također preferiram northstar, trenutno sam G6 sa njim 

15 godina
offline
Re: Titanfall 2
Zero2 kaže...
Soldier977 kaže...

Oko koje zastave se šorate?

 Hehehe....sam se šoram!

 

Nije ekipi lego Titanfall...a meni je obrnuto proporcionalan od Bf1 jer koliko me Bf1 na početku oduševio pa onda svakim ponovnim igranjem sve više razočarao toliko me Titanfall svakim igranjem sve više oduševljava. Igra je baš dobro zamišljena i treba malo prilagodbe, ali kad poloviš mape malo i mehaniku....uffff.....ludilo.

 

Dogodi mi se da odigram rundu BF-a pa se zaletim ko mulac na zid i nije mi jasno kako nisam otišo u wall run :)

 

 

 

 

 Treba naučiti wallrun rute za svaku mapu, onda puno bolje ide.
A, što se tiče usporedbe, T2 šije BF1 za koje koplje, šteta što to ljudi ne mogu skužiti...

13 godina
offline
Re: Titanfall 2
Arabarran kaže...

 Treba naučiti wallrun rute za svaku mapu, onda puno bolje ide.
A, što se tiče usporedbe, T2 šije BF1 za koje koplje, šteta što to ljudi ne mogu skužiti...

 

A potpuno drugačija vrsta igre. Igrao sam i Titanfall 1 i to dosta ali tamo mi iz nekog razloga borba sa titanima nikad nije legla do kraja. Ovdje su me baš titani oduševili. Prvo sam počeo sa jednim titanom da bi na kraju shvatio da u biti trebaš znati svakog jer kod svakod imaš neku prednost koju onda možeš iskoristiti ovisno o mapi koju igraš.

Također sam skonto da nemožeš biti dobar tako dugo do kad ne koristiš apsolutno sve kaj ti je na raspolaganju (i kod titana i kod pilota) a sve to zahtjeva vrijeme i vježbu. E sad...današnji klinci ne fukcioniraju na taj način (čast iznimkama) i draže su im "glupe" igre koje ne zahtjevaju puno učenja i prilagodbe. Tu je ujedno i razlog (uz totalno profulani release date) zašto igra nije zaživila (iako na PS-u ima igrača puno).

You should never underestimate the predictability of stupidity
14 godina
offline
Titanfall 2

Ajde da napravimo malu anketu ovdje na forumu, da vidimo tko igra na kojoj platformi Titanfall 2.

 

Titanfall 2 igram na:

 

9 1. PC
1 2. PS4
1 3. Xbox One
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Titanfall 2

@Zero2 Moramo se udružiti za koji LTS skupa

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Titanfall 2
Arabarran kaže...

@Zero2 Moramo se udružiti za koji LTS skupa

 Ako igraš na PS-u...svakako!!

 

Ja polako odustajem od PC igranja:)

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
15 godina
odjavljen
offline
Titanfall 2

Uboo sam je i ja danas... 1. mi je bila super tako da će i ova. BF1 me je razočarao i settingom i featurima. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Titanfall 2

Efo jedan ION gameplay...

 

 

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Titanfall 2
Razočarao si me ko forumaš, zagondžija oko B zastave i Hrvat! Console pleb… :/
13 godina
offline
Re: Titanfall 2
Arabarran kaže...
Razočarao si me ko forumaš, zagondžija oko B zastave i Hrvat! Console pleb… :/

 

Ma PC igranje izumire polako ali sigurno. Nema smisla tjerat raspravu koja platforma je bolja jer svaka ima svoje prednosti i mane. Konzola nikad neće bit PC a PC nikad neće bit konzola.

Trenutačno jednostavno nema igre koja bi me natjerala da opet pljunem cca 5.000 kn na novu ploču RAM i GPU....kad se pojavi...drage volje se vraćam!

 

S druge strane T2 na PC-u 5.000 ljudi....na PS-u 15.000...nema čitera....+ hrpa odličnih naslova koje ne želim propustiti samo da me netko nebi zvao console peasant ;)

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Re: Titanfall 2
Zero2 kaže...
Arabarran kaže...
Razočarao si me ko forumaš, zagondžija oko B zastave i Hrvat! Console pleb… :/

 

Ma PC igranje izumire polako ali sigurno. Nema smisla tjerat raspravu koja platforma je bolja jer svaka ima svoje prednosti i mane. Konzola nikad neće bit PC a PC nikad neće bit konzola.

Trenutačno jednostavno nema igre koja bi me natjerala da opet pljunem cca 5.000 kn na novu ploču RAM i GPU....kad se pojavi...drage volje se vraćam!

 

S druge strane T2 na PC-u 5.000 ljudi....na PS-u 15.000...nema čitera....+ hrpa odličnih naslova koje ne želim propustiti samo da me netko nebi zvao console peasant ;)

 

 

 Dado, ja sam mislio da ćemo i mi izumrijeti sa PC gamingom. Prvi si napustio brod koji tone, kapetane........... idajice!

 

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Titanfall 2
I am backstabbing son of a bitch....hehehehe
You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Titanfall 2
Zero2 kaže...
Arabarran kaže...
Razočarao si me ko forumaš, zagondžija oko B zastave i Hrvat! Console pleb… :/

 

Ma PC igranje izumire polako ali sigurno. Nema smisla tjerat raspravu koja platforma je bolja jer svaka ima svoje prednosti i mane. Konzola nikad neće bit PC a PC nikad neće bit konzola.

Trenutačno jednostavno nema igre koja bi me natjerala da opet pljunem cca 5.000 kn na novu ploču RAM i GPU....kad se pojavi...drage volje se vraćam!

 

S druge strane T2 na PC-u 5.000 ljudi....na PS-u 15.000...nema čitera....+ hrpa odličnih naslova koje ne želim propustiti samo da me netko nebi zvao console peasant ;)

 

 

 

 Ma, šalim se! Tako mi je svejedno na čemu igraš, bitno je da guštaš. Ali mi je bed da se ne možemo udružiti...

13 godina
offline
Re: Titanfall 2
Arabarran kaže...
Zero2 kaže...
Arabarran kaže...
Razočarao si me ko forumaš, zagondžija oko B zastave i Hrvat! Console pleb… :/

  Ma, šalim se! Tako mi je svejedno na čemu igraš, bitno je da guštaš. Ali mi je bed da se ne možemo udružiti...

 Ma sve 5 :)...uzeo sam igru za PS isključivo zbog broja igrača i jer sam igrao betu i dopala mi se. Probao i na PC-u kad je bio free vikend i ne znači da možda neću uzeti za PC kad padne cijena još malo i ako bude se igra igrala ;)

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
10 godina
offline
Re: Titanfall 2
Zero2 kaže...
Arabarran kaže...
Razočarao si me ko forumaš, zagondžija oko B zastave i Hrvat! Console pleb… :/

 

Ma PC igranje izumire polako ali sigurno. Nema smisla tjerat raspravu koja platforma je bolja jer svaka ima svoje prednosti i mane. Konzola nikad neće bit PC a PC nikad neće bit konzola.

Trenutačno jednostavno nema igre koja bi me natjerala da opet pljunem cca 5.000 kn na novu ploču RAM i GPU....kad se pojavi...drage volje se vraćam!

 

S druge strane T2 na PC-u 5.000 ljudi....na PS-u 15.000...nema čitera....+ hrpa odličnih naslova koje ne želim propustiti samo da me netko nebi zvao console peasant ;)

 

 

 

 
PC izumire random lik sa bug.hr foruma,danas citam izvestaje PC gaming zaradio vise od conzola kombinovano,ali eto ako je vjerovati random forum liku idem PC da prodam its game over :(((

13 godina
offline
Re: Titanfall 2
Cool!!

Random lik sa foruma 😜
You should never underestimate the predictability of stupidity
13 godina
offline
13 godina
offline
Re: Titanfall 2
15 godina
offline
Re: Titanfall 2
Nove mape? :!
13 godina
offline
Re: Titanfall 2

 

release date: soon(tm) 

15 godina
neaktivan
offline
Titanfall 2

Eto popustio sam i uzeo Titanfall2. Kampanja je fora kao uvod u multiplayer.

Vidim da je u multiju najlakše naći fajt u Atrrition modu, probao sam ove druge i jako sporo se nalazi zainteresirani broj ljudi.

Kakvo je vaše iskustvo, kad najčešće i koje modove igrate?

 

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Titanfall 2
Zura kaže...

Eto popustio sam i uzeo Titanfall2. Kampanja je fora kao uvod u multiplayer.

Vidim da je u multiju najlakše naći fajt u Atrrition modu, probao sam ove druge i jako sporo se nalazi zainteresirani broj ljudi.

Kakvo je vaše iskustvo, kad najčešće i koje modove igrate?

 

 

 Attrition je daleko najpopularniji mod. Preko dana je oko 2k ljudi, peek vikendom zna biti oko 5-6k. Govorim za PC.

Trenutni problem je matchmaking koji će se promjeniti sa sljedećim DLC-om (live fire) koji izlazi uskoro, tako da bi stvari trebale biti bolje. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Titanfall 2
Zura kaže...

Kakvo je vaše iskustvo, kad najčešće i koje modove igrate?

 

 

 Najčešće Atrrition i Pilot vs. Pilot nekad. Ove druge još nisam ni probao, valjda oću jednom...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
15 godina
neaktivan
offline
Re: Titanfall 2
skank666 kaže...

 Najčešće Atrrition i Pilot vs. Pilot nekad. Ove druge još nisam ni probao, valjda oću jednom...

U starom Titanfall-u su mi najdraži bili Atrrition i Hardpoint. CTF mi je bio prefrenetičan (masakr za nosača zastave).

uglavnom, u potpisu mi je Origin nick ako tko hoće povremeno u party. Igram u 90% slučajeva navečer iza 22 i to vrlo ležerno.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Re: Titanfall 2

"Croatia" network je solidno aktivna, happy hour od 9 do 10 ako se ne varam, ima nekoliko redovnih igrača. 

 

https://www.titanfall.com/en_us/networks/pc/455/

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Titanfall 2
quickr kaže...

"Croatia" network je solidno aktivna, happy hour od 9 do 10 ako se ne varam, ima nekoliko redovnih igrača.

https://www.titanfall.com/en_us/networks/pc/455/

Prema viđenom, 1-3 igrača aktivna tijekom tjedna u poslijepodnevnim satima. Možda se stvar promijeni preko vikenda.

Jučer sam malo igrao Hardpoint mod i ne znam zašto ga ljudi ne igraju više (u globalnoj grupi samo 50tak igrača).

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Re: Titanfall 2
Zura kaže...
quickr kaže...

"Croatia" network je solidno aktivna, happy hour od 9 do 10 ako se ne varam, ima nekoliko redovnih igrača.

https://www.titanfall.com/en_us/networks/pc/455/

Prema viđenom, 1-3 igrača aktivna tijekom tjedna u poslijepodnevnim satima. Možda se stvar promijeni preko vikenda.

Jučer sam malo igrao Hardpoint mod i ne znam zašto ga ljudi ne igraju više (u globalnoj grupi samo 50tak igrača).

 Ne znam šta si očekivao? Na titanfall redditu ima 75k subscribera, a njihov network aktivno broji 100-njak ljudi. Player base je overall premali, pa kad kažem da je network solidno aktivan mislim: navečer ćeš naći par igrača za igrati. 

 

Novi mixtape bit trebao drastično promjeniti kako matchmaking funkcionira tako da bi trebao lakše naći igraće za razne gamemodove. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Titanfall 2
Zura kaže...
quickr kaže...

"Croatia" network je solidno aktivna, happy hour od 9 do 10 ako se ne varam, ima nekoliko redovnih igrača.

https://www.titanfall.com/en_us/networks/pc/455/

Prema viđenom, 1-3 igrača aktivna tijekom tjedna u poslijepodnevnim satima. Možda se stvar promijeni preko vikenda.

Jučer sam malo igrao Hardpoint mod i ne znam zašto ga ljudi ne igraju više (u globalnoj grupi samo 50tak igrača).

 Jedan od njih 2-3 sam i ja (IhrvojeI mi ne nick) al ne zamaram se time... Upalim igru oko 12 dok sam na pauzi i navećer oko 9. Doduše, do pred 2 dana nisam ni znao koji je to krc network, ja sam mislio da su to neke LAN postavke pa nisam ni ulazio u to. LOL

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice