The Crew - Motorfest

poruka: 71
|
čitano: 22.471
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
The Crew - Motorfest

Evo nakon sat vremena igre mogu reći da nije loše. Ne vrijedi 70 eura ali nije ni loše.

Grafika je ista kao u TC2, malo izmjenita fizika vožnje, po meni sada je lošije.

No, TC2 je isto mlako krenuo pa sam kasnije nabio preko 1000h.

XBOX: RENZOR GT 01
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Crew - Motorfest
x18x05x kaže...

Evo nakon sat vremena igre mogu reći da nije loše. Ne vrijedi 70 eura ali nije ni loše.

Grafika je ista kao u TC2, malo izmjenita fizika vožnje, po meni sada je lošije.

No, TC2 je isto mlako krenuo pa sam kasnije nabio preko 1000h.

 Ja ću pričekati božićna sniženja  

Također uvijek kupujem sa CDKeys jer imaju najbolje cijene za bilo kaj...

 

GAMETAG: ANDIxHR
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 19:44 (andi.cro).
14 godina
offline
Re: The Crew - Motorfest
andi.cro kaže...
x18x05x kaže...

Evo nakon sat vremena igre mogu reći da nije loše. Ne vrijedi 70 eura ali nije ni loše.

Grafika je ista kao u TC2, malo izmjenita fizika vožnje, po meni sada je lošije.

No, TC2 je isto mlako krenuo pa sam kasnije nabio preko 1000h.

 Ja ću pričekati božićna sniženja  

Također uvijek kupujem sa CDKeys jer imaju najbolje cijene za bilo kaj...
 

 Nisam ni ja kupio. Imam onaj Ubisoft+ za PC i konzolu. 

XBOX: RENZOR GT 01
13 godina
offline
The Crew - Motorfest

Kad na kraju to izlazi? Uzeo sam standard i još ne mogu skidati a kao izašla danas.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew - Motorfest

5 sati free trial za one koji žele isprobati - Free Trial | The Crew Motorfest | Ubisoft (EU / UK)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Crew - Motorfest
Neka čudna grafika. Vjerojatno ne pomaže što imam svih 5 forza horizona pa mi ovo izgleda kao ps3 igra.
Vožnje su mi bile zabavne ovo što sam odigrao. Nadam se da će to dobro ispeglati pa da kupim za 6 mj ili godinu dana:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Crew - Motorfest
mariclius kaže...
Neka čudna grafika. Vjerojatno ne pomaže što imam svih 5 forza horizona pa mi ovo izgleda kao ps3 igra.
Vožnje su mi bile zabavne ovo što sam odigrao. Nadam se da će to dobro ispeglati pa da kupim za 6 mj ili godinu dana:)

Moje mišljenje također  game izgleda tragično naspram FH. Mizerne postavke za grafiku, kontrole, nema FOV slidere... baš ništa. Jedini plus je 900 wheel rotation... to je sve. Sreća da ima 5h trial pa ne moram kupovati da bi isprobao.

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
The Crew - Motorfest

Meni nije problem grafika nego je upravljamje nekak čudno, nikak da mi sjedne, ne znam...

Isprobao trial konačne igre i ne vidim neka poboljšanja u tom segmentu uspoređujuči sa insajderom i betom 

 

GAMETAG: ANDIxHR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Crew - Motorfest
mrsmith kaže...
mariclius kaže...
Neka čudna grafika. Vjerojatno ne pomaže što imam svih 5 forza horizona pa mi ovo izgleda kao ps3 igra.
Vožnje su mi bile zabavne ovo što sam odigrao. Nadam se da će to dobro ispeglati pa da kupim za 6 mj ili godinu dana:)

Moje mišljenje također  game izgleda tragično naspram FH. Mizerne postavke za grafiku, kontrole, nema FOV slidere... baš ništa. Jedini plus je 900 wheel rotation... to je sve. Sreća da ima 5h trial pa ne moram kupovati da bi isprobao.

 Sva sreća pa imam taj Ubisoft+. Odigrati koliko ide pa kupiti kada bude oko 25 eur.

XBOX: RENZOR GT 01
7 mjeseci
neaktivan
offline
The Crew - Motorfest

Igra se odlično vrti na Xbox Series X i PS5

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Crew - Motorfest

Mogli su napraviti puno krvnu igru. Ovako izgleda kao dodatak The Crew 2 igri. 

XBOX: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice