Sword Coast Legends

poruka: 4
|
čitano: 1.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Sword Coast Legends

Evo nešto zanimljivo u najavi za ovu godinu.

 

Set in the lush and vibrant world of the Forgotten Realms, Sword Coast Legends offers an all-new way to enjoy the time-tested magic of playing Dungeons & Dragons as a shared storytelling experience. With a deep narrative developed by a team of long-time industry veterans and a partnership with Wizards of the Coast, the single player campaign of Sword Coast Legends brings the world of Faerûn home like never before.

 

https://swordcoast.com/

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Sword Coast Legends

Igra jucer izasla... Jel igra ko?

 

Ja i jos dvojica prijatelja smo poceli lagano story co-op, trazimo cetvrtog, pa ako je netko zainteresiran neka se slobodno javi. 

SteamID: Wardakhin
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Sword Coast Legends

Ja sam trenutno na demo verziji. Još sređujem dojmove.

Za sad mi se čini zanimljivim. Nije DAO, nije BG, nego neka novija verzija NWN-a.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sword Coast Legends

Propustio sm vijest da su tvorci ove igre otpusteni. Ne kontam zasto. Igra je odlicna. Kad sam je krenuo igrati, mislio sam da je zbagirana i odustao, a onda sam joj naknadno dao jos jednu sansu i ubro da je start igre zapravo san i da slika treba biti zblurana jer smo, jelte, u snu. Nakon toga, cista fantazija, gust, gust, gust. Startao sam desetak puta ispocetka kad sam skuzio gdje sam zbrljao u izgradnji lika, i dogurao do onog velikog grada, i nekog carobnjaka u njemu. Mislim da je to nekih 30% igre, a igrao sam preko 20h. Nakon toga sam nazalost srusio windoze, i zaboravio snimiti poziciju na sigurno, pa mi se nije dalo igrati ispocetka, ali igra je od-li-cna. Ionako rijetko kad izadje igra po d&d pravilima i bas mi je krivo sto je ekipa dobila otkaze. Dragulj od igre. Preporucam svim srcem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice