Super People

poruka: 12
|
čitano: 3.068
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
Super People

Jos jedan full zabavan battle royal: Super People

Dijeli dosta stvari, a i izgleda kao PUBG, ali ima dodano craftanje i specijalne abilitije koje su rasporedjeni po klasama.

Abilitiji su full interesantni i zabavni te svaka klasa ima svoj jedinstveni ultimate. Nema tolikog trcanja po mapi kao kod drugih BR igara jer se krug formira samo na odradjenom dijelu mape odmah na pocetku.

Kada igrate duo ili squad cak i kada netko eliminira clana vase ekipe, imate nekoliko minuta da ga ressate.

Igra je trenutno u nekoj fazi testiranja i radi fantasticno. Na steamu je mozete probat za djabe.

Ja sam ju skuzio prije koji tjedan, dva na youtube i probao i bas mi je zabavna za igrat i svidjaju mi se neke preianke (u jako dobrom smijeru) u odnosu na standardne BR. Nisam mlatio BR jos od PUBG.

Igra mozda netko ?

In SUPER PEOPLE, take control of a super-soldier, each with their own unique skills and special abilities. Battle it out with other players and survive until you are the last player or squad standing.

Make your character stronger in various ways as the game progresses. Special abilities and ultimate skills are activated as your character reaches full strength.

Every match offers an opportunity to for different strategy and various skill paths to get stronger.
At height of your power, unlock an ultimate skill that offers the most powerful ability available.
Experience the thrill and excitement of turning the tide of the match in an instant.

Acquire materials throughout the map. Craft them into firearms and other higher-grade gears. This offers a more fun and hands-on approach when it comes to farming, and will make you more engaged during the final stretch of most matches.

Evo i klase sve:

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2022 8:41 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
Super People

Nažalost igra je preplavljena čiterima, toliko, da postoji Cheater flair (što je rijetkost, PUBG recimo uopće ne dozvoljava postanje o čiterima) - https://www.reddit.com/r/SuperPeopleGame/

مرګ ژوبله

0 0 hvala 0
13 godina
Re: Super People

Ja skoro 20 sati i nisam naletio na niti jednog. Barem nisam svjestan toga.

Da bi uopce mogao igrat igru trebas dat broj mobilnog (salje se neki autorizacijski kod) pa ce potencijalno to cheatere odbit jer ce za svaki banani account trebat nabavit i novi broj da bi si mogao registrirat novi account na steamu.

A i igra je CBT, tak da moraju nekako hendlat taj problem koji je boljka mnogih BR igara.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.1.2022 18:37 (AmonZero).
21 mjesec
Super People

Super budem bas probao!

0 0 hvala 0
11 godina
Super People

The launch of SUPER PEOPLE FINAL BETA is almost upon us, but there is still time to prepare. That's why we would like to give you the opportunity to pre-download the game client ahead of its release.

Check out the pre-download schedule below:

SUPER PEOPLE FINAL BETA Pre-Download Schedule

❗ August 12, 2022 7:00 AM

Be sure you are ready to fight for your SUPER SWEET Victory when the time comes. So, check out the BETA schedule below and mark it in your calendar!

SUPER PEOPLE FINAL BETA Schedule

❗ Start August 17, 2022 7:00 AM

❗ End August 31, 2022 7:00 AM

Mind you that the mentioned times are automatically converted to your timezone. 🔥

Od 17.08.2022. kreće final beta. Da li netko planira igrati? Ja ću vjerojatno odigrati par partija da vidim kakva je igra pošto zadnju betu nisam stigao 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 16:13 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Super People

Nije loše. Nema craftanja onog od prije, pregršt loota i opremiš se na max za dvije minute. Onak, PUBG sa Apexovskim TTK. Performanse, nemam riječi, preko 200 fpsa konstantno na rtx2060 bez ikakvih optimizacija. 

EDIT: na lvl 5 se "otključava" kraftanje.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2022 12:38 (Super64).

0 0 hvala 0
2 godine
Super People

Ovo izgleda dobro najvise mi se svidja sto nema laserskih pusaka nego su ove da kazem normalne ovo je nesto bas izmedju apexa i pubga bice ovo jos jedna esports bomba. Brine me samo sto je F2P nisam imao lepa iskustva sa igrama koje su od pocetka bile F2P kao Ring of Elisium isto bila igra koja je obecavala ali su je developeri unistili jer ni sami nisu znali sta hoce sa tom igrom ima jos par primera tu ali sve u svemu ovo ima potencijal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
Ja ga masu igram i sad sam krenio ponovo u final beti. Bas mi je legla igra, svaki element mi je super i svidjaju mi se sve izmjene, osim one da nemos craftat prije lvl5

Danas sam 4/4 wina, ovo mi je rekord. Prije nisam mogao vise od 2 zaredom skupit, al moze bit da je do novijih igraca pa s njima lako izadjem na kraj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Super People

Evo juce skinuo igru i da iznesem neka misljenja posle nekog vremena provedenih u igri. Prvo mislim da je u ovom trenutku igra ne igriva skoro svaki loby visoki ping nemozes otvoriti vrata ne mozes pokupiti nista sa poda nesto kao pubg u pocetku sto je bio, druga stvar je neznam da li su to citeri ili je do pinga nemam pojma ali igra je ne igriva u borbi sa drugim ljudima kada ljudi mene pucaju imam utisak da padam od prvog metka dok ja pucam drugog posle vise hitova covek trci nije mu nista nzm sta je u pitanju desinc ili sta vec. Treca stvar igra je preplavljena citerima primer od malo pre gadjam coveka sa karom promasim ga on ode iza kuce a ja sam u kuci na prozoru lik pika iza zida i poderao me kao da me nije ni bilo  znaci u repley gledam lik pika i tacno kako izlazi iza zida nisan mu ide na mene na prozoru i rafalom me izbrisao iz igre. Ima tu jos primera gde likovi trazis ih nemozes ih nac i odjednom bamm likovi vas prospu iz kuca jednostavno znaju gde je tvoj tim i cekaju pozicioniraju se kako se vi krecete. Jednostavno igra je ne igriva sumljam da ce i biti kao sto sam u drugom postu rekao nikad nisam imao lepa iskustva sa F2P igrama citeri manjak supporta Pubg do nekle kontrolisao citere kada se igra kupovala a ovo je citer fest i nece se tu nista promeniti kao sto je sad navala u PUBG-u. Eto mozda sam nekom pomogao da ne trosi vreme i internet na kraju igra nije vredna paznje za sad.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
Dzoni95 kaže...

Evo juce skinuo igru i da iznesem neka misljenja posle nekog vremena provedenih u igri. Prvo mislim da je u ovom trenutku igra ne igriva skoro svaki loby visoki ping nemozes otvoriti vrata ne mozes pokupiti nista sa poda nesto kao pubg u pocetku sto je bio, druga stvar je neznam da li su to citeri ili je do pinga nemam pojma ali igra je ne igriva u borbi sa drugim ljudima kada ljudi mene pucaju imam utisak da padam od prvog metka dok ja pucam drugog posle vise hitova covek trci nije mu nista nzm sta je u pitanju desinc ili sta vec. Treca stvar igra je preplavljena citerima primer od malo pre gadjam coveka sa karom promasim ga on ode iza kuce a ja sam u kuci na prozoru lik pika iza zida i poderao me kao da me nije ni bilo  znaci u repley gledam lik pika i tacno kako izlazi iza zida nisan mu ide na mene na prozoru i rafalom me izbrisao iz igre. Ima tu jos primera gde likovi trazis ih nemozes ih nac i odjednom bamm likovi vas prospu iz kuca jednostavno znaju gde je tvoj tim i cekaju pozicioniraju se kako se vi krecete. Jednostavno igra je ne igriva sumljam da ce i biti kao sto sam u drugom postu rekao nikad nisam imao lepa iskustva sa F2P igrama citeri manjak supporta Pubg do nekle kontrolisao citere kada se igra kupovala a ovo je citer fest i nece se tu nista promeniti kao sto je sad navala u PUBG-u. Eto mozda sam nekom pomogao da ne trosi vreme i internet na kraju igra nije vredna paznje za sad.

Evo meni recimo igra radi savrseno bez ikakvog trzanja i bolje od vecine BR kojeg sam dosad igrao, a igrao sam ih mnogo. 

Imam preko 90 sati u igri, sad sam u final beti igrao mozda nekih 5-6 sati i ove probleme koje si nabrojao ja nisam uopce imao pogotovo za losu optimizaciju da nemos vrata otvorit il pokupit gear sto mi je smijesno.

Sto se tice cheatera ja se s istima nisam susreo (barem ne svjesno) u prethodnih 80 sati (kao sto sam vec prije napomenio), a pogotovo ne sad u final beti. 

Eto pa ce cheateri doc, vec breakat novo implementirani security u final beti koja je vani tek par dana (i trajat ce kratko) i tebi pokvarit svaki game. Dosta klasa ima specijane abilitije sa kojima na neki nacin mogu detektirat tvoju poziciju i takve stvari pa i toga moras bit svjestan.

Al et, najbolje je kad te netko ubije odmah pretpostavit da je cheater, umjesto da si sam svjestan da si los i da ne poznas sto sve tvoj protivnik moze na legalan nacin napravit.

Pa eto nek ljudi slusaju il tebe koji si odigrao igru par rundi i izivciro jer te neko ubio il ce slusat nekog tko ima skoro 100 sati unutar igre.

2 godine
Onda sam ja igrao neku drugu igru prvih par minuta ne mozes skupit nista sa poda niti otvoriti vrata i neznam kakve to veze ima sa optimizacijom igre i niti sam rekao da mi igra lose radi vec da igra ima problem sa serverima jedan mec nemam problema onda sledeca dva prvih minut dva lagovi vracanje u nazad itd. Igra ima potencijala videcemo kad izadje ali bojim se da ce biti mrka kapa.
13 godina
Super People

Meni to sve sto si nabrojo izgleda kao problem sa PC/performansama. 

Znaci nemos vrata otvorit lootat, garant imas neki veliki ping i zbog toga ti izgleda da su svi cheateri, a zapravo tvoj lik zaostaje/kasni unutar game-a

Pogledaj moju konfiguraciju, prosjek il ispod prosjeka i igra radi savrseno.

Evo jedan win od prije minutu

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2022 20:38 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice