Star Conflict

poruka: 14
|
čitano: 3.314
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Star Conflict

Star Conflict je dinamičan space F2P MMO u kojem možete preuzeti kontrolu nad zvjezdanim brodom i biti uvučeni u rat između tri frakcije za kontrolu sektora. Uglavnom najobičniji spaceship shooter sa, po mom mišljenju, super kontrolama.
Igra je u open beti ali već i sada teče jako glatko, bez bugova. Ako vam se svidio freelancer ova igra bi vam mogla pobuditi nostalgiju malo.

trailer, screenshots i download:

http://store.steampowered.com/app/212070/

 

Malo zastarjeli First look jer su promijenili izgled i funkcionalnost menija ali gameplay je isti:

 

Uglavnom, igra je stvarno nešto posebno. Često se znaju dogodit oni "woow" trenuci kada vidite kako se dogfightaju lovci 5 na 5 a odiza firgate podržavaju i pucaju svoje long range lasere. Na prvi pogeld se čini kao opći clusterf**k lasera, projektila i zahtijeva jako brzo mišljenje ali to je ono pravo. Skill se nagrađuje.
Također, nema boljeg osjećaja nego kada letite oko Beacona (nešto kao domination flag) i pucaju vas 10 brodova a vi uspiejte preživjet i osvojit Beacon.
Sve u svemu, igra je jednostavna a opet pruža veliku dobinu što se tiče opremanja broda i zatim korištenja tih dodataka. Teče glatko i pruža sve što bi htjeli od space MMO.

Jedino šta u global chatu igre ne prođe 5 sekundi a da netko ne napiše bacon. Ali i to priraste srcu hahah

 

Također, igra nije pay 2 win. Ali $$$ omogućuju dosta manje grindanje credita (što je sasvim okej) i kupnju nekih brodova koji se inače ne mogu kupiti, služe samo kao dodatna estetika, nisu ništa jači nego obični.

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Conflict

igra skroz vesela i zabavna. brod okretan, brz i jak. neprijatelja gomile. pvp, pve, itd.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Conflict

Evo i ja se zakačio.

Jedini veći minus igri je - manjak igrača pa se zna dosta čekati na matchmaker.
U doba kad mi familija spava pa mogu oplest na miru - ima relativno malo igrača 600-700,
a kad je špica (popodne) oko 1500 igrača. Vikendima zna bit i oko 2k.

No i sami developeri su rekli da još uopće nisu krenuli s marketingom.

EvE mi dosadio odavno, a WoT odnedavno, World of Warplanes ili mi baš i nije legao,
tako da mi je Star Conflict pravo osvježenje.

Zamislite puno dinamičniji WoT u 3D-u

Ako se kupi neki od DLC-ova otvara se i dodatni mod - Invasion. Svaki dan par misija,
a može se i samo zujati unaokolo po vlastitom ćefu.

Ima dosta toga što bi trebalo popraviti, unaprijediti, no mic po mic igra ide na bolje.

 

Btw. BACON! {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 0:27 (Krx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Star Conflict

Igra je zabavna ali ipak postoje neki p2w elementi pogotovo kod premium brodova, imaju kvalitetnije poslozene bonuse i pasivne module.

 

Meni je osobno najdrazi mod "Combat Recon" pogotovo ako sam kapetan.

 

Postoji i puno korporacija(guild) u koje se moze uc i onda se otvara novi mod igre u kojima se igraci korporacija bore za nagrade.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Conflict
brane82 kaže...

...

Meni je osobno najdrazi mod "Combat Recon" pogotovo ako sam kapetan.

...

Heh, da ako igras s fregatom. Ja s ECM presretacem i nisam bas najsretniji kad sam kapetan. Srecom bio sam samo jednom i prezivjeh. Mislim da smo cak i pobjedili tu partiju. :D

Meni osobno je najdrazi Domination.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
11 godina
neaktivan
offline
Star Conflict

Meni su ti fregate go letece cigle:) i zato igram sa interceptorima, recon ili jos bolje covert ops.

Skill rejting mi je oko 1600 pa sam svako malo kapetan.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Conflict
brane82 kaže...

Meni su ti fregate go letece cigle:) i zato igram sa interceptorima, recon ili jos bolje covert ops.

Skill rejting mi je oko 1600 pa sam svako malo kapetan.

Bome jesu, zato i ja prasim s presretacima. :D

Iako, moram priznati svida mi se snajper i torpedo na navodenje.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
11 godina
neaktivan
offline
Star Conflict

4.9 zavrsava beta testiranje i dolazi verzija 1.0 :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Star Conflict

Uff što ne volim bit kapetan. Pogotovo kad zaigram s friškim brodom...
Dosad bio 7-8 puta, od toga preživio 2.

Ako je team OK, pa te pokoji ostane čuvat onda je OK,  no ako se svi razlete ko muhe bez glave,
nema preživljavanja i ode partija.

Zasad su mi favoriti Reconi. Brzi, agilni, imaju cloak i Microwarp: kad zagusti - fijuuuu :)

Trenutno levelam Diamond Dwarfa.

11 godina
neaktivan
offline
Star Conflict

Ma nije takav problem bit kapetan jednom kad skuzis kak to ide i imas solidan brod, drzi se ekipe i blizu broda kaj popravlja.Team play je na tier 1 i 2 ocajan pa je tesko bit kapetan ali vec na tier 3 je stanje puno bolje.

Najgore je ne radit nista kao kapetan i samo se skrivat, kao kapetan imas bonus na snagu oruzja pa mozes bit od velike pomoci timu.

Nema mi veceg gusta nego kad ja kao kapetan ubijem protivnickog kapetana:)

 

Ja sam zaduzen za regrutiranje clanova u korporaciju pa uglavnom igram tier 3, glavni brod mi je eagle-b i posto je premium brod dobijam 20% free synergy za levelat tier 4 i 5 brodove.

Inace imam sve empire recone do zadnjeg tak da i s njima znam dobro igrat.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Conflict

Jel igra tko ovo još?

 

Imam kakva cro korporacija?

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.11.2014 8:55 (MrDD).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Star Conflict
MrDD kaže...

Jel igra tko ovo još?

 

Imam kakva cro korporacija?

Evo ja sam prodao svoj account i ne mislim se vracat.

 

Bilo je dosta igraca sa ovih prostora ali nikad bas cro klan, mozda su jos neki nasi aktivni u ovim korporacijama NASA,  SE(Scattered Eagles), SAVED(Savage Crew).

14 godina
offline
Star Conflict

Kako se zakačio, tako se i otkačio.
Trenutno sam u SAVED corpu, no igram stvarno vrlo rijetko.
Zna se desit da upalim igru i kažem meh, pa je odmah zgasim :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Star Conflict

Smisao ovakve igre je cista uzivancija i fun factor, za razliku od WoTa koji se MORA placati da bi igrao veci tier, gdje MORAS imati i premium i premium tenk da bi relativno dobro zaradio pa da bi opet mogao igrati sa top tierovima ovdje to uopce nije slucaj i dapace...Svaki 5ti dan dobijes premium dan free, sto ako mozes i ako imas na taj dan vremena, zaradis para za iduci tjedan igre, i kupovine svega i svacega, testiranje itd...Meni je igra odlicna...Pogotovo sto sam WoW igrac pa ovo sluzi za casual razbucavanje protivnika sa ekipom u igraonici :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice