Smite

poruka: 221
|
čitano: 57.153
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

Tako je i meni bilo, samo što sam ja izgubio jer sam imao dvoje tardova. Stalno pitam zasto su afk i chronos kaze to su dvoje njegovih prijatelja lvl 5 -.- I tako ti ih ubaci u party i sto ces onda? zivcirat se i cekat da prode match, a nesmijes afk jer ce te prijaviti :/

www.mmo-balkan.com/forum
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2013 15:05 (DeathBringer12).
10 godina
neaktivan
offline
Smite

Mozel jedno pitanje skidam igricu SMITE  ja imam Dual COre 2.2 

2GB rama 256 GRaficka ! Sad Hocel moci ova igrica na moj komp ! pls ODgovorite :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Smite

Mozel jedno pitanje skidam igricu SMITE  ja imam Dual COre 2.2 

2GB rama 256 GRaficka ! Sad Hocel moci ova igrica na moj komp

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

Amo reci da procesor hoce,ram je dovoljan, ali graficka zahtjeva 512mb. Jedino bi te graficka mogla zahabavati.

www.mmo-balkan.com/forum
10 godina
neaktivan
offline
Re: Smite

NIsta ako bude me graficka zezala izbrisacu igricu a da te pitam samo jos jedno pitanje DOTA 1 ili 2 KOliko ona graficke trazi jel 256 ili 512

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

Dvica traži previše, ali koliko vidim možeš jedinicu igrati http://planetdota.blogspot.com/2009/02/02-october-2008-warcraft-iii-tft-dota.html

www.mmo-balkan.com/forum
13 godina
neaktivan
offline
Smite

Moj najduži assault match, Poseidon je bio AFK prvih 20minuta i došli su nam sve do Phoenixa pa sam prodao full tank build i uzeo damage, mislim da je ovo prvi put da imam player damage iznad 100k. {#}

 

 

 

Kupujte beads Kupujte beads
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

Nemogu se suzdržati, a da ne napišem!

 

 

Igram igru od bete, i imaju jako slican nacin igre dote,lola,hona i drugih moba igara međutim, ti bugovi,lagovi,rušenje servera itd itd te tako iživcira da izgubiš volju za igrom.

15 godina
offline
Smite

hm, ja do sad nisam imao takvih problema.valjda sam imao srece....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Smite
DeathBringer12 kaže...

Nemogu se suzdržati, a da ne napišem!

 

 

Igram igru od bete, i imaju jako slican nacin igre dote,lola,hona i drugih moba igara međutim, ti bugovi,lagovi,rušenje servera itd itd te tako iživcira da izgubiš volju za igrom.

Hmmm, mislim da je to do tebe posto do sada nisam niti jednom imao bilo kakvih problema.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

lol, da do mene je :) Pogledaj službeni forum gdje se ljudi žale na bugove.

12 godina
protjeran
offline
Re: Smite
DeathBringer12 kaže...

lol, da do mene je :) Pogledaj službeni forum gdje se ljudi žale na bugove.

Ocito je to onda neki bug koji se desava kod nekih specificnih racunala jer ja igram Smite i na desktop i notebook racunalu i u godinu dana igranja

niti jednom nisam imao problema koje ti navodis {#}

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

Ma da, evo več tjedan dana oko 19:00 server laga, nemožeš upgrejdat iteme ni skilove, nekad se sruši i svi se na serveru žale, a samo u tebe radi^^

12 godina
protjeran
offline
Re: Smite
DeathBringer12 kaže...

Ma da, evo več tjedan dana oko 19:00 server laga, nemožeš upgrejdat iteme ni skilove, nekad se sruši i svi se na serveru žale, a samo u tebe radi^^

Gle ja to govorim iz iskustva do sada, medutim zadnje vrijeme sam jedva koji puta upalio Smite posto igram War Thunder, tako da vjerujem da su ocito nesto s@ebali  {#}

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2013 20:07 (Bugzapper).
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Igra još ko ovo?

Tenkovi su OP.Igrao nekidan arenu ja sam bio sobek,imali smo hades,ares,mercurya i neith.Unistili smo ih.

Jel ko probao bacusa full magical damage?1v1 me nitko nemoze dobit.

Herc je isto prejak ak ga ides tenkat.Uzmem Ankh of the golem(onaj kaj pretvara 1% healtha u physc.power),kupujem puno health itema i maxam trecu.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Smite

igram ja da istina tenkovi jesu op pogotovo ymir i odin al su mi više draži mage zeus OP i agni nije loš

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smite

ma freyica je meni daleko najjača xd

Čaki
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Smite

a šta mislite koji je naj op god{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Rekao bih Geb. Nemreš ga ubit.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Smite

meni poseidon nije loš ima op ultu KRAKEN{#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Smite

trebam probat herculesa to ankh of the golemom i hp itemima

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Smite

neznam jel tako svima al meni je smite trenutno pre spor 10 fpsa lagovi bugovi

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Evo upravo napravio 6 multi-kill sa Kali.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smite

o jbt igram smite god dana još nisam napravil penta kill xd

Čaki
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Haha. Ja ga igram od 4-tog mjeseca i to mi je druga penta.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Smite

Pozdrav, jel igra još tko ovo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Ja igram ali sve rijeđe.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Smite
SuperWarrior kaže...

Ja igram ali sve rijeđe.

također

10 godina
offline
Smite

Vidim da pišete da sve rijeđe igrate Smite. Zar je igra baš toliko loša? Isplati se trošiti vrijeme na nju? Ja sam ju počeo igrati prije par dana i u startu mi se svidjela. Iako će mi trebati još neko vrijeme da ju polovim do kraja jer nisam naviknut na TP MOB-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smite
Bruner kaže...

Vidim da pišete da sve rijeđe igrate Smite. Zar je igra baš toliko loša? Isplati se trošiti vrijeme na nju? Ja sam ju počeo igrati prije par dana i u startu mi se svidjela. Iako će mi trebati još neko vrijeme da ju polovim do kraja jer nisam naviknut na TP MOB-u.

Ma super je igrica, ali nemam vremena zbog škole pa ju zato ne igram, a ne zbog toga kaj je loša.

Nebo je granica.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice