Sim City 5

poruka: 575
|
čitano: 98.106
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Ja sam totalno propustio sve.. :(

 

kad je bila beta? Do kada traje-je trajala? Jel ima jos beta keyeva?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sim City 5

I ja sam se prijavio za betu, ali nisam dobio. Ukoliko mi netko može dati bio bih zahvalan. Može i posudba accountova s nekim tko ima betu na dan-dva... Mogu ponuditi Steam account sa 30ak igara ili Origin sa BF3 i Star Wars..

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sim City 5

A kada se samo sjetim da si u SimCity 4, mogao graditi sve te landmarkove bez kupovanja ikakve dodatne verzije i sličnih gluposti.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sim City 5

Beta je zavrsila,trajala je samo prosli vikend.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sim City 5

ovo bi danas kao trebalo izaci?
ima netko da je kupio pa moze neki prvi dojmovi ovak iz "prve" ruke :)?

hvala! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sim City 5
smajlee kaže...

ovo bi danas kao trebalo izaci?
ima netko da je kupio pa moze neki prvi dojmovi ovak iz "prve" ruke :)?

hvala! 

Nije iz prve jer ovo mi je sasvim dovoljno da mi potvrdi ono što sam i očekivao. Platiš da bi morao ko neka zadnja budala čekati da se spojiš na server da bio uopće mogao početi igrati praktički SP igru ;)

 

Dodaj na tu idiotariju masu DLCova s kojima su počeli skakatiti igru prije nego je uopće izašla... Uglavnom, ne smatram se tolikom budalom da im za takvu uslugu još idem i platiti. Rađe ću i dalje igrati SimCity 4 nego podržavati ovakav poslovni model.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 11:14 (ZC_Someone).
16 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Meni stvarno nije jasno kakvi to idioti sjede u foteljama EA... Unistiti takav serijal zbog pohlepe mogu samo prave kapitalisticke svinje!! Samo se nadam da {#} dobro odrade svoj posao.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sim City 5
Sova kaže...

Meni stvarno nije jasno kakvi to idioti sjede u foteljama EA... Unistiti takav serijal zbog pohlepe mogu samo prave kapitalisticke svinje!! Samo se nadam da {#} dobro odrade svoj posao.

sada gledam na Skidrowu pise da obajavljuju SimCity : in 1 day, 5 hours, 57 minutes HOHOHOHO {#}

15 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Koliko sam ja upoznati, mape i dosta dijelova igre je na serveru ( slicno kao kod D3 ) tako da se ilegalna verzija igre ne ocekuje uskoro.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sim City 5
ToMisLaW kaže...
Sova kaže...

Meni stvarno nije jasno kakvi to idioti sjede u foteljama EA... Unistiti takav serijal zbog pohlepe mogu samo prave kapitalisticke svinje!! Samo se nadam da {#} dobro odrade svoj posao.

sada gledam na Skidrowu pise da obajavljuju SimCity : in 1 day, 5 hours, 57 minutes HOHOHOHO {#}

na skidrow sajtu ima vec simcity i za c... pise coming soon! i ja se nadam da ce biti nesta!

14 godina
offline
Sim City 5

skidrow site???

vi to mene prcate?

još kad bi takvo nešto postojalo a da je stvarno {#} da nije neki fake od stranice

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Sim City 5

gdje najjeftinije za kupit sc ? posto vidim da od jogurt verzije nece nista biti!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Sim City 5
Kill Frenzy kaže...

skidrow site???

vi to mene prcate?

još kad bi takvo nešto postojalo a da je stvarno {#} da nije neki fake od stranice

ne znam kak ljudi puse takve stranice
da skidrow ima svoju stranicu vec bi odavno bili pohapseni

to su samo neki debili koji zarađivaju na njihov racun ....


ontopic

Jedva cekam da zaigram ,ako kasnije nece bit problema sa igrom moguce da i kupim (naravno ako mi se svidi)
u igrama ovog tipa gubim najvise vremena :D

http://revohd.blogspot.com/
13 godina
offline
Sim City 5

nisam se ni nadao da ce uradit posao kako treba... to je vec potvrdjeno sa vise strana... 5 nije ni S od one igre koja je nekad bila. Za tako nesto neb se ni trudio da pokrenem pa makar i djaba {#}... Cuj igra nema SAVE, neg se synca na server kad zavrsis sa igranjem buuaahahahahhaha....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sim City 5
immolation kaže...

...Cuj igra nema SAVE, neg se synca na server kad zavrsis sa igranjem buuaahahahahhaha....

Samo svaki put kad se nešto sje.. na serveru izgubiš sve što si do sad napravio :)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
14 godina
offline
Re: Sim City 5

nisam do sad igrao, al mi se čini zabavna igra, nešto tipa tropico?

 

di ima jeftino cd key za kupit?

15 godina
offline
Sim City 5

i ja sam mislio kupit, al nakon svega sto sam procitao da ljudi cekaju po 5/6 sati da igraju uhh odmah sam rekao NE! na ea forumu ljudi napravili peticiju za offline mode koliko ce to pomoci? Sumnjam EA je pokupio pare i libo ih racku za igrace! Na fb stranici od simcity-a zalba nad zalbom, takodje metacritic user score 2.0.. i neko je napisao na jednom forumu sta ce biti kad prestane prodaja simcity-a hocel se isplaiti EA da placa odrzavanje servera hmm? jbg sjebali su skroz simcity, a imali su sanse da igrica bude vrh! evo bas sam procitao koje kupio igricu i zeli pare nazad EA banuje profil korisniku koji je trazio pare nazad!

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2013 16:01 (DangerousB).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sim City 5

 

Ne vidim ništa loše u tome što nema offline mod, mislim da je tako nešto već postalo normalno, a i prvih par tjedana prije "fix" patcha su očekivani problemi.

Kada su u pitanje mikro transcakcije "There will be micro transactions in every game of EA according to their press release / interview". 

Meni osobno, za sada igra izgleda jako dobro. 

 

http://www.twitch.tv/majiinfreddy

In the end there will be only ( c )haoss ...
15 godina
offline
Re: Sim City 5
Leglo kaže...

 

Ne vidim ništa loše u tome što nema offline mod, mislim da je tako nešto već postalo normalno, a i prvih par tjedana prije "fix" patcha su očekivani problemi.

Kada su u pitanje mikro transcakcije "There will be micro transactions in every game of EA according to their press release / interview". 

Meni osobno, za sada igra izgleda jako dobro. 

 

http://www.twitch.tv/majiinfreddy

jesil mozda citao da igraci gube gradove kad server padne? jbt zelim da igram gdje hocu i kad hocu a ne da moram gledat gdje ima neta da ja igram..!

14 godina
offline
Sim City 5

GAMESPOT    SimCity - Video Review   5.0

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sim City 5
Leglo kaže...

 

Ne vidim ništa loše u tome što nema offline mod, mislim da je tako nešto već postalo normalno, a i prvih par tjedana prije "fix" patcha su očekivani problemi.

Eh, ne da si promašio loptu ili gol, promašio si cijeli futbal.

 

Odi pogledaj malo dal je problem u korisnicima ili u izdavaču/developeru. I ne, nikakav patch to ne će riješiti. ;)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
12 godina
offline
Re: Sim City 5
Asterix kaže...

GAMESPOT   SimCity - Video Review   5.0

Tak im i treba kad naprave igru koja se neda crackat, mislim wtf bi mi na balkanu trebali sad kupit ju možda? right...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sim City 5
ZC_Someone kaže...

Eh, ne da si promašio loptu ili gol, promašio si cijeli futbal.

 

Odi pogledaj malo dal je problem u korisnicima ili u izdavaču/developeru. I ne, nikakav patch to ne će riješiti. ;)

 

Error 37 all over again. Kao što Diablo 3 nisam kupio prvi tjedan tako niti SimCity neću kupit prvi tjedan. Navala je jednostavno prevelika i nestabilnost servera je razumljiva. S druge strane isto tako razumljiv je i "nerd rage". ;)

 

 

"Raise your hands if you're watching this while waiting for SimCity to start downloading..."

In the end there will be only ( c )haoss ...
16 godina
offline
Sim City 5

I onda ne vidiš što je tu loše... Ah, ofce...

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2013 20:28 (ZC_Someone).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sim City 5

Zna li netko gdje se moze nabaviti igra/kod za aktivaciju povoljnije od Originovih 60E?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sim City 5
miner kaže...

Zna li netko gdje se moze nabaviti igra/kod za aktivaciju povoljnije od Originovih 60E?

Najeftinije sto sam naso - 40$ http://www.direct2play.com/origin/348-simcity-limited-edition-origin-pc-game-digital-download.html ( Ali sada je out stock, u ponedjeljak dolazi jos keyeva )

 

Imas i ovdije ostale ponude - http://gocdkeys.com/buy-cdkey-simcity-5

 

 

 

I ovo ti je najeftinije u Hrvatskoj - http://base-host.com.hr/74-simcity-5-limited-edition-cd-key.html ( Također out stock , neznam kada dolazi jos keyeva )

11 godina
protjeran
offline
Re: Sim City 5

brisi ovo

www.mmo-balkan.com/forum
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2013 22:02 (DeathBringer12).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sim City 5
ToMisLaW kaže...
miner kaže...

Zna li netko gdje se moze nabaviti igra/kod za aktivaciju povoljnije od Originovih 60E?

Najeftinije sto sam naso - 40$ http://www.direct2play.com/origin/348-simcity-limited-edition-origin-pc-game-digital-download.html ( Ali sada je out stock, u ponedjeljak dolazi jos keyeva )

 

Imas i ovdije ostale ponude - http://gocdkeys.com/buy-cdkey-simcity-5

 

 

 

I ovo ti je najeftinije u Hrvatskoj - http://base-host.com.hr/74-simcity-5-limited-edition-cd-key.html ( Također out stock , neznam kada dolazi jos keyeva )

Uff, hvala ti. Obje su dobre cijene ali tko ce sad izdrzat do ponedeljka :)

11 godina
protjeran
offline
Re: Sim City 5

A da kupite preko indijske origin stranice? 28$.....  Ovaj iz base host kupi tamo i prodaje vama po 100+ kn manjoj cijeni od engleskog origina, i mislite da ste ustedjeli 100kn, a zapravo ste mogli ustedjeti 200 kn :)

www.mmo-balkan.com/forum
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 23:25 (DeathBringer12).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice