Rust- MMO

poruka: 1.267
|
čitano: 129.538
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Rust- MMO

Jel igra tko uopce ovdje Rust jos 

 

Evo jedan mali trap, bas mi je zanimljivo... Dok se ja odmaram i gledam yt drugi umiru i donose mi loot 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Rust- MMO

Compound bow vs full metal/hazmat  

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Rust- MMO

Trenutno stanje, uskoro nema mjesta u bazi kolko loota ima, farmat nemoramo sljedecih 3-4 dana (5 punih boxova metala i 3 sulfura + hrpa gpa) jer smo raidali sve u okolici 5 gridova... Jos i nismo full team stalno, dvoje nas igra ujutro dok ostala trojica dodju oko 4-5 popodne 

 

Evo slikica ovdje, ne radi uploader....

 

Edit: rollback od prije par dana, stara baza je otisla tek danas i prezivjela je 3 online raida (na kraju je bila rebuildana od nekog tima sa 8 ljudi, sljedeci dan ih raidali i bilo je prilicno zestoko jer je bio dropdown sa shotgun trappom i jedini nacin su bile f1 granate da ih unistimo, raidbazu su uzela 2 citera koji su isto bili online raidani od nas (majmuni nisu clearali tc, tak da smo razvalili prva vrata i stavili svoja), pobacali par HE unutra tak da nas nisu uspjeli aimbotat i odma su rqali i pobrali bancinu 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 15:42 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rust- MMO

Najduze se opstane u cave-u, radi lake obrane baze.

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rust- MMO

Svi dobrodosli na moj  prvi Rust server i moju prva custom mapu :) Ima jako zanimljivih stvari za gameplay pa ako netko zeli neka slobodno posjeti.

Probat cemo vanillu vrtit pa cemo vidjeti kako ide...

 

 

[WORLD] After COVID-19 (Vanilla, NO wipes, custom fun map)

Moj PC  
1 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rust- MMO

ima naših servera?

16 godina
offline
Re: Rust- MMO
Igra netko?
Fali nam treci igrac za igru na trio serveru.
Imamo kucu i sve, samo nam fali treci.
Interes? PM

Cheers
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice