Rift-ok ekipa

poruka: 8
|
čitano: 2.255
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Rift-ok ekipa

Dobar da n evo sam instalira Rift free trial pa ma zanima ako ima kakva dobra ekipa na nekom PVE sreveru hrvati,srbi,bosanci ,crnci, bijelci:) nije bitno,samo da je nako malo starija...whitefall ili kako se vec zocve san cua da ima nešto naših ali je pvp a meni je pve neako drži...ne treba bit neka hardcore sad,ja san isto novak u ovin igrama (MMO) pa tržim ako ima nekakva ekipa koji igrju iz gušza i zajebancije...govorin jer san otiša s wow-a upravo zbog arogantnosti  ljudi(čitaj dice),koji igru igraju 5 godina pa misle da bi svi tribali znat ka oni...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rift-ok ekipa

Blightweald  PVE server Guardiani , Guild South Slavic Division sastavljen vecinom od Zagrebpcana ali ima i Srba , Bosanaca , Crnogoraca.  Oficiri Veseljaksrb , Assimilator , Heretika , Vodoodevil.

15 godina
offline
Rift-ok ekipa

krenio sam igrati na Riptallonu(PVE) prije koji dan,no prebacio sam se jučer na Bloodiron(Pvp)...tamo mi lega kreće igrat pa se i ja prebacio, pa eto ako se predomisliš u vezi servera,mi smo na Defiant strani {#}

 

EDIT: sad sam skonto kako je prvi post star 2 mjeseca {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 15:54 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rift-ok ekipa

Lobotomac ako niste jos krenuli igrati mi imamo guildu sa negdje oko 30 clanova +- starijih likova , ako volis lagan i dosadan i ne izbalansiran PVP budi u Deffiantima ako zelis pravu paklenu nepravednu borbu dodji u Guardiane.

15 godina
offline
Rift-ok ekipa

e kretao sam jedno 5 puta s novim likom i iskreno sad mi se neda ponovo,tek sam 16 lvl ali svejedno...a vi igrate na Bloodrionu guardiane ili za drugi server govoriš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rift-ok ekipa

Blightwead PVE Guardiani, lvl 16 ? Ja sam u 2 dana lvl 25 digao na jednom charu :-) A imamo oko 3 lika iz Deffianta koji su napustili top lvl 50 gearovane charove da bi igrali Guardiane kod nas u guildi. 

15 godina
offline
Re: Rift-ok ekipa

ma ne znam,neda mi se kretat ispočetka,a ni ne igram puno baš tako da bi mi trebalo opet 2-3 dana da dođem na 16 lvl,a i nekako su mi draži pvp serveri,zato sam i prešao sa riptalona vamo {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rift-ok ekipa
lobotomac90 kaže...

ma ne znam,neda mi se kretat ispočetka,a ni ne igram puno baš tako da bi mi trebalo opet 2-3 dana da dođem na 16 lvl,a i nekako su mi draži pvp serveri,zato sam i prešao sa riptalona vamo {#}

Pa i PVE server ima PVP van War Fronta ali ne tjera ljude na konstantan PVP u RIFTu neces naci ni u jednom PVP serveru pravi PVP zato sto do ovog sad patcha PVP je toliko ne izbalansiran 5 deffianta i po opremi i po broju na 1 guardiana.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice