Pro Evolution Soccer 2014

poruka: 4.416
|
čitano: 1.312.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PES2014 nickovi- da se ekipa lakše skupi
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Vidio sam, nijedan nije označen. Ne vraća se, non stop je negdje iza napadača. :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

SKINUO SAM NOVI PATCH 1.07 ZA PES 2014 ALI NISU NAPRAVLJENI TRANSFERI,ZNA LI ITKO HOČE LI KONAMI NAPRAVITI JOŠ JEDAN PATCH S TRANSFERIMA ILI JE TO TO.....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

27 ti izlazi DLC s zimskim transferima.

 

Igrao sam igru prvi put u životu s XBOX 360 gamepadom. Ajme majko moja koja je to preciznost, glatkoća jbt savršeno. Najbolji gamepad koji sam u životu imao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014

DA JE TAKO DOBAR...?ČUO SAM O NJEMU SVE NAJ NAJ,NARUČIO SAM GA,PA ČEMO VIDJETI!

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

IMAM GA JASTVARNO NAJBOLJIH 299KN IKAD ULOZENIH.

sta taj patch 1.07 jepopravio cinimise da je malo bolji pes gameplay samo me zivcira lagani suti golmanu od ruke se odbije u gol,i nemoguce zabit sa 30m npr gol 1 od 100 udje.

zivcira me npr protiv kompa na superstar tezini tek igracu dodam loptu stopa ju tek i vecmu je uzmu

i igraci neuletavajuu prazan prostor kad im das loptu u for,trokut ili X svejedno,u fifi uletavaju svi.

a ovdje neznam kao da moras namjerno spori gameplay igrat sa puno one two dodavanja da bi krenuli u prostor

sta je je volim pes oduvijek al fifa 14 ga ove god nadmasila totalno,jos ima fifa 14 next gen

sumnjam da ce i pes 2015bit bolji.

i onaj pas suport po defaultu je jedna crtica,nemoguca misija dodat,ja igram sa dvecrtice pa opet jedva dok na pesu 2013 3 crtice je bilo po defaultu.

inace mi je mjenjanje igraca asisted passing advanced shoot advanced a free kick normal a ne reverse.

a koja je razlika izmedju basic i advanced i tih pass crtica,mogli su bez tihpass crtica.

olim svaki savjet u vezi bilo cega najbolji setup za kontrole formaciju basic ili advanced i te crtice bio bih zahvalan da mi neki pravi hardcore igrac da savjet.

inace fifa je savrsenstvo nazalost

cujem da ce biti neka nadogradnja pesa 14 sta je to tocno,di to mogu vidit i informirat se.

na pesu 13 nisam nista to trebao samo sam dlc skidao i patcheve kad je igra bila normalna ane ovo,iako kretnje igraca u pesu 14 su dosad najbolje i engine je mrak,da ga usavrse u pesu 2015 bilo bi to fifa killer!!!!

~^iGoR~
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2014 19:52 (igor1311).
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

nedavno sam kupio pes 2014 download verzija,imam otvorene portove(siemens gigaset sx763),mogu skiut data pack mogu se ulogirat,fire wall ju ne blokira,ali nemogu igrat online dobim error failed to connect to connection test server

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

pozdrav svima.. moze li mi netko reci kako instaliram najnoviju verziju patcha..tj. da svi transferi budu napravljeni kad krenem igrati? unaprijed hvala:)

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

ZNA LI ITKO DALI KAD SE NA ORIGINAL IGRICI PES 2014 INSTALIRA    -   PESEdit.com2014 patch3.0   -   IGRICA MOŽE IGRATI ONLINE??????????

 
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Bubiša kaže...

ZNA LI ITKO DALI KAD SE NA ORIGINAL IGRICI PES 2014 INSTALIRA    -   PESEdit.com2014 patch3.0   -   IGRICA MOŽE IGRATI ONLINE??????????

 Može, samo moraš switchovati, tj. prebaciti u editoru (kada klikneš na pesedit ikonu) za online igranje.

El CapitanO
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Ljudi kaj krivo radim??

 

imam original key još od nekad prije nekoliko mjeseci sam zadnji puta igrao i tada je sve šljakalo.

 

sada skinem 3dm verziju stavim najnoviji pesedit patch i kaze mi insert original disk.... ako stavim reload i switcham na online, nema onlinea ?

 

ne mogu nikak sredit da igram online

https://www.g2a.com/r/mnik987
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014
zasto mi nakon instalacije novog patcha dolazi poruka koja traži orginalni disk?
kako riješiti taj problem?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Moj brat misli da je Konami game studio i žali se njemu zbog "loše muzike" u menu-u.

Isto tako menu čita kako i piše {#}

Morao sam ovo podjeliti s nekim...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
0 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014

nije savrsena nijedna igra nije u fifi recimo kad igrac vodi loptu je u k....

zaljepljena mu lopta,u pesovima su kretnje igraca bolje.

ali u fifi npr roney ibra cavani mogu dati gol i sa 45m

ne kae kontrole nitiu u napadu niti u obrani

nema onog guzvanca ispred gola ko u pesu pastisces kocku ko lud i udje lopta nekako

u fifi jednom mozes stinut kocku ili krug ko kako ima kontrole i to trbas bas u pravom tnutku ak ne onda ti igrac uklize i fal

golmani pes retard fifa odlicni

mladi igraci u fifi su odlicni oscar chelsea, willian isto,a u pesu jad boziji

i puno toga jos

ti ak ne vidis da su od 2014 pes napravisrane onda si corav

i napisao samda sam fan pesa oduivjek ali ovaj preskacem cekam pes 2015

~^iGoR~
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014

od xbox360gamepad for windows jedono moze biti bolji nasljednik od xbox one

a maybe bude dobar i od PS4 gamepad,navodno ce radit na win

moja preporuka kupite ljudixbox gamepad za pc,najbolje pare ulozene

instalirao npr igru thief nisam ni namjestao kontrole vec sam gamepad sve namjesti

najbolja lova ikad ulozena

299kn kosta orginal,ima i od razeraxbox gamepad,malo bolji ali je od 450kn-580kn,ovaj orginalni je cisto savrsen

moja preporuka svima

~^iGoR~
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Također preporuka XBOX gamepada za PC. Od kad sam ga uzeo ja sam se preporodio. A kad mi ovaj gamepad ode, uzeću od XBOX 1 gamepad za PC.

 

http://www.peseditblog.com/2014/04/konami-annnounce-pc-release-data-for.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 13:06 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Uzeo malo predah od fife i dosta je dobro. Popravili su dosta stvari, a i novi update stiže 8.4, tj datapack.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Ovo je prvi pes od 2004 koji ne igram s frendovima kada se skupimo, presli smo na fifu koja je miljama ispred ovog pesa.. Al zanima me jel su popravili sta od kada je izasla, jel izaso update za face igraca? Al najvise me zanima jel su jos uvijek pretromi i spori i jel se moze napokon zabiti gol izvan 16 ?

Koji je zadnji update?

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 13:57 (maxy0).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
maxy0 kaže...

Ovo je prvi pes od 2004 koji ne igram s frendovima kada se skupimo, presli smo na fifu koja je miljama ispred ovog pesa.. Al zanima me jel su popravili sta od kada je izasla, jel izaso update za face igraca? Al najvise me zanima jel su jos uvijek pretromi i spori i jel se moze napokon zabiti gol izvan 16 ?

Ja sam probao nakon dužeg vremena i puno je bolje. Nije nešto posebno ali se osjeti razlika, r2 sad lakše ulazi, lobove su malo sredili ali su i dalje op. 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 14:04 (Tommy_123).
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

moze pomoc? kako da slozim postavke na support setting da bude cim lakse i jednostavnije igrat ???

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

sta je ovo s igre..nakon updata,kao da igram nei drugi pes..sad se ponovo treba praksati

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

neka mi netko pomogne...kako da namijestim postavke igre na pes 2014,da mi se igraci normalno dodavaju,pucaju itd. Kad dodam igracu kao da nije jeo godinu dana,kad sa trokutom dodajem puknem od smiha di ta lopta ide,kako namijestiti taj pass suport itd.sve mi je bilo ok dok i klinci nisu zdrmali opcije...kako tokom igre da mijenjam straregije,prijebsam sa lijevom gljivom sada nikako.pliz pomagaj te.ne mogu tako igrati on line...hvala

amir
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

zasto ne mogu otvoriti settings u instalacijskoj mapi igre... da si nastelam joystick jer u igri je onaj neki novi a ja imam stari sony od PS jedinice i zelim da igram strelicama i da s kvadraticem dajem gol, s trokutom loptu saljem u for, s krugom bezveze napucam, a s x-om dodajem

ETS2 Croatia http://www.facebook.com/pages/Euro-Truck-Simulator2-Croatia/431952926867042
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
amhalilo kaže...

neka mi netko pomogne...kako da namijestim postavke igre na pes 2014,da mi se igraci normalno dodavaju,pucaju itd. Kad dodam igracu kao da nije jeo godinu dana,kad sa trokutom dodajem puknem od smiha di ta lopta ide,kako namijestiti taj pass suport itd.sve mi je bilo ok dok i klinci nisu zdrmali opcije...kako tokom igre da mijenjam straregije,prijebsam sa lijevom gljivom sada nikako.pliz pomagaj te.ne mogu tako igrati on line...hvala

Kreni igrati, tamo u igri di odabireš strane, odaberi stranu i stisni plavi X u izborniku odi na support i shooting i crossing si stavi na Simple, dakle NE smije biti na advanced.I sve vizualne indikatore stavi na ON.I da Pass support stavi na 3 crtice.

gefufna kaže...

zasto ne mogu otvoriti settings u instalacijskoj mapi igre... da si nastelam joystick jer u igri je onaj neki novi a ja imam stari sony od PS jedinice i zelim da igram strelicama i da s kvadraticem dajem gol, s trokutom loptu saljem u for, s krugom bezveze napucam, a s x-om dodajem

Jesi ti siguran da će ti taj od PS1 uopće raditi na PC računalu.Probaj otvoriti settings na ovaj način.Klikni desnim uhom miša i u padajućem izborniku odaberi run as administrator, pa onda potvrdi sa ok.Ako si na Windows XP onda opet odaberi sa desnim klikom ali na padajućem izborniku odaberi na dnu properties pa na tom izborniku karticu Compatibility na vrhu, pa onda na dnu te kartice klikni kvadratić na dnu Run as administrator.

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
gefufna kaže...

zasto ne mogu otvoriti settings u instalacijskoj mapi igre... da si nastelam joystick jer u igri je onaj neki novi a ja imam stari sony od PS jedinice i zelim da igram strelicama i da s kvadraticem dajem gol, s trokutom loptu saljem u for, s krugom bezveze napucam, a s x-om dodajem

Jesi ti siguran da će ti taj od PS1 uopće raditi na PC računalu.Probaj otvoriti settings na ovaj način.Klikni desnim uhom miša i u padajućem izborniku odaberi run as administrator, pa onda potvrdi sa ok.Ako si na Windows XP onda opet odaberi sa desnim klikom ali na padajućem izborniku odaberi na dnu properties pa na tom izborniku karticu Compatibility na vrhu, pa onda na dnu te kartice klikni kvadratić na dnu Run as administrator.

 

 

imam win 7, radit ce sigurno jer nema veze jel od ps1 ili ps2 ili ps3 sve je to isti k****, kupio sam nastavak ga mogu spojiti preko usba i to je to
složim si postavke kako meni odgovara, ovaj od jedinice Sony imam vec 11 godina i radi ko novi... 

skinuo sam novu igru i sada mogu otvoriti settings..:D

ETS2 Croatia http://www.facebook.com/pages/Euro-Truck-Simulator2-Croatia/431952926867042
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Ajde sad mene nešto zanima, ne znam je li itko od vas to primjetio ali u master ligi nećete vidjeti kako ligaške utakmice završavaju primjerice, 3-2, 3-1, 3-0. Niti jednom nećete vidjeti broj tri među rezultatima, najviše što je jedna momčad (Osim vaše) sposobna zabiti je 2 gola, igram od kada je izašla igrica i osim zbroja rezultata u 2 utakmice (Liga prvaka) i stvarno niti jednom nisam vidio da je neka momčad zabila 3 gola, probao sam igrati na sve težine i uvijek isto...
Molim vas provjerite da li je tako i kod vas, ja sam skinuo više verzija ali uvijek isto, nevjerovatno koliko to živcira... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Pozdrav decki, imam jedan problem i molim pomoc :)

instalirao sam osnovni pes 2014, i sad sam odlucio staviti najnoviji DLC i patch i sve

doduse skinuo sam DLC 5.00 i patch 4.3

i zalijepio sam DLC u programdata tamo i instalirao patch

ali kad otvorim igricu nisu niti transferi obavljeni niti nista :/

cak je oezil jos u real madridu

evo slika dolje di pise da je data pack onaj osnovni

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 20:50 (Buti).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014

itko?

15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Jej imaš čistu igru ili yogurt.Ako imaš yogurt verziju onda ne možeš šiknuti bilo koji datapack sa bilo kojim patchom.Ustvari šta ja brijem, ti sigurno imaš ili yogurt verziju ili si instalirao nekakav neslužbeni patch sa licencama i custom izmjenama.Znam pošto je službeni patch u zadnjoj verziji 1.13.

 

Ti si vjerovatno stavi PESedit 4.3 patch, a za to ti stoji da moraš gledati koji je datapack sa njime kompatibilan, a još ako imaš i yogurt verziju moraš paziti i da ti yogurt .exe i .dll file kompatibilni sa Pesedit patch verzijom.Inače ti bude i gameplay smotan a ne samo imena i transferi.

 

 

Uglavnom, nemoj stavljati Pesedit patch, Smoke patch je bolji jer unutra ima i jinkey1002 gameplay tool.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 13:58 (Baotica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014

hvala na pomoci :)

mozes mi reci tocno koji data pack da stavim i koji patch i to sve? :)

ako mi mozes linkati mozda

ili samo napisati imena toga svega

hvala :)

i sto tocno znaci yogurt verzija?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Buti kaže...

hvala na pomoci :)

mozes mi reci tocno koji data pack da stavim i koji patch i to sve? :)

ako mi mozes linkati mozda

ili samo napisati imena toga svega

hvala :)

i sto tocno znaci yogurt verzija?

Piratska verzija s torrenta.

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PES2014 nickovi- da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice