Pro Evolution Soccer 2014

poruka: 4.416
|
čitano: 1.312.658
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PES2014 nickovi- da se ekipa lakše skupi
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Sve u svemu, ove godine obje franšize prelaze na novi engine i tu bi moglo biti svašta. Ovu generaciju je EA doslovno uništio Konami baš zbog engina. EA je pokazao da ima muda i od shit igre je napravio odličan nogomet u samo godinu dana i preoteo vrh nogometne simulacije.

Nadam se da su Japanci naučili lekciju i da će ove godine napokon napravit PES koji im fanovi zaslužuju jer ovih zadnjih 5-6 verzija su za zaborav. Trebaju pod hitno vratiti stare fanove ako hoće zaraditi neke pare od svoje igre.

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Jedno pitanje o online igri u PES-u. Da li su i modovi podržani u online igri. Znači kad igram online imam li dresove, imena igrača, imena klubova itd dodanih putem nekog patcha? Čest je argument da je PES bolji od FIFE nakon patcheva, ali meni to niš ne znači kad je plan igrati online.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Da, imaš pesedit, PesJP patch, imaš ih doslovno na stotine koji podržavaju online, imaš dresove, kopačke, grbove, sve. Sad neznam jel podržava kitserver unošenja faca online. Nisam siguran.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

I ako ja imam patch X, a neki drugi igrač ima patch Y, možemo normalno igrati jedan protiv drugog?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Hexfire kaže...

I ako ja imam patch X, a neki drugi igrač ima patch Y, možemo normalno igrati jedan protiv drugog?

Da, to nema veze, važno da je patch podržava online. Možeš ti imat Xa on Y i radit će bez frke.

ELS BLAUGRANES <3
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Hexfire kaže...

Jedno pitanje o online igri u PES-u. Da li su i modovi podržani u online igri. Znači kad igram online imam li dresove, imena igrača, imena klubova itd dodanih putem nekog patcha? Čest je argument da je PES bolji od FIFE nakon patcheva, ali meni to niš ne znači kad je plan igrati online.

 S modificiranim stvarima mozes igrati samo sam, offline. Online svi mogu igrati samo sa službenim patchevima, i nema nikakvih modifikacija, edited igrača ili klubova.

Online podrška patcheva ti samo znači da patchevi neće biti izbrisani kad staviš službeni update i da ćeš sa njima i dalje moći igrati, ali samo offline.

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
dayvee kaže...
Hexfire kaže...

Jedno pitanje o online igri u PES-u. Da li su i modovi podržani u online igri. Znači kad igram online imam li dresove, imena igrača, imena klubova itd dodanih putem nekog patcha? Čest je argument da je PES bolji od FIFE nakon patcheva, ali meni to niš ne znači kad je plan igrati online.

 S modificiranim stvarima mozes igrati samo sam, offline. Online svi mogu igrati samo sa službenim patchevima, i nema nikakvih modifikacija, edited igrača ili klubova.

Online podrška patcheva ti samo znači da patchevi neće biti izbrisani kad staviš službeni update i da ćeš sa njima i dalje moći igrati, ali samo offline.

A šit onda... Sad su se malo smanjile šanse za nabavku PES-a.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Hexfire kaže...

A šit onda... Sad su se malo smanjile šanse za nabavku PES-a.

Što, neda ti se igrati sa North Londonom?

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
ph3nom_gamer kaže...
Hexfire kaže...

A šit onda... Sad su se malo smanjile šanse za nabavku PES-a.

Što, neda ti se igrati sa North Londonom?

A ono, nije toliki gušt kad zabiješ sa Olembeom, a ne s Olićem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Kad će više trailer? Nemogu čekati! Prošle godine je već u 4 mjesecu bio, a ove još ništa! 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014

Za dvadesetak dana...

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
dayvee kaže...
Hexfire kaže...

Jedno pitanje o online igri u PES-u. Da li su i modovi podržani u online igri. Znači kad igram online imam li dresove, imena igrača, imena klubova itd dodanih putem nekog patcha? Čest je argument da je PES bolji od FIFE nakon patcheva, ali meni to niš ne znači kad je plan igrati online.

 S modificiranim stvarima mozes igrati samo sam, offline. Online svi mogu igrati samo sa službenim patchevima, i nema nikakvih modifikacija, edited igrača ili klubova.

Online podrška patcheva ti samo znači da patchevi neće biti izbrisani kad staviš službeni update i da ćeš sa njima i dalje moći igrati, ali samo offline.

Nije istina, ja koristim pazcheve od pesa 2008,a zadnji 2012 i ovaj 2013 koji sam kupio za PC, koristim pesedit koji ima podršku online te kada igram imam dresove,  grbove i ostale stvari. Ne pije ti vodu ova priča.

 

Naravno da nemože bit online modificirani igrači i takve gluposti, može se offline, ali patch koji ima online kompaktibilnost koristi neke stvari kao dresove, popravljene nazive igrača, grbove, kopačke i ostale stvari. Nemoj pričat gluposti ako nisi upučen.

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 20:11 (Tommy_123).
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Pa ako ga misle pustit za vrijeme E3, onda neka barem daju gameplay.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

A bit će ti slična stvar kao i s fifom, ali nadam se nekom gameplay ili screenu ingame.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014
teško da će biti gameplay, to obično bude tek tamo u 7. mjesecu na Gamescomu. Očekujem trailer i još dosta novih informacija o igri.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Nadam se da će nam dati 2 dema kao i prošle 2 godine. Jedan u beti i jedan tik tjedan, tjedan i pol prije izlaska sme igre.

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 20:17 (Tommy_123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Ja jedva čekam gameplay i demo da izbace... Očekujem puno od novog enginea..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
antimadridista kaže...
teško da će biti gameplay, to obično bude tek tamo u 7. mjesecu na Gamescomu. Očekujem trailer i još dosta novih informacija o igri.

 

Gamescome je u 8. mjesecu :)

11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014
prvi teaser trailer:
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 6
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Ovo izgleda je*eno, animacije, publika....{#}

Kupujem, zgadio mi se EA, Konami barem poštuje PC igrače!

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014
sve stoji, ali to je ipak teaser trailer, nema gameplaya. Treba čekati pravi gameplay trailer ili baš video čistog gameplaya.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 3 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Znam, znam, sve je to pre-render, ali nemože nikako biti gore od prošlih izdanja, samo bolje. PES FTW. {#}

 

EDIT: 

 
 
 

Ovi mozaici i trava, a tek publika...{#}

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2013 18:51 (KiX777).
 
9 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Uhhh... pocelo je lagano...imam velika ocekivanja i drzim im fige da naprave jedan veliki "comeback".

 

 

Kako samo dobro zvuci:

 

"Everything is EEngineered with EEEmotion"

Profesor Seedorf
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2013 19:11 (KODAK17).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Odlično izgleda, jedva čekam 6.6. King in back ! :)

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Predobro

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2013 19:23 (Xpider).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Ja cu definitivno pre-ordat u infomarku ovaj pes cim dođeza pred-narudžbe

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
drakula789 kaže...

Ja cu definitivno pre-ordat u infomarku ovaj pes cim dođeza pred-narudžbe

Bolje prvo probaj demo kad ga izbace, prednarudžba nigdje neće pobjeći.

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
antimadridista kaže...
sve stoji, ali to je ipak teaser trailer, nema gameplaya. Treba čekati pravi gameplay trailer ili baš video čistog gameplaya.

Pa naravno, ne kužim ćemu toliko uzbuđenje. Takav filmić se mogao napraviti i prije 5 godina, važno je kak će izgledati dok se igra.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PES2014 nickovi- da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice