Pro Evolution Soccer 2014

poruka: 4.416
|
čitano: 1.314.196
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PES2014 nickovi- da se ekipa lakše skupi
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Hexfire kaže...
antimadridista kaže...
sve stoji, ali to je ipak teaser trailer, nema gameplaya. Treba čekati pravi gameplay trailer ili baš video čistog gameplaya.

Pa naravno, ne kužim ćemu toliko uzbuđenje. Takav filmić se mogao napraviti i prije 5 godina, važno je kak će izgledati dok se igra.

Točno tako, da mi je secirat mozak ovakvih pacijenata koji vide crno bijeli screenshot trave i preordaju igru OMG!!!!!

 

Stvarno ljudi, dok ne odigram demo, hebe mi se za izgled trave ili vi svi vidite kako se trava od 1 cm povija dok igrate, a i da ne govorim o debilnosti kada je prije kad bi upisali pes 2014 poveznica bila neki trailer sa vojnikom na kiši. Je li to znači da ćemo moći doslovno napasti "neprijateljske" snage

 

Preseravaju se do daske, je kao hoće nam pokazati mogućnosti enđžina. U pravom trejleru za pes 14 očekujem prikaz temeljitog i detaljnog istiskivanja paste za zube

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 2:40 (maligad).
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Gledajuci trailer u jednom trenutku da se primjetiti pogled na stadion gdje su navijaci pripremili koreografiju... e sada, ako uzmemo u obzir da je bilo govora o navijacima i njihovom utjecaju na moral igraca, moguce je da po prvi put dozivimo koreografiju u stilu navijaca Borussie i Celtica u trenutku izlaska igraca na teren.

Profesor Seedorf
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 9:38 (KODAK17).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
KODAK17 kaže...

Gledajuci trailer u jednom trenutku da se primjetiti pogled na stadion gdje su navijaci pripremili koreografiju... e sada, ako uzmemo u obzir da je bilo govora o navijacima i njihovom utjecaju na moral igraca, moguce je da po prvi put dozivimo koreografiju u stilu navijaca Borussie i Celtica u trenutku izlaska igraca na teren.

Definitivno bi bilo odlično da na nekim stadionima imaš osjetnu prednost kao domačin, ali to bi moglo dovesti do problema da svi biraju istu momčad. Možda nešto tipa da dobiješ nekakav boost na statse u prvih 15-ak minuta pa postepeno slabi ako ne zabiješ, a padne ogromno ako primiš gol. Nekako treba to izbalansirati. S druge strane, ni sam se više ne sjećam odkad PES (a i EA) najavljuje da će publika imati stvaran utjecaj na gameplay pa se dosad nije baš nešto primjećivalo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

nadam se da će PES ove godine napokon napraviti dobru simlaciju, a što se tiče samog teasera, pa i u teaseru za 2013 je 3d trava, Ronaldu se vidi svaka crta na licu i svaka vlas kose pa ipak u igri baš i nije bilo tako.. no ipak mi je više bitno ponašanje lopte, ako im ovo sad ne uspije s novim engineom da bar na pc-u uzmu velik do kolača fifi, onda definitivno nemaju što tražiti kod konzola i next-gen konzola a i sljedeće godine uopće kad next-gen fifa stigne i na pc.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
drasterp kaže...

kad next-gen fifa stigne i na pc.

ako

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Samo je sranje to na PES-u oko navijaca sto u engleskoj nece napraviti nista kako treba kao ni do sad,isto tako kao sto kazete za koreografiju Borusie i tih nekih klubova,znamo da Bundeslige ne bude uopce na PES-u,ali nadam se ako bude šta oko tih koreografija i slično da će u patchovima napraviti za sve lige baš kako treba.

 

I sad na ovom PES13 sve lige i klubovi koji su bili licencirani na pocetku imaju prava navijana i sve ostalo,samo ovi nelicencirani kao Premier liga nemaju ništa sto mi jako piči po živcima,a i u ovim boljim patchovima kao PESEDIT nisu npr.napravili ta navijanaj za engleze i ostale koji nisu imali:(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

6.6. je pre E3 konferencija Konamija. Piše 10 AM PST ? Koje je to vrijeme kod nas točno ?

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Trenutno igram FIFA-u iako sam veliki fan PES-a još od prvog nastavka, mogu reć da FIFU ne igram sa onim guštom kao PES i da ju igram na silu samo da igram nogomet a PES je toliko loš da ne mogu niti na silu ove nove nastavke igrat. Nadam se da će 14 bit napokon dobar. Taj Fox engine obećava samo da standardno ne za*ebu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
PlayMaker10 kaže...

Trenutno igram FIFA-u iako sam veliki fan PES-a još od prvog nastavka, mogu reć da FIFU ne igram sa onim guštom kao PES i da ju igram na silu samo da igram nogomet a PES je toliko loš da ne mogu niti na silu ove nove nastavke igrat. Nadam se da će 14 bit napokon dobar. Taj Fox engine obećava samo da standardno ne za*ebu.

točno to, od kad je FIFA došla s ovim sadašnjim engineom na pc, znači od 11 pa do sad igram fifu, pes sam probao, al to što kažeš, nije to onaj neki gušt koji sam imao kad sam igrao starije nastavke pes-a.. ovo sad je žalosno, i drago mi je da je fifa dobra, nisam nikad bio fan određenog serijala, ali fifi kao da ipak fali joj ono nešto.. 

11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Trailer možda ipak nije CGI.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Na papiru zvuči odlično kao i više manje svaka najava novog PES-a

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Par slikica, ovaj mozaik je pre pre predobar :D

Moj PC  
7 0 hvala 4
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Slike ne izgledajo loše ali osim mozaika ne vidim skoro nikakve razlike prema PES13.

 

"Our new engine and systems are dedicated to the current generation of platforms, which will continue to be dominant in the market, but are fully scalable for future versions."

 

Ovo me vrlo razžalostilo, izgleda da je engine raden primarno za Current gen, i to se vidi u ovim screenshotovima.

 

Next gen PES14 kao ni WIIU verzija nisu još potvrđene. Propustiti WIIU je glupo ako uzmeš u obzir da nova FIFA neče biti za tu konzolu.

 

Edit: Potvrđeno, novi PES neče biti next gen.....

 

https://twitter.com/Adam_Bhatti/status/341884080662654977

 

Edit 2:

It's hardly amazing making the nextgen version prettier. We shouldn't have that mentality, and you shouldn't expect that. Aim higher.

 

Nego šta je onda svrha Next gen ako ne izkoristiti bolji hardwear?{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 14:19 (Firefox72).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Slijedećem koji napiše next gen, dolazim doma i pregazit ću ga sa svojim next gen Twingićem iz 2001.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Hexfire kaže...

Slijedećem koji napiše next gen, dolazim doma i pregazit ću ga sa svojim next gen Twingićem iz 2001.

 

Ja samo pišem, u životu nikad nisam imao konsolu i najvjerovatnije ju nikad neču imat, ali mislim da je šteta što propuštaju next gen .Bit če to veliki dio tržišta

 

Edit: Zbog toga što je current gen če trpjet i PC verzija...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 14:26 (Firefox72).
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Ma za PC će sigurno bit bolja grafika nego na PS3 tj imat će mogućnosti za poboljšat grafiku. Logičan potez jer nove konzole neće imat puno ljudi i lakše im je razvijat druge godine bolju grafiku jer će ovaj engine to dopuštat.

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Firefox72 kaže...

Slike ne izgledajo loše ali osim mozaika ne vidim skoro nikakve razlike prema PES13.

U pravu si. Malo sam razočaran...{#}

11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Ne kuzim. Izlazi li krajem godine pes14 za ps4 ili ne? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

meni slike izgledaju baš bezveze. Čak mi i grafički igra izgleda nekako lošije od PES-a 2013 na ovim slikama. Ali proći će se preko toga ako gameplay bude dobar.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 15:00 (antimadridista).
Moj PC  
3 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
sgptzu kaže...

Ne kuzim. Izlazi li krajem godine pes14 za ps4 ili ne?

 

Ne, igra ne izlazi na novim konzolama.

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Ovo mi supee izgleda. Cekam prvi gameplay da vidim kako sv to funkcionira:-)

http://uk.games.konami-europe.com/news.do?idNews=713

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 17:53 (Tommy_123).
Moj PC  
3 3 hvala 2
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

uopste mi ne lici na Fox Engine, vec kao trenutni unaprijedjeni

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Nakon par ovih slicica, vec me je strah za igru :S

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Xpider kaže...

Nakon par ovih slicica, vec me je strah za igru :S

Još je jedna godina razočaranja i frustracije pred ljubiteljima pesa... ništa na što nismo navikli zadnjih godina..

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 19:37 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2014
Meni ovo super izgleda, jos da vidim gameplay u cetvrtak i pada preorder u infomarku :D
ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2014

Sad mi više ništa nije jasno.

 

Izlazi li PES 2014. na novom engineu ili će tek 2015. biti na FOX-u? I također, ako FOX može bez problema raditi na starim konzolama, zašto se onda čekalo tih do predstavljanja novih konzola za prelazak na bolji engine?

 

Činjenica da slike izgledaju slično 2013, može biti jednostavno jer su s konzola koje ni ne mogu prikazati nešto bolje. HD texture za PC + malo AA i AF i izgledat će bolje. 

 

Nadam se da će biti slijedeće: bolje animacije, realnost i igrivost zbog prelaska na novi engine, ali grafikom slično prethodniku, a verzija slijedeće godine će biti prvenstveno grafički nabrijana.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Tommy_123 kaže...
Meni ovo super izgleda, jos da vidim gameplay u cetvrtak i pada preorder u infomarku :D

Tebi svake godine izgleda super pa ne vidim razlog da ove godine bude drukčije...

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2014
Hexfire kaže...

Slijedećem koji napiše next gen, dolazim doma i pregazit ću ga sa svojim next gen Twingićem iz 2001.

{#}

 

 

Dojdi da odigramo kojeg PES-a da se malo naživciraš. Ovaj vikend dolazim doma na HP pa usput hitimo koju{#}

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PES2014 nickovi- da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice