Pro Evolution Soccer 2010

poruka: 1.067
|
čitano: 263.626
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Nova Master Liga :D

 

Moram priznati, lijepo su je preradili.

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
Vulgaris kaže...

Nova Master Liga :D

 

Moram priznati, lijepo su je preradili.

To je to!To se čekalo godinama-prave pare,ugovori sa sponzorima i možda full licencirana bundesliga+youth team=fenomenalno

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
16 godina
offline
Detalji za PES 10

Jedva čekam. Samo da poprave gameplay i sve za 10! Nadam se da će biti najbolji PES do sada!

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

I ja jedva čekam novi Pes!Veliki sam fan.

Imam samo jedno pitanje:Ako ispune sve što je navedeno u prijašnjim postovima,kakvi će biti minimalni zahtjevi konfiguracije za PC?

Ima li netko tu informaciju,barem približno.

trazim moderatore na forumu spaceforum.forumsmotion.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...

I ja jedva čekam novi Pes!Veliki sam fan.

Imam samo jedno pitanje:Ako ispune sve što je navedeno u prijašnjim postovima,kakvi će biti minimalni zahtjevi konfiguracije za PC?

Ima li netko tu informaciju,barem približno.

Mislim da tu informaciju zasad nitko nema. Ali možemo sano predviđati. Ja bih reko da će biti oko 1.5 GHz proc, 1GB RAM-a, grafa radeon 9800/ GF 5900.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2009 20:34 (crystal6).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
crystal6 kaže...
Tomislav95 kaže...

I ja jedva čekam novi Pes!Veliki sam fan.

Imam samo jedno pitanje:Ako ispune sve što je navedeno u prijašnjim postovima,kakvi će biti minimalni zahtjevi konfiguracije za PC?

Ima li netko tu informaciju,barem približno.

Mislim da tu informaciju zasad nitko nema. Ali možemo sano predviđati. Ja bih reko da će biti oko 1.5 GHz proc, 1GB RAM-a, grafa radeon 9800/ GF 5900.

To je malo!Sva računala kupljena prije 2 godine i novija će moći igrati.

Nadam se da će biti tako!

 

Evo i jedne dobre slike

Messi u Pes-u 2010 Messi u Pes-u 2010
trazim moderatore na forumu spaceforum.forumsmotion.com
16 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...
crystal6 kaže...
Tomislav95 kaže...
....

....

To je malo!Sva računala kupljena prije 2 godine i novija će moći igrati.

Nadam se da će biti tako!

 

 

To su slični minimalni zahtjevi kao i za PES 2009, samo sam stavio jači proc i grafu.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Detalji za PES 10

Evo vam gameplay PES 2010 pa komentirajte.

 

Meni se osobno čini kao dobar napredak od PES 2009, no mnogo toga što su obećali nisu još napravili. Jedva čekam demo.

 

P.S. Znam da postoji isti takav gameplay za FIFU 10 (koja zasad izgleda bolje od PES-a), no nemojmo ovdje voditi tu raspravu. Samo PES.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Izgleda ko PES, a to je najvažnije, nijedan gameplay video ne moze rec toliko koliko demo, kad on izađe onda ćemo vidjet stvarno koliko su napravili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
crystal6 kaže...

Evo vam gameplay PES 2010 pa komentirajte.

 

Meni se osobno čini kao dobar napredak od PES 2009, no mnogo toga što su obećali nisu još napravili. Jedva čekam demo.

 

P.S. Znam da postoji isti takav gameplay za FIFU 10 (koja zasad izgleda bolje od PES-a), no nemojmo ovdje voditi tu raspravu. Samo PES.

odlicno taj gameplay izgleda samo me brine da ne naprave ono kretanje igraca u 8 smjerova,kad to vidim prestane me volja igratiViče

Batman je zakon!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
luckyluke kaže...
crystal6 kaže...

Evo vam gameplay PES 2010 pa komentirajte.

 

Meni se osobno čini kao dobar napredak od PES 2009, no mnogo toga što su obećali nisu još napravili. Jedva čekam demo.

 

P.S. Znam da postoji isti takav gameplay za FIFU 10 (koja zasad izgleda bolje od PES-a), no nemojmo ovdje voditi tu raspravu. Samo PES.

odlicno taj gameplay izgleda samo me brine da ne naprave ono kretanje igraca u 8 smjerova,kad to vidim prestane me volja igratiViče

 

Ubacit će u konačnu verziju "360 stupnjeva", potvrdio Konami.

 

Verzija koja je prikazana na Gamesconu je zapravo stara mjesec dana.

You only got one finger left And its pointing at the door
15 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
Vulgaris kaže...
luckyluke kaže...
crystal6 kaže...

Evo vam gameplay PES 2010 pa komentirajte.

 

Meni se osobno čini kao dobar napredak od PES 2009, no mnogo toga što su obećali nisu još napravili. Jedva čekam demo.

 

P.S. Znam da postoji isti takav gameplay za FIFU 10 (koja zasad izgleda bolje od PES-a), no nemojmo ovdje voditi tu raspravu. Samo PES.

odlicno taj gameplay izgleda samo me brine da ne naprave ono kretanje igraca u 8 smjerova,kad to vidim prestane me volja igratiViče

 

Ubacit će u konačnu verziju "360 stupnjeva", potvrdio Konami.

 

Verzija koja je prikazana na Gamesconu je zapravo stara mjesec dana.

Uh sva sreca.U tom slucaju bit ce super igra.Grafika i animacije su na razini danasnjih igara.Vidim mnogo popravljenih gresaka u gameplayu...Ma bit ce zakon!Cool

Batman je zakon!
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Glavno da ne bude moguće uzet Ronalda i Messija i s njima pretrčat cijeli teren i dat gol.

oko za oko,pasta za zube
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
Sad ću sanjat PES koliko ga iščekujem.
Ja bih volio da se promjene slobodni udarci zato što su nerealni i teško izvedivi!
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...
Sad ću sanjat PES koliko ga iščekujem.
Ja bih volio da se promjene slobodni udarci zato što su nerealni i teško izvedivi!

 

Samo treba vježbat.Bolje da su teži nego lakši.Ustvari,savršeno su napravljeni.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
dncrmt kaže...

Glavno da ne bude moguće uzet Ronalda i Messija i s njima pretrčat cijeli teren i dat gol.

nece tako biti.jer sam cuo da se na najtezoj razini ce se igrati kao protiv prave Barcelone,tj.bit ce otezano igrati na velikoj tezini.u proslim nastavcima sam bez problema sa realom razbio barcelonu 3:0 na najtezem.bas da vidim kak cu sad barcu dobit Cool

 

EDIT:evo i nesto vijesti o PES 2010

Batman je zakon!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 23:04 (luckyluke).
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
Ja ne igram na top player nego na pro i nije problem dobit real,čak nije velika razlika kada igraš protiv reala i protiv getafea a to je malo nerealno
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Detalji za PES 10

Zna netko sto ce sve biti licencirano?

Za mene je vazno da budu engleska liga,francuska,spanjolska,talijanska i njemacka(Top 5 liga)Osmijeh

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Detalji za PES 10

meni je najlakse igrat protiv barcelone jer igraju otvoreno a to meni jako pase dobim ju prosjecno 4-0 a npr protiv sparte rotterdam (il nekog drugog lsabijeg kluba)neznam im gola zabit kad igraju sa 1 napadecem

i to me zivciralo na master ligi

cim dulje na linuxu to bolje za moje zivce i zdravlje nadam se da ce te i vi to shvatiti PO PREPORUCI DOKTORA LUKE KOVACA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
Mislim da ove godine imaju malo više igrača licencirano ali za Bundes ligu nisam siguran!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Detalji za PES 10

PES 2010 ce biti zabavno igrat zato jer ce svaki igrac imat naglasene karakteristike,npr.njegova preciznost i jacina udarca prema golu ovisit ce o njegovom "Shoot Power" i sl.

Da nebi bilo zabune i prosli nastavci su to imali a tamo je to bilo slabije naglaseno.

Batman je zakon!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 23:14 (luckyluke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
Jedva čekam novi pes!Oduševio sam se videom i primjetnom razlikom od pes-a 9!
Zna li itko hoće li bundes lige uopće biti u pesu 10?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Detalji za PES 10

Vjerojatno ne jer FIFA ima exluzivnu licencu na bundesligu.Plač Al se ipak nadamCool

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2009 0:46 (plavi08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Jel ima negdje informacija o become a legend, baš me zanima sta ce napraviti novo u become a legend

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
Neznam ništa novo o Become a legend modu ali da kažem svoje mišljenje o kopiranju tog moda od Fife:Pes je kopirao i jako dobro iskopirao mada meni to ne izgleda kao kopija zato što je taj mod u pesu 9 napravljen super za razliku od fifinog izdanja koje je sranje.
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...
Neznam ništa novo o Become a legend modu ali da kažem svoje mišljenje o kopiranju tog moda od Fife:Pes je kopirao i jako dobro iskopirao mada meni to ne izgleda kao kopija zato što je taj mod u pesu 9 napravljen super za razliku od fifinog izdanja koje je sranje.

 

Taj mod se prvo pojavio u Winning Eleven serijalu (PES za japansko tržište), no tek su ga ubacili u PES orošle godine.

You only got one finger left And its pointing at the door
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

svidja mi se super je... jedva cekam Smijeh

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Nadam se da ću je zaigrat dulje od 2 dana na kompu, prošli put sam poludio kolko je igra bila retardirana i ukočena. FIFU odmah otpisujem za komp jer su ovi iz EA smetlari, umjesto da naprave port sa XBOX-a ko što i KONAMI radi. Moram priznat da izgleda lijepo.

Potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice