Pro Evolution Soccer 2010

poruka: 1.067
|
čitano: 263.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010
Crokilla kaže...

evo ti patch sa najnovijim dresovima i svim tim...

 

http://pesedit.com/forums/showthread.php?6-PESEdit-com-2010-Patch-Version-3-4-03-06-10&p=30198&viewfull=1#post30198

 

 

sta nitko ne zna zasto mi steka pes?? fakat mi nije jasno u cem je problem, nekad manje steka nekad vise...

zna se i meni desit takoder pokusavam skuzit zasto :S nema veze ugl kupujem pes 11 original...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010

evo napokon sam rjesio stekanje pesa, samo mi nije jasno zasto mi je zbog toga samo pes stekao a ostalo ne... uglavnom nije mi bilo na high performance u power options makar sam vec stavio an high performance i bio sam uvjeren da je na high pa nisam ni provjeravao... ali u meduvremenu sam instalirao od asrocka oc tuner a on napravi svoje performance i stavi ih tamo pod asrock oc performance...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 16:19 (Crokilla).
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

nazalost ono je izgleda bilo slucajno kada nije stekalo kada sam stavio na high performance, jos uvijek mi zna zastekat i nekad i po desetak sekundi zna malo trzat... POLUDIT CU! zna netko uzrok???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Ovako formatirao sam particiju i nanovo instalirao windowse tako i obrisao onaj konami folder od pesa na my documents. Igra mi je ostala na drugoj particiji i javlja da nije installed error. Mogu li kak i gdje skinuti neke fajlove i samo ih kopirati u my documents da pes radi, jer nemam instalacije a igrao bi nanovo

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

kako igrati pes 10 online??molim vas recite..HVALA!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010
martinPES10 kaže...

kako igrati pes 10 online??molim vas recite..HVALA!

kupis originalnu igru

14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010
Crokilla kaže...

nazalost ono je izgleda bilo slucajno kada nije stekalo kada sam stavio na high performance, jos uvijek mi zna zastekat i nekad i po desetak sekundi zna malo trzat... POLUDIT CU! zna netko uzrok???

Koji monitor imaš i koji refresh rate?Meni  se  događalo da mi  puca silka tj. kao da se trga,pa sam skinuo Powerstrip i tamo forsirao 60Hz jer mi su mi windowsi uvijek vraćali na 59hz.

Sa ovim više nemam problema.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010

reinstalirao sam ga i sad je dobro

15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Sve što vam treba od patcheva je Official KONAMI patch i SoulMirrorov SM Patch 3.9.

Prije toga trebate u PES-u otić na System Settings i Download da skine DLC. Kad instalirate KONAMI patch, instalirajte i SM patch po uputama i onda uđite u selector i odaberite online mode. Uđite u igru i uživajte! :)

Music is my life :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010

a gdje downloadati neznam.mozete reci?patchove

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2010 22:29 (martinPES10).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010
martinPES10 kaže...

a gdje downloadati neznam.mozete reci?patchove

Klikni na plave linkove gore u mome postu i skrolaj dole. Kod Konami patcha imaš ikonu HOTFILE klikni na nju pričekaj određeni broj sekundi i odi na free odosno regular download. Za SM patch imaš download now ikonu ispod malo samo klikni i skini.

Music is my life :)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010

Hvala puno uspio sam!!!

13 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010

sve sam napravio i sad nemogu uci u pes10

13 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10

kako kupiti igrače jeli mi možeš malo bolje(puno bolje)objasniti molim te hvala unaprijedSmijeh

ml
15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
MARLOR-PC kaže...

kako kupiti igrače jeli mi možeš malo bolje(puno bolje)objasniti molim te hvala unaprijedSmijeh

Tijekom sezone šalji scoute za ti skautaju igrače, dakle staviš na početku sezone 5,6 igrača na skaut listu i on ti cijelo vrijeme daje informacije o njima. Kad dođe vrijeme za negotiations period pokušaj ih kupit neki će doć neki ne. Ako ih ne skautaš svi ćee odbit

Music is my life :)
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

imam problem pes imam prilicno dugo i nije bilo problema i sad prije neki dan mi je igra pocela jako stekati da se ne moze igrat a neznam zasto pa ako neko zna razlog

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pro Evolution Soccer 2010

E jel netko zna gdje bih mogao skinuti i kojje patcheve da bih dobio sve originalne dresove i originalne grbove klubova i roster igrača od tamo npr siječnja ove godine? tenks

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010

Jel zna netko da li se PES 2010 može igrat online ako imam neoriginalnu igricu. Ako može možete mi objasnit kako?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010
tonyx1209 kaže...

Jel zna netko da li se PES 2010 može igrat online ako imam neoriginalnu igricu. Ako može možete mi objasnit kako?

ne, moras kupit original

WAKA WAKA EH EH :) :)
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

e ljudi jel se može igrati na tipkovnici, i ako moze kako?

htio bih igrati protiv brata da ga razbijem ali mogu samo ili na tipkovnici ili na đojstiku kako da postavim da igram u dvoje?



hvala unaprijed....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010

Odi u PES folder gdje si ga instaliro i imaš settings tamo i pod controller 2 stavi đojstik.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2010

E, ovako, pošto sam fan PES-a, ne mogu a da ne primejtim neke banalne greške u gameplayu, npr:

Fauliraš igrača bez lopte - nema prekšraja, općenito je sudac loš. Ruke se uopće ne sude, ne kužim koja je to fora i još par banalnih grešaka, npr. veoma čudno ponašanje golmana kad lopta ide prema njemu u visokom luku.

 

E sad, ne znam dal' je takva igra sama po sebi, il sam shebo nešt kad sam od samog početka nakalemio modove kojekakve gore, i štajaznam što sve ne, pa da vidim, imaju li i drugi sličnih.. problema.

If you can understand the me, than I can understand the you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2010

pa takva je igra

obriši taj PES i čekaj novi, sad će za koji mjesec

bc2: SaPPhir3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Ne, zadnji PES je sam po sebi shranje, sudac ne svira očite prekršaje koje AI na tebi napravi dok svira prekršaj ako ti samo takneš protivničkog igrača. Primjer, ja idem jedan na jedan protiv golmana ovaj me pokosi s leđa, ovaj ne svira ni prekršaj a kamoli žuti ili crveni. Kod svakog odbitka, lopta će završiti protivničkom igraču. Sigurno sam zaboravio još mali milijun failova.......

Dinamo živi vječno
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2010

pozz svima!

 

Ovako dolazi mi šogor,a oba dvojica volimo pes.

zanima me da se može napraviti ko neku ligu ili nešt slično,gdje bi bili samo 2 tima znači ja i on,gdje bi se pamtili prijašnji rezultati,razlika golova,broj kartona,broj pobjeda...

znači da možem save-ati i ponovno dok dođe da samo nastavimo?

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Mislim da je bilo nešta kao community league ili tako nešto, probaj proguglat

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010
Ige kaže...

Mislim da je bilo nešta kao community league ili tako nešto, probaj proguglat

na tome sam pokušao,ali kad napravim ligu treba minimalno 3 kluba, a neda nam se igrati protiv pc-a,nego samo međusobno Neodlučan

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
16 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Onda olovka i papir su majka :D

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010

Tako je...ja sve vodim na papiru pa posli prebacim u excel...a bude nas oko 10 na kupu:) imamo i tablicu i tako he he

15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Jel mi može netko molim vas reći pod kojim brojem je piqueva frizura i jel short,medium ili nešt drugo jer je nemogu naći a predobra je...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice