Pes 2010 Veliki problem :(

poruka: 29
|
čitano: 17.616
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :((((

naime imam sljedecu konfiguraciju

na slici dolje

i igra mi trza i stekaje ja mislim da je ovo dobra konfa jer prijatelji imaju goru i njima radi perfektno na full detaljima a ja sam tek sad kupio komp i tesko mi je sad shvatiti da ne valjaskinuo sam i najnovije drivere te ista stvar potom sam smanjio sve detalje igre i grafiku te i onda štekaje može li brza pomoć

HVALA???

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2009 14:49 (Ludak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

pokušavam instalirati patch ali poja vi mi se:this application has faild to start becouse d3dx9_37.dll was not found.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

Skini taj .dll fajl ovdje i ubaci ga u mapu: C:\WINDOWS\System\

Something: http://192.168.1.1 xD Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :((((
Ludak kaže...

naime imam sljedecu konfiguraciju

na slici dolje

i igra mi trza i stekaje ja mislim da je ovo dobra konfa jer prijatelji imaju goru i njima radi perfektno na full detaljima a ja sam tek sad kupio komp i tesko mi je sad shvatiti da ne valjaskinuo sam i najnovije drivere te ista stvar potom sam smanjio sve detalje igre i grafiku te i onda štekaje može li brza pomoć

HVALA???

Probem ti je možda u driverima,pregrijavanju ili loše rasporedjenim pločicama za RAM memoriju (ako je MBO osjetljiva na to)

Something: http://192.168.1.1 xD Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

bok...imam problem..isti koji je gore naveden...i pes 2009 i pes 2010 mi štekaju užasno...imam najnovije drivere od grafe...i nezz šta bi moglo biti...molim pomoć!!!!!..pleaseeeeeeeeeeeeeeee...VičeVičeVičeViče  

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

Ako vam je piratska igra možda je neki bug na cracku. Ja imam piratsku i odlično mi radi na high.

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

ma nije...ne kužim zašto...izmjenio sam 100 i 1 cr**k i neče......a mome prijatelju ima slabiji komp od mene i sve igra na high...ne kužim...imam AMD x2 2.8 Ghz , 2 gb ram.. i grafu 512 mb...  ...ako zna neko...nek se javi..ja mislim da je to dosta jaka konfa da mi pes radi na high...please pomozite...PlačPlačPlačPlačPlač

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :(
baka_slavica7 kaže...

ma nije...ne kužim zašto...izmjenio sam 100 i 1 cr**k i neče......a mome prijatelju ima slabiji komp od mene i sve igra na high...ne kužim...imam AMD x2 2.8 Ghz , 2 gb ram.. i grafu 512 mb...  ...ako zna neko...nek se javi..ja mislim da je to dosta jaka konfa da mi pes radi na high...please pomozite...PlačPlačPlačPlačPlač

to znači isto kao i meni

možda ti se pregrijava komp

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :(

ali ne kužim kako...i šta to znači...jednostavno ne kužim...ja mislim da bi na toj konfi trebalo raditi sve normalno..ali..nezz..help...please

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :(
baka_slavica7 kaže...

ali ne kužim kako...i šta to znači...jednostavno ne kužim...ja mislim da bi na toj konfi trebalo raditi sve normalno..ali..nezz..help...please

skini  everest i pogledaj koje su ti temperature pa javi

14 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

jeli igra orginal

ako jest zamjeni ju

a ako nije skini novi 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :(

možete mi dati link?? ako nije problem..bio bi vam zahvalan..heh...

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :(

evo skinuo sam...evo slike pa vidite kako proc radi..a nezz šta trebam još da vidite...recite pa ču i to...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :((((
Ludak kaže...

naime imam sljedecu konfiguraciju

na slici dolje

i igra mi trza i stekaje ja mislim da je ovo dobra konfa jer prijatelji imaju goru i njima radi perfektno na full detaljima a ja sam tek sad kupio komp i tesko mi je sad shvatiti da ne valjaskinuo sam i najnovije drivere te ista stvar potom sam smanjio sve detalje igre i grafiku te i onda štekaje može li brza pomoć

HVALA???

problem ti je u RAM-ima...jer ti se mozda kad pokrenes PES pojavi neka poruka(ako da imas pre malo RAM-a to je sigruno)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :(
baka_slavica7 kaže...

evo skinuo sam...evo slike pa vidite kako proc radi..a nezz šta trebam još da vidite...recite pa ču i to...

uđi na senzor računalo pa senzor pa onda stavi sliku!!!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :(

evo slike...

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :((((
Puljac10 kaže...

problem ti je u RAM-ima...jer ti se mozda kad pokrenes PES pojavi neka poruka(ako da imas pre malo RAM-a to je sigruno)

Mislim da bi mogao biti problem u RAM modulima, slažem se s kolegom (ali sigurno nema premalo memorije, to možemo odmah isključiti), ali moglo bi tu biti i nešto puno jednostavnije, npr. koji ti sve programi rade u pozadini? Možda te koči anti-virusni ili nešto slično. Za početak probaj s tim pristupom, isključi sve što ti ne treba, pa pokreni igru. Ja imam isti procesor E8500 tako da u njemu nebi smio biti problem, ako si već reinstalirao drivere za grafičku i nije pomoglo probaj instalirati DirectX 9 drivere bez obzira što si na Win 7 koja ima DirectX 10. Reci mi, ti imaš 4GB RAM-a i 32-bitni sustav jel tako? Zanima me reda-radi..

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2009 20:54 (Chronic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :(

ja sam stavio sliku..i šta sad?? zna li neko rješenje??

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2010 Veliki problem :(
baka_slavica7 kaže...

ja sam stavio sliku..i šta sad?? zna li neko rješenje??

 neznam u čemu ti je prolem!!

 

15 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

A da probate instalirat neki patch za PES 2010 ako već niste? Zadnja verzija je 1.03. S tim da će vam za to trebat crack za tu verziju ako imate piratsku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

opet ja...imam problem sa PES 2010 Become A Legend editorom...malo si povečam statistike...i kad uđem u igru..odnosno u become a legend...piše " save data is corrupted" zna li neko u čemu je problem??? ako zna...nek se javi...hvala...ŠutimŠutimŠutim

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

zasto mi ne ucitava VRAM MEMORIJU odnosno memoriju od graficke pod settings - specifications,,,iman ati 4670 1gb ddr3  a meni pise 0mb te unable   i nemogu staviti na medium i na high postavke... draiveri nisu uzrik jer imam najnovije...
mozda zna ko u cemu je problem.... :game:

VLADA 1
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

ja imam isti problem.....kad sam imao windows xp sp3 pisalo je vram 512 mb unable......sad imam windows 7 i pise mi 128 mb unable....ako neko zna u cemu je problem neka odgovori...ako je problem u driverima dajte mi link za najnovije drivere.....hvala unaprijed

Lucić R.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Veliki problem :(

Imam problem ovakvi:idem installirat i fali dt_01.img i tiscem stalon ignore i instalira..ali kada pokrenem pise mi

:Either te file is damaged or was not correctly installed.Please uninstall before installing it again.Pliz brza pomoc{#}

Evo i slike... Evo i slike...
Zovem se Bezimeni Bezprezimeni :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2011 18:45 (authord).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pes 2010 Veliki problem :(

Loš crack, kupi original.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2010 Veliki problem :(

Ali i bez cracka dok pokrecem ....... :(

Zovem se Bezimeni Bezprezimeni :D
14 godina
offline
Re: Pes 2010 Veliki problem :(

Loš rip, kupi original.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
8 godina
neaktivan
offline
Pes 2010 Crna slika pomozite

Kad uđem u pes 2010 otvori mi se pes i bude crna slika a imam dobar komp da podrza pes 2010

Filiš
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2010 Crna slika pomozite
Fix7 kaže...

Kad uđem u pes 2010 otvori mi se pes i bude crna slika a imam dobar komp da podrza pes 2010

 Jel igra original?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice