Pes 2009 hnl patch zaključana tema

poruka: 13
|
čitano: 8.709
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pes 2009 hnl patch

evo ovako instalirao sam patch 1.20 a kad treba u system settings downloadat update neznam kako gdje....udem u igru system settings i gdje onda .... plizzz help slika je dolje

 

EDIT:malo sam popio ispod ima donwload hhahha xD pardon zbog otvaranja teme.....moze je admin slobodno obrisati

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2009 18:03 (Logitech Gaming).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2009 hnl patch

ipak nisam popio xD hehe pise udi u igru i skinuti neki update prvo u system settings ali gdje onda...svugdje sam trazio i nista....moze li netko pomoci

 

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
offline
RE: Pes 2009 hnl patch

si skinuo taj u system settingsima?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2009 hnl patch

a nzn gdje treba ima samo u system settings volume comentary controls itd.... i sve sam otvorio nema nista..

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
offline
Pes 2009 hnl patch

Si instalirao patch 1.20 ako jesi i nema updatea skini ovo http://forum.cropes.net/index.php/topic,8720.0.html 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2009 hnl patch

evo sve sam instalirao sve valja sve je ok........pjesme hrvatske itd.... navijanja nema igraca od hnla ima a kad udem u hnl ligu tamo je ajax i ostali.......(slika dolje) sve sam dobro instalirao i kitserver neznam sto bi moglo biti

 

EDIT:hahahahahaha(slika dolje) hehehe tek sad opazio isao baciti jednu friendly

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 16:12 (Logitech Gaming).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2009 hnl patch
Logitech Gaming kaže...

evo sve sam instalirao sve valja sve je ok........pjesme hrvatske itd.... navijanja nema igraca od hnla ima a kad udem u hnl ligu tamo je ajax i ostali.......(slika dolje) sve sam dobro instalirao i kitserver neznam sto bi moglo biti

 

EDIT:hahahahahaha(slika dolje) hehehe tek sad opazio isao baciti jednu friendly

 jel ti nas zayebavaš ili šta?*
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2009 hnl patch

??? nisam.... lol.......

 

edit:ako nisi primjetion chelsea a dresovi od intera!!

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 16:24 (Logitech Gaming).
15 godina
neaktivan
offline
Pes 2009 hnl patch

nisi kopirao onaj file save ili edit i zato imas take dresove moras onaj file save prebacit u my documents konami pa pes 2009 i zamijenit sa starim kuzis?

Potpis nije nužan kada si tužan...:P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2009 hnl patch

nema pes 9 exe file u patchu to je i meni bilo sumnjivo a pes 9 edit sam kopirao ddd :D

 

sto je sad ovo?kako druga verzija pise mi da skinem patch 1.20 i dali su link....da nije mozda 1.10 patch?

 

 

sve cu sad opet reinstalirati pa vam javim za 10 min....

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 16:47 (Logitech Gaming).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2009 hnl patch

sve sam rijesio HVALA TI PUNO plavi UZIVIA SAN SE ;DDDDD

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2009 hnl patch
Logitech, meni isto napravi takvu pogresku i nema klubova u HNL samo nizozemska liga i dalje i klubovi te nizozemski igraci, kako si rijesio problem??

Unaprijed hvala
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2009 hnl patch

da ali ja sam crack napravio več sa ovim sličnim crackom i opet ne radi. ili kad sve završim trebam opet crackat??

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice