Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 201.346
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Hvala, probat cu ovu sezonu se ubrzat :D

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

I ako niste probali svakako probajte SSF. Znaci koliko je drugacije igrati potpuno  solo. Nema stresa, skupljas sve, koristis sve orbove, ma nesto super.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

To i igram, mislim na SSF.

 

Zato i kazem kak uspijes tako brzo izlevelat i radi mape, jer ja to uopce ne mogu, jednostavno nemam gear za mape i onda poludim kada mi nista ne pada dok farmam i prestanem igrat do sljedece lige, pa sve ispocetka 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

To i igram, mislim na SSF.

 

Zato i kazem kak uspijes tako brzo izlevelat i radi mape, jer ja to uopce ne mogu, jednostavno nemam gear za mape i onda poludim kada mi nista ne pada dok farmam i prestanem igrat do sljedece lige, pa sve ispocetka 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Path of Exile

Apsolutno pojma nemam sa čim krenut ovu ligu osim da će biti mele...

do danas se pokazalo da su svi planovi pali u vodu nekoliko sati prije početka i onda

sasvim nešto deseto. kad vidim malo promjene na skill-ovima i šta će novo dodat  onda ću vjerojatno i odlučit

 

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Timo kaže...

To i igram, mislim na SSF.

 

Zato i kazem kak uspijes tako brzo izlevelat i radi mape, jer ja to uopce ne mogu, jednostavno nemam gear za mape i onda poludim kada mi nista ne pada dok farmam i prestanem igrat do sljedece lige, pa sve ispocetka 

 

E za to ti ne znam. Probao sam malo flashback SSF i jako jako mi se svidjelo i znam da ću iduću ligu igrati vjerojatno skorz SSF. Nemam pojma kaj ću igrati, isto znam da će biti melee, vidjet ću u kojem ću smjeru ići... Nisam nikad igrao Cyclone, ali mi izgleda dosadnjikavo, a ja volim igrati čudne non-meta buildove pa ne znam. Smislit ću već nešto :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
16 godina
offline
Path of Exile

Sta je SSF (znam da nije Super Street Fighter  )?

https://pathofexile.gamepedia.com/Solo_Self-Found

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 21:55 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Da znaci u principu nema tradea, sto naravno vecini ljudi ne odgovara. Ali nakon puno odigranih liga vec ti dojadi vidjeti da item koji ti treba za build preko noci skoci na 4ex i onda jednostavno poludis malo... Ovo je super nacin da naucis puno o samoj igri, o resursima koje imas na raspolaganju i o svakom itemu koji padne. Ako niste definitivno probajte, ak nis lako se prebacite u trade ligu kad dojadi :D
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Evo ekipa netko je na redditu napravio speed leveling guide pa proucite, mozda pomogne nekome :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/17NNQccQd3b_6yJ5mROt7CZamBQK3UnozY5kFwKm1sdQ/edit?usp=sharing
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Patch notes su vani. Kaj kažete? Izgleda da će ove sezone prevladavati Slayer i Berserker. Occulist nerfan do besvjesti tako da će CI ove sezone biti slabo pokriven već vidim. 
Kaj vi planirate igrati? Ja se još nisam odlučio između Slayera i Berserkera. Ima vremena 

 

I da nešto me krenulo ovo postanje zaredom 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Berserker SSF, i to igram dok ne izade WoW 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 22:47 (Mitohondri).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile

Same here imamo isti plan haha

13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

očito nam je dobar plan 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Sve zašteka prilikom igranja i izbaci me iz igre. Možda netko zna u čemu je problem?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

isključi onaj hyper threading u postavkama. Mislim da se time rješio taj problem davnih dana...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Path of Exile

TD liga, assassin buff, necro buff, sabo nerf, rider meh.

poison buff, novi poison i mine skilovi, poison skilovi dobili flat chaos dmg.

dosta elemental skilova dobili flat dmg...

minion buff i to velik, agresive minion skil..

ubijeni auraboot i vaal IC

i tako...

 

 

neznam s čim počet, možda neki novi skil

 

 

US server keke013#2101
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Ja sam planirao probati minera nakog dugo vremena. Iako se još nećkam između minera i poison assasina. Budem bacao novćić :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Ja se neckam da si uzmem grafu pa da pocnem opet igrati. Ali kad se sjetim skupljanja svega od nule dodje mi da se ubijem. Kontam da cu nastaviti u standard ligi sa starim likom...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Path of Exile

Mislim da u 9 navečer po našem vremenu stream sa exilecon-a na twitchu prenosi najavu 3.9 lige i

4.0 expanzije

 

HYPE

 

Edit: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2676838

US server keke013#2101
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 10:31 (keke13).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Path of Exile




 

 

 

> Path of Exile 2's characters are a new set of Exiles who fall into the same class archetypes as those in the original game. As such, they can pick from a set of 19 new Ascendancy Classes that differ from the old ones that are still available in the Path of Exile 1 campaign.

> Path of Exile 2 is a new seven-act storyline that is available alongside the original Path of Exile 1 campaign. Both the old and new storyline lead to the same shared Atlas endgame. Path of Exile 2 retains all expansion content that has been created over the last six years and introduces a new skill system, ascendancy classes, engine improvements and more.  

> The entire progression of armour and weapons has been redone from start to finish, alongside entirely new character models and animations. All of your old microtransactions are still compatible.  

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 2:17 (Mortis-Ex-Machina).
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

Da li je ovo nova igra totalno, dakle odvojena od keca? Ili sta vec? I najbitnije, da li moram imati instaliran Path Of Exile kec da bi igrao i ovo?

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 23:53 (Comi123).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Comi123 kaže...

Da li je ovo nova igra totalno, dakle odvojena od keca? Ili sta vec? I najbitnije, da li moram imati instaliran Path Of Exile kec da bi igrao i ovo?

" Path of Exile 2 is a new seven-act storyline that is available alongside the original Path of Exile 1 campaign. Both the old and new storyline lead to the same shared Atlas endgame. Path of Exile 2 retains all expansion content that has been created over the last six years and introduces a new skill system, ascendancy classes, engine improvements and more".  

16 godina
offline
Path of Exile

Instalirao sam jučer po prvi puta ovu igru nakon xy godina igranja diabla.

 

Na prvu dosta složeno, pun k stvari ima za shvatiti, mada me najviše živcira koliko puno ima loota.

 

Neki tutoriali na webu kažu da svaki loot treba skupiti i prodati za određenu valutu. Ali ako igram tako trošim 3 puta više vremena na prodaju itema i čišćenje stasha nego na samu borbu što mi je onako too much.

 

Probat ću za sada igrat onako direktno obavljat misije i uzimat bolji gear koji padne pa ću vidjeti do kuda ću dogurati jer me prodaja tog loot totalno udaljuje od igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Path of Exile
amd freak kaže...

Instalirao sam jučer po prvi puta ovu igru nakon xy godina igranja diabla.

 

Na prvu dosta složeno, pun k stvari ima za shvatiti, mada me najviše živcira koliko puno ima loota.

 

Neki tutoriali na webu kažu da svaki loot treba skupiti i prodati za određenu valutu. Ali ako igram tako trošim 3 puta više vremena na prodaju itema i čišćenje stasha nego na samu borbu što mi je onako too much.

 

Probat ću za sada igrat onako direktno obavljat misije i uzimat bolji gear koji padne pa ću vidjeti do kuda ću dogurati jer me prodaja tog loot totalno udaljuje od igre.

 Instaliraj si loot filter. Ja koristim Neversinkov semi-strict.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 10:50 (Drago127).
16 godina
offline
Re: Path of Exile
Drago127 kaže...
amd freak kaže...

Instalirao sam jučer po prvi puta ovu igru nakon xy godina igranja diabla.

 

Na prvu dosta složeno, pun k stvari ima za shvatiti, mada me najviše živcira koliko puno ima loota.

 

Neki tutoriali na webu kažu da svaki loot treba skupiti i prodati za određenu valutu. Ali ako igram tako trošim 3 puta više vremena na prodaju itema i čišćenje stasha nego na samu borbu što mi je onako too much.

 

Probat ću za sada igrat onako direktno obavljat misije i uzimat bolji gear koji padne pa ću vidjeti do kuda ću dogurati jer me prodaja tog loot totalno udaljuje od igre.

 Instaliraj si loot filter. Ja koristim Neversinkov semi-strict.

 Jesam, sad je malo lakše, mada i dalje pun k tog pada a što je smeće, šteta što nema infinite scrolova za vraćanje u grad ko u diablo 3.

 

Iskreno, po svemu puno više sadržaja od diabla 3, čak su i neke stvari doslovno iskpopirali od ui-a pa do nekih enemija, ali neznam nekako mi to sve "tromo" izgleda. Nije mi ono nekako "flawless". 

10 godina
offline
Re: Path of Exile
amd freak kaže...
Drago127 kaže...
amd freak kaže...

Instalirao sam jučer po prvi puta ovu igru nakon xy godina igranja diabla.

 

Na prvu dosta složeno, pun k stvari ima za shvatiti, mada me najviše živcira koliko puno ima loota.

 

Neki tutoriali na webu kažu da svaki loot treba skupiti i prodati za određenu valutu. Ali ako igram tako trošim 3 puta više vremena na prodaju itema i čišćenje stasha nego na samu borbu što mi je onako too much.

 

Probat ću za sada igrat onako direktno obavljat misije i uzimat bolji gear koji padne pa ću vidjeti do kuda ću dogurati jer me prodaja tog loot totalno udaljuje od igre.

 Instaliraj si loot filter. Ja koristim Neversinkov semi-strict.

 Jesam, sad je malo lakše, mada i dalje pun k tog pada a što je smeće, šteta što nema infinite scrolova za vraćanje u grad ko u diablo 3.

 

Iskreno, po svemu puno više sadržaja od diabla 3, čak su i neke stvari doslovno iskpopirali od ui-a pa do nekih enemija, ali neznam nekako mi to sve "tromo" izgleda. Nije mi ono nekako "flawless". 

 

Ima, al neću ti spoilat otkrij sam :)

Jesi uopće prešao story i došao do endgame-a?

US server keke013#2101
16 godina
odjavljen
offline
Path of Exile

LOL, pa PoE je u svim mogucim aspektima nezamislivo dublji od Diabla.

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Friday kaže...

LOL, pa PoE je u svim mogucim aspektima nezamislivo dublji od Diabla.

 Uspoređivat POE sa Diablom je svetogrđe. POE je najbolji ARPG od 2013 do danas.

GGG je svjetlosnim godinama ispred blizzarda.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 10:34 (Cakija_ST).
16 godina
offline
Path of Exile

PoE 2 izgleda bude puno bolji od Diabla 4 isto tak.. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Path of Exile
keke13 kaže...
amd freak kaže...
Drago127 kaže...
amd freak kaže...

Instalirao sam jučer po prvi puta ovu igru nakon xy godina igranja diabla.

 

Na prvu dosta složeno, pun k stvari ima za shvatiti, mada me najviše živcira koliko puno ima loota.

 

Neki tutoriali na webu kažu da svaki loot treba skupiti i prodati za određenu valutu. Ali ako igram tako trošim 3 puta više vremena na prodaju itema i čišćenje stasha nego na samu borbu što mi je onako too much.

 

Probat ću za sada igrat onako direktno obavljat misije i uzimat bolji gear koji padne pa ću vidjeti do kuda ću dogurati jer me prodaja tog loot totalno udaljuje od igre.

 Instaliraj si loot filter. Ja koristim Neversinkov semi-strict.

 Jesam, sad je malo lakše, mada i dalje pun k tog pada a što je smeće, šteta što nema infinite scrolova za vraćanje u grad ko u diablo 3.

 

Iskreno, po svemu puno više sadržaja od diabla 3, čak su i neke stvari doslovno iskpopirali od ui-a pa do nekih enemija, ali neznam nekako mi to sve "tromo" izgleda. Nije mi ono nekako "flawless". 

 

Ima, al neću ti spoilat otkrij sam :)

Jesi uopće prešao story i došao do endgame-a?

 Nisam jos sam na act1 :D

 

Morat cu se prisilit jos malo igrati...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice