Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 201.062
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
funkstaz kaže...

htio bi sad igrat ... al da niko nema key...

 

Prati službeni forum, dosta ljudi radi upgrade pre-purchase support packova prije nego nestanu pa djele višak keyeva.

 

Ako si stvarno toliko nestrpljiv, igra definitivno vrijedi tih 50kn koliko je najjeftiniji prepurchase pack...

 

12 godina
offline
Path of Exile

Imam key viška pa ako netko želi...

 

Edit: ošo key..

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 23:45 (k1klop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

Ako ima tko kakav key viska, molio bi da me PM...imam 13 dota 2 keyeva, a ovu igru cekam. I bolja mi koliko sam vidio i od diabla 3 i torchlighta...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
11 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

cudi me da ova tema ima tako malo postova,po meni puno dublja i bolja igrica od D3

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Path of Exile

Trenutno je igra u beti i nema smisla puno pisati jer če se još dosta stvari u igri promjeniti i dodati. No recimo da je igra zasad na pravom putu da bude najbolji hack&slash od novijih igara. Još malo pa otvorena beta {#}.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

Pise da open beta pocinje 23.1..znaci to je sutra. Kad onda pocinje open beta? po kojem vremenu? bas u 00:01? Al po cijem vremenu, ima neko informacije tocnije da znam dokad moram jos cekat..

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
15 godina
offline
Re: Path of Exile
TheDarkSide kaže...

Pise da open beta pocinje 23.1..znaci to je sutra. Kad onda pocinje open beta? po kojem vremenu? bas u 00:01? Al po cijem vremenu, ima neko informacije tocnije da znam dokad moram jos cekat..

Po našem vremenu sutra u 10 navečer.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
GuitarMaster kaže...
TheDarkSide kaže...

Pise da open beta pocinje 23.1..znaci to je sutra. Kad onda pocinje open beta? po kojem vremenu? bas u 00:01? Al po cijem vremenu, ima neko informacije tocnije da znam dokad moram jos cekat..

Po našem vremenu sutra u 10 navečer.

Ah....tek...pas mater...a ja se ponadao da cu mozda nocas moc krenut igrat:D

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
TheDarkSide kaže...

Pise da open beta pocinje 23.1..znaci to je sutra. Kad onda pocinje open beta? po kojem vremenu? bas u 00:01? Al po cijem vremenu, ima neko informacije tocnije da znam dokad moram jos cekat..

 

Imaš gigantsko odbrojavanje na njihovoj stranici, ne znam kako si mogao previdjeti :p

11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
dekstroza kaže...
TheDarkSide kaže...

Pise da open beta pocinje 23.1..znaci to je sutra. Kad onda pocinje open beta? po kojem vremenu? bas u 00:01? Al po cijem vremenu, ima neko informacije tocnije da znam dokad moram jos cekat..

 

Imaš gigantsko odbrojavanje na njihovoj stranici, ne znam kako si mogao previdjeti :p

To je za wipeout charactera...nisam pridavao tome paznju, jer vecina je radila wipeout prije a neki nakon pocetka open bete. al ne bas svi u to tocno vrijeme :)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
14 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

pozdrav!!

 

Nisam ni skuzio da je igra vec u open beti, pa ako netko ima slucajno viska key, bio bih zahvalan!!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Zmalamuth kaže...

pozdrav!!

 

Nisam ni skuzio da je igra vec u open beti, pa ako netko ima slucajno viska key, bio bih zahvalan!!

 

cekaj zasto trazis key kad je open beta danas u 10 navecer stavi skidat igru i to je to. Igra sam d3 dugo al ova igra me isto nekako privlaci cini mi se dosta bolja od d3. Svidja mi se pvp to sto nema aukcije.Vise izgledad ko d2 stvarno mi se svidja i ovi LADDER mi se pogotovo svidjaju nesto zbog cega i zelim igrat nesto zbog cega mi ova igra i je zabavna znam da necu bit prvi al opet nesto i to mi se svidja.Igra je dosta teza od d3 i ovaj skill tree je dosta slozen tribat ce dosta vremena da se to malo prokuzi po meni. Evo ja pratim ovoga kripparriana posto igra dugo. I da jos mi se svidja sta svi opet krecu od nule to mi se pogotovo svidja.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
buterino kaže...
Zmalamuth kaže...

pozdrav!!

 

Nisam ni skuzio da je igra vec u open beti, pa ako netko ima slucajno viska key, bio bih zahvalan!!

 

cekaj zasto trazis key kad je open beta danas u 10 navecer stavi skidat igru i to je to. Igra sam d3 dugo al ova igra me isto nekako privlaci cini mi se dosta bolja od d3. Svidja mi se pvp to sto nema aukcije.Vise izgledad ko d2 stvarno mi se svidja i ovi LADDER mi se pogotovo svidjaju nesto zbog cega i zelim igrat nesto zbog cega mi ova igra i je zabavna znam da necu bit prvi al opet nesto i to mi se svidja.Igra je dosta teza od d3 i ovaj skill tree je dosta slozen tribat ce dosta vremena da se to malo prokuzi po meni. Evo ja pratim ovoga kripparriana posto igra dugo. I da jos mi se svidja sta svi opet krecu od nule to mi se pogotovo svidja.

pa koliko sam skuzio, i za open betu treba key?

tako barem pise u postovima na forumu!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Zmalamuth kaže...
buterino kaže...
Zmalamuth kaže...

pozdrav!!

 

Nisam ni skuzio da je igra vec u open beti, pa ako netko ima slucajno viska key, bio bih zahvalan!!

 

cekaj zasto trazis key kad je open beta danas u 10 navecer stavi skidat igru i to je to. Igra sam d3 dugo al ova igra me isto nekako privlaci cini mi se dosta bolja od d3. Svidja mi se pvp to sto nema aukcije.Vise izgledad ko d2 stvarno mi se svidja i ovi LADDER mi se pogotovo svidjaju nesto zbog cega i zelim igrat nesto zbog cega mi ova igra i je zabavna znam da necu bit prvi al opet nesto i to mi se svidja.Igra je dosta teza od d3 i ovaj skill tree je dosta slozen tribat ce dosta vremena da se to malo prokuzi po meni. Evo ja pratim ovoga kripparriana posto igra dugo. I da jos mi se svidja sta svi opet krecu od nule to mi se pogotovo svidja.

pa koliko sam skuzio, i za open betu treba key?

tako barem pise u postovima na forumu!

ne treba samo skinit client i igrat u 10 navecer.

14 godina
offline
Path of Exile

Ne treba, svi će moći igrati u open beti.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

mogli bi nekakav team napravit pa zajedno igrat.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
thechosenfreak kaže...

Ne treba, svi će moći igrati u open beti.

ok!

 

Thx na info-u, znaci ekipa samo trolla! {#}

13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

bilo bi dobro kad bi se napravio nekakav klan na xfire ili nesto, kasnije da se moze igrat u pt da bude kompetencije, osobno ispocetka mislim igrat sam a kasnije u pt

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

Ovo se ceka veceras:) Kao nova godina:) Open beta :)...F2P...nadam se samo da ce ostat vjerni onom "never will be PAY 2 WIN"

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

i ja pocinjem danas igrat,koju classu preporucujete?

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
intexuz kaže...

i ja pocinjem danas igrat,koju classu preporucujete?

Ja cu maraudera ili templara...uvijek ovakav tip igra zapocinjem sa nekim hand to hand likom...a onda kasnije uzmem kakvog madjionicara ili kakvog ranged..

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
14 godina
offline
Path of Exile

stavite da vam se odma update-a :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
anarky1988 kaže...

stavite da vam se odma update-a :)

Znam..dosao je update od gigu i po...meni se vec skida odprije..

 

BTW...Vidim da je lvl limit na 100..dal ce ga dizat u buducnosti ili ce uvijek ostat takav?

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 20:44 (TheDarkSide).
14 godina
offline
Path of Exile

mislim da ce ostat na 100 , a do 100 je dosta grinda :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Čini mi se neka gužva na downloadu, al nema veze, drago mi je da sam stigao danas kupiti closed beta ključ, podrška developerima (znam da je od večeras otvorena).

Ima kakvih savjeta iskusnijih? Stigao sam samo malo isprobati po svakog lika do cca lvl 5, osobno su mi se svidjeli cold/electric witch i ranger.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

Gledao sam malooko skillova i onog ogromnog skill tree-a...predobro je ono...toliko mogucnosti...napravit jedinstveni build...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
offline
Path of Exile

Pa da igra je 100 puta bolja od plitkog Diablo III (remake) igre.

 

Radio sam davno s jednim likom koji radi na PoE i davno mi je još rekao (dok je to bilo na početku) da više manje kopiraju Diablo II xD.

 

Dodajte me na Skype kao "tigerija" tko želi igrati zajedno. Makar ja još do sada nisam ovo igrao :P .

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 21:48 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
TheDarkSide kaže...
BTW...Vidim da je lvl limit na 100..dal ce ga dizat u buducnosti ili ce uvijek ostat takav?

 

Još neko vrijeme će sigurno ostati 100.

Trenutno ima contenta do čini mi se lvl75, za dalje od toga je žešći grind u stilu Diabla II.

12 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

taman hocu da uđem kad ono još 1.5 gb updejta {#}

cika batmen
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

Rokam PoE...tko igra nek me doda u igri...

 

Nadimak je: Realazio

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice