NFS Underground 2

poruka: 21
|
čitano: 13.363
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2

Imam jedan problem. Prešao sam 36% i prešao sve staze koje su bile na karti. Sada vise nema nijedne staze. Sta trebam napraviti da mi se otvore nove staze??

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2

trebas se vozikati okolo i srediti auto za neznam ekoliko posto koliko ti one zvjezdice pokazuju tako da ti auto bude lijepsi i sve i da dobijes ponude za slikanje i ostalo i teek onda mozes ici dalje ,a i moras bit siguran da si sve staze preso jer neke je bas tesko naci

 

Imam problema sa snom. Ne da mi se ustati iz kreveta.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2

gdje mogu kupiti nfs underground 2

franomaster
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2

sve se staze mogu fino preci.sredi sad auto na 10.00 i to je to.neces vise imati problema sa tim :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NFS Underground 2
moRtal_ze kaže...

sve se staze mogu fino preci.sredi sad auto na 10.00 i to je to.neces vise imati problema sa tim :D

ne može na 36% igre auto naterat na 10* jer mu još nisu otključani svi CF djelovi

There's no SAVE GAME in real life!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS Underground 2

davno sam igrao nfs und 2.valjda je tako :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS Underground 2
moRtal_ze kaže...

sve se staze mogu fino preci.sredi sad auto na 10.00 i to je to.neces vise imati problema sa tim :D

E jesi našao rješavat probleme od prije godinu dana

haha

EVERYBODY LIES
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS Underground 2

pa decko nisam ni vidio koji je datum.pogledaj ti datum.a vidis koliko je sati bilo kad sam napisao to.oko 3 ujutro.jedva gledao ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2009 22:37 (moRtal_ze).
14 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2

To se i meni dogodilo, ja sam krenuo ispočetka igricu i kasnije me to nije smetalo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2

jel mi moze neko reci gdje mogu da nadem dobar dyno tuning i kako da nastimam stalan nitro N2O?hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2

Jednostavno.

 

Progress na UG2 se zasniva na tuningu, tj. moras auto napucavati sa novim dijelovima kako bi napredovao. Zvjezdice ti sluze kao orjentacija. Ukoliko nemas dovoljno zvjezdica, ne mozes otkljucati novi dio grada i onda zapinjes. Jedino kad dovoljno napucas auto, znaci da ti broj zvjezdica bude sto veci, dobit' ces slikanje za magazine ili dvd cover i poslije toga dobijas URL i kad pobijedis u njemu otkljucava se novio dio grada.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2
Cao svima jasam nova clanica i jako kasnim sto se tice ove igre imam pitanje duze prvo da objasnim o cemu se radi preuzela sam ovu igru pre nekog vremena imam cetiri auta ima dve staze za drift i za trku i druge trkace u gradu i ako svud pobedjujem nemam nove staze nalazim sopove ali jos uvek nista nemoze da se kupi unutra ja neznam dobro engleski sve prevodim na gugl sto pise ali nekako ne prevede sve reci i onda mi nije jasno sta treba jos da se uradi da bi mogla da kupujem delove ako se neko seca kako je presao ovu igru molim da mi kaze? hvala unapred
 
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NFS Underground 2
SanjaDJ kaže...
Cao svima jasam nova clanica i jako kasnim sto se tice ove igre imam pitanje duze prvo da objasnim o cemu se radi preuzela sam ovu igru pre nekog vremena imam cetiri auta ima dve staze za drift i za trku i druge trkace u gradu i ako svud pobedjujem nemam nove staze nalazim sopove ali jos uvek nista nemoze da se kupi unutra ja neznam dobro engleski sve prevodim na gugl sto pise ali nekako ne prevede sve reci i onda mi nije jasno sta treba jos da se uradi da bi mogla da kupujem delove ako se neko seca kako je presao ovu igru molim da mi kaze? hvala unapred

 Mislim da moraš srediti vizualno auto da bi dobila određeni broj zvijezdica koji moraš imati da možeš nastavit igru.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
neaktivan
offline
Re: NFS Underground 2
podesila sam jos kad da se sjaji i da izgleda vece da li to mozda nije dovoljno jel treba jos nesto. Tek vidim sad napravila sam gresku u prethodnom tekstu nisam napomenula da je jedna staza za drift a jedna za trku ja sam jos uvek na pocetku igre nista vise nije otvoreno u gradu
9 godina
neaktivan
offline
Re: NFS Underground 2
pozz moze mala pomoc
muhamed
9 godina
neaktivan
offline
NFS Underground 2

imam problem sa igrom nemogu je krekovat niti ucu na cd key posto sam skidao cd key sa neta i onda hoce ali nece da ga krekuje moze li se znat sta je greska izbaci mi gresku tamo na cd key 

muhamed
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NFS Underground 2

Ne mozes traziti pomoc za ilegalne radnje na ovom forumu, a "krekanje" svakako spada u to. Preporuka: kupi originalnu igru, nakon toliko godina barem je jeftina.

12 godina
offline
Re: NFS Underground 2

Imam identican problem kao

, zna li mozda tko rjesenje? Radi se o istom volanu. Pocesljao sam net, ali nisam nasao nista.

Instalirani su driveri i na Dirtu 3 mi radi uredu.

12 godina
protjeran
offline
Re: NFS Underground 2
dinos3 kaže...

Imam identican problem kao

, zna li mozda tko rjesenje? Radi se o istom volanu. Pocesljao sam net, ali nisam nasao nista.

Instalirani su driveri i na Dirtu 3 mi radi uredu.

kad mapiras kontrole u igri vise puta uzastopno stisci pedale dok ne prihvati gas! jer mu se brkaju vise tipki od jednom pa koju uhvati...probaj to jer to se zna desavati u dosta igara ne samo u tom nfs i s tim volanom!

i dali si probao ovo u postavkama:

LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 1:15 (Stjepanj).
12 godina
offline
Re: NFS Underground 2
Stjepanj kaže...
dinos3 kaže...

Imam identican problem kao

, zna li mozda tko rjesenje? Radi se o istom volanu. Pocesljao sam net, ali nisam nasao nista.

Instalirani su driveri i na Dirtu 3 mi radi uredu.

kad mapiras kontrole u igri vise puta uzastopno stisci pedale dok ne prihvati gas! jer mu se brkaju vise tipki od jednom pa koju uhvati...probaj to jer to se zna desavati u dosta igara ne samo u tom nfs i s tim volanom!

i dali si probao ovo u postavkama:

LP

Hvala na brzom odgovoru, ali ne uspjeva nista od toga...

12 godina
protjeran
offline
NFS Underground 2
Cudno, inace je to glavno rijesenje, si probao u neki drugi usb utor? Drugo mi nista ne pada na pamet!lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice