NFS po Vama...

poruka: 70
|
čitano: 13.167
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolji NFS
15 godina
neaktivan
offline
NFS po Vama...

Dakle ovako... Da se prvo predstavim, ja sam veliki fan NFS-a. Al me sve to u zadnje vrijeme popusta... Sve iza Undergrounda 2 me je razocaralo... Mislim Carbon je ok. Al prostreet i undercover su totalni promasaji EA gamesa.. Mislim da ce se vecina samnom slozit da je NFS U2 najbolji (ne u smislu grafike i toga vec sto se tice auta i stavri koje se daju sredit)! Uzmimo npr. Midnight club 3 dub edition.. to je predobra igra sam kaj djeluje malo previse nestvarno.. npr. ici 250 mph cijelo vrijeme.. zajebavao sam se s tom igricom dobrih 2-3 mjeseca.. po meni je prebrza i jos k tome ak se skucas bilo gdje odmah mos restartat jer si automatski zadnji.. No da ne duljim htio bih Vas pitati i cuti (ne samo ja vec i drugi) vasa misljenja, primjedbe i pohvale o novijim izdanjima NFS-a.. Te kako bi vas NFS trebo biti... Za mene osobno taj NFS bi trebao biti mjeavina ( LOL koja rijec) Undergrouna 2 i Carbona... Kad bi to EA napravila onda bi bio siguran best buy! Da cujemo misljenja...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NFS po Vama...

za mene je najbolji most wanted. igrao sam malo i undercover i mislio da ja se dobar, ali kad sam pročitao recenziju u bugu shvatio sam da nije baš nešto. i sad ovih dana razmišljam da ponovno instaliram most wanted...

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
NFS po Vama...

underground 2, samo da srede grafiku i sve bi bilo odlično, mw mi je isto bia dobar

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NFS po Vama...

Da ni most wanted nije los... sam mi je jedini minus sto nije po noci... ko je jos utrkiva po danu.? heh ja sam siguran da EA 100% nesto dobro sprema za sljedeci NFS.. buduci da su zanja dva bili katastrofalni..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: NFS po Vama...

Moje misljenje( a i mog brata) je da od NFS seriala valjaju samo neparni nastavci.

Znaci NFS 1 koji je donio ono prelijepo paljenje guma (prvo koje sam vidio na PC),NFS 3:Hot Pursuit koji je uveo policiju koja te ganja i NFS5:Porsche Unleashed. 

Sve ostale igre se svode na drzanje gasa i eventualno povlacenje rucne tu i tamo reda radi. Kad se sjetim Mountine levela iz NFS1 i koliko sam vremena potrosio da postanem tvornicki vozac Porschea(suza)...

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2009 21:46 (Kristyans).
15 godina
offline
RE: NFS po Vama...
PoToKTM kaže...

Da ni most wanted nije los... sam mi je jedini minus sto nije po noci... ko je jos utrkiva po danu.? heh ja sam siguran da EA 100% nesto dobro sprema za sljedeci NFS.. buduci da su zanja dva bili katastrofalni..

 ja se isto nadam

''očito je kako čitav razvoj budućih nastavaka kreće u potpuno drugom smijeru''


15 godina
neaktivan
offline
NFS po Vama...

i bolje im je... jer ak jos jednom nes ne naprave kak treba niko vise nebude igro NFS...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NFS po Vama...

po meni je NFS Most Wanted naj-naj a vi reci te šta hočete...Cool

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS po Vama...
system kaže...

po meni je NFS Most Wanted naj-naj a vi reci te šta hočete...Cool

 MW nije loš. On mi je najbolji od novijeg dijela NFS-a, od Undergrounda na ovamo. Undergroundi i Carbon su mi bili prešareni i prekičasti. Još 2 favorita su mi Hot Pursuit 2 i NFS 2 s kojim sam i počeo igrati NFS. Još ne mogu zaboraviti videe snimane za svaki auto. Odlična stvar.
I don't belong
15 godina
protjeran
offline
NFS po Vama...

pa

underground 2 ok

MW malo bolji

Undercover mi je predobar

 

kladim se da nadolazeći nastavci će nas sve iznenaditi

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS po Vama...

Anyway, prešao sam na Race driver:GRID.

Bolji mi je od NFS-a.

I don't belong
15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS po Vama...
PoToKTM kaže...

Da ni most wanted nije los... sam mi je jedini minus sto nije po noci... ko je jos utrkiva po danu.? heh ja sam siguran da EA 100% nesto dobro sprema za sljedeci NFS.. buduci da su zanja dva bili katastrofalni..

 meni je to bilo puno ljepše voziti pri zalasku sunca u most wantedu. noć mi je počela iti već jako na živce u utrkama.

ah, EA uvijek nešto senzacionalno sprema...
AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 GB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium
16 godina
offline
NFS po Vama...

pa ak se ne varam na most wantedu je bilo noći.Kad si igrao down the hill protiv nekog bossa uvjiek je bila noć

Only God will judge me
 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: NFS po Vama...

Ja sad pičim Undercover već tri tjedna. Imam Wheelman level 16 i mislim da sam već postao "predobar" u miljeu kriminala na igri...! Smijeh Sve u svemu mislim je završiti, a Most wanted je bolji od zadnjega. Igrati ću i Carbon kad tad i tako. Imam i Underground 2 pa ću ga instalirati kasnije, ali moram prvo završiti Crysis poslije. Sad imam novu grafu!

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
NFS po Vama...

NFS 3 ownage!

 

Najbolji i nikad prevazidjeni :d

najbolji nfs najbolji nfs
nfs 3 nfs 3
Mrzim Rimsko pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 18:30 (Zlatan).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NFS po Vama...

Slažem se, U2 je bio najbolji.

 

Svakim nastavkom poslije U2, NFS je postajao sve lošiji... a zadnja 2 su prepreloša. Za nastavak bih najviše volio NFS:U3 :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: NFS po Vama...

Čuo sam da se na jesen EA vraća sa pogledom iza cockpita... NFS Shift

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
16 godina
offline
RE: NFS po Vama...
Zlatan kaže...

NFS 3 ownage!

 

Najbolji i nikad prevazidjeni :d

 Tako je!! U potpunosti se slažem. Uz taj čuveni NFS 3 sam proveo sate i sate igrajući bez dosade. Da bar prerade grafiku NFS-a 3 (promjene engine na undercover, recimo), rekonstruiraju stare staze i dodaju neke nove, isto s autima i to bi bila super igra onda. E da i vrste utrka kao npr. circuit, sprint, speedtrap, getaway i recimo neki survival (kada te horde policijskih vozila love i pokušavaš što duže ostati neuhvaćen).
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
15 godina
offline
RE: NFS po Vama...
crystal6 kaže...
Zlatan kaže...

NFS 3 ownage!

 

Najbolji i nikad prevazidjeni :d

 Tako je!! U potpunosti se slažem. Uz taj čuveni NFS 3 sam proveo sate i sate igrajući bez dosade. Da bar prerade grafiku NFS-a 3 (promjene engine na undercover, recimo), rekonstruiraju stare staze i dodaju neke nove, isto s autima i to bi bila super igra onda. E da i vrste utrka kao npr. circuit, sprint, speedtrap, getaway i recimo neki survival (kada te horde policijskih vozila love i pokušavaš što duže ostati neuhvaćen).
Par postova gore sam vec stavio da samo neparni nastavci valjaju,eto nisam jedini s tim misljenjem Smijeh
15 godina
neaktivan
offline
NFS po Vama...

El nino power :D

Mrzim Rimsko pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NFS po Vama...
Kristyans kaže...
Par postova gore sam vec stavio da samo neparni nastavci valjaju,eto nisam jedini s tim misljenjem Smijeh
 Da ali NFS 2 SE ti ne ulazi u jednadzbu...
15 godina
offline
RE: NFS po Vama...
Pixidar kaže...
Kristyans kaže...
Par postova gore sam vec stavio da samo neparni nastavci valjaju,eto nisam jedini s tim misljenjem Smijeh
 Da ali NFS 2 SE ti ne ulazi u jednadzbu...
 Ja sam citirao crystal6 i Zlatana a oni su spominjali samo NFS 3 znaci ulaze u moju teoriju Belji se.
NFS 2 mi nije bio nesto za pamcenje...
16 godina
offline
NFS po Vama...

NFSU2 d legend, prešao ni sam ne znam koliko puta, i uvijek ponovno instaliram i pređem komplet! NFS MW mi je super što mogu si stavljati druga auta koja skidam na NFS Cars poput Audi R8, Lamborghini Reventon i mnogi drugi!

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NFS po Vama...
Kristyans kaže...
NFS 2 mi nije bio nesto za pamcenje...
NFS 1 nazalost nisam igrao jer nisam imao komp za to, kao ni za dvojku koju sam gazio kod frenda. Ali kad prvi put vidiš NFS 2 SE pod 3dfx Glide-om na Voodoo kartici, ITEKAKO ti je nesto posebno sto ces pamtit (da ne spominjem split-screen ludnicu s frendom)... A od ostalih mi je najbolji bio Porsche Unleashed, to bi trebali preradit.
15 godina
neaktivan
offline
NFS po Vama...

je da. pocetci su bili najbolji. a sad sve vece sranje jedno za drugim. al treba i to znat napravit. u undercoveru mi je prica predobra sam mi je glupo sto su pomijesali mw i carbon. mislim to sam i ja mogo napravit. al vjerojatno se nisu sjetili kaj da naprave. po meni je nfs u2 najbolji uz to i mw na 2. mjestu. zasto bas u2? pa zato sto jednostavno sve na auto mozes stavit od one boje nitra hidraulike neona i da ne govorim o zvucnicima. to niti u jednom nfsu nema i to cini u2 posebnim. vecini smeta to sto se igra po noci. neznam zas al ja nikog nisam vidio da se na ulici rejsa po danu...

Intel i7 Extreme GTX 295 Asus Rampage II Extreme Cooler Master Real Pro 1250W DDR3 12 GB Da mi je to... :)
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NFS po Vama...

Po meni NFS Underground 2, Most Wanted te Carbon.

By the way, zna li itko kako aktivirati console u Carbonu za unos cheatova.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
NFS po Vama...

Meni su 4 NFS nastavka bolja od ostalih:

 

NFS:Porcshe Unleashed

NFS:Hot Pursuit 2

NFS:Underground

NFS:Underground 2

 

Nisu ni ostali tolko loši al prebacil sam se na prave simulacije.

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NFS po Vama...
Armor kaže...

Meni su 4 NFS nastavka bolja od ostalih:

 

NFS:Porcshe Unleashed

NFS:Hot Pursuit 2

NFS:Underground

NFS:Underground 2

E da, i Hot Pursuit 2 je bio full zabavan, osim onog helikoptera koji baca faking bombe pred tebe. Cini mi se da je od tog trenutka krenulo nizbrdo :p

Zadnji kojeg sam igrao je bio Underground, svi ostali mi se cine kao varijacija na temu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2009 12:51 (Pixidar).
16 godina
neaktivan
offline
NFS po Vama...

Da mi je samo zaigrati high stakes sa boljom grafikom i engineom od GRIDa....Poljubac To su bila vremena, kad pališ plejku samo da bi ga zaigrao NFS, tada je to bila odlična grafika.

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NFS po Vama...

e sad i ja sam donekle fan nfs-a i bome prostreet je totalni promašaj strašno uništili su ju totalno... undercover je velik grad dobri auti (osim bugatija to je pretjerivanje) ali svejedno premalo tuninga i skretanje je loše.. ocjena od 1 do 5 -2. šta se tiče carbona njega još jedinog igram... most wanted je super priča blacklist zakon samo previše žute boje u igri i premalo tuninga... a šta se tiče undergorunda 2 najača stvar ikad neonke tuning auti pre pre zuper.... i sad izlazi novi NFS SHIFT i NFS NITRO čekam da vidim kakvi su navodno sad če se moč vidjet unutrašnjost auta.... ugl... da ne duljim nfs u2 mw i carbon su zakon ostalo zaniš.... trebalo bi napravit nastavak undergrounda šta se mene tiče može se i zvat undergorund 3 samo da ima dan noc grad i neonkeeeeeeeeee ... te punno tuninga nek zauzima i 13 giga (gta 4) samo da je super za igrat a ne ko ovi dosadašnji promašaji...

Chieftech 850W Intel Core 2 Quad q6700 4x2.67GHz RAM 4GB Kingmax HDD HITACHI 500GB HITACHI 160 GB Radeon HD4670 1275mb VISTA ULTIMATE 32bit
 
1 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolji NFS
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice